52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • toocha
    #51816
    Sziasztok. Azzal a problémával szembesültem ma, hogy a játék nem érzékeli a DFGT-met. Egy hete játszottam a játékkal, akkor semi baja nem volt, a logitech profilerben sincs semmi gond, minden jól működik. Volt egy win 10 frissítés a napokban, nem tudom az befolyásolhatja-e. Valakinek valami tipp?
  • Puhos
    #51815
    Igen sajna én sem találtam működőt. Mindegy maradnak a meglévők, hátha kerül fel majd egyszer egy működő is a jelenlegi verzióhoz!
  • Fenimor
    #51814
    Sajnos én nem értek a skin készítéshez, ehhez kellene találnod egy hozzáértőt. Néztem ilyen Scania trailer modot, de sajna mind régiek, nem működnének a 1.35.x verzióval.
  • Puhos
    #51813
    Ok. Köszi, de ott nincs olyan festés, mintázat mint a linkelt képen. Mivel most egy Scaniat hajtok jó lett volna egy hozzá illő pótkocsi (Scania) feliratos. Ebben tudnál valahogy segíteni? Köszönöm
  • Fenimor
    #51812
    Onnan sehogy, az csak a játékban szereplő felépítményeket mutatja be - pótkocsit kereskedőnél vásárolhatsz!
  • Puhos
    #51811
    Hali!

    A pótkocsi böngészőből hogy lehet vásárolni? konkrétan ezzel a mintázattal szeretném megvenni a pótot:
  • Puhos
    #51810
    Szia! Megvolt.
  • hangacsi
    #51809
    Jól tetted. Viszont lehet érdemes lenne megváltoztatnod a jelszavadat az e-mail fiókodban.
    Jobb az óvatosság.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2019.08.10. 11:19:41
  • Puhos
    #51808
    Szia!

    Köszi a választ. Ma ránéztem gépen is erre az e-mailre, és az volt benne, hogy én kértem jelszó visszaállítást! Hmm, erre nem emlékszem, hogy kértem volna ilyet. Persze nem csináltam meg.
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2019.08.10. 08:34:31
  • hangacsi
    #51807
    Én nem kaptam.
  • Puhos
    #51806
    Hali! Kaptam egy e-mailt a worlf of truck oldallal kapcsolatban, hogy változtassam meg a belépési jelszavam. Valós lehet, vagy valami fake oldal szórakozik?
  • Aborg
    #51805
    Most vettem csak eszre hogy a beallitasokban mar bekapcsolhato a "motorfek engedelyezese" , igy nem kell kulon gombot nyomni, eleg elvenni a gazt.
  • Fenimor
    #51804
    Goodyear kipipálva!

  • JohnBart
    #51803
    Ahogy a kollégák írták, esélyesen valami mod conflict van a háttérben. Ezt lehet hogy meg tudod oldani egy sima economy resettel, de lehet, hogy takarítanod kell a mod mappában, és utána kell a konzolban bűvészkedned kicsit.

    Javaslom átnézni ezt a topikot, a multis fórumon írták, de szerintem single playerre is áll az ott leírtak java, van benne több hasznos guide is. Ha nem megy az angol, javaslom a Google Translate-et.
  • JohnBart
    #51802
    Szia! A játékbeli profilod állapota tudtommal nem annyira lényeges, a probléma abban lehet, hogy privátra van állítva a Steam profilod. Állítsd publikusra, hogy az oldal validálni tudja azt, és be tudja fejezni a regisztrációt.
  • SimaSuna #51801
    Neked mindig valami baj van a játékkal.
    Hol ez, hol az nem jó.

    Tuti össze van hányva a mod mappád és ütköznek a modok, amiatt nincs fuvar.
  • SimaSuna #51800
    Adom! :D
  • komiki
    #51799
    Nem baj testvér.A te játékod már csak ilyen.Vigyél azt ami van,de ne légy troll,nem tudom érted-e?Egyébként már szerintem megérnél egy bant a részemről.De szerencséd van mert a Magyar mindig későn ébred fel minden helyzetben.Egyébként meg jó játékot :)
  • ets2mpHUN0519
    #51798
    császtok
    etsben már megint nincs saját pótomnak sehonnan fuvarjai a mi bánatért?? MULTIBAN
    SINGLBEN sincs szerintem!!!!!! valaki pls. HELP!!
  • Aborg
    #51797
    En is gondoltam ra hogy jo lenne ha retegelt lenne a terkep, valthato mint a google-maps-on. Lehetne tobb stilus is. Nekem a foldrajzi nevek hianyoznak leginkabb, de megoldottam a magam modjan: kinyomtattam es rairkaltam :)



    Az ATS forumra is kiteszem az ottani terkepet.
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.07.28. 19:07:31
  • dicegirl1981
    #51796
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Nem enged regisztrálni az ETS2 MP oldalára. Saját kamionnal rendelkezem, cégem is van és 1500 óra van már a játékban. Mi lehet a baj? Segítségeteket előre is köszi.
  • AwesomeZoll
    #51795
    Köszönöm, így tényleg lett egy csomó találat, de nem jók, teljesen más arányúak ezek a térképek, mint a játék térképe, pl. az angol városok az Atlanti-ócenban vannak... De köszi a segítséget! :)
  • FaJani
    #51794
    Köszönöm szépen a gyors választ, így már sokkal átgondoltabban tudok nekivágni a cég bővítésének!
  • JohnBart
    #51793
    Helló! Tudtommal (meg ahogy hirtelen utánanéztem) a beosztottak alá pakolt gép kiépítése nem igazán számít, a kolléga pontszámmal jelzett tapasztaltsága a lényeges. A rosszabb értékelésű dolgozók kevesebbet hoznak a konyhára, és sűrűbben megesik, hogy nem találnak munkát egy menetben, a rutinosabbaknál ilyen probléma nincs.

    Minimálisan kihat viszont a munkaválasztásukra, hogy milyen saját pótok vannak a garázsban: ha van az adott pótoknak megfelelő meló a városban, akkor elviszik hozzá a pótot is, az meg tudtommal kicsit többet hoz a konyhára, mivel nem a megrendelő vontatmányát koptatják.
  • FaJani
    #51792
    Az alkalmazott sofőrök milyen melókat vállalnak be random? Érdemes venni nekik 6, esetleg 8 tengelyes vontatókat? Nézem a naplóikat, nem latok se spéci, se túlsúlyos fuvart, jól érzem, hogy a sima kéttengelyes traktor bőven elég nekik? Előre is köszönöm a válasz(oka)t!
  • FaJani
    #51791
    Üdv Nekteknek!
    Régóta megvan a játék, azonban sokáig csak alkalmanként húztam elő, mostanság feszültem rá csak jobban. Van egy öreg, még a PS3 GT5 időkből megmaradt Driving Force GT-m. Nincs is gondom az irányítással, billentyűvel sem volt, azt viszont én is adom, hogy a 100% élvezethez kell a kormány. (Egy Logitech F710-zel is szépen el lehet kavirnyálni amúgy.)
    Az én kérdésem inkább a menedzseléssel függ össze, gondolom volt már róla szó, azonban én őszintén megmondom, nincs kedvem visszaolvasni több száz kommentet és egy ilyen szép felvezetés után úgyis szívesen válaszoltok.
  • SirDannyL
    #51790
    Tetszik, szép munka. Mmmm, ez válasz akart lenni. #51788
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2019.07.24. 22:59:43
  • macleody
    #51789
  • Pucus996
    #51788
    Azt hittem ez a Fórum régen meghalt, képet szabad még mutogatni? :)
    Zirka 10 évvel ezelőtt, de talán több is már, hogy nagybátyám egy ex Hungarocamionos 95 Ati ja után, egy oldalfalas Tefus póton helyben hordott almát, regeteg napot töltöttem a jobb ülésen, és könny szökik a szemembe ha rá gondolok, hogy az 50 kilómmal és 155-160cm-emmel kipróbálhattam az akkor még hatalmasnak tűnő szerelvényt, olyan fiatalon.
    A pótkocsi Schwarzmüller, oldalfalas volt, rolós tetővel, baloldalon aláfutásgátlóval, a jobboldala pedig a képen látható.
    A textúra az én kezem munkája, nem állt rendelkezésemre fénykép, Schwarzi pót, rolós tető, a minta a saját agyam szüleménye, úgy gondolom korhű, és nem lehet teljesen messze a valóságtól, mert rémképeim vannak róla. (Előtte az Ati van apró dolgoktól eltekintve az is úgy néz ki mint a Hungarocamionos)
  • SimaSuna #51787
    van, csak keresni kell :)
  • AwesomeZoll
    #51786
    Sziasztok!
    Létezik olyan mod, ami a világtérkép hátterét változtatja meg? Gomze képe tökéletes példa: a szürke háttér helyett gondolnék leginkább domborzati térképre. Sok éve játszom már vele, de még nem láttam ilyen modot. Nem új utakra, meg új kontinensekre meg ilyenekre gondolok, tényleg csak a szürke háttér lecserélése lenne a vágyam.
  • gomze
    #51785
    Egy apró mód segítségével sok titkos rövidítő útra lehet lelni.
    Itt egy példa:

  • Misi az ezredes
    #51784
    Teljes mértékben egyet értek veled! Alig 1 hete vettem meg, hisz rettentő olcsó volt. Nem vártam csodákat a játéktól, ennek ellenére rettentő kellemesen csalódtam, billentyűzettel is leköti az embert. Legutóbbi Cocpitem egyben eladtam, de már körvonalazódik a fejemben a következő cocpit építésének terve, ahol a kamionos irány is jelen kell hogy legyen, nem csak az autóversenyzős.
  • JohnBart
    #51783
    Megjelenése óta nyomom a játékot kisebb-nagyobb kihagyásokkal, szóval van benne pár száz órám, ennek a játékidőnek kb. a 80%-át toltam egér+bill párossal (csak nemrég sikerült szerválnom ismerőstől egy G27-et hozzá). Tény, hogy a kormánnyal sokkal-sokkal finomabb, precízebb és hangulatosabb az irányítás, a realisztikus pótstabilitást meg billentyűzettel gyakorlatilag öngyilkosság bekapcsolni, azt mindenesetre én is osztom, hogy a játék kifejezetten élvezhető billentyűzettel is, főleg más polgári járműves játékokhoz képest (OMSI, City Car Driving).

    Eleve már a megjelenésekor is az volt (a kormányzási érzékenység + non-linearitás kombóval simán be lehetett lőni egy kényelmes, de hasznos irányítást), azóta pedig csak még inkább finomítottak ezen, pl. a különböző fülkekamerás beállításokkal (kanyarodást és indexet lekövető kameramozgások, stb.). Nyilvánvaló, hogy az SCS minden létező skill level felé nyitni próbált, és szerintem sikerült is nekik.

    Szerintem a játékmenet kb. 90%-a abszolút élvezhető billentyűzettel is, de tény, hogy a szemetebb Special Transport fuvarok vagy a trükkösebb rakodóállások azért igényelnek minimum egy kontrollert ha nem akarunk agybajt kapni. De persze az is tény, hogy a legjobb élményt a kormány + TrackIR (vagy VR) kombó nyújtja, mint minden járműszimnél. :)
  • Bal0924
    #51782
    Köszönöm.
  • Debilon
    #51781
    1.35.1.17

    Linux: fixed a possible failure in a particular HW configuration
  • Bal0924
    #51780
    Mi ez a közel 29mega frissítés?
  • Fenimor
    #51779
    "Ennél már az x-box-os kontroller is jobb megoldás!"
  • Axtros
    #51778
    Én is úgy gondolom, hogy kormánnyal és pedállal - illetve váltóval - élethűbb, és nagyobb vezetési élményt nyújt a program, de sokaknak nincs rá pénzük, hogy beruházzanak rá. Ha neked van, akkor jó neked, akinek pedig nincs, annak meg marad a billentyűzet és az egér. De ettől függetlenül a játékélmény mindenkinek megvan. ;)
  • komiki
    #51777
    Ez így igaz .:)