Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17262
gugli
#17260
pénz kódot csak a chet engin -nel lehet betenni?!
scania730
#17259
Hali.

Hoztam pár képet a kiegészítõkrõl, amiket most csináltam:


Sikerült megcsinálni a kamera képét is a monitorra. Csinálgatok egy SolarGuard visort is a scania-hoz. (Azért világosabb, mint a fülke, mert még zmodba nincs beállítva megfelelõen az alkatrész alap, szürke színe.)

#17258
pénz kódot csak a chet engin -nel lehet betenni?! (remélem nem)
Skypack
#17257
#17252
Van erre egy mód itt : Letöltés! #17253
Minél több a tengely annál kisebb az üzemanyagtartály.

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#17256
hat nekem nem látszik sajna mondjuk lehet h a beállitasom miatt mert közepesre van állitva
joceruza
#17255
Látszódni fog belülrõl is ha bekapcsolod...

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

#17254
sziasztok valaki nem tud egy olyan modot csinalni h a sárga fényû villogonak a fénye látszodjon akkor is a fülkében ülök ?

#17253
Mi a különbség a 2x2 és 3x2 kerekes kamionok között?
AdaKiller
#17252
azon lehet javítani valahogy, hogy a fülkében ülve, a motor hangját is lehessen hallani? hangerõ maxon, külsõ kamerából ok, de a fülkében szinte full csönd van...

Steam Nick: adakiller

#17251
Ti tudtok olyan modot ami nem kerül sok pénzebe azaz olyan 100 000 euronál nem kéne nagyon több?
#17250
Szép vas!😊
LACEJKA
#17249
Szép napot.

Tankolás 1200 liter

Gis80s
#17248
Direct X fent van a gépeden?

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

#17247
Az én kérdésemmel kapcsolatban tudtok segíteni? #17236
gigamen
#17246

TaRka0107
#17245
Nekem exe mûködése leáll az FXAA móddal.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#17244
Kis fuvarokkal is rengeteget tudsz keresni!!!!

Tomo15
#17243
Az FXAA móddal kapcsolatban ITT mindent megtaláltok, a letöltési linket is beleértve!
#17242
0agya-00sok-penzt 😄
Boxer HUN
#17241
Dolgozzál

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#17240
FXAA MÓD HOL ÉRHETÕ EL????
Luspy
#17239
Nincs. (sehogy!)

#17238
Ki tudná megmondani a pénz kódot?
#17237
Akkor, csak jól gondoltam, hogy betettek a játékba egy fix fogyasztást ami 44 literre jön ki 100km-ként csak akkor ez fogyasztás ami látható a gomze képén meg az én linkelt képemen érdekesnek tûnik!

17186

#17236
Sziasztok!! Olyan problámám van, hogy a játék vmiért csak úgy becrashel magától nem értem miért. Full grafikán simán mennie kellene mivel más játékoknál is úgy játszom. Próbáltam alacsonyabb grafikán játszani de úgy is befagy. Esetleg valami megoldás?
Köszi elõre is a választ! 😊
#17235
Ezt az FXAA módot hol lehet elérni a játékon belül hm?
Tomo15
#17234
Ha esetleg nem bírja a gépetek a beépített MLAA élsimítást, akkor mindenképp próbáljátok ki az FXAA módot. Egyrészt sokkal jobban fut, másrészt sokkal szebb is!
SimaSuna
#17233
van 😊
#17232
Van már pénz kód (ha van hogy kell beírni)?
Maximus4
#17231
Azt csak poénnak szántam😊Én a régi idõk gyermeke vagyok és rögtön az ugrott be a kazettás magnó korszakból😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Tikal
#17230
A BASF a legnagyobb kemikáliákkal foglalkozó cég a világon.. biztos nem kazetták voltak abban a tartályban 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#17229

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17228
Én a kereskedõnél lecserélni szoktam , beszámit egy minimális árat is a régi kamionból .

#17227
Egy kis pihenõ , a hosszú úton anglia fele .

#17226
Hogyan lehet eladni a kamiont?!
#17225
Na ennyi kamiont egy helyen még nem láttam...de majd egyszer talán😊
#17224
Szóval a photobucket-tel, meg a restacar-ral is hadilábon áll az sg... Ezt már végképp nem kommentálom. Hova a retekbe töltsem fel a képet úgy, hogy az sg se diszkriminálja?
Akkor linkelem.
#17223
Sok helyen volt már ilyen.
De tessék, itt egy kép, nem tudom már hol lõttem:



Azért erre se lehet mondani hogy pangás van. 😊

A kompossal egyetértünk.
#17222
merre jártál akkor te? eddig levezettem ha jól emlékszem 26000km-t, de akármelyik parkolóba megálltam, legyen az benzinkutas, határon lévõ parkoló, akármilyen, 3nál több szerelvény egyszer sem állt benn...
Meg az zavar egy kicsit, hogy komp meg vonat, az akár mikor érsz oda mindig indul, valóságban tegyük fel napi 5x indul komp( csak mondtam egy számot) de bármikor érek oda egybõl indulunk, lehetne olyat is beletenni, hogy várakozni kellene.
#17221
Csomószor találkoztam már olyan parkolókkal amiben csak 1 hely volt, de egyszer olyan is volt hogy el kellett mennem a következõ pihenõig, mert nem volt szabad hely...
Maximus4
#17220
Tessék.Ha esetleg nem vagy beregelve,feldobom valahova.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#17219
Meg a depóknál ne csak egyszerûen felvedd a fuvart, hanem az AI kamion is ott legyen, és mittudomén várakozni a lerakodásra, felrakodásra, stb.

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

#17218
Rámentem a nagyobb fülkére és bumm, ETS megfagyott.

| Aerocool Strike-X One, Intel Core i5 3330 3.0Ghz, ASRock Z77 Extreme 4, ASUS GeForce GTX560 DirectCUII OC 1GB, 10GB RAM 1333Mhz, Logitech G25 |

#17217
Én személy szerint a tandempótos szerelvényeket, meg a forgózsámolyos pótokat hiányolom, meg a kamionparkolókban csak 1-2 kamion áll, azért este(sötétedéskor) pl. lehetne olyan is hogy van pár szabad hely, a többi foglalt.
Tikal
#17216
azért egy két járõr autot elbirnák viselni.. nem kell nekik villogni meg sziránázni... csak látványon dobna azért a jelenlétük

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17215
Buszok tudtommal lesznek.

Megkülönböztetett jelzésû jármûvek meg gondolom azért nincsenek, mert nem lehetne megírni az AI-t úgy hogy normálisan le tudjon húzodni, stb. Annak meg nem lenne értelme hogy mindig villogó nélkül mászkálnának, mert akkor meg az menne folyton hogy "miért nem mennek szirénával?". 😄
#17214
Linket tudsz adni a letöltésére?
Maximus4
#17213
Ütõs ez a xenon cucc😊




Itt pedig várt rám egy folyékony kazetta fuvar😄

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#17212
Minden motor beindításnál mínusz 1 liter, de ha üresben nyomom max fordulaton félnapig, akkor semmit nem fogyaszt 😄