Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18870
És simán másold be ide

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18869
koszi gyerekek a segitseget mindent megoldottam magamtol... a vip tagsagert hogy kepet toltsek fel bocsi de en nem fizetek.. tudom hogy nem kotelezo ... de akkor is en csak 1 kepet szerettem volna kozzetenni mint sokan masok... de ha ez az ara akkor nezegetem en! koszi mindenkinek!<#wave>
#18868
Értem a problémád most már. Miután feltöltötted a képet van egy csomó link. "Link fórumhoz". Ami link ott szerepel az egészet simán másold ki.

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18867
mellesleg rajottem ha nem vagyok vip tag csak 2o kbyt alatti kepet tolthetek fel ha vip es vagyok 2oo kbyt ot nos hogyan lehetek vip tag?
#18866
hogyan lehetek vip tag?
#18865
Ezzel a képpel kívánok mindenkinek jó éjt! Mára ez az uccsó fuvar (:

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit

#18864
jah ezt is vagom az f1o et is... csak a 2oo kbyt al van problemam..
#18863
ramegyek en a kepfeltolto linre tallozok is meg minde meg jpg be is atalakitom meh mar kicsinyitettem a kepes is de sehogyan nem tudom 2oo kbyt ala csokkenteni... nos akkor mi a hiba?
ronso
#18862
Játékban F10 zel fényképezel,képfeltöltö oldalra feltöltöd onnan ide ennyi....

Sakkoo.......Baszkiiii

#18861
Ha ide akarsz képet linkelni akkor a "Link fórumba" hivatkozását érdemes használni

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18860
Az 1.2-es Patch mit fog tartalmazni?
#18859
1. Link Nyisd meg a linket

2. Tallózás. Megkeresed azt a képet amit fel akarsz tölteni.

3. Megvárod míg feltölti

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18858
igen komoly..
#18857
ez most komoly?

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18856
Szia Balazs szeretnem tudni hogy lehetne feltolteni 1 kepet a gepemrol? koszi
balázs 11
#18855
tetszetös a Daf

#18854
Na,megkezdem a pihenõidomét!További jó szórakozást mindenkinek!Sziasztok!
#18853
szia Lacejka hogyan toltod fel a kepet a gepedrol?
LACEJKA
#18852
sziasztok kész is van 😄





#18851
sziasztok lenne 1 kerdesem hogyan tolthetem fel a gepem kepet?
#18850

#18849

Kicsit pózoltam. 😄

#18848
#18847
valahol volt olyan hogy szines profil képek nem tudtok linket hozzá?
TruckerDave
#18846
Sor vége elõtt be kell sorolni és akkor nincs gond 😄

ronso
#18845
Mai utolsó fuvar
start:

Fizetökapu után besorolás kb 10 perc volt:

Mai utolsó alvás:

Sakkoo.......Baszkiiii

#18844
Szép estét mindenkinek ! Mára egy kis pihenõ egy parkolóban.

#18843
csak jelzem,hogy már kedd este van....<#wow1><#fejvakaras>
macleody
#18842
Ok, köszi az infót.
Boxer HUN
#18841
Pillanatnyilag szerveroldali probléma merült fel. Az újraindulásig, a türelmeteket kérjük.

Köszönjük:
- RestaCar -

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

macleody
#18840
Mi van a restacarral, nem jön be az oldal.
macleody
#18839
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
LACEJKA
#18838
Következõ projekt 😄

ha jó lesz akkor kiadom

#18837
<#mf1><#eljen>
LACEJKA
#18836
xDDD...... a rámpát húztam meg mert kicsit kivan a lelke :.D

LACEJKA
#18835
Nem kéne 😄 magas vérnyomás nem jó dolog jogsi újításnál :.DD

Luspy
#18834
Ekkora gépeket minimum lánccal kell lekötni 😊

#18833
na akkor megcsináltad 😄 !

Figyelem Lõszert ne vigyetek rohadt borulékony kanyarban felborított simán :S !

Kenny85
#18832
upsz...másik lemaradt

Kenny85
#18831

#18830
azért egy kv-t igyál indulás elõtt!😄
LACEJKA
#18829
Szép estét

Pihenõ, spaniferek ellenõrzése azt góó 😄

#18828
Megcsináltam..
Fel patch-eltem,most jó.😊
Amúgy nemtudom hogy hol van az a chat..sajnos nemértek a dolgokhoz..:S 😄
hotwheels
#18827
Estét! 😊

750k @4.1Ghz - 8GB DDR3 - HD7790 2GB | Xbox One S | iPhone 7 Plus | VW Golf MK4

#18826
felvettelek chatbe ! hát mondom hogy valamelyik mod valamelyikkel összeveszik !

#18825
Újraraktam,és csináltam ahogy mondtad.. minden mod-ot elfogad,csak ezek a kabin mozgásos mod-okat nem..
ezt nem értem..😞
#18824
köszönöm...😊...nagyon jó lett...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#18823
Sziasztok!

3 tengelyes renault magnum nem várható valamelyik patch-ben véletlenül, kérdezem ezt persze a bennfentesektõl. Bár egy mod szintjén is jó lenne, bár gondolom majd lesz idõvel..

#18822
Szép estét! <#wave>

Kicsit szállítgattam! <#nyes>


My PC: SAPPHIRE HD6670 1GB PCie DDR3, 4GB 1333MHz DDR3 Corsair Value, AMD A 8-5600K 3.6GHz FM2, Gigabyte F2A85XM-HD3 FM2

#18821
egy lehetõség van ! a játék mentést rakd el vhova ! aztán telepítsd újra a játékot ! majd lépjél be csinálj ott is mentést ! ezt is mentsd el mint alap játékot ! aztán ! próbáld ki elõször a régi mentéseddel ! ha megy akkor no problem ha nem akkor az alap mentésbe csak azt a részt másold be ami a profilod mentése szóval a profil mappát ! és talán így jó lesz ! mást nemtudok