52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • mumus70
    #50656
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=585ets2_00002.png
  • mumus70
    #50655
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=104ets2_00001.png
  • mumus70
    #50654
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=871ets2_00000.png
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.09.13. 09:48:22
  • Bukephalos
    #50653
    köszi!

    erdő-troli-vízátfolyás már van az SR (south region) map-ban is, remélem nem azt másolták le!? Illetve, a félre értések elkerülése végett, nekem a PM-RM-SR map-ok vannak meg, a steppe-t nem tudom beilleszteni, mert akár melyiket töltöm le, kifagy, hiába variálom a sorrendeket.

    Erdő a steppén ??? (ezért írtam, lehet félre értettük egymást)
  • mumus70
    #50652
    Majd csinálok képet róla nemsokára. Hát beszarás az a map! :D Rendes igazi trolibusz is jár, nem hittem a szememnek. Van cég ahová erdőben kell menni vagy 10 percet, aztán jön egy egy sáros vízátfolyás, a fák közt kell kerülgetni.... :D Rozsdás Ladák meg Zil-ek parkolnak a fák között meg ilyenek. Elképesztő! :D
  • Bukephalos
    #50651
    mumus!

    RK Steppe-hez tudnál írni egy betöltési sorrendet (Promods-Rusmap-SR-Steppe lennének a tervezett modok)? Nekem folyton kifagy! Egyébként milyen ez a map?

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.09.13. 07:15:46
  • mumus70
    #50650
    És tele van bugokkal is, Eléggé instabil, valamint bottal sem ütheti a ProMods nyomát..... hiába annyi város, gondolhatod mennyi időt feccoltak bele.... a PM-nél kb 10-15 várost csinálnak meg 1 váltás alatt, de azok megszólalnak, még a macskaköveket is egyesével teszik be szerintem! Brutál idő kijátszani 100 %-ra így is. De egyébként össze lehet vadászgatni, nekem is úgy van, csak most szoptam vele az 1.28-nál, mire megtaláltam és kilegóztam melyik nem kompatibilis, újra kellett építenem több órán keresztül a mapot. Jelenleg nekem ilyen: ProMods - Rusmap - RK Great Steppe - Southern Region. Volt még 1.27-nél a Project Balcans is, de az akasztotta meg a frissítés után. Állítólag dolgoznak rajta, ha kész megy az is vissza. De így is leesett már 36 %-ra a felfedezés. Még az Olasszal szemezek, de megvárom a DLC-t, úgy is jön rá majd akkor a PM válasza. 1.29-ig meg nem is akarom piszkálni már, tököm se legózik 3 havonta az update-k miatt.
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.09.13. 00:29:35
  • hayduck
    #50649
    Sziasztok! 1.28-nál indítás után azt írja ki, hogy a steam garázst nem sikerült betölteni és utána le is fagy! Mi lehet a megoldás? Köszi!
  • joceruza
    #50648
    Minden módon próbáltam,de folyton fagyott. Nem baj! Biztos van még benne bőven hiba,de nagyon jó munkát végeztek ezzel a térképpel és ennyivel elmegy.
  • Stefan28
    #50647
    Ezekkel az a probléma hogy igaz hogy nagy de igencsak sablonos ez is!
  • Monster076
    #50646
    Nekem Salzburgból lenne oda fuvarom (Le Havre-be), nyilván másik úton közelíteném meg, de egy ponton nekem is lefagy. Idővel biztos javítják.
  • wollnerd #50645
    Én tegnap találtam két gigasziktus méretű mapot. A képek alapján látni hogy milyen nagy.... Ezekben szinte az egész világot foglalja. (A Hawaii-t is) (Valami ilyesmi volt a ETS1-hez is, ha jól emlékszem)
    Mario Map v12.3
    Mario & BigWorker Map (Több mint 1500 város)

    Na most persze úgy tudni hogy ezek lopott térképek.... Hát ez igaz, nyilván... Ezen felül mi a véleményetek?
    Ez kicsit elgondolkodtatott... meg lehetne oldani úgy külön-külön hivatalos térképeket összelegózva a megfelelő load order-rel hogy Mario-hoz hasonlót kapjuk? (régen kísérletezni próbáltam az ilyesmivel.)
  • akos25
    #50644
  • Axtros
    #50643
    Igen, tényleg szép a Promods 2.20, de a spanyollal, meg a portugállal azért még kezdhetnének valami. Ha az olaszt megoldja az SCS - na jó, ha majd valamikor kiadja... :) - és a Promods-os fiúk kifaragják a spanyolt és a portugált, akkor már "nagyjából" elmondhatjuk a programról, hogy valóban "európai" kamion szimulátor. A balkánra még gondolni sem merek + Görög, Török... na, ne legyünk telhetetlenek. :)
  • Robertoo21
    #50642
    hivatalosan is elérhető
  • wollnerd #50641
    A KSZ-ből beszerzem majd. most 2x olcsóbban jutok hozzá mint a steamen. :)
    Még egy kérdés: A 1.28 már hivatalosan is el érhető lett azóta, vagy még mindig a nyílt béta él belőle?
    Elég sok ezzel kompatibilis módot látok már, ezért kérdezem.
  • mumus70
    #50640
    Mindenképpen szerezd be, aztán felejtsd is el a gyári Map-ot, azonnal tedd fel a ProMods-ot! Elképesztő és megdöbbentő munka! ;)
  • wollnerd #50639
    Sziasztok!
    Megérné teljes mértékben megvenni a France DLC-t? (megvan eddig a East és a Scandinavia) Régen (pár hónapja) játszottam a játékkal utoljára (és akkor is inkább csak a Hungary mapon toltam), de most ismét kedvet kaptam hozzá, ismét szerte európán (világon). De ugye a Promods és a TSM-hez is kell az a dlc is.
    Kedvet kaptam az ETS2-höz, bár nem szoktam folyamatosan ezzel játszani, sok más játékot is tolok...
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.09.12. 11:21:57
  • mumus70
    #50638
  • Robertoo21
    #50637
    Tiszteletem Mester!
    Működnie kell, mert én is úgy váltottam.
    Csak ugye vissza fog dobni a garázsba!
  • mumus70
    #50636
    Vannak benne apró ilyen hibák pár helyen, állítólag dolgoznak rajtuk. Próbáld meg, hogy megállsz a hídnál, mentés, betöltés és úgy. Vagy ezt némi pár száz km árán ki is tudod kerülni arra jobbra, én bevállalnám.
  • joceruza
    #50635
    Helló!
    Gondolom sokan használjátok a ProMods 2.20-at. Találkozott már valaki ezzel a hibával? A mellékelt képen látható hídon nem tudok átmenni mert mindig kifagy a játék. A térképen és a kamionom kívül kivettem minden modot,de a helyzet ugyanaz.




    Utoljára szerkesztette: joceruza, 2017.09.11. 22:48:40
  • SimaSuna #50634
    Pótkocsi stabilitása 0-ra húzva, nekem így nincs vele baj..
  • SimaSuna #50633
    Izland körbe járva vele, hiba nélkül..
  • Monster076
    #50632
    Először nálam is azzal a billencses póttal csinálta ezt, de tegnap már egy dupla póttal is. De ha ez így előfordul másnál is, akkor inkább törlöm ezeket a modokat, francnak van kedve ezzel szívni :)
  • gumikacsa
    #50631
    Lehet, hülye kérdés, de a Promods map működik a meglévő gyári map mentésemmel?
  • mumus70
    #50630
    Nálam kizárólag az a kis köcsög billencs homok sóder szállító csinálja, az a kicsi rövid 3 tengelyes. Autópályán a kanyarokat ötvennel is életveszély venni, nem is szoktam elvállalni már, hagyom a picsába! :p
  • Stefan28
    #50629
    Igen ez a dupla pótókkal jött de a gyáriak is hajlamosak dőlni már és a súlyt is érzik pl 9 tonnával semmi baja nem volt kanyarban 25-el már igen csak rángatott
  • Monster076
    #50628
    Tapasztalt már más is olyat, hogy kb. 65-70 km/h felett lejtőn, enyhe kanyarban a legkisebb kormánymozdulatra is iszonyatosa elkezd csúszkálni a kamion, aminek a vége, hogy az árokban köt ki? Eddig mindig modként berakott pótkocsival fordult ez elő, ezért arra gondolok, hogy esetleg a moddal lehet valami bibi.
  • mumus70
    #50627
  • norbee46
    #50626
    Megkínoztam a 4x2-es 520-as kányát 28t-val . Egész jól bírta!
  • mumus70
    #50625
  • AXmen
    #50624







  • gigamen
    #50623
  • ntex
    #50622
    Hát ja, régi gépemen ami egy két magos intel volt HD 7770-el, volt olyan hogy bizonyos városok környékén 2-3 fps-em volt :DDD A mostanin eddig 28-30 fps volt a legkevesebb amit tapasztaltam. Nem tudom hogy azért van e mert ennyivel erősebb a gép vagy optimalizáltak valamit az ilyen fps zabáló helyeken.
  • Norbertboy
    #50621
    Azt tudja valaki, hogy tudok modot feltölteni a steam műhelybe?
  • LiTTLee
    #50620
    Nem mindenkinek birja a gépe a Promods-ot se,gondolom ezért maradnak az alap mapnál.
  • AXmen
    #50619
    ProMods 4ever! :)





  • mumus70
    #50618
    Viszont most megérte! Elképesztő munka a ProMods! Nem is értem hogy vannak el sokan a ratyi copy - paste gyári map-al....
  • Axtros
    #50617
    Ezért kell csak akkor frissíteni, ha valóban olyan mód jön, amiért érdemes "kirakósozni". A most érkező Promods 2.20 pont ilyen. SCS verzióvltás miatt nem kezdtem el soha rakosgatni a módokat, mert annyit sohasem értek. :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2017.09.07. 11:15:21