Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17764
Hahó Valaki Segítsen már kormánybeállításokba!
#17763
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy az miért van, hogy ha be akarom állítani a képfelbontást meg az ilyeneket akkor kidob a game!?

#17762
Vagy ha tud valaki olyan pótót adni amit ami normális és lehet festeni az meg köszöném 😊
#17761
Nagyon penge! <#worship>

| Aerocool Strike-X One, Intel Core i5 3330 3.0Ghz, ASRock Z77 Extreme 4, ASUS GeForce GTX560 DirectCUII OC 1GB, 10GB RAM 1333Mhz, Logitech G25 |

#17760
Hali én amit beteszek új pótót és sajátilag skinezem az nekem nme jelenik meg mért van ez ?
bullseye9
#17759
Újabb pótkocsi próba:



Árnyékán van még mit javítani.

Kerék konvert by danyr.

#17758
Mennyi az a max sebesség aminél még nem bûntetnek? Ha nincsenek 30,50,80,90 korlátozások.

Szabi84
#17757
ja értem, akkor nem tudok segíteni

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#17756
Vagyis nincs olyan svania.
De én ki szeretném kapcsolni az oldalt lévõ GPS-t mert van a kamionba beépítve egy.

Szabi84
#17755
gps kijelzi

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#17754
A végsebességem 138 és le is meszeltek..😄

#17753
Sziasztok! Hogyan tudom a kormányom normálisan beállítani a játékhoz????
#17752
Köszi szépen, megnéztem. 😊 Jónak tûnik.

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

TaRka0107
#17751
Felvettem a rakományt Luxenburgban.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#17750
Van olyan scania, ami digitálisan kijelzi hogy mennyivel megyek?

#17749
Sejtettem, de mikor rákérdeztem, itt, akkor szt mondták hogy a játék mappájába tegyem.

macleody
#17748
Dokumentumokba kell az euro truck simulator 2/mod mappába. Az scs kiterjesztésû fájlt.
#17747
A játék mappájába, mikor rákérdeztem azt mondták hogy oda tegyem.

macleody
#17746
Hova tetted a speed limit modot?
VERESS 96
#17745
Egyikse vegyél asztalit

#17744
Ha kell vkinek 1000 lovas Scania motor akkor szóljon 😄 nagyon megy... 0-100~ 9 sec.
#17743
Csak akkor megy 90fölé amikor lejtõn vagyok. de akkor akár 105el is tud menni. És csak azon a szakaszon.

SimaSuna
#17742
32. Legenda szintjétõl...


amúgy ha benne van, akkor mûködnie kell...legyen bármilyen motorod..
#17741
Hanyas szintõl lehet olyan motort venni ami már tud 90 fölé is menni egyenes szakaszon, és nem csak lejtõn gyorsul fel..
(a játék mappájába benne van a sebesség korlát kikapcsolás)

NagyiBMX
#17740
Ettöl az oldaltol kész vagyok, regisztráltam de nincsen jogosultságom hogy letöltsem.... Pedig a Real logo packot is innen akartam letölteni de úgy néz ki nem lesz Volvo-m csak Valiant <#falbav>

#17735: Bemásoltam, játékon belül ott is van csak nem szól egyik se <#confused> Még vártam is hátha egy kis idõ után megszólal de semmi.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#17739
Ez
szigoruan GeForce GT635M el, ha játékra is kell

0Diaz0
#17738
Hát részvétem a családnak... <#zavart2><#sir>

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

#17737
Nincs olyan GPS ami mutatja hogy mennyivel megyek? mert a mûszerfalon lévõ analóg mutatón nem látom hogy mennyivel megyek..:S
Vagy van olyan Scania, amin a kijelzõ digitális?

Maximus4
#17736
Egy rakat rádió csatorna.Csak felül kell iratni.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#17735
Ezt az egészet berakod az ÜRES live_streams.ssi fájlodba, elmented, és játszol 😄

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

NagyiBMX
#17734
Srácok, ne haragudjatok gondolom sokszor volt már, kérdezték meg minden. Élõ rádiót elmagyarázná valaki nagyon szájbarágósan hogy mégis hogyan rakom bele a játékba? Igen tudom livestream.ssi szerkeztem ide-oda beámsolom a rádió URL-jét de sehogyse müködik😞

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#17733
Köcce 😊

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

Maximus4
#17732
Ezt inkább itt kérdezd meg.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#17731
Segítsetek!

Szerintetek melyik éri meg jobban?

1. Asus
2. Lenovo IdeaPad

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

TheSosy
#17730
Valaki nem tervez Waberer's festést volvo-ra? 😊

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

#17729
Szia lehet buta kérdés lesz ,de mivel csinálod a kamion skinnelését???
#17728
Neked is...... ha elolvasod az privi üzimet neked is az lesz.<#wink>

Jó játékot hozzá.<#wink>
gigamen
#17727

GIS - <#eljen>
VERESS 96
#17726
ennek sose lesz vége... ilyenkor mentés kilépsz a játékból újra betöltöd és kész.. tudsz haladni

#17725
Nálam már volt ilyen és az az érdekes hogy mikor gyors szállítmányt viszek mindig van. Sikeresen elkések és nincs más megoldás csak ha fogod és eltolod az elõtted lévõt vagy valahogy kikerülöd. Utána természetesen forgalom az megint csak minimális.
Mivel a fuvar jól fizet így belefér egy kis baleseti bünti. <#nevetes1> (egyszer kipróbálom mennyit kell várni).

#17724
OFF: Holtan találták a kaposvári kisfiút, már cikkeznek róla..

PC: IntelŸ Core&#8482; i5-4670K, 8 GB RAM, XFX Radeon HD7870 Tahiti LE, Windows 8.1 Pro 64Bit

Gis80s
#17723
Na már alakul...végre megvan a magyar rendszám is 😊)


1920x1080

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

#17722
és azt lehet tudni,hogy mi lesz az új patch-ben?
Opelfan
#17721
Jól jártál vele nagyon

Az autó benzinnel működik. Kicsi, gyors, kényelmes és stabil autó nem létezik, ez a szaladva szarni effektus. Kocsi: Kappa 2.0 20v, bicepsz: 48 centi... kérdés?

Hunter of Deer
#17720
4500ért vettem 576 szülinapi akcióban 😊

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Opelfan
#17719
7800-ért vetted? Jó drága! Nekem keddre ér ide a CD galaxistól 5990-ért szállítási díj nélkül a Pik Pak Pontra 😊

Az autó benzinnel működik. Kicsi, gyors, kényelmes és stabil autó nem létezik, ez a szaladva szarni effektus. Kocsi: Kappa 2.0 20v, bicepsz: 48 centi... kérdés?

#17718
Köszönöm😄D

|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|

Gis80s
#17717
Azt meghagytam, mert az szerintem is okés volt 😉

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

#17716
Elvileg a következõ patchben valószínû hogy átesik a HDR is némi finomításon,viszont nekem még nem tûnt fel.
Most jut eszembe már csak kb. 1 hét és jön a patch😄D<#nevetes1><#zavart1>

|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|

Hunter of Deer
#17715
erre vki nem tud vmi modot? 😊

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k