52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Bazsio
    #46488
    De olyan nagyra ne számíts!Kb olyan lesz amilyent mondtam.
  • holecsko10
    #46487
    Üdv!
    Valaki találkozott ilyen hibával?
    Mp-ben játszottam és néha bizonyos irányba nézek akkor nagyon durvát produkál van hogy nincs textúra.
    A videó karim hőmérséklete átlagosan 63 és 74 között van nem látom hogy bármi is túl melegedne.


  • smog15
    #46486
    Mivel Holland meg Svájci képek :D Lentebb írtam, hogy csak holnap jön meg a skandi dlc :)

    Ja és xbox 360 kontrollerrel is jobb lett az irányítás szerintem.
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2015.05.07. 16:24:48
  • Frequency
    #46485
    Egyszerű,kormányra van optimizálva.Elvégre szimulátor ;) Kormánynál pont hogy javítottak az irányításon.
  • Debilon
    #46484
    szintén, a kormány rendben van (bill-el nyomom), de a fék és a gáz valami katasztrófa.. plusz a "bubu" sem reagál olyan gyorsan gombnyomásra mint a patch előtt
  • Bazsio
    #46483
    Hát én nem akarok belekötni de.....néha ilyen Holland meg Svájci pálya képek csak átmásítva.Lehet hogy jobb lett a grafik de azért 5000 ft ért...nem tudom...ilyen copy paste szaga van.
  • SimaSuna #46482
    Persze, ezzel abszolút egyetértek.
    Senki nem írta, hogy te lennél az..

    ui: a Skandi DLC vs ProMods erősen harcban áll...

    Ha csak azt nézem, hogy néhány km utat kapok ~4.000ft-ért vagy a ProMods-ban kapom ~ugyanazt ~500ft-ért...elgondolkodtató..
  • BigdaweM12
    #46481
    sziasztok! a legújabb patch után látványban is de leginkább irányításban találkoztam változtatásokkal ami nem sikerült éppen jól szerintem :/ én legalábbis úgy vettem észre a kormány sokkal érzékenyebb (minimumon a kormány érzékenység) 50-60as tempónál nem gáz de pályán azért 110 körül már életveszély megmozgatni az egeret, a másik a fék ami szerintem mintha gyengébb lenne. ti hogy vagytok ezzel?
  • smog15
    #46480
    1-2 kép:
  • smog15
    #46479
    Igen ez a menete.

    sumi62: Szerintem 100%, hogy kell.
  • sumi62
    #46478
    Sziasztok!
    Egy kérdés az új Skandináv DLC -hez kell-e frissíteni játékot,1,15 verzió van meg és
    egyenlőre még nem akarok frissíteni?
  • kriger01
    #46477
    Sziasztok!
    Végre eljutottam addig, hogy multizzak, viszont kicsit érdekesen indul a dolog...valóban ez a menete?
    - Eredeti Steam-es játék megléte, vagy ott aktivált
    - World of truck profil létrehozása
    - ezek összekapcsolása
    - majd zárásként regisztrálni az ets2mp.com-on, hogy le tudjam frissíteni a multit?

  • holecsko10
    #46476
    Üdv mindenkinek!
    A TSM map regisztrált tagjai 10% kedvezményt kapnak ha ezen az oldalon veszik meg
    http://www.simuwelt.de
    19 Euró helyet 17 Euró-ért.
    Remélem tudtam segíteni pár embernek.
    A kulcs STEAM Key
    Skandináv DLC 10% kedvezmény
  • Norby646
    #46475
    Senki sem vonja kétségbe a normálisabb modderek által kiadott kamionokat, de sajnos nem csak ilyenek vannak. 10 kamion modból 7-8-al van vmi gebasz. Én jobban preferálom a gyári tartalmakat, azokkal nincsenek kompatibilitási gondok, meg jobb minőségben is érkeznek általában, persze azért volt már olyan mod amit bizony részletesen, szépen kiadtak. Ilyen pl az 50k-s kamionok, igaz ezek többsége a meglévő scs modellt "javítja" fel.

    A mod használattal kapcsolatban, én kb 10-15 modot használok maximum, ha azok mellett fagy, akkor kipróbálom egy teljesen "szűz" vagy akár új profillal csak magát a kamion modot (vagy akár másmilyen modot), és így szűrőm ki hogy mivel van a baj. Ha ezek után csak magát a kamiont használva is folyamatosan bugokkal találkozok, kifagy...stb., akkor sztem nem én vagyok a hülye.
  • Puhos
    #46474
    Ja-ja látom már én is, de ettől függetlenül köszi az infót.
  • szaboz80
    #46473
    Szintén zenész... A gondom csak annyi, hogy a szállítási címen holnap már nem 16:00-ig vagyok, hanem 15:00-ig... Azt hiszem lesz egy telefonom :)
  • endy papp
    #46472
    Nem vagy vele egyedül
  • smog15
    #46471
    Konzolokszervize most küldött mailt, hogy csak holnap érkezik a skandi dlc
  • SimaSuna #46470
    Azért Ohaha modellei igen csak ott vannak...
    Hang terén meg Kriechbaum az aki a helyzet magaslatán van.

    Viszont számos más dolog miatt nem tetszik nekem a "gyári" kinézet...
    Mi vagyok én, hogy egy alap kamionnal furikázzak. Ha már fejlődtem, azt vegyek már amit én szeretnék, én csinosítsam már a kamionomat, ne legyen már megkötve a kezem.
    Egy holland stílusban készített Scania, vagy DAF kismilliószor szebb/jobb mint egy átlagos szar.

    Egy Suzuki is tud jól kinézni, akár egy felni cserével is..
    Az, hogy xy nem képes a modot használni, vagy 600 millió modja van és összeakad, azért ne a mod készítője legyen már a hibás..
  • smog15
    #46469
    Konzolokszervize 3890 ingyen postával.
  • szaboz80
    #46468
    Mint ahogy az oldalukon is írják, nem kompatibilis a TSM Map az 1.17-el. Várni kell rá...
  • tite
    #46467
    https://www.g2a.com/euro-truck-simulator-2-scandinavia-dlc-steam-cd-key-global.html
  • norbee46
    #46466


    Egyébként jó kép.
  • holecsko10
    #46465
    Az első képem Skandináv dlc-ből :) MP
  • Axtros
    #46464
    3990 HUF-ért CD Galaxis.
  • jocking
    #46463
    Van már valami alternatív bundle oldal, ahonnan be lehet majd szerezni az új dlc-t? Ezt a 18 eurós előrejelzett árat kicsit röhejesnek tartom, jó lenne, ha valahol olcsóbban is hozzá lehetne jutni a cucchoz.
  • Axtros
    #46462
    Így van, a legtöbb modder által készített modell egy rakás sz**. Vagy maga a modell megjelenése gagyi, vagy a textúrák hiányosak, vagy a hangok, de a kedvencem az, amikor teljesen összeesik a program miattuk.
    A SCS modellek részletesek, kompatibilisek (naná, hisz ők tudják a legjobban, hogy mit lehet, mit nem, stb.) és általában hibátlanok - de ha nem, akkor is javítják a következő update-ekben.
    Hát az már egy más kérdés, hogy miért tart egy-egy modell kidolgozása fél évet, de szerintem azért, mert a modellezők és grafikusok nem csak ilyen feladatokkal vannak ellátva, meg hát tény az is, hogy egy-egy új kamion bevezetése újra és újra feldobja a felhasználók hangulatát (és a programot is reklámozza, meg talán új játékosokat von be ez által), és ezért hiba lenne ellőni egyből minden ilyen lehetőséget egyszerre az legelején. Szerintem az új kamionok "közel" előre megtervezett időpontokban jelennek meg, nagyjából úgy, hogy egy-egy új modell kifutási ideje bőven meglegyen, és a játékosok várják az újat. Nem hülyék az SCS-nél a fejlesztők (és a marketingesek), mindennek meg van előre tervezve pontosan a célja és a megjelenési ideje. :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.05.06. 18:57:18
  • Gyurma77
    #46461
    Szép!
    A 4-es Scaniaval hány kilométert tettél meg? Gondolom, hogy nem keveset, mert nem ebben a játékban láttam először.
  • Puhos
    #46460
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne azokhoz akik használják a TSM Map 5.4-es verzióját, hogy jó-e náluk, mert nálam a frissítés 1.17 után a map végett állandóan kidobált a játék? A TSM eltávolítása után megszűnt a gondom, viszont hiányzik a map.
  • fcbarcelona1
    #46459
    Sziaszto!
    El akarom távolítani a játékból a hungarian trailer skin pack-et de amikor eltávolítom és elindítanám a játékot akkor kidob belőle.
  • SimaSuna #46458
    a legjobb ellenpélda erre Ohaha...folyamatosan frissíti a kamionját..
  • PetiM44
    #46457
    Ráadásul mivel az SCS által kiadott dolgok hivatalosak, ezért nem kell tartani attól, hogy minden egyes frissítés után használhatatlanok lesznek.
  • HosszúGábor
    #46456
    Üdv

    Új vas :).:


    teljes
  • Norby646
    #46455
    Biztosan nem tudom, de valószínűnek tartom, hogy a modderek által megjelent actros egy meglévő 3d-s modell volt, amit "csak" be kellett rakni a játékba. Ezzel szemben az SCS által megjelenő actros-t ők maguk készítik a 0-ról, normális highpoly beltérrel, hanggal, textúrákkal...stb együtt ami nem kevés munka (na de nem ennyi). Ettől függetlenül tényleg durva, hogy mennyit szarakodnak vele. Viszont a modderek által készített actros (vagy inkább "bekonvertált") kívül ugyan szép, de a beletere katasztrófa, lowpoly, normális hang is csak v8-as formában létezik hozzá. Az SCS által megjelenő dolgok általában jobb minőségben érkeznek, ebben most is biztos vagyok.
  • jocking
    #46454
    Ezzel az új merci kaminonnal kapcsolatban azért kicsit röhejes, hogy amit a modderek már szinte rögtön a megjelenés után hetekkel megcsináltak, azon ők másfél évig recskáztak...
  • Norby646
    #46453






  • Axtros
    #46452
    Most már a CD Galaxis-ban is előrendelhető a Skandináv DLC. (De csak Steam kódos.)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.05.05. 20:54:24
  • sumi62
    #46451
    Majestic elég jól muzsikál
  • Hunter of Deer
    #46450
    most szedett le 1,2 GB-ot a Steam.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.05.05. 12:44:05
  • Sordoran
    #46449
    ,,Not to speak about having to arrange for an open beta test of update 1.18 which will start immediately after Scandinavia release, wink wink, so that the Mercedes-Benz New Actros truck is introduced into the game at last without additional delays!" vagy Restacar-os szabad fordításban ,,Ja, és ott van az 1.18-as tapasz bétája is: amint útnak indult a Skandi DLC, azonnal indul a következő peccs bétája is - épp ideje, hogy Ti is elvigyétek egy tesztkörre az MP4-es Actros-t...". Maga az 1.18 patch élesben jön pár hét múlva, de a béta elvileg már most jönni fog. De abban egyet érthetünk, hogy ezt tényleg nem kell készpénznek venni, szóval még az is lehet valóban 1 hét múlva jön csak. Viszont ők azonnal ígérték DLC után.