52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Szabi #51576
    szép szerelvény :)
  • SimaSuna #51575
    Hol van Dominic Toretto és a bandája? :)
  • SimaSuna #51574
    Nem veszekedik itt senki :)
    Az "édesfaszom" a helyesírásra vonatkozott.
    Nem hiszem el, hogy nem lehet leírni 1 mondatot helyesen. Ékes Magyar nyelvünk így hanyatlik, mert a "nagy" nyelvmegújítók tönkreteszik.

    A témát feszengetve csak annyi, hogy Magyarország 5 legnagyobb csoportját vezetem. Többed magammal.
    Adott egy szabályzat, ahol az ETS2 alap kérdéseire le van írva a válasz. Vannak szabályok amiket be kell tartani.
    Itt szoktak jönni elő azok a dolgok, ami a mai társadalmat képviseli. A lustaság.
    Nem fizetős a Google és a Google Translate sem. Ha lehet mindenkit a használatára buzdítunk, mert nem csak a játéknál hasznos, hanem az életben is.
    Az, hogy valaki idős az nem ok arra, hogy ne írjon helyesen, ne tudjon az interneten keresni. Minden adott neki is, mint a fiatalabb korosztálynak, csak könnyebb a kifogást lökni, mint cselekedni.

    Nem, nem szálltam el magamtól, tessék megkérdezni a csoporttagokat, majd ők megmondják.
    Nem találkoztam még olyan csoporttal, hogy az adminok / más csoporttagok saját pénzükön vásárolva ajándékoznak drága DLC-ket és más egyéb dolgokat.
  • komiki
    #51573
    Egy fórumon ahol írásban vitatjuk meg a dolgokat számít a helyesírás meg a mondattanilag helyesen összerakott mondatok külleme.Én így gondolom.Egyébként meg nem vitatkozik senkisem.De felnőtt emberektől elvárható a mai világban az írás és olvasás tudása.Ő nem tud.Még annyi Hogy Simasunnát védve ,szerintem nem káromkodott dúrván "az édesfaszom" nagyon gyenge a magyar nyelv kincseihez képest.Egyébként elnézést mindenkitől(kivéve tomgotom-tól) a nem teljesen idevágó témáért.
    Utoljára szerkesztette: komiki, 2019.02.06. 19:38:46
  • Aborg
    #51572
    Ejnye gyerekek, ne veszekedjetek, szepen jatszatok. Hisz egyformak vagyunk : szeretunk kamionozni, ennyi. Barcsak az en angolom lenne fele olyan jo mint TomgoTom magyarja! Megerteti magat, ez a lenyeg. A forumok meg arra vannak kitalalva hogy aki akar kerdezzen, aki meg tud vagy akar az valaszolhat ra. (A szabalyzatok meg tobbnyire a karomkodast tiltjak, nem a helyesirasi hibakat.) Na.
  • TomgoTom
    #51571
    Azért mert te többet tucc,mind más,nem kel a többieket lenézni,még akkor is ha neked nem tetszik a hozzá állásuk.Nem kel forumot vezetni és a baj meg van oldva.igy nem megy az agyadra a sok kérdések. Igy nem kel mások hülyeségét,zagyvaságát nézni,vagy éppen válaszolni.Amugyis nem tied a forum,csak te használod,maradjon enyiben a dolog.Nekem legalább salyát forumom van,még akkor is ha nem evvel a témával foglalkozunk.De ami nem késlik az nem mulik.Amugy probáld meg a földre szálni,mert nagyon nagyra tartod magad magad.Velem szemben,gyenge,penge vagy,enyi.Majd máskor akkor jövök ide,ha hátam közepét fogom látni.
  • SimaSuna #51570
    A kultúra (2. u az bizony hosszú ú) sajnos elhalálozott, az olyanok miatt akik nem képesek önállóan (egy szájbarágós leírás, videó és képek után) aktiválni egy modot.
    Kifogások persze vannak....meg fotelhuszárok, de amikor meg játékot ajándékozok, akkor meg jön és pacsizik, hogy ő is kapjon valamit..
    Ja, azért mert öreg vagy a translate.google.com továbbra is segít.

    Hidd el, a 114235255 napi rinyálás, hogy nem megy 1-1 mod aktiválása, vagy mi a termékkulcs már unalmas.
    De van szabályzat, ami ha nem tetszik, kilépsz az adott csoportból...
  • Mandoki72
    #51569
    Köszi.semmi grafika mód.
  • TomgoTom
    #51568
    Admin létedre,nem árt 1 kis kultura,ha 30 éves fiam igy beszélne szájba vágnám,Nálunk a kultura elönybe van.Segitséget kértem,nem kulturát tanulni.

    erröl van szo.Amugy 51498 hozzászolásban benne a kép,ami modokat lehet látni.A képet azért tetem fel,hogy tisztába legyél,hogy miröl is van szo.régeben a Steam felhö használati nem kellet bepipálni,mert nem volt most van.Azért tetem fel a kérdést,mert nem igen értek hozzá.Steamnál dolgom sosem volt,csak most,mivel evvel játszunk.Amugy 1 hátrány van,hogy angolul,nem tudunk.
    Öreg fejjel már nem dukálna.




  • Redapple
    #51567
    Azért az az elkeseredett és teljesen kilátástalan küzdelem, amit az anyanyelvünkkel vív TomgoTom, valahol már tiszteletet ébreszt bennem :)
  • SimaSuna #51566
    Édesfaszom.

    Ha megbízható géped van nem kell menteni.
    Ha win újratelepítés lesz, és nem használsz modot akkor elég a profil mappát menteni, ha használsz modot akkor az egész ETS2 mappát.
    Felhőbe nem ment modokat...
  • komiki
    #51565
    Tanúlj meg helyesen írni!!Testvér.
  • TomgoTom
    #51564
    Üdv mindenkinek !

    1 dolgot szeretnénk kérdezni.Mi modon,vagy alyálatos menteni a játékot? a felhö mentések,vagy a gépnek a könyvtárában menteni?ugyanis mind két mentést nem lehet véghez vinni,ha jol informáltam,de lehet,hogy tévedek? A válszt elöre is köszönöm.
  • Haulin
    #51563
    Szèp. Használsz valami grafika javító modot?
  • Hexenking
    #51562
    Szép estét!!

    Útra kész....


  • Mandoki72
    #51561
    Üdv kamionosok.
    Reggeli kávészünet, Aztán egy lublini lerakó, és remélem otthon alszok Vilniusba.
  • green64
    #51560
    Sziasztok!
    Kevés a helyem a C meghajtón, ezért a mentéseket átszeretném rakni egy másik meghajtóra, hogy tudnám ezt megtenni(?) ha egyáltalán lehet. A segítséget előre is köszönöm!
  • TomgoTom
    #51559
    Értm és ezért utaltam nagyábol a dolgokra,védem mert az enyém,ha kell vedd meg töllem, ez a szlogen, ez nekem nem ujdonság,ha van igyen,miért füzesek érte,még akkor is ha nem ugyan az,mind ami neki van.Amugy nem szándékom semmitsem megszerkeszteni,még akkor sem,ha nyitva vannak a fájok.Minden embernek tisztelem a munkályát és a szakértelmét,legyen az kicsi,vagy nagy.
  • SimaSuna #51558
    Látom azért nem vagytok tisztában dolgokkal.
    A MOD azért van le jelszavazva, hogy NE TUDD szerkeszteni és NE tudd sajátodként tovább passzolni.

    Az, hogy hibásan töltesz le valamit, az vagy a feltöltő hibája vagy a Tied. - Ilyenkor másik böngésző vagy a mod nevére rákeresve máshonnan letölteni.
    SCS / ZIP modot fogad el a játék.
  • TomgoTom
    #51557
    Szia !

    Amugy gondoltam,hogy azért védett,hogy ne változtassák meg a kész terméket,de csak a CS fájt verzionál van ez.A zip fájlokkal nincs gond,legaláb is idáig,bár keveset töltök le.CS fájt azért nézem át,mert volt olyan,hogy tele volt rakva könyvtárakkal,amiben nem voltak programok,igy ilyenkor törlöm.
    Nem lenne rossz,ha lenne 1 segéd program,amivel átlehetne futatni a kész modokat,csak anyira,hogy megtudná állapitani,hogy rossz,vagy jo a mod,ugyanis a lonak 4 lába van és mégis megpotlik,az ember is tévedhet,mert nem betáplát robot.Amugy a játékot nem rég keztem és nekem minden uj,mind babának a járás.Elöte a Farming Simulator 17-el játszotam,játszok is,de most már ritkában.Ami most érdekel és le köt az a Euro Truck Simulator 2,American Truck Simulator,Scania Truck Driving Simulator,most ez viszi a pálmát.
  • TomgoTom
    #51556
    Szia !

    Közi a segitséget az infot. Ismerem az egyiket a ETS2.LT és a ATS.LT is,de a másik számomra ismeretlen,de majd megnézem.
  • Haulin
    #51555
    Tisztában vagyok vele.
    Azért bátorkodtam ide írni, mivel itt sz*rt csak nem ajánlanak, a neten pedig "látatlanba" bele lehet futni jó pár darabba.
    Viszont a Youtube csatornát köszönöm, erre nem is gondoltam. :)

  • SimaSuna #51554
    a YT és a net tele van kamionokkal...
    ETS2.LT oldal szintén. Nézelődj.

    YT - Mr.GermanTruck csatornája ajánlott.
  • Haulin
    #51553
    Kicsit figyelmetlen voltam tartalmilag.
    Amennyiben a letöltött módot betudod másolni a helyére, nincs gáz. Viszont ha maga a fájl van levédve jelszóval, úgy hogy mozdítani nem tudod, akkor lehet fizetőssé tette a készítő.
    Ám, ha jól értem, akkor csak belepiszkálni nem lehet, viszont ha játszani tudsz vele, akkor aggodalomra semmi ok.
    Azt hiszem a nem rég olvastam ilyenről, hogy hiába volna adott minden a szerkesztéshez, a készítők levédték a fájlokat, amik így nem szerkeszthetők. (Persze nem ezeknél. :D )
  • TomgoTom
    #51552
    Üdv ! Szia !

    Köszi a segitséget,de 1 kicsit bizalmatlan voltam,mert azt tudtam,hogy a relytett fájt ami védve van az a gép sem tudja beolvasni,mert nem tudja kinyitni,de lehet,hogy csak tévedek,vagy tévedtem? Link:https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1637713517 itt találsz 1-et,ha erre gondoltál.Ez nekemis meg van.

    Utoljára szerkesztette: TomgoTom, 2019.02.02. 09:54:40
  • Haulin
    #51551
    Szia. Köszönöm az infót/észrevételt, viszont most közel 2 óra nyüstölés után meglett a probléma forrása. (újra raktam az egész mod listát, és a promods oldaláról szedtem le egy 1.33-as fixet. :D ) A road connection maradt a régi verzió, amit nem értek, mert leírás alapján van egy Rusmap 1.9, amiben ez a file 2.25-nél tart.

    TomgoTom:

    Ha jól informálódtam, akkor be lehet. Csak a szerkeszthetősége van levédve. Amennyiben tévedek, akkor elnézést. :D

    Esetleg tudnátok egy kamion modellt, amit tényleg megéri berakni?
    Tudom-tudom, van sok a neten, de nem szívesen kísérleteznék vele.
    Van egy Scania betéve, az tetszett is, viszont belerakok egy izmosabb motort, már fura a hangja. (alapból nem az igazi, mivel ez megvolt nekem, de lehet valami hang módosítással)
    Utoljára szerkesztette: Haulin, 2019.02.02. 07:58:14
  • TomgoTom
    #51550
    Üdv mindenkinek !

    Még 1 kérdésem lenne,vanak olyan modok,ami jelszoval van védve,gondolom,hogy azért,hogy ne nyulkáljanak bele,de a kérdésem az lenne,hogy a modban is be lehet rakni? az ellenében,hogy védve van? Ha nem lehet megnyitni,akkor hogyan olvassa be a paramétert a gép,ha nem tudja beolvasni mert védve van.Vagy tévedek ami nem igy van?ahogy én gondolom? Elöre is köszi a választ.
  • TomgoTom
    #51549
    Üdv !

    Köszi a segitséged és bocs,hogy késön irtam a segitségedre.
  • Aborg
    #51548
    Sracok, beraktam a Painted Truck Traffic Pack by Jazzycat v 7.1-et, hogy az utakon lathato kamionokon es potokon realis cegek nevei legyenek.
    De sajna az altalam vontatott potok es a cegudvarok feliratai nem valtoztak. Erre is lattam ott tobb modot, melyiket lenne a legjobb hasznalni?
  • Hexenking
    #51547
    Sziasztok !

    A Owned Trailers Lighttuning Mod-hoz tud adni valaki egy linket ,sajna nem találom sehol...... Köszönöm
  • Rozsdika
    #51546
    Szia Haulin az a hiba hogy a road conection nem 2.32 hanem 2.27 töldsd le a promods oldarol a hozzátartozó roadot és jo lesz.
    Utoljára szerkesztette: Rozsdika, 2019.02.01. 19:00:26
  • Haulin
    #51545
    Sziasztok.
    Gond adódott a Promods+Rusmap kombinációmmal. Promods 2.32, Rusmap 1.8.1 .
    Amennyiben kiveszem a Rusmapot, hibátlanul fut a Promods. (Alapokat megcsináltam, promods-os def file, pipa)
    Több videót is megnéztem, két különböző oldalról is leszedtem a Rusmapot.
    Egyik sem jó (Ám megfigyeltem, a promods is kétféle módon is megy. Jelen esetben lényegtelen. :D )
    Lefényképeztem a teljes listám, hátha láttok benne valami hibát.


  • Aborg
    #51544
    A masodik kerdesedhez: a Scania Truck Driving Simulator nincs a gepemen, de gondolom hasonlo helyre kell bemasolni a MODokat mint a ETS2-nel. Talan ide:
    C:\Users\felhasznaloneved\Documents\Scania Truck Driving Simulator\Mod
    Ebbe a mappaba kell tenni a *.scs filet ami maga a mod. A modot aztan a jatek inditasakor a mod-kezeloben kivalasztod es engedelyezed.
    Modok a Scania jatekhoz peldaul itt vannak.


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.01.31. 10:45:04
  • TomgoTom
    #51543
    Üdv mindenkinek.

    Nem rég vetem meg a Euro Truck Simulator 2 Legendary Edition,de maga a fö nevet nem látom az asztalon,csak a Scania Truck Driving Simulator és a többit ami 1 lemezbe volt,akkor jo volt telepitve? az ellenében,hogy a fö név nincs az asztalon,csak a lemezen.
    A másik dolog ami érdekelne,hogy a Scania Truck Driving Simulator mod mapába,mit lehet betenni,vagy honana? de ugyanaz a kérdés a Trucks & Trailers mod mapában is. Ha tud ebe valaki segiteni,elöre megköszöném.
  • dicegirl1981
    #51542
    Nos... Meg van mi okozta a problémát ez: Realistic Lighting JBX - RB v2.0 megnéztem benne a data fájlon belül az interior sound volume 40% ez mi a túrónak. Igaz szimulálja a letekert ablakot, de ez már durva. Olyan mint ha az egész világ a fülkében lett volna. Csökkentettem 10%-ra ez bőven elég.
  • SimaSuna #51541
    Promods-ot használsz?
  • dicegirl1981
    #51540
    Igazából minden. Amit belsőnézetbe nem kellene hallani pl: autók, madarak, vonat, villámlás, dörgés.... std... szóval minden hang a fülkében hallható ami kint van és persze minden hang módot kitöröltem letiltottam mégis ez van.
  • Aborg
    #51539
    A jatekban a beallitasok menuban nezted? Ott van tobb kulon csuszka hangokra.

    En a Sound Fixes csomagbol csak a "Sound Fixes Pack - ETS2.scs" filet hasznalom. Nelkule nekem nem hallatszanak be a szembejovo autok zajai a kabinba. Nalad milyen kulso zajok hangosak?
  • dicegirl1981
    #51538
    Igen jól értelmezed, de a jelenlegi Promods-ot használom a Balti DLC-vel és semmi gond, sőt még a Poland Rebuilding-ot is használom együtt.
  • dicegirl1981
    #51537
    Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni, vagy esetleg tanácsot tippet, hogy mi lehet a baj. A baj az, hogy mikor hozzáadtam a Sound Fix-et annyira hangos lett belsőnézetben a kültéri hang, hogy a kamion hangját nem is hallani. Kivettem a modok közül és ugyan úgy maradt. 3 x töröltem le a játékot a mentésekkel együtt akkor is olyan hangos. Valami ötlet, tipp. Köszi