52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • mumus70
    #50576
    Másik szerverre költözködnek, türelem!
  • norbee46
    #50575
    Sziasztok!
    Hová tünt a restacar?
  • JohnBart
    #50574
    Valami készül.
  • Hexenking
    #50573
    Szép estét..........
    Ma is mentem egyet :)

  • mumus70
    #50572
    Marhára nem érdekel a sok kretén troll.... :D
  • ets2mpHUN0519
    #50571
    skacok a multi kész az 1.28ra
    most olvastam
    viszont a dupla pótokat csak skandiban lehet húzni
    valaki irta nekem h ha ki mentek skandiból a dupla pótokkal akkor a szerver automatikusan ki kickel xd
    ki jelentkezés minden bétából,az kell a multinak
    majd azt állitsátok át
  • Mandoki72
    #50570

    ETS 2 - az élet játéka

  • Hexenking
    #50569
    Sziasztok !!
    Rég jártam erre.... Újra munkában. :)




    Utoljára szerkesztette: Hexenking, 2017.08.20. 20:28:57
  • Szabi #50568
    nincs ezzel gond, legalább hátha mostantól gyakrabban lesz ilyen dlc.. :D

  • Stefan28
    #50567
    Daf DLC amit SISL készített mert előbb ö tette közé a facebook oldalán és beszélt róla úgy tűnik el adta magát az scs-nek
    http://store.steampowered.com/app/461249/Euro_Truck_Simulator_2__DAF_Tuning_Pack/
  • mumus70
    #50566
    A kérdés jó! Én is kíváncsi lennék a válaszra.... :D
  • ets2mpHUN0519
    #50565
    skacok ez mi??

    játék verzió: 1.27.2.9 még sincsen külsős hiába akarom csatlakoztatni a profilomat
    valaki tudna nekem ebben segiteni?
  • B8811
    #50564
    Sziasztok!

    A következő lenne, a problémám: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=42920170813_094153.jpg Jól gondolom, hogy, a felbontással lehet valami probléma? Vagy mással? És ha igen, akkor hol tudom átállítani? A válaszokat előre is köszönöm!
  • mumus70
    #50563
  • Bukephalos
    #50562
    Most már a Francia DLC nélkül nem sokra ménsz, ha az nincs meg eléggé felejtős a játék
  • Plata
    #50561
    Lehet hogy megpróbálom,több mint egy éve nem is játszottam vele.Bár fent van a gépen és steam frissíti is mindig.
    Valamelyik DLC után nem ment a régi modom ami tartalmazta afrikát meg európa nagyrészét és többé nem volt kedvem játszani vele,inkább az amcsit toltam.
  • mumus70
    #50560
    Minden egyes métere egy élmény, komolyan! :D
  • Bukephalos
    #50559
    Sokkal jobban jársz egy Promods-Balkan Project-Italy map-Rusmap-Southern Region pack-kal! Ezerszer változatosabb, kidolgozottabb, élettel telibb csomagot kapsz
  • Plata
    #50558
    Franc tudja már.
    De nekem tetszett.
    Főleg görög francia rész.
  • Bukephalos
    #50557
    Plata!
    TSM map volt
  • Plata
    #50556
    Nem tudom,szerintem nem,mert nekem franciaország része nagyon bejött,meg görögország is,afrika megint klassz volt.Egyszer franciaországban valami gyár is égett.
  • SimaSuna #50555
    Az a TSM map volt.

    Főként copy / paste városokkal...
    igénytelenül összrakva...
  • Plata
    #50554
    Jön az újabb DLC.
    Olaszország.
    Már nem is tudom mikor játszottam a játékkal,de volt fent nekem egy mod ami tartalmazta egész európát meg észak afrikát és ingyen is volt.
  • mumus70
    #50553
  • wollnerd #50552
    Ha ennyire paranoiás vagy lődd ki az oldal betöltése után a netet. :D Az oldal úgy is tökéletes müködik. ;)
    Ez az oldal tényleg nem lop. ha lopni akarna akkor látnom kéne a háttérben töltést. (fülön a forgó karika) De neeem! :)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.08.12. 13:31:35
  • mumus70
    #50551
    Biztos beírok ide egyetlen jelszómat is.... pont ezek lopják el.... :p
  • wollnerd #50550
    Én csak azt nem értem hogy ha csak a felhasználónevet kérte, hogy tudott volna belépni? Hiszen kell a jelszó is...
    Elkezdte feltörni? Jelszókat végig próbálni?! Na de még egy 10 karakteres jelszó, amiben egy nagybetű, egy kötöjel és 2 szám van, azt is kb. 6 ÉVIG tartana feltörni... Ha pedig 3 nagybetűt és 3 számot és komplex az a jelszó akkor pedig akár 895 BILLIÓ ÉVIG is tartana! Ez oldal szerint: https://howsecureismypassword.net/
    Itt nyugodtan le tudjátok csekkolni h milyen erős a jelszavatok és hogy mennyi időbe telne egy átlagos sebességű PC-nek feltörni. Teljesen veszélytelen az oldal.

    ALAP HOGY STEAM GUARD BE LEGYEN KAPCSOLVA MINDENKINÉL!!!
  • ets2mpHUN0519
    #50549
    még mindig béta :D igen
  • Skrupi
    #50548
    Az utóbbi egy két hétben nem igazán voltam gép előtt.
    Az 1.28-as patch már elérhető valahol? Mármint steamen kívül.Vagy még mindig beta fázisban van?
  • mumus70
    #50547
    Utalok neked kárpótlásul 100 rugót! Nem kell más adat, csak add meg a bankkártyád számát, a lejáratát, meg a CVC kódját! Délutánra ott lesz a lé!
  • SimaSuna #50546
    Steam szabályzat. SOHA ne add ki idegennek a jelszavad...
    Se kocsit, se nőt, se steam acc-ot NEM ADUNK kölcsön :)
  • mumus70
    #50545
    +1
  • Bukephalos
    #50544
    Elhiszem, hogy morci vagy, de azért remélem, kicsit magad is hibásnak érzed a történtek miatt, és legalább annyit megtanultál, hogy nem adunk ki senki idegennek személyes adatok, pláne ha azt ajánlja, hogy puszira pénzt kapsz tőle. Tanulj belőle, és legközelebb megkíméled magad a bosszúságtól!
  • ets2mpHUN0519
    #50543
    ráadásul mindnekinek ugyan ezt irta a nevemben hogy hozzá férjen mások steam fiókjához is!!
    ez egy fasszopó csaló tolvaj geci hacker
    nagy nehezen vissza tudtam szerezni a fiókomat több miint félórámba került bele
    megváltoztatta az emailemet a jelszavamat és nem tudtam belépni ekkor nagyon ideges voltam de szerencsére segitséggel vissza tudtam szerezni
    megváltoztattam a jelszavamat az emailemet hogy még véletlenül se tudjon hozzá férni a ROHADÉK fasszopó hacker tolvaj buzi

    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2017.08.10. 15:53:33
  • mumus70
    #50542
    Jobb felső sarokban katt a nicknevedre, ott fiók részletei, és ott lesz a biztonság testreszabása.
  • Puhos
    #50541
    Nálam a telefonos kód van beállítva.
  • Stefan28
    #50540
    Hali
    Hogyan és hol van lehetőség be állítani a steamben a védelmet például hogyha valaki bejelentkezik jön az e-mail?
  • mumus70
    #50539
    Nálam az összes védelem be van kapcsolva, néha jön is email hogy sikertelen belépési kísérlet hol Oroszországból, hol meg Dél Koreából.... így járt.... :p
  • Puhos
    #50538
    Èn inkább azt mondanám, hogy aki elhiszi a csaló által leírtakat az meg is èrdemli, hogy ellopják a fiókját.
  • ets2mpHUN0519
    #50537
    skacok FIGYELMEZTETÉS!!
    ha valaki ezt irja nekTEK,akkor az KAMU semmiképp se hidjétek el
    szóval nekem ezt irták egyúttal ezzel lopták el a steam fiókomat:
    Szia! Toltsek steamedre 50$? Ha igen csak ird valaszba a felhasznaloneved, jelszo nem kell :)
    ráadásul a nevetekben irja ezt mindenkinek
    szóval aki ezt irogatja akár nektek,ne bizzatok meg benne ez egy csaló fasszopó köcsög geci hacker megváltoztatja a steam fiókotokat jelszótokat/felhasználótokat és az e-mailjeiteket is
    NE DŐLJETEK BE ennek,ez egy hatalmas ÁTBASZÁS
    ez csak egy úgy mond "FIGYELMEZTETÉS"
    mindenki steam fiók nevét ellopja majd megváltoztatja és a jelszót és az e-mailt is
    az illető steam profilja: http://steamcommunity.com/id/habajvanonolom/
    ha vissza is jelöltök neki és irja SZARJÁTOK LE és INKÁBB TÖRÖLJÉTEK ŐT a faszba