52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • metaxx
    #46408
    A mai kör.

  • Puhos
    #46407
    Így ahogy Axtros kolléga írta, letöltöd az adott verziódhoz való TSM Map.-ot pl.:innen, majd telepíted és a profilodnál pedig engedélyezed.
  • Axtros
    #46406
    Indulás.

  • Axtros
    #46405
    TSM Map.
  • Plata
    #46404
    Hogy mentek ti görögországban?Nekem eredeti játékom van kieggel de görögország nem nagyon van benne.
  • maujuri #46403
    Sziasztok. Steamen még nincs beárazva. hol írták az árát?
    Utoljára szerkesztette: maujuri, 2015.05.01. 12:20:08
  • Axtros
    #46402
    Már ha kijön dobozos verzióban. Remélem kijön, de nem hinném, hogy a dobozos jelentősen olcsóbb lenne a steam-es verziónál. Mert bár valóban a steam leveszi a saját hasznát - ez benne van az árban - de addig meg a dobozosnál meg van anyag és idő költéség. Az előbbi a doboz + DVD, az utóbbi pedig a másolás. De ha meg csak kód lenne a dobozban, akkor meg ugyan ott vagyunk, mint a letölthető steam-es verzióval, szóval akkor meg azért lenne az ár közel azonos a sima steeam-es verzióval.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.05.01. 11:57:23
  • Sordoran
    #46401
    Na, elvileg jövőhét elején jön végleges 1.17 patch, majd ahogy kijön 7-én a DLC rögtön elérhetővé válik az 1.18 béta patch az új mercivel! Persze ahogy SCS-t ismerjük, simán lehet még annak pár nap, egy hét csúszás is, de azért örömteli, hogy tényleg nem kell sokat várni rá, aki DLC árát sokallja Steam-en, az majd elszórakozik a mercivel amíg ki nem jön a dobozos.
  • Bazsio
    #46400
    Az is igaz nekem 4 GB-m van de azért nézd meg a nagy játékok konfigját!Cod meg AC sokkal kisebb követelményen jobb grafikán fut, Azért még kellene optimalizálni.
  • fs9pilot
    #46399
    Rég jártam erre, szép jó estét mindenkinek. :)

  • Axtros
    #46398
    Optimalizálásból sosem elég! :) Szerintem már jó az is, hogy idáig eljutottunk. Én úgy gondolom, hogy most már inkább a tartalom fejlesztésre kellene jobban rámenni, maga az engine és az optimalizálása elég jó. Főleg, ha azt nézzük, hogy két éve honnan indult el az egész.
  • Puhos
    #46397
    Mondjuk volna még mit optimalizálni rajta, de hátha majd idővel meglesz az is.
    Más

    Naplemente Görögországban:
  • Axtros
    #46396
    Hát persze, hogy megnőttek a követelmények. Nézd meg, hogy az elmúlt két évben mennyi, de főleg milyen fejlesztéseket tettek be a programba. Amúgy az a 4GB nem olyan sok ma már, és egy mai gamer gép átlagban egy négymagos procival kell, hogy rendelkezzen. De ez még mindig elfogadható, mivel lebutított beállításokkal egész simán fut a játék egy gyengébb konfiguráción is.

    A DLC-ből lesz dobozos változat? Csak mert eddig nem nagyon láttam volna, hogy a CS Galaxis, vagy az 576, vagy más terjesztő legalább reklámozná, vagy előrendelést csinálna rá.
  • Bazsio
    #46395
    Igazad van, nekem is most közepesnél jobban fut a játék de, ha ez a grafikai mód növeli a gépigényt akkor nem fogom letölteni csak jővőbe mikor új gépet veszek.
  • Szvasztika
    #46394
  • Sordoran
    #46393
    Amúgy így a DLC oldalát nézegetve feltűnt, hogy a minimum gépigény nagyobb mint eddig volt, de mióta? Tavaly mikor megvettem még csak 2 GB ram kellett neki, videókártya meg nem tudom mi volt, de most már 4 GB ram, és Nvidia GTS 450 szintű kártya. Ha ez most jött be, nem csoda, hogy minimumon jobban fut a játék, ha a minimum több mint volt.
    Kis off topik, de mégis mi féle az a GTS 450 szint? Mert nekem ez az Ati HD3850 éppen hogy kihajtható a procimmal, ami 2 magos 2.5 GHz, és nehezen képzelem el, ha egy ennél erősebb kártyát meg bírna hajtani egy 2 magos 2.4 GHz-es proci (vagy pontosítsák, hogy az a 2 mag-os valami modern Intel legyen pl.). De amíg fut a játék, nem panaszkodok, csak feltűnt.
  • smog15
    #46392
    Szép bemutató lett

  • Sordoran
    #46391
    Főleg úgy, hogy én anno az alapjátékot és a Going east-et egybe vettem 8 euróért. De ahogy Skypack is írta, a bolti verzió olcsóbb lesz, szóval bízzunk abban.
  • Skypack
    #46390
    Steamen muszáj drágán adni 30%ot mindig lecsap az eladásból a steam. A bolti dobozos már ha lesz szerintem 2-3ezer körül lesz mint annó a Going East.
  • Szabi #46389
    ejj, azért a 18 euro tényleg nem kevés :-/
  • AttilaRO
    #46388
    Ki jatszik a frank mapjan ?
  • Sordoran
    #46387
    DLC oldala már él STEAM-en, és kemény 17,99 euró az ára (~5500 HUF). Sokan panaszkodnak is rá, hogy az alapjáték 20 euró, ez meg 18, de mondjuk aki reálisan nézte az is 15 körül várta az árát. Nem tudom még megveszem-e most, vagy várok valami akcióra, de mondjuk aki első héten megveszi ajándékba kap Viking Legends Paint Jobs-ot.
  • hangacsi
    #46386
    Elvileg május 7.-én, amikor a dlc is elérhetővé válik.
  • jetblack
    #46385
    Egy kis pihenő anglia előtt

  • Axtros
    #46384
    Tényleg jól néz ki. :) Jó lenne tudni, hogy mikor lesz egy végleges verziója az 1.17-nek, már csak a grafikai mód miatt.
  • Gyurma77
    #46383
    Köszi.
    Semmi grafikai mod, vagy Photoshop. Steames nyílt béta 1.17.031 verzió.
  • Axtros
    #46382
    Ez az új update grafikája, vagy valamilyen mód, esetleg Photoshop? Mert jól néz ki ezekkel a beállításokkal.
  • kamionos dzsó
    #46381
    Telephelyen :)

    Szép gépek/képek! :)
  • AttilaRO
    #46380
    Sziasztok,tudna valaki adni nekem is egy save gamet a frank007 map-tol privibe.Koszonom szepen!
  • Gyurma77
    #46379
    Üdv.


    Mindenki:
  • Wabidriver
    #46378
    Szép estét

    Czuki, Kisfüsi, Little, Gabi: nagyon jó gépek/képek, megéri értük követni a topicot :3
    Tőlem is két kép:



    További jó gurit
  • HosszúGábor
    #46377
    Szép estét!

  • LiTTLee
    #46376


    Jó képek srácok,pörgessük a topikot
  • Bazsio
    #46375
    Na én is hozok valamit
    D-I

    Szép képek!
  • Puhos
    #46374
    A jó öreg járőrautó:


    És még egy matuzsálem:
  • HosszúGábor
    #46373
    Üdv.

    Innsbruck felé
  • CzUKi
    #46372
    Halihó !


    Szép képek mindenki
  • Vektor015
    #46371
    Sziasztok. Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Heavy Haulage Hungary Kft. Tagtoborzó konvoja. Ez volt az első és aki ott volt mindenkinek tetszett (: Várható még ilyen (: üdv.: Vektor
  • Gyurma77
    #46370
    Sziasztok!
    Ritkán jelentkezem, ettől függetlenül én is követem az eseményeket.
    Remek képek srácok. Csak így tovább.





  • SirHiggins
    #46369
    Arra van valakinek ötlete, hogy az alábbi skin miért nem jelenik meg sehol a játékban?

    http://ets2.gr/2015/03/scania-r2009-aegean-skin/
    Utoljára szerkesztette: SirHiggins, 2015.04.27. 11:38:47