Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit
Sakkoo.......Baszkiiii
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
2. Tallózás. Megkeresed azt a képet amit fel akarsz tölteni.
3. Megvárod míg feltölti
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Kicsit pózoltam. 😄

start:
Fizetökapu után besorolás kb 10 perc volt:
Mai utolsó alvás:

Sakkoo.......Baszkiiii

Köszönjük:
- RestaCar -
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Figyelem Lõszert ne vigyetek rohadt borulékony kanyarban felborított simán :S !
Fel patch-eltem,most jó.😊
Amúgy nemtudom hogy hol van az a chat..sajnos nemértek a dolgokhoz..:S 😄
ezt nem értem..😞
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
3 tengelyes renault magnum nem várható valamelyik patch-ben véletlenül, kérdezem ezt persze a bennfentesektõl. Bár egy mod szintjén is jó lenne, bár gondolom majd lesz idõvel..
Kicsit szállítgattam! <#nyes>#nyes>

My PC: SAPPHIRE HD6670 1GB PCie DDR3, 4GB 1333MHz DDR3 Corsair Value, AMD A 8-5600K 3.6GHz FM2, Gigabyte F2A85XM-HD3 FM2




