Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18920
helló amerikai stilusu kamiont valaki nem tud?(csörös)
bakkerman
#18919
most épp az dühít az AI-val kapcsolatban,hogy mellékúton megyek 90-el,õ valamilyen oknál fogva csak 65-70-el ment,indexet kiraktam,kimentem a szembe sávba,már majdnem megtudtam elõzni,amikor az a barom hirtelen megtáltosodott,és beletaposott a gázba,nem tudtam megelõzni(ugye 90-nél lekorlátoz),szembe meg jött egy kamion,így satufék,és 200-as pulzussal usgyi vissza a sávomba...azért ez óriási bug,kamionnal alapból 3x meg kell gondolni,hogy mikor elõz az ember,meg fõleg hogy hol,a valóságban erre a kocsit vezetõ sofõr odafigyel...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#18918
sziasztok!!senki nem vette észre hogy köln és mannheim között a vasuti átjáro nincs táblázva??már 3X elmentem ott ne irjak hülyeséget de tényleg nincs!megyek 60 al kanyar és egy piros lámpa sorompoval!a multkor nem tudtam megállni szerencsére még nem zárt a sorompo!!!
#18917
Opelfan
#18916
Ez gyönyörû, párszor volt már úgy balesetem, hogy a barom elkezdett elõzni és ahelyett, hogy vissza ment volna a sávjába egyszerûen megállt. Ezt is picit ügyesebben leprogramozhatták volna azt hiszem.

Az autó benzinnel működik. Kicsi, gyors, kényelmes és stabil autó nem létezik, ez a szaladva szarni effektus. Kocsi: Kappa 2.0 20v, bicepsz: 48 centi... kérdés?

#18915
Valaki tudna nekem segiteni,hogy magyar rendszámot hogyan varázsolhatok a kamionra?
ronso
#18914
A barom állatja.....

Sakkoo.......Baszkiiii

#18913
#18912
#18911
http://vajopie.blogspot.hu/p/ets2-tippek-trukkok-csalasok.html
#18910
Ha non-lineárisra teszed akkor valószínûleg jó lesz.
Kenny85
#18909
be vannak kalibrálva azok a kormányok?😄 Ilyen 1 másodperces késés biztos nem lehet.

#18908
No és akkor még itt a billentyûs megoldás is,ha leveszem az érzékenységet 0-ra akkor 1p-ig várok mire elfordul a kormány a játékban.Ezért feljebb kell tolnom hogy érzékenyebb legyen kb 1/4 ig.Tehát a kormánnyal az a bajom hogy túlságosan is érzékeny 0-n is, ha még feljebb rakom még érzékenyebb szal.le kell vennem nem feltolni.
De hiába teszem le 0-ra még így is túlságosan érzékeny,megyek vele az úton 80-al fordítok a kormányon 1cm-t és a korlátnak csapódok mert a játékban egy felet fordul a kormány,holott én csak 1cm-t fordítottam el.
Tehát ha még feljebb tolom akkor teljesen átfordul a kormány a játékban 2 teljes fordulatot.
Na mindegy du-n ig nem tudom +bûvölni majd akkor megpróbálkozom vele ismét még ha 1 napig is kell bajlódni vele,vagy amíg fel nem robbanok megint <#confused>
#18907
Kenny85! Kipróbáltam maxon kezdve de minél feljebb állítom annál rosszabb.Ezért írtam hogy 0-ra vettem,de így sem jó ha még feljebb tolom annál rosszabb.
gordon 24
#18906
Igazából azt nem értem, hogy valaki bejön ide és kérdezi, hogy lehet képet feltölteni, miért nem válaszolunk rá😊)))



Oliver:

Fogod magad és a képet feltöltöd valahova. Én pl Facebookra szoktam a saját albumomba. Ha ez megvan megnyitod a képet azon az oldalon. képre jobb egérrel katt majd kép címének másolása.
Eljössz az sg-re a szöveg író keret alatt találsz egy olyat, kép beszúrása. Arra katt majd, be teszed azt a linket amit másoltál. Írsz egy szöveget és elküldöd.

Így nem kell vip tagság nem kell semmi. Akkora képet linkelsz be amekkorát akarsz. A feltétele csak annyi, hogy ahonnan linkeled ott meg kell hagyni a képet, mert ha ott törlöd törli innen is.


Ha kell segítség szólj!

Downhill!!

Kenny85
#18905
Szerintem pont, hogy az érzékenységet nem 0-ra kell rakni hanem magasabbra. Ha 0, akkor evidens, hogy jobban reagál a kormánymozdulatokra. 😄

#18904
Hidd el kipróbáltam szerintem az össz verziót de olyan érzékeny a kormány hogy hihetetlen,ha a való életben is ilyen lenne el sem mernék indulni.
A kormány setup-jában is levettem a pc-n az érzékenységet+a játékban is 0-ra és mégis.
Nem tudom mit kellene bûvölnöm még rajta de kipróbálom amit javasoltál gempad joystik,talán megoldja a dolgot.Ezt speciel nem néztem,addigra elborult az agyam és nyomtam tovább inkább billentyûvel.
Kenny85
#18903
Húzd fel érzékenységet meg non-linearitást maxra, és úgy próbálgasd. Jobbat nem tudok. Beállítottam kormányom 200 fokra ezekkel a beállításokkal, szerpentinen lecsapattam vadállat módon tök kezelhetõen, szóval nem tudom. Lehet nálad van elásva valahol a kutya.

#18902
Ok. Du-n kipróbálom,köszi.
Majd vázolom mit sikerült kibogarászni belõle.<#nevetes1>
abacss
#18901
Gamepad joystickra tedd a játékot ugy be birod állitani elég jol a kormányt én ugy tolom!

#18900
kormányt igen. Geniusom van és egy saitek 200 fokot fordulnak.
De a furi az hogy F1 2012 vagy nidfor speed de akár melyik másik játékhoz tökéletes csak ehhez az egyhez nem.
Számomra ez érthetetlen.
Kenny85
#18899
Amúgy kormánypad alatt kormányt értesz, vagy gamepadot? :d

Ha kormány, akkor hány fokot fordul egyáltalán.

#18898
Azt maxon hagytam.Még így volt a legirányíthatóbb de így is 1 nagy sz@r lett.
Kenny85
#18897
Linearitast kellene feljebb tolni.

#18896
Sajna én sem tudok feltölteni képet,sem weboldal linket még 20 napig <#rinya>

A kormány beállítását javítani fogják vajon? 2 kormánypadom is van de képtelen vagyok beállítani õket.
Hiába veszem le a kormány érzékenységét 0-ra ha én elfordítom 1cm-t a játékban 15cm-t fordul,így képtelenség az úton tartani a masinát.Fél napot bûvöltem mindkettõt reménytelenenül.
34-es szinten tolom billentyûvel,az egér nem jött be.
Csak kissé fusztráló hogy rengeteg játékhoz használom õket még az ets1-hez is tökéletes volt de az ets2 kifog rajtam eddig ezt az egy játékot nem tudtam tökéletesen beállítani.Hozzáteszem ismerõsöm konyít hozzá azt mondta nem tud ezzel mit kezdeni mert a játékon belül kell levenni,de 0-ánál már nem lehet lejjebb.
Viszont ha billentyûvel játszom akkor meg fel kell tolnom majdnem félig a kormány érzékenységét mert nyomom 1p-ig mire nekiáll fordulni a játékban ha 0-án hagyom.
Van erre valami megoldás?
Már unom a billentyûs kényszerirányítást.
#18895
[/img]
#18894
33 szintem is megvan lassan!!!!<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
macleody
#18893
Kenny85
#18892
najó miezmár

Kenny85
#18891
wtf


Kenny85
#18890


Boxer HUN
#18889
#18885
Csak ne felejtsd el az aktiváló email-t se. (lehet, hogy a spam-be teszi...)

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#18888
Nekem azt irja 30 napig nem rakhatok be ide képet.Pedig úgy csináltam ahogy írtátok.
0Diaz0
#18887
Õ Medve volt az elmúlt 15évben... átaludta ezt az idõt.XD De talán még 25öt is 😄

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

Boxer HUN
#18886
Ez azért nonszensz... Én is családos vagyok, én is dolgozok, igaz nem vezetek, csak a gumiköpenyeket árulom a kamionok, munkagépek és traktorok alá, de szerintem a mai világban egy kép belinkelése és egy email küldése elemi és kötelezõ mûvelet. 40 évesen én is szeretem a humort és az oltást,... de ne haragudj rám, ezen tényleg dobtam egy hátast. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#18885
A http://restacar.hu oldalamon regisztráció és megerõsítés után tölthetsz fel képeket. Akár 12 Mpx-ben is... <#nezze>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#18884
"1.2-es Patch a jövõ hét elején érkezik!"

Ezek tudnak vmit már 😄 😄 😄 😄
a hét elejének vége 😊
#18883
nos valaki az ugyemben?vagy inkabb menjek es vezessek...<#confused>
#18882
30 napig nem surhatok weblapcimet ....
#18881
minden ott van ami kell a 18868-as hsz-ben..

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18880
akkor segitesz vagy sem? mert zoli linkjen sem tudok elmenni.. <#rinya>
#18879
jovore igen az leszek <#hamm> de a munkam leven hogy dolgozom nem sok idom van gepezni inkabb a csaladdal beszelek nem csak jatszom de ha szakitok idot mint most akkor jatszom marpedig olyat ami a munkam resze ugyan is soffor vagyok... s nem csak a jatekban es ez van nem vagyok sertodekeny szeretem a humort es az oltast... <#fejvakaras>
#18878
ezért kérdeztem, hogy komoly-e ez az agónia ezzel a képfeltöltéssel, de sajnos igaz.. alig hiszem el

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18877
Sztem a 13 is barokkos túlzás.

#18876
koszi mindjart megnezem..
Boxer HUN
#18875
Már ne haragudj meg rám... Te komolyan 30 éves leszel??? (A nickedbõl tippelem) Ha igen, akkor hol voltál az elmúlt 15 évben?

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#18874
akkor legy oly kedves es ird le ide nekem hogyan teszed ezt!koszy!
#18873

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18872
szia Zoli linkeld nekem ezt ay oldalt.. koszi vip tagsagert nincs kedvem fizetni ha nem gaz...
Boxer HUN
#18871
Én sem vagyok V.I.P tag, és mégis be tudok linkelni 12 Mpx (2-2,5 Mb) képet ide...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)