Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mindig bõven van idõ megcsinálni egy normál fuvart, még az 1000 km+-osokat is 😊
úgyhogy tényleg Te szúrtál el valamit
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Mindegyik rakomanyt idoben kell elvinni a celhoz...te ahogy latom 5 orat kestel...ugyhogy ez semmi varazslat, ez mind a te muved..
Kicsit kecsäpot fuvaroztam...
Vettem egy új vasat! <#pias>#pias>

My PC: SAPPHIRE HD6670 1GB PCie DDR3, 4GB 1333MHz DDR3 Corsair Value, AMD A 8-5600K 3.6GHz FM2, Gigabyte F2A85XM-HD3 FM2

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
A JÁTÉKBAN !!!!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Egy pér képen láttam hogy az alap Scania-ba is lehet tenni GPS-t! ha valaki megdobna 1 linkkel annak nagyon megköszönném!
Gépem 😄
De idõközben kiprobáltam egy lehetõséget , megnyitotam winrar-ral a már mód mappában lévõ
Sitzpositionen-von-allen-Trucks.scs fájlt és benne megkerestem a interior_man_tgx.sii , azt megnyitva
ott volt egy olyan hogy , camera fov : 77 .
Azt átírtam nagyobbra camera fov : 100 -ra , és így tökéletesen olyan távolságba van , amit te küldtél itt képet a tiédrõl .
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm hogy segítettél ez ügyben nekem . <#integet2>#integet2>
Vagy csak vak vagyok?😊)
Downhill!!
rarma : alapból van xenon fényszóró a játékban, ugyanis mikor az alap fülkét fejleszted a lecserélt fényszórók helyett xenont tesz bele. Az már más kérdés, hogy fehér, nem az a buta kék ami a modban van.
[url=http://kep.ivpicture.hu/693641.N.jpg

jó lenne egy olyan scs mód amit csak a mód mappába teszek bele.
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

[/ur


