52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ets2mpHUN0519
    #51136
    skacok valaki tudna nekem segiteni?
    mikor vállalok el fuvart vagyis mielőtt venném fel,előtte a rögzitőfék automatikusan működésbe lép és ez zavaró szóval azt hogy lehet kikapcsolni?
    a válaszokat előre is KÖSZÖNÖM.
  • Mandoki72
    #51135
    Jó hétvégét
    bullseye9
    F4T4L_3ERROR : Mindenre kell idő,de a végeredmény visszaadja az elvesztegetett időt.
    Én is végig mentem ezen, jelenleg négy verzióval játszok.1.18 Hun és EU, 1.25 Hun és EU
    általam letesztelt módokkal.
    Rendben uraim, itt vagyok már nem kell parázni

  • F4T4L_3RR0R #51134
    Részben emiatt is hagytam abba a játékot már egy ideje. Egyrészt időm sincs és sokszor már energiám se hogy folyamatosan a patch-ek és egyebek miatt tákoljam, javítsam az összerakott modokat. Máig elvannak mentve a modok ha jól emlékszem még valamikor az 1.27.x idején fejeztem be az egészet. 1.18.x verziótól folyamatosan rengeteg időt emésztett fel a meglévő modok életben tartása és egyszerűen beleuntam. ATS fronton a helyzet nagyjából ugyanez esetemben.
  • TaRka0107
    #51133
    Sziasztok srácok. Feltettem már a játékot megint, eszembe jutott hogy megvettem steam-en. Mondom játszok már mielőtt igazából elmegyek kamionozni :D
    Nagy meglepődésemre sok újdonság
    Magyarországot külön kell telepíteni hozzá? Kicsit kaka a laptopon (tudom hülye kérdés) valami tippet trükköt tudtok mondani hogy smooth-abb legyen a játék, teljesen sem akarom azért levenni a grafikát mert akkor a kamiont is alig látni :D
    Köszi előre is.
  • SimaSuna #51132
    Aminek a 60-70%-t már dobhatod a kukába az 1.31 patch miatt :/
  • bullseye9
    #51131
    Szép estét.
    Hosszú szünet után foglalkoztam kicsit a játékkal (remélem, működik még a Flickr képbeszúrás):



    Az biztos, hogy sokkal többet kell keresni egy normális, összeillő szerelvényt, mint régen, nyilván az elképesztő mennyiségű modifikáció miatt...


    Utoljára szerkesztette: bullseye9, 2018.05.23. 22:18:47
  • Monster076
    #51130
    Tegnap szedtem le, a legújabb Promods. Ehhez jön még a Rusmap és ennyi.
  • macleody
    #51129
    Ez milyen map?
  • Monster076
    #51128
    Gondoltam elvállalok egy fuvart Rostockból. Már az gyanús volt, hogy több helyen közlekedési tábla volt az út közepén, illetve a GPS egy lezárt útvonalon akart átirányítani. Na sebaj, gondoltam van 2 másik kiút a városból, az egyiken csak kijutok. Hát nem... :)

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=924ets2_20180522_173517_0.png

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=358ets2_20180522_174202_0.png
  • Monster076
    #51127
    Tökéletes, köszi!
  • RaKmaTakaTa
    #51126
    A beállításokban lehet gombot hozzárendelni: "beltéri kamera közelítése". (Vagy F4 párszor és az ülésbeállításnál változtasd meg a látószöget)
  • Monster076
    #51125
    Régebben valaki írta itt, hogyan lehet a műszerfalra zoom-olni, de nem találom. Tudna ebben valaki segíteni, mert tv-n játszom és olyan távolságból semmit nem látni belőle.
  • Axtros
    #51124
    Mielőtt a játékban használnád, elöször a Windows-ban kell feltelepíteni. Ha komolyabb a cucc, akkor ennek is van driver-ja, és saját alkalmazása, amiben konfigurálni kell. Ha egy pendrive-ot USB-n keresztül használsz, akkor első csatalakozáskor az is installálódik a rendszerben, csak mivel erre a Windows fel van készülve, és tartalmazza a leggyakorabban használt driver-eket, ezért a telepítést automatikusan elvégzi, másodpercek alatt. Ez egy kormány esetében is pontosan így van. Kell hozzá driver telepítés, és ha ott minden rendben van, akkor látja csak a játék, vagy program, ahol az eszközt használni akarod.
  • ets2mpHUN0519
    #51123
    Sziasztok!
    Nem olyan rég megrendeltem egy kormányt meg pedál hozzzátartozojával, és az lenne a gond hogy az ets-ben probáltam beállítani pedállal de a pedál valamiért nem akar érzékelni itt mi lehet a gond? vagy miként állítsam be az etsben hogy müködjön a pedál érzékenységét és menjen a kamionom? aki tud ebben segíteni megköszönném akár képekben is elfogadom
  • Bowie
    #51122
    Azért nem tudsz multizni mert, single playerben 2ó-t vezetned kell, / ha alt-tabolsz azt nem számolja /
    Az Ats-re is igaz ugyanez!
  • aZsandar
    #51121
    Kipróbáltam egy másik fiókkal, amiben szintén van regisztrált ET2, de ugyan az:
    We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours
  • aZsandar
    #51120
    Köszi!

    Sajnos nem megy. A játék fent, a steam nyilvános, de az oldal még sem látja... :-(
  • SimaSuna #51119
    Nincs.
  • RoboKutya78
    #51118
    Itt le van írva hogy tudsz csatizni a szerverhez
  • RoboKutya78
    #51117
    Egy újabb kezdő kérdés.
    Van e arra esély hogy a saját fuvarosaimmal fussak össze fuvarteljesítés közben?
  • aZsandar
    #51116
    Bocsánat, lehet, hogy banális a kérdés, de hogyan lehet multizni?

    A másik hasonló: mi a retarder és miért jó, hogy erősíthető?

    A sebesség függvényében nő-e realisztikusan az átlagfogyasztás?

    A stabilitást befolyásolja-e, hogy felhúzom kis súlynál a segédkerekeket?

    Köszönöm előre is!
  • Mandoki72
    #51115
    Szép napot
    Azt meg tudná valaki mondani nekem, hogyha steamen frissíteni akarom a játékot 1.30 ra, akkor az a béta kód amit kér honnan kell lennie?
    Ezekért a pillanatokért is imádjuk a kamionozást



  • aZsandar
    #51114
    276 van jelenleg. Csak olyan fura, hogy akkor minek ennyi garázs, minek ennyi kamion? Jelenleg 70/325/276.
    Persze, nincs jelentősége, mert milliárdok állnak itt, de már csak a teljesség kedvéért... No mind1.

    Köszönöm, csak azt hittem, ez változott a 2016-os kommentek óta.

    Már csak arra kell rájönnöm, hogy lehet multizni... :-D
  • SimaSuna #51113
    1. semmi értelme a 200+ alkalmazottnak.
    2. a CPU-ud terheli minden alkalmazott, így szintén felesleges.

    3. az SCS maximalizálta 252 alkalmazottnál...nincs több.
  • aZsandar
    #51112
    Sziasztok!

    Szembesültetek már olyan problémával, hogy 50+ garázsnál elfogynak a sofőrök? Mert nálam most éppen ez a helyzet. Egy-két alap modom van csak, Hella fényszórók, meg Volvo kiegészítők (összesen 5), tehát nem erre gyanakszom. De a játékban eltelt 1 hete nem tudok felvenni új embert, mert üres a munkaközvetítő. Mi lehet a gond (kerestem új munkaerő közvetítőket, ámde nem oldotta meg a problémát).

    Köszönöm előre is!
  • SimaSuna #51111
    Nincs.
  • RoboKutya78
    #51110
    Srácok egy kérdés
    Fénykép módban van e olyan lehetőség hogy a kamerát behúzzam a vezető fülkébe és onnan fotózhassak?
  • macleody
    #51109
    Akkor esetleg próbáld meg steamet offline módban indítani, ets2 profilt törölni a dokumentumokból. Lehet az elmentett profillal van baja és felhőből frissíti a steam.
  • LeWyTy
    #51108
    Már mindent letöröltem... azokat is. Sehogy sem működik.
    El nem tudom képzelni mi gondja lehet.
  • macleody
    #51107
    Töröld ki a dokumentumok\eurotrucksim2 mappából a cache-t meg a config.cfg-t és úgy próbáld meg.
  • LeWyTy
    #51106
    Igazából már nem is számít ha a frissen telepített játék se működik.... mi lehet a gondja?
    Ezt látom.
  • SimaSuna #51105
    Ahol a mod mappád van. crash.log.txt
  • LeWyTy
    #51104
    Már a játékot is újraraktam mostmár el sem indul csak kék képernyő...... wtf?
  • LeWyTy
    #51103
    Meg tudom nézni valahogyan hogy melyik mod miatt omlik össze a játék?
    Szerk: Mit tudok csinálni ha se moddal se mod nélkül nem indul el?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.05.04. 11:51:15
  • ets2mpHUN0519
    #51102
    és megint megcsináltam :DD
  • Mandoki72
    #51101
    Az 500 pacis Volvora
  • ets2mpHUN0519
    #51100
    azt te hogy érted?
  • Mandoki72
    #51099
    Üdv minden kamionosnak.
    Én azt mondom ha van nálad egy 500-as, akkor az már valahogy kisegít.

  • ets2mpHUN0519
    #51098
    természetesen a pótkocsi skinre gondolok mielőtt valaki félreértené...
  • ets2mpHUN0519
    #51097
    skacok valaki segitene nekem? azt megköszönném
    milyen méretarány lenne a legmegfelelőbb? hogy tökéletes legyen
    amit beállitottam,az 1024x512 de az sajna nem jó
    valaki segitsen nekem ebben,előre is köszönöm