Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Az autó benzinnel működik. Kicsi, gyors, kényelmes és stabil autó nem létezik, ez a szaladva szarni effektus. Kocsi: Kappa 2.0 20v, bicepsz: 48 centi... kérdés?

De hiába teszem le 0-ra még így is túlságosan érzékeny,megyek vele az úton 80-al fordítok a kormányon 1cm-t és a korlátnak csapódok mert a játékban egy felet fordul a kormány,holott én csak 1cm-t fordítottam el.
Tehát ha még feljebb tolom akkor teljesen átfordul a kormány a játékban 2 teljes fordulatot.
Na mindegy du-n ig nem tudom +bûvölni majd akkor megpróbálkozom vele ismét még ha 1 napig is kell bajlódni vele,vagy amíg fel nem robbanok megint <#confused>#confused>
Oliver:
Fogod magad és a képet feltöltöd valahova. Én pl Facebookra szoktam a saját albumomba. Ha ez megvan megnyitod a képet azon az oldalon. képre jobb egérrel katt majd kép címének másolása.
Eljössz az sg-re a szöveg író keret alatt találsz egy olyat, kép beszúrása. Arra katt majd, be teszed azt a linket amit másoltál. Írsz egy szöveget és elküldöd.
Így nem kell vip tagság nem kell semmi. Akkora képet linkelsz be amekkorát akarsz. A feltétele csak annyi, hogy ahonnan linkeled ott meg kell hagyni a képet, mert ha ott törlöd törli innen is.
Ha kell segítség szólj!
Downhill!!
A kormány setup-jában is levettem a pc-n az érzékenységet+a játékban is 0-ra és mégis.
Nem tudom mit kellene bûvölnöm még rajta de kipróbálom amit javasoltál gempad joystik,talán megoldja a dolgot.Ezt speciel nem néztem,addigra elborult az agyam és nyomtam tovább inkább billentyûvel.
Majd vázolom mit sikerült kibogarászni belõle.<#nevetes1>#nevetes1>
De a furi az hogy F1 2012 vagy nidfor speed de akár melyik másik játékhoz tökéletes csak ehhez az egyhez nem.
Számomra ez érthetetlen.
Ha kormány, akkor hány fokot fordul egyáltalán.
A kormány beállítását javítani fogják vajon? 2 kormánypadom is van de képtelen vagyok beállítani õket.
Hiába veszem le a kormány érzékenységét 0-ra ha én elfordítom 1cm-t a játékban 15cm-t fordul,így képtelenség az úton tartani a masinát.Fél napot bûvöltem mindkettõt reménytelenenül.
34-es szinten tolom billentyûvel,az egér nem jött be.
Csak kissé fusztráló hogy rengeteg játékhoz használom õket még az ets1-hez is tökéletes volt de az ets2 kifog rajtam eddig ezt az egy játékot nem tudtam tökéletesen beállítani.Hozzáteszem ismerõsöm konyít hozzá azt mondta nem tud ezzel mit kezdeni mert a játékon belül kell levenni,de 0-ánál már nem lehet lejjebb.
Viszont ha billentyûvel játszom akkor meg fel kell tolnom majdnem félig a kormány érzékenységét mert nyomom 1p-ig mire nekiáll fordulni a játékban ha 0-án hagyom.
Van erre valami megoldás?
Már unom a billentyûs kényszerirányítást.
Csak ne felejtsd el az aktiváló email-t se. (lehet, hogy a spam-be teszi...)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Ezek tudnak vmit már 😄 😄 😄 😄
a hét elejének vége 😊
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro


