Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18619
#18618
így van, minden fuvarnak van egy teljesítési ideje, amit az F6-ot megnyomva a vezetési idõbõl visszalevõ idõ fölött látsz

mindig bõven van idõ megcsinálni egy normál fuvart, még az 1000 km+-osokat is 😊

úgyhogy tényleg Te szúrtál el valamit

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18617
Kesni nem csak akkor lehet ha van kepesseg teve a just in time fuvar opciora....
Mindegyik rakomanyt idoben kell elvinni a celhoz...te ahogy latom 5 orat kestel...ugyhogy ez semmi varazslat, ez mind a te muved..
#18616
Jóestét! <#wave>

Kicsit kecsäpot fuvaroztam...




Vettem egy új vasat! <#pias>

My PC: SAPPHIRE HD6670 1GB PCie DDR3, 4GB 1333MHz DDR3 Corsair Value, AMD A 8-5600K 3.6GHz FM2, Gigabyte F2A85XM-HD3 FM2

#18615
Ez miféle varázslat? Elkések amikor még nincs is 1 képesség se rárakva?

#18614
Irtam privatban..neked.
LACEJKA
#18613
Sziasztok

indulás.

#18612
köszi a tippet , de agyon van tesztelve . egy hete vettem használtam , kapott Heaven Benchmark 3.0 -át és tessmark tesztet is rendesen . tuti , hogy nem a vga-val van a gond .
#18611
Nem egy szar kártya. Esetleg futtas le egy tesztet ezzel

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18610
[/ur
Ha a GPS-t követem,nem találom meg a hajót csak a parkolót,ahonnan eddig indúlt a kompozás.<#nevetes1><#nevetes1>
#18609
jelenleg ez gtx 570
#18608
Egyébként milyen kártyád van?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18607
Itt van ha már annyira csalni akarsz. Átírni nem lehet szerintem. És a Caps Lock-ot kapcsold ki!!

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18606
ÁT ÍRNI NEM LEHET ??
#18605
persze , teljesen rendben van . afterburnert használok , monitorozva van az fps , és a gpu temp .
#18604
vezessél jó sokat , lehetõleg balesetmentesen <#nevetes1>
#18603
Hõfokot nézted?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18602
hogy írjam át a pénzemet ???


A JÁTÉKBAN !!!!
Tikal
#18601
tollal, de ceruza is jó.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18600
hogy írjam át a pénzemet ???

#18599
furcsa anomáliával jelentkezett nálam a játék . egyszercsak gondol egyet és piszkosul leesik az fps , 50-rõl kb 10-15-re , majd a vége az , hogy teljesen befagy a játék , és a feladatkezelõbõl kell kilõni . a vga-m gpu clock-ja 732mhz-rõl leeisik 405-re , vagyis a 2d-s órajelre . ez amúgy csak számítógép restart után áll vissza az eredeti értékre . más játékokkal semmi gond , tehát nem lehet az , hogy a videókártyám krepált volna be . a legújabb nvidia whql driver a 306.97-es van fent , de néztem régebbiékkel is . valaki találkozott már hasonló problémával esetleg ?
#18598
Piál a kicsike 😊

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Tikal
#18597
Te még el sem indítottad a játékot? <#nemtudom>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18596
Játszani kell vele. Mijj meglepõ. 😊

#18595
Az euro truck simulator 2-ben hogy lehet növelni a tapasztalatot+pénzt?Tudna nekem valaki egy linket küldeni?
#18594
Üdv mindenkinek! Szeretnék magamnak egy egyedi kamion skint,viszont sajnos próbálkozásaim ellenére sem tudom elkészíteni. Arra gondoltam,hogy valaki aki elég jól ért a skineléshez,és megtudná csinálni és szívesen vállalná is,az dobjon egy PM-et,és ott elmondom pontosan milyet,hogyan szeretném. A legjobb az lenne,ha én tudnám megcsinálni,de sajnos nem megy 😄
Tikal
#18593
hát ez elég LOW res 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18592
Útban Linz felé

#18591
http://www18.zippyshare.com/v/36584215/file.html

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

macleody
#18590
restacar.hu-n megtalálod, sok más moddal együtt.
ronso
#18589
itatás

Beugrottam ücsiért...

Sakkoo.......Baszkiiii

#18588
Sziasztok!

Egy pér képen láttam hogy az alap Scania-ba is lehet tenni GPS-t! ha valaki megdobna 1 linkkel annak nagyon megköszönném!

#18587


Gépem 😄
#18586
Belépéskor bal felsõ saroknál látható egy / Privát üzenetek / címszó .

#18585
itt hol tudom megnézni a privát üzeneteimet amit régebben küldtek?
#18584
Köszönöm szépen a segitséget ! <#wave><#worship>

De idõközben kiprobáltam egy lehetõséget , megnyitotam winrar-ral a már mód mappában lévõ
Sitzpositionen-von-allen-Trucks.scs fájlt és benne megkerestem a interior_man_tgx.sii , azt megnyitva
ott volt egy olyan hogy , camera fov : 77 .



Azt átírtam nagyobbra camera fov : 100 -ra , és így tökéletesen olyan távolságba van , amit te küldtél itt képet a tiédrõl .
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm hogy segítettél ez ügyben nekem . <#integet2>

macleody
#18583
#18582
Persze 1x kicsomagoltam és a camera mod.scs , tettem bele a mód mappába.

#18581
Én ezt a Sitzpositionen-von-allen-Trucks.scs fájlt használom a távolabbi nézethez kabinfülkénél, minden más kamionál müködik a kiegészitõ , csak egyedül a man-nál nem reagál rá.

#18580
Ki is csomagoltad?

macleody
#18579
Meg tudod nézni, hogy a többi kamionnál változott-e? Milyen modokat használsz?
#18578
Betettem a mód mappába a camera módot , és ismét semmi változás .

gordon 24
#18577
Srácok! Van a volvoba GPS? Tök jól néz ki a scaniáé, meg a mannak ez a telefon😊 Volvohoz nem láttam ilyet.

Vagy csak vak vagyok?😊)


Downhill!!

macleody
#18576
Camera mod.

rarma : alapból van xenon fényszóró a játékban, ugyanis mikor az alap fülkét fejleszted a lecserélt fényszórók helyett xenont tesz bele. Az már más kérdés, hogy fehér, nem az a buta kék ami a modban van.

[url=http://kep.ivpicture.hu/693641.N.jpg
#18575
Alapból nincs xenon világitás a játékban , hacsak le nem töltesz egy arra megfelelõ módot , és amit beleteszel a mód mappába. INNEN

#18574
Igen ez kellene nekem is . Mert nekem meg így nézz ki ahogy látod a lenti mellékelt képen , de nem tudok állitani rajta mert ha kicsomagolom akkor már nem tudom vissza tömöríteni mert hibát ír ki rá . Lásd : #18566
jó lenne egy olyan scs mód amit csak a mód mappába teszek bele.



Maximus4
#18573

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#18572
Sziasztok! Olvastam hogy van a játékban alapból xenon... Man kamionoknál megilyek xenon-os???
macleody
#18571
Nálam így néz ki.

macleody
#18570
Igen, MAN-nál másnak se mûködik. A játék fájljait ne írd felül azzal csak gond lesz. Mindjárt megnézem tudok-e állítani rajta.