52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Debilon
    #50616
    a steam kliensben kell beírni az aktiváló kódot, googlizz rá
  • gigamen
    #50615
  • mumus70
    #50614
    Na meg is van 2 óra sakkozás után. A Project Balcans akasztotta ki, viszont meg jó lett egy grafikai mod, amit meg eddig köpött ki a 2.18-al... Azt hiszem ennél már meg is állapodok, a tököm se győzi hogy 3 havonta hol ez hol az frissül, állandóan kirakósozni kell a modokkal.
  • mumus70
    #50613
    Hát most beszart a ProMods-tól a példányom, újra kell építenem a mapokat egyesével.... :p
  • kcstbp
    #50612
    Köszönöm a válaszokat!
  • bajusza
    #50611
    Létezik olyan verzió is, ami nekem van: csak a demót tudom leszedni a Steam-ről, Tesco-ban vettem a ETS2-t, csak aktiváló kód volt, lemez viszont nem.
  • Robertoo21
    #50610
    nekem a lemezről feltett, majd steamre regisztált ETS2 hibátlanul frissít és fut!
    Steamen be lehet állítani, hogy automatikusan frissítse!
  • gigamen
    #50609
    Tárgytalan már!Betöltött nagy sokára...Köszönöm azért!
  • mumus70
    #50608
    Megfelelő sorrendben vannak bent? Egyáltalán nem mindegy!
  • gigamen
    #50607
    Üdv!

    Hogy tudom működésre bírni a Pro-Mods legújabb verzióját?
    Kicsomagoltam a letöltött állományt és a fájlokat bemásoltam a megszokott helyre.

    -Eredeti 1.28-as verziójú játék
    -Nincs benn a mods mappában csak a Pro-mods 7 db fájlja (map fájlok és a külön készített def fájl)

    Szeretnék betölteni egy mentést, amiben nem használtam modokat,de a betöltés folyamán lefagy a játék.
  • hangacsi
    #50606
    Ha azt akarod, hogy automatikusan frissüljön a játék, akkor steamről telepítsd, ne lemezről.
    Legalábbis pár éve amikor én megvettem akkor így működött.
  • Robertoo21
    #50605
    Amennyiben a boltban megveszed a játékot, akkor kapsz egy CD-t is.
    Feltelepíted a játékot és utána beregisztrálod steamen. Utána tölthetsz le hozzá Steamről bármilyen hivatalos kiegészítőt és a frissítéseket is megkapod.
    Én is így vettem, és így használom, de ha valamit nem jól írtam le, javítsatok ki! :)

    #50602 : Győr, Bécs és a Mo-ról kivezető szakasz kellemes lett szerintem, nagyon sok plusz bejárható szakasz és város lett hozzáadva!
  • kcstbp
    #50604
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni olyantól, akinek konkrét tapasztalata van ebben. Ha boltban dobozosan megveszem az alapjátékot (ami, ugye egy kód, semmi lemez), az teljesen egyenértékű lesz azzal, amit a Steam-en négyszer annyiért adnak? Vagyis: ugyanúgy tölthetek majd le hozzá olyan DLC-ket, amiket dobozosan külön nem adnak ki, megkapom a frissítéseket stb.?

    Ha nem, akkor mi a különbség?

    Köszönöm
  • Monster076
    #50603
    Igen, végül ezt csináltam. Visszatöltöttem, megvártam, míg elhúz mindenki és lendületből feltepertem :) Csak azért furcsa, hogy így kell megoldani.
  • Axtros
    #50602
    Kiadták a Promods 2.20-at. Tölthető.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2017.09.05. 14:35:49
  • Axtros
    #50601
    Na és mégis mit vártál 65 tonnával?! Persze, hogy képtelen elindulni, főleg az autópálya feljároknál, amelyek - a valóságtól eltérően - eléggé meredekek a programban. Azt sajnos úgy kell megoldani, hogy addig várakozól lent, amíg meg nem tisztul a pálya, és ha már nincsenek előtted, akkor 1-esben felmész, lendületből. Így ha nem kell megálnod, akkor lassan ugyan, de fel fog menni.
  • Robertoo21
    #50600
    mondjuk a Promods izlandi részén én is ragadtam már be...ott vigyázni kell a hóval!
  • mumus70
    #50599
    Esetleg próbáld a kerekeket fel le engedni. Nem tudtam a hóban elindulni, felemeltem a hátsó tengelyt és egyből lett tapadás.
  • Bukephalos
    #50598
    Használsz fizikai modot? Érdemes lenne kivenned . . .
    Én egy 605 lovas Freightliner Classic-t használok, eddig nem volt gondom, ha diffiztem, de fizikai mod-dal már én is szívtam . . .
  • Monster076
    #50597
    Bekapcsoltam azt is, de nem sokat értem el vele.
  • Bukephalos
    #50596
    Kapcsolj difit! A Beállításokban a gomboknál tudod megnézni, mire van alapesetben állítva, illetve itt meg is tudod változtatni
  • Monster076
    #50595
    Valakinek van tippje arra vonatkozóan, hogyan lehet továbbmenni, ha egy 65 tonnás nehéz póttal meg kell állni pl. egy autópálya felhajtó közepén mondjuk az erős forgalom miatt? Eddig azt hittem, gyenge a kamion, de megvettem a 730 LE-s motort a Scaniába és felszereltem a leereszthető plusz tengelyes alvázat, ennek ellenére ha egy kicsit is meredekebb a felhajtó, már képtelen elindulni a járgány.
  • Skrupi
    #50594
    Igen, teljesen igazad van.azután kezdtem el keresgélni hátha valaki felrakta miután láttam hogy fizetős mód, és ahogy írtad azáltal hogy valaki felrakta meg is találtam.Amint írtad adtak ki hozzá egy új update-et szóval nem a legfrissebb de sokkal jobb minőségű mint a korábbi módok szóval nekem ez is megfelel. :)
  • SimaSuna #50593
    Ez a TradeOfTrucks-os verzió. Ezt valaki megvette és feltette.
    A modder kiadott egy új update-t...így már azok a frissítések nincsenek ehhez.

    Az én kamionom is sorszámozott. Tehát ha feltöltésre is kerül, megtudható, hogy ki töltötte fel, és szankcionálható.

    Ez a piros S széria is alap, 20Euróért ültetett, egyedi ablakmatricás és világító cégnév van hozzá. Ami alapból nem tartozék..
  • Skrupi
    #50592
    Ezt ingyen és bérmentve le tudod tölteni :)

  • cxaxoxc
    #50591
    Szép gép, szép ár. Mondjuk engem ez a csőrös verzió annyira nem mozgat meg, én egy normálisan működő hagyományos fülkésnek tudnék örülni igazán. Természetesen fizetnék is érte, olyan 20-25€-t minden további nélkül, amennyiben tényleg alaposan és igényesen ki van dolgozva. Ennél többért már kicsit elgondolkodnék azért, de nem kizárt, hogy megadnám érte. Egyébként egy linket dobhatnál róla, egyelőre én nem bukkantam a nyomára a tiédnek sem, nemhogy sima fülkésnek, mindössze ezt találtam:

    Scania Next Gen Tandem Bussbyg With 3 Trailers Pack

    Azért az az 50.99€ nem kevés. Tudom, ott vannak a trailerek is, de azért na... És ahogy néztem a dashboard sem működik teljesen, a videón amit linkelnek az oldalukon pl. csak a visszajelzőket és az "analóg" mutatókat láttam menni, az egyéb középen lévő kijelzők fix képet mutatnak (vagy nem néztem elég figyelmesen?).
  • norbee46
    #50590
    Tárgytalan!
  • norbee46
    #50589
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy mi történt a resta cargo-val? Az oldal nem található.
    Utoljára szerkesztette: norbee46, 2017.09.01. 16:36:15
  • mumus70
    #50588
  • SimaSuna #50587
    Megérkezett :)
    35Euró.
    Folyamatos update :)
  • Mandoki72
    #50586

    Kaptam egy cseh fuvart,így otthon jól fog esni a 45-ös pihi
  • norbee46
    #50585
    High Power fuvar?!
    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: norbee46, 2017.08.31. 21:01:42
  • Hexenking
    #50584
    Szép estét...

    Ma is toltam egyet......

    Norbee a bakkok nem kellenek csak a profiles mappa.
  • norbee46
    #50583
    #ets2mpHUN0519: Engem is ez fogadott.

    Más: újra raktam a gépet és szeretném visszatenni a mentést a kérdésem az lenne hozzátok hogy mely állományokat és mappákat kell vissza másolni?
    Rengeteg .BAK kiterjesztésű mappa van kell az?
  • ets2mpHUN0519
    #50582
    skacok beléptem world of truckba és ez fogadott:
    Trade Connections - France - Delivery event
    TRADE CONNECTIONS - FRANCE
    Goal: Complete a delivery of any cargo to or from France with at least 10 other countries in Europe.

    Reward: 4 tradeable and marketable Steam inventory items: A nice looking interior statue decoration of the iconic landmark and 3 random country pennants to further customize your truck interior.

    Latest game version is required for participating in the event.
  • Bukephalos
    #50581
    Valaki be tudná linkelni Jankoo Hungarian Trailer Skin Pack-jának legújabb verzióját? A dupla pótosra gondolok. Nem 'tom meddig nem lesz RestaCar, szeretném kipróbálni. Előre is köszönöm!
  • toocha
    #50580
    Nincs annak semmi baja Főnök. Kikalapáljuk osz mehet is Főnök! :)
  • mumus70
    #50579
  • ets2mpHUN0519
    #50578
    épp hogy végtelenül sokat sérült a pót XD :D

    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2017.08.27. 01:41:20
  • Hexenking
    #50577


    Jó ez a Rus Map....