52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Frequency
    #51776
    Hmmm,azért szeretem én meghatározni a fordulatszámot és a nyomatékot.Ez billentyűzettel lehetetlen,és valljuk be hogy teljesen illúzióromboló.Ennél már az x-box-os kontroller is jobb megoldás!
  • Rozsdika
    #51775
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Multizni szeretnék, de valamiért nem enged truckersmp.com -on regisztrálni, hogy le tudjam tölteni a multiplayer módot. Hiába van eredeti ETS2-öm, hiába vagyok a steam-en beregisztrálva és belépve, valamint nyilvánosra tettem már mindent a profilomban, pedig még a word of truck-ba is beregisztráltam. Egyszerűen mindig visszadob a truckersmp a steam-re, h lépjek be. Belépek és nem történik semmi. A segítséget előre is köszönöm.
  • Axtros
    #51774
    Hidd el, ha egyszer kipróbálod normális kormánnyal, pedállal, és váltóval, utána már nem akarsz visszaállni billentyűre és egérre. Nem csak a versenyszimulátorok követelik meg a controllereket, hanem ez a program is.
  • etejedu
    #51773
    Hát kipróbáltam egérrel is, sokkal finomabban lehet vele kormányozni, de tény hogy erre is ráfér a finomhangolás. Jó lesz ez. Köszönöm a tanácsokat!
  • Fenimor
    #51772
    Ez a játék egyáltalán nem követeli meg a kormányt, az élményfaktort növeli az tény, de semmivel sem leszel hátrányban ha bill+egér vezérléssel nyomod.

    Ami, nem hogy megköveteli de, egyenesen kötelezővé teszi a kormányt, (nyilvánvalóan a drágább tekerők) azok a versenyszimek pl: iracing, assetto corsa, project cars és társai.
  • Frequency
    #51771
    Pont hogy az ilyen stílusú játék követeli meg a kormányt.Billentyűzettel el lehet felejteni a váltásokat,ami pedig az emelkedőknél fontos.Arcade játékoknál még elviselhető a billentyűzettel való irányítás,de a szimulátoroknál felejtsd el.
  • Fenimor
    #51770
    Én a játék megjelenése óta bill+egér kombóval tolom, bal kéz bill, jobb kéz, szabad nézelődés cincogival - egy kis beállítás, és szépen ellehet kormányozni a nagy vasat.
    Persze kormánnyal biztos kifinomultabb és autentikusabb (pláne ha van hozzá "H" vagy "szeki" váltód, egy három pedálos rendszerrel) de mivel ez nem egy versenyjáték, így nem feltétlenül indokolt a kormány hozzá.
  • sure
    #51769
    Szia, lehet finomhangolni a billentyűzettel és az egérrel irányítást is, a Beállítások -> Irányítás menüben a Kormányzás érzékenysége és a Kormányzás non-linearitása csúszkákkal.
  • komiki
    #51768
    Jó az egér ha nincs más.De a baj ott van hogy sajna egy komolyabb kormányt érdemes hozzá venni,mert egy olcsó kategóriással csak szív az ember.Legalábbis én szívtam.Az olcsó kategóriát idézőjelben írtam ,és kb a 20000 ft-sokra értettem.Tudom hogy sok embernek az is sok de hidd el hogy nem úgy működnek ahogy az ember szeretné.Vagy a rögzitésük fos ,vagy nem fordulnak annyit amenyit a játék megkívánna,vagy egyszerűen szarok úgy ahogy vannak.Amúgy szerintem elég szégyen a gyártoktól hogy gyakorlatilag egy használhatatlan vackot adnak 20000 -ért.Tehát a kormányon érdemes elgondolkoznod ,de tedd egy komolyabbal ha van lehetőséged.
  • ntex
    #51767
    Üdv. Egérre is át lehet állítani a kormányzást, próbáld ki. Eleinte kicsit szokatlan lehet, de kb ugyanolyan precízen lehet vezetni ha beállítod normálisan az érzékenységet és megszokod, mintha kormánnyal vezetnél. A pedálokat persze nem helyettesíti, de az nem is annyira fontos ebben a játékban sztem.
  • etejedu
    #51766
    Sziasztok! Most vettem meg a játékot, pár kieggel, akció keretében! Az első ami fontos hogy kell vegyek egy kormányt mert a bill az katasztrófa! Vagy csak nem szurta ki a szemem hogy esetleg azt is lehet finomhangolni kormányzás terén!

    Így a belső nézetes parkolás sokkal nehezebb! Nem is erőltetem, a kulso kamerával is megszenvedek. De eddig "teccik"! Arra már rájöttem, hogy nem sportkocsi es nem érdemes a sárgán átmenni.
  • Rozsdika
    #51765
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Multizni szeretnék, de valamiért nem enged truckersmp.com -on regisztrálni, hogy le tudjam tölteni a multiplayer módot. Hiába van eredeti ETS2-öm, hiába vagyok a steam-en beregisztrálva és belépve, valamint nyilvánosra tettem már mindent a profilomban, pedig még a word of truck-ba is beregisztráltam. Egyszerűen mindig visszadob a truckersmp a steam-re, h lépjek be. Belépek és nem történik semmi. A segítséget előre is köszönöm.
  • AwesomeZoll
    #51764
    Köszönöm
  • SimaSuna #51763
    mással próbálkozz :) Az régi leírás :)
  • AwesomeZoll
    #51762
    Sziasztok!
    Nagyon halknak tartom a fülkében a motorhangot, és a google szerint a game_data.sii fájlban lehet ennek értékét átállítani. Nade csak game.sii fájlt találtam, azt pedig notepaddal és sima jegyzettömbbel megnyitva minden kínai vagy japán írásjelekkel jelenik meg. Van valami ötletetek a megoldásra?
    Köszi előre is :)
  • Mandoki72
    #51761
    Jó hétvégét mindenkinek
    Bejutott a cégünk a Stokes-hoz, biztos fuvarok, rendezett körülmények
  • angmar64
    #51760
    A "Nem tudhatjuk, mi jár a másik fejében" megjegyzésemre adott válasz jogos. És köszönöm a német és holland fuvarokra vonatkozó infót. Bár mostanában inkább az ATS megy nálam, ha visszatérek (előbb-utóbb ez lesz) kipróbálom.
    Utoljára szerkesztette: angmar64, 2019.07.04. 19:51:02
  • JohnBart
    #51759
    Apropó, aki ProModsozik, készüljön fel a terhelésre, mert megjelent az ETS2 1.35 kompatibilis 2.41-es változat. ;)
    Jelenleg az online DEF fájl generátor kicsit hibádzik, ScuL elméletileg pár órán belül javítja a dolgot.
  • JohnBart
    #51758
    A legfrissebb 1.35-ös peccs óta Németországban és Hollandiában is támogatottak a hosszabb szerelvények, szóval Skandinávia mellett ott is bele lehet futni ilyen fuvarokba (illetve az ottani garázsainkba is vásárolhatóak hosszabb/dupla pótösszeállítások). A ProMods-ban pedig ezek mellett Spanyolország is támogatja őket. Ha mégsem ez a helyzet, akkor egy economy reset vagy a modmappa kitakarítása/frissítése segíthet a problémán (esélyesen valami mod conflict állhat olyankor a háttérben).

    "Nem tudhatjuk, mi jár a másik fejében. Egyszerűen csak hanyag, nem olvas utána stb., vagy valami más?"

    Nem tudhatjuk, de ha valaki annyira hanyag, hogy segítségkérés előtt cseszne utánaolvasni/utánajárni egy témának ami szemmel láthatóan nagyon érdekli, akkor egy idő után nagyon fárasztó és idegesítő lesz, hogy minden kínjával telespammeli a fórumot. Engem mondjuk speciel nem is ez zavar annyira, hanem hogy az önjáró kutatás mellett a köszönetadást sem ismeri a tisztelt fuvartárs - kisegítettük már párszor ebben a topikban az illetőt (én is, mások is), de egy "köszönömre" se futotta még tőle soha, csak pár nappal/órával később írta mindjárt a következő "Skacok!" problémáját, mintha mi se történt volna. Szóval elnézést, ha mostanra emiatt sajátos válaszokat kap. ;)
  • angmar64
    #51757
    Igen, a válaszok jogosak. Ettől függetlenül a válasz hozzászólások hangneme kissé meglepett. Nem tudhatjuk, mi jár a másik fejében. Egyszerűen csak hanyag, nem olvas utána stb., vagy valami más? Egyébként LeWyTy válaszát köszönöm, én sem tudtam erről. Fogalmam nem volt, miért csak a Skandináv országokban működik ez a fajta fuvar. De inkább nem kérdeztem.
  • LeWyTy
    #51756
    ets2mpHUN0519
    Ha nagybetűvel írják a neved akkor észreveszed hogy neked írják a választ?
    Ezt nem kell feltétlen tudnod, de a valóságban is csak a Skandináv országokban közlekedhetnek ilyen szerelvények külön útvonal engedély nélkül.
    Kaptál már választ, "valami ötleg"-et és tanácsot is a második kommented előtt közvetlenül. Képpel ellátva.
    Sajnos csatlakoznom kell az előttem szóló véleménynyilvánításához annyiban hogy:
    A játékban alapból van Magyar nyelv is... ha képtelen vagy egy ilyen egyértelmű és alap dolgot értelmezni... mellesleg ha jól emlékszem a játék is tájékoztat hogy hol használhatod a hoszú szerelvényeket ""ha jól emlékszem"".
    De hogy még az egyértelmű választ sem érted vagy veszed figyelembe amit két napja írtak az már elég szomorú. Nem még az hogy edíg csak problémád volt a játékkal... Pasziánszozz inkább.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.07.03. 20:38:21
  • SimaSuna #51755
    Adom :D

    Neki mindig van valami problémája. Soha nem működik flottul semmi :D
  • komiki
    #51754
    Sajnos a játék meghaladja a mentális képességeidet.Nem baj.Vannak egyszerübb,szórakoztatóbb programok,amikkel a magadfajta szerencsétlen flótás is elvan órákig.Kérlek,sírva könyörgök válassz más programot nehogy bajod essen a játék következő betöltésénél.Szép estét és jó játékot kívánok.
  • ets2mpHUN0519
    #51753
    skacok
    valamit nem értek
    Singleben vettem magamnak szimpla 3 tengelyes konténerszállító pótkocsit,és a saját fuvaroknál néztem fuvarokat (Singleben) de 0 fuvar van,vagyis SEMMI.
    Multiban pedig van
    szóval ezt nem értem (Singleben tolom) valami ötleg? tanács?
    egy kép:

    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2019.07.03. 19:14:29
  • Puhos
    #51752
    ŐŐŐ, Frankfurt az még nem skandináv város. Északabbra nézzed, pl. Svédország. De ez hátha segít:

    És olvasd is el a neked írt választ, ne csak kérdezz össze-vissza!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2019.07.01. 21:31:13
  • ets2mpHUN0519
    #51751
    pl.néztem frankfurtban de SEMMI
  • Aborg
    #51750
    Ugy tudom hogy csak a skandinav orszagokban kapsz ra fuvart.
  • SimaSuna #51749
    aludjál.
  • ets2mpHUN0519
    #51748
    srácok vettem saját pótot és nincs sehol saját pótos fuvar (dupla pótomnak)
    miért??????
    singleben nincs de multiban van
    mit kéne csináljak, hogy legyen?? singleben játszok csak.!!
  • Aborg
    #51747
    Ugyes. En anno az INSANE jatekhoz csinaltam par uj verdat, a modellekkel megszenvedtem,de a texturazast elveztem. A mai jatekok grafikai szinvonalan mar nem lenne hozza onbizalmam :)
  • SimaSuna #51746
    @oldboyzcustomz modellezi. Én a texturákért felelek náluk. Meg az új trélerekért :)

    Még mindig az.
  • Aborg
    #51745
    Szep! Ezeket magad rakod ossze valami kulso editorral?

    A v1.35.1.1-ben meg mindig csak "experimental DX11 support"?
  • SimaSuna #51744
    Buon Giorno Italia!
    RichardBurnsRally
    RALLY ITALIA SARDEGNA az R2-es Fabiaval.

    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2019.06.26. 10:35:04
  • Mandoki72
    #51743
    Jó hetet mindenkinek
    Tévelygő szarvasok kíméljenek
  • SimaSuna #51742
    ets2.lt - Youtube.com - ETS2 GPS
    Használd az eszed és a keresőt.
  • hangacsi
    #51741
    Szívesen!
  • dolfy #51740
    Köszönöm a választ igazad volt. Egy telepített mod volt a hibás.
  • ets2mpHUN0519
    #51739
    Skacok
    én olyan modot keresek,ami a kamionbeli GPS-en kiírja,hogy éppen milyen sebességgel megyek (régebben láttam egy ilyet egy videóban) csak nem tudom hol találok ilyet 1.35-re,valaki tud nekem ebben segíteni? linkek is jöhetnek,Köszönöm előre a segítséget!!
    ez amúgy milyen mod? mi ennek a modnak a neve? tudja valaki?
    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2019.06.17. 17:11:52
  • kejfeljancsi
    #51738
    Sziasztok. Nem tudjátok a ProMods mikkor foss ki egy új fejlesztést?
  • hangacsi
    #51737
    Szerintem valamilyen mod okozhatja a problémát. Próbáld meg az utoljára aktivált modokat egyesével kikapcsolni és úgy kiderülhet melyik a bűnös.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2019.06.17. 15:42:04