52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • AttilaRO
    #46448
    Nagyon szep Magnum gratulalok !
  • smog15
    #46447
    Jut eszembe valakinek sikerült már kifogyasztania az AdBlue tartályát? :D Nekem eddig nem sikerült és kíváncsi lennék mennyire veszi vissza a motor teljesítményét ha kifogy legalábbis valami ilyesmit írtak. Meg így sok értelme nincs ha nem lehet kifogyasztani 1 tank gázolajjal és kútnál újratölti automatikusan.
  • smog15
    #46446
    Nekem is valami ilyesmi rémlik.
  • Szabi #46445
    lehet én emlékszem rosszul, de azt írták, hogy a dlc után 1-2 héttel indul a következő béta, amibe már benne lesz az új merci is
  • endy papp
    #46444
    ThX
  • szaboz80
    #46443
    A doboz tartalma csupán egy kódot tartalmazó kártya. A kódot a Steamen kell aktiválni és kész. Tegnap külön rákérdeztem náluk... Nekem az alapjáték is így lett meg és hibátlanul megy.
  • endy papp
    #46442
    Én már rendeltem tőlük ,teljesen korrektek.
    Az lenne a kérdésem ha ezt a dobozos verziót veszem steam-n fog működni ,vagyis oda be lehet regisztrálni?
    Mivel nekem onnan megy most.
    Előre is köszi a választ.
  • Sordoran
    #46441
    Azt írták ahogy kijön a DLC (7-én) elérhető lesz az is, de erre ne vegyél mérget. Az 1.17 patch béta is az ígérthez képest csúszott majdnem egy hetet.
  • BigdaweM12
    #46440
    okés köszi! az mikor jön ki?
  • Skypack
    #46439
    Mert nincs benne. Majd a skandi dlc után jön az 1.18 béta abba lesz.
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.05.04. 21:11:30
  • BigdaweM12
    #46438
    sziasztok! patchelte a játékot a steam ahogy sztem mindenkinél de nálam nincs meg az új merci sőt az előző axorom is eltűnt. valaki valami ötlet?
  • HosszúGábor
    #46437
    Üdv

    Úton a billentőre :).:
  • SimaSuna #46436
    Valami szép is legyen a topikban :)
  • Miklós24
    #46435
    csak azt nem értem hogy minden online be vagyok lépve ,de üres a fuvarozási lehetőség miért? furcsa nagyon ,lehet egy újra inditás meggyógyitja az egészet. :)
  • szaboz80
    #46434
    Nem tudom, segít-e, de EZ egy magyar nyelvű leírás a hogyanról...
  • Miklós24
    #46433
    oké sikerült regisztrálnom a wot-ra ,és most hogyan tovább ugyan azt a hibát irja ki
  • filamester
    #46432
    Teljesen legális én mindig ebből a boltból vásárolok.
    http://www.gamemania.nl/Default.aspx?tabid=88&gmgame=30911
    De nem tudom hogy szállít-e Magyarországra én személyesen szoktam átvenni a boltban.
  • Miklós24
    #46431
    Szia!
    Regisztrálsz a World Of Truck-ra, ha még nem vagy és utána a Steam kliensből indítod a játékot , majd ott pedig megadod az e-mail címet és azt a jelszót amivel a WOT-ra regisztráltál.

    Hogyan regisztráljak a world of truck-ra hogy ha aktiválos kulcsot kér ez steam -es nem kaptam érte kulcsot, ezért kérdezem hogy kell egyáltalán regisztráljak? apropó eredeti a játék, de ennek ellenére se akar megfelelően működni, mi lehet a probléma amit ott lent láthatsz linkben megnézve? Lehet hogy a going eas-tet kellet volna megvegyem? választ előre is köszi
  • szaboz80
    #46430
    Beszéltem Velük és meg is rendeltem :) Várom a csütörtököt....
  • szaboz80
    #46429
    Köszi! És még 7-én meg is kapja az ember. Még én sem rendeltem tőlük, de kiszállításnál a szállítónak fizetsz, így nincs benne lutri :)
  • Sordoran
    #46428
    Itt előrendelhető a Skandinávia DLC, 3890 Ft, ingyenes házhozszállítással, bár a boltot nem ismerem magát. Más boltokban még nem láttam itthon előrendelésre, szóval ha nem bővül a lista, lehet innen megveszem.
  • Puhos
    #46427
    Szia!
    Regisztrálsz a World Of Truck-ra, ha még nem vagy és utána a Steam kliensből indítod a játékot , majd ott pedig megadod az e-mail címet és azt a jelszót amivel a WOT-ra regisztráltál.
  • Miklós24
    #46426
    probléma
  • Miklós24
    #46425
    igen köszi be tud lápni a játékba de a https://www.worldoftrucks.com/en/create_account.php itt nem kell regisztrálni a kulcsot, mert szerintem igen.
    Bent a játékba meg azt irta hogy nem valós kulcs és piros lett minden. tehát kell ott regisztrálni?
  • npolos
    #46424
    feltelepíted a steam klienst, abból installálod fel a játékot :)
  • Miklós24
    #46423
    Sziasztok ,megvettem steam-en 50%-os kedvezménnyel az eredeti euro truck simulator 2-t ,hol látom az aktivációs kulcsot mert nem kaptam ilyet e-mail-be se. Segítsetek légyszíves.
  • hotwheels
    #46422


    All -
  • HosszúGábor
    #46421
    Üdv.

  • zsömi12
    #46420
    Amennyiben legális és nem titkos ez a beszerzési forrás nem lehetne közzétenni?
  • szaboz80
    #46419
    Ez engem is érdekel!
  • Axtros
    #46418
    Melyik boltban?
  • sumi62
    #46417
    Oroszoknál
  • filamester
    #46416
    18 EUR? Boltban 9.98 EUR-ért rendeltem elő és az ugye dobozos változat..
  • Gyurma77
    #46415
    Egy kis pihi:

    Jó képek/gépek.
  • szaboz80
    #46414
    Én most Salzburgból tartok ide, remélem a napot is látni fogom. Ha nem, akkor berúgtam, mert sört viszek...
  • metaxx
    #46413
    A restacar-os csomagban volt. Én is csak azért tettem rá, mert nagyon kis csinos, nem feltétlen azért mert realisztikus. :D
  • kamionos dzsó
    #46412
    Dániai napfelkelte
  • Axtros
    #46411
    Jól néz ki ez a Scania, de ez már egy nagyon régi textúra, ami fent kering a net-en. Kár, hogy a valódi zöld textúra - mondjuk Volvora - nincs fent. Ez jól néz ki, de az a baj, hogy, ilyen soha sem volt, ami meg volt anno tíz darab Scania a Hungarocamion-nál az is fehér volt, illetve a régi és az új HC-s logó keverése elég valótlan.
    De jól néz ki! :)

    (Megjegyzés: Kis történele: A valósgában volt a HC-nak tíz fehér 360-as Scania-ja, meg két csőrős (mindegyik nyerges), amik rájuk szabott rövidített ponyvás pótot húzott, később pedig tartályosok lettek.)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.05.02. 14:58:17
  • Nesuten
    #46410
  • sumi62
    #46409
    Már be van írva a Steamen 17,99 Euró hetedikétől lehet megvenni.