52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • aurél64
    #50736
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Az ETS2.LT ről töltöttem le egy trailer packot , és vannak külömböző fájlok és mappák Def,Automat stb, ezeket hová kell a játékon belül telepíteni? a segítséget előre is köszönöm!
  • mumus70
    #50735
  • mumus70
    #50734
    Lehetséges. Én azzal kezdtem megvétel után a játékot hogy elsőnek feltoltam egy forgalom modot. A nézett videók alapján kicsit keveseltem a gyári, percenkénti 2 autót.... Soha nem is toltam velük. :p Azt hittem a mod villogtat. :D
  • mumus70
    #50733
    Igen, működik, én még annak idején letoltam legalulra azóta is fut szépen. Bár pont ma átkoztam el éppen, akkora dugóba kerültem Birminghamben, azt hittem ott fogok megrohadni..... :p Annyira figyeljetek, hogy random kifordulnak eléd simán néha, meg oldalról eltraffálnak a pályán a gyorsítósávból, meg a fizetőállomásokon jobbról, viszont van amikor meg besatuznak előtted látszólag indokolatlanul, csak hogy bosszantson... :D :D De ezek csak kirívó esetek, kis odafigyeléssel védhetőek. A héten még nem volt koccanásom sem, előtte volt már hogy 1 fuvar alatt kétszer borítottak fel.... De mondom, tök jól együtt lehet élni velük... :D :D
  • Axtros
    #50732
    De ez nem a módnak köszönhető, hanem program feature.
  • Stefan28
    #50731
    Ez promods-al működik? ha igen hova kell tenni a prioritásba?
  • mumus70
    #50730
    És villognak a parasztok ha kintfelejtem a refit.....
  • Robertoo21
    #50729
    alátámasztom, én is ezt használom!! :)
  • mumus70
    #50728
    Én ezt használom, eléggé szórakoztató, van néhány udvarias csóka is, kienged! :D
  • ntex
    #50727
    Egyelőre csak ezt az AI Traffic packot meg a sound fix modot raktam fel a meglévő map modok mellé. Forgalom növelő modból érdemes még valamelyiket felrakni ezek mellé? Nem lenne baj ha kicsit nagyobb kihívást jelentene a forgalom, mert elég szegényesek az utakon az autók sokszor.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.10.18. 17:42:22
  • SimaSuna #50726
    Tele van hányva mindennel...
    FB-n leírtam neki..

    Nem kell csodálkozni, ha 86 millió mod bent van....
    1ik üti a másik modot...

    errors00:00:04.358 : [zipfs] C:/Users/win7/Documents/Euro Truck Simulator 2/mod/Realistic_Weather_for_ETS2_1.28.x_by_BlackStorm.scs
    Ezt hozta hibának.
  • ntex
    #50725
    Milyen modok vannak fent még neked pontosan?
  • mumus70
    #50724
    Az speciell sound mod :D Sound pack, legfelül legyen!
  • ntex
    #50723
    Jó ez a traffic mod, tetszik hogy rendesen hallani a fülkében a forgalmat. Lehet én is lekapom ezeket a modokat.
  • mumus70
    #50722
    Valaki aki érti ezt, ki tudná olvasni a crash okát? Calais vasúti átkelőnél töltőkép után kilép, aztán kerültem Dover felé komp átvitt, aztán 10-15 km után egy alagút szájánál megint omlott össze. THX

    gamelog
  • mumus70
    #50721
  • Frequency
    #50720
  • gumikacsa
    #50719
    Sziasztok!

    Logitech G25 kormányomon a váltó elkezdett xarakodni. Mellévált, illetve most már nem tudtam hátramenetet kapcsolni.
    Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Kuka, vagy menthető vajon? Igaz, nem mai gyerek, szét lehet már kopva rendesen. Esetleg kis hazánkban van szervizük?
  • v43 001
    #50718
    Sziasztok!
    Van egy G920-as kormányom és szeretném jól beállítani. Tudnátok nekem segíteni, képeket beszúrni a beállításokról, hogy nektek hogyan van?
    Néztem neten, de lehet rossz helyen keresgéltem, nem nagyon találtam megfelelőt.
    Valamint azt szeretném beállítani, hogy a kormány magától "visszatekeredjen" középállásba. Biztos van erre jó szó :D
    Segítségeteket köszönöm!
  • Bukephalos
    #50717
    Tulajdonképpen még nincs kész az oldal , csak kiszivárgott az új elérhetőség
  • Pelsodriver
    #50716
    Hát ezt jelezhették volna a fiúk a tagoknak. Na mindegy, hálásan köszönöm!
  • mumus70
    #50715
  • Debilon
    #50714
    forum.restacar.hu oldal megy
  • Pelsodriver
    #50713
    Restacar.hu-val mi a jó ég történik? Több mint egy hónapja semmi, csak a türelemkérés. Nem jó jel, Remélem, nem a befejezésen spekulálnak.
  • szaboz80
    #50712
    Hű társam:
  • Axtros
    #50711
    ETS2 1.28 főverzió, ProMods, RusMap új verzió. De ezt simán lecsekkolhatod a Steam-en is, illetve az ETS-hez kapcsolódó addon oldalakon.
  • Axtros
    #50710
    Nagy kitartás kell a folyamatos fejlesztéshez. A probléma az, hogy a program már évek óta jelen van, és nem is biztos, hogy még van akkora közönsége - a magyar térképet tekintve magyar közönsége - hogy továbbra is megérje a belefektetett időt és energiát. A javítás ebből a szempontból más. Az nem igényel akkora wendettát és kreativitást, ott inkább a hiba reprodukálása és megtalálása adja a kihívást. Ráadásul fontos, hogy a már elkészült rész(ek) minél inkább hibamentesek legyenek.
    A ProMods is csak azért fejlődik, mert sokan benne vannak, és a tagok is - tisztelet a kivételnek - folyamatosan cserélődnek, illetve újak jönnek be. Nézd meg a TSM-et, ma már csak egy-egy új főverzióhoz igazítják hozzá a már meglévő térképet, de tartalmi fejlesztés ott sincs.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2017.10.05. 12:08:49
  • kejfeljancsi
    #50709
    Sziasztok, kicsit elhanyagoltam a játékot mostanság, utolsó frissítésem a 1.27 volt most frissült a játékom. Ha valaki megtenné ír pár szót hogy pm-be, mi változót mi nem, promods térképet kell e frissíteni. köszönöm
  • Frequency
    #50708
    Az a baj,hogy évek óta csak hotfixek jönnek...mintha leálltak volna a map készítésével.
  • bajusza
    #50707
    Hotfix a Hungary Map v0.9.28a-hoz, 1.27.2.x-től felfelé, 1.28-hoz is mehet: katt ide
  • SimaSuna #50706
    Milyen kiegészítőre gondolsz?
    1.28 a legfrissebb verzió
    Google?
    ETS2.lt oldalt látogasd meg.
  • gonosz88
    #50705
    sziasztok az 1.27 euró truck simulátor játékhoz kérném amagyar kiegészítőket linkekel együtt előre is köszönöm
  • mumus70
    #50704
  • mumus70
    #50703
    Közben rájöttem ha igaz, nem a ProMods-al volt a baj, hanem 1.28 alatt 1.27-es modokat hajtottam, és egy idő után meg is kotlott tőle, amióta 1.28-asokat tolok be neki azóta lekopogom zakatol rendesen. Most csak egy térképen jelölt, de a roadblock miatt behatolhatatlan lerakót találtam angliában. Le is kellett mondanom azt a fuvart. Kompot is jelez azon az úton, de nem lehet használni, viszont van kerülő úton másik ahová megy igaz vagy 500 km.... :p
  • mumus70
    #50702
  • mumus70
    #50701
  • szaboz80
    #50700
    Tegnap befejeztem a hosszú utamat (kb 1,5 óra szünet nélkül) és jól ment, én léptem ki a játékból :)
  • Monster076
    #50699
    Sajna nálam is gyakran előfordul, hogy bizonyos helyeken összeomlik. A jönkopingi garázsomba pl. nem tudok gyorsutazni sem, mert már töltés közben crash-el.
  • mumus70
    #50698
    Nektek nem crashel be a játék néha a ProMods 2.2 óta? De lehet a Brazil maptól van nekem, bár még a közelébe sem jártam, kb azóta csinálja mióta felraktam, de a PM részen áll meg mindig.
  • szaboz80
    #50697
    Újratelepítés után is benne hagyott egy parts-modot és aktívnak is hagyta. A mod olyan öreg volt, hogy kiakasztotta a játékot és engem. Ezt kigyepáltam és azóta a két említett mod-al vígan fut...
    Annak örülök, hogy a ProMods-os srácok semmit nem tunyultak el a minőség oltárán. Változatos és élvezetes :) Számomra a legjobb nyugtató játék, főleg ha a háttérben valami jó rádiócsatorna szól :)