52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • HosszúGábor
    #46528
    Az IKEA pl. már régebb óta benne van a gyári map szerkesztőben, azért lehet benne a Rus mapban ugyanaz az a model :).
  • Axtros
    #46527
    Egyébként igen érdekes, hogy az új Skandináv DLC-ben több objektum modell megegyezik korábban 3rd-től származó térképeken található épület, illetve út modellel. Tipikusan ilyen az IKEA, amit én legelőször a RusMap-ban láttam. Szerintem néhány korábban már jól sikerült alkotást egyszerűen megvett az SCS a készítőktől. Csak kicserélték a jogdíjak értelmében a logót, pl.: IKA-ra. :) De ha valaki elmegy például Moszkvába (RusMap), ott már ez IKEA lesz, sötétkékben, és nem hupikéken, de a modell az ugyan az. :)
  • kukubenko66
    #46526
    Jazzycat kiadta a pack új verzióját:

    http://ets2.lt/en/trailers-and-cargo-pack-by-jazzycat-v3-2-1/
  • Axtros
    #46525
    Még bevásárolok Koppenhágában aztán irány Svédország. :)
  • i robot
    #46524
    Az aurora borealis ragyog.
  • HosszúGábor
    #46523
    Mindenkinek ilyen. Az 1.17-es patch grafikai módosítása miatt.
  • BigdaweM12
    #46522
    hello. az hogy lehet hogy nekem a patch után szinte megszűnt az éjszajai sötétség? :D szebb lett sokkal az igaz de nekem egész éjjel szinte csak szürkület van, helyzetjelzővel is belátni szinte mindent, 4 után meg már világosodik.. ez valami beállítás kérdése vagy az újítás része és mindenkinek ilyen?
  • LiTTLee
    #46521
    Wow ez odaszab
    Szerintem csillogósabb lehetne,vagy más mat-ot
    Utoljára szerkesztette: LiTTLee, 2015.05.09. 00:53:59
  • HosszúGábor
    #46520
    Szép gépek!

    Berettyóújfaluban megrakodva, hétfőn irány osztrákia :).:


    teljes
  • norbee46
    #46519
    Sziasztok! Szép képek!

  • sumi62
    #46518
    Jó Estét mindenkinek!
    Nagyon szépek a gépek.
  • HosszúGábor
    #46517
    Jó estét.

    Indulás haza Németből :).:
  • Joci891
    #46516
    Hali Igen nekem is csinált már ehezz hasonlót
  • Puhos
    #46515
    Hali!
    Találkozott már valaki ilyen hibával? Konfig lent, játék eredeti, patch 1.17-es.
  • Joci891
    #46514
    Sziasztok valaki meg tudja mondani nekem hogy a Mp hogyan lehet dupla potot fel szedni fuvarként? Vagy mit kell ahozz csinálni?
  • WIM
    #46513
    Köszi, háát, még nem tudom mi lesz mögötte, elég sok féle van, ami illene mögé, de lassan eldöntöm. :D
  • hangacsi
    #46512
    Köszi a gyors segítséget, mindjárt ki is próbálom.
    Jó is lett!
    Köszönöm még egyszer!
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2015.05.08. 18:31:40
  • hangacsi
    #46511
    Köszi!
  • Sordoran
    #46510
    c:\Program fájlok (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe
    Elvileg ennek az exe-nek kell parancsikon csinálni és akkor az indul, DE előtte nálam be kellett állítani Steamben alábbit: Steamben jobb klikk játékra, Tulajdonságok, majd Általános fül, Indítási opciók beállítása és ide beírod hogy '-64bit' ahogy ezen képen látszik. És így már a 64 bit-es verzió indul el parancsikonról indítva is.
    Utoljára szerkesztette: Sordoran, 2015.05.08. 18:22:39
  • endy papp
    #46509
    Nálam ez úgy működik hogy mikor steamból indítom ,(játék könyvtárból),bal klikkel,feldob egy ablakot az asztalra 8 féle indítási lehetőset felajánlva majd én eldöntöm hogy szeretném és indítom,ennyi.
    Asztalról szerintem nem fog úgy ahogy szeretnéd,vagy nem tudom nekem steam-on keresztül így jó.
  • hangacsi
    #46508
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e arra mód, hogy ha az asztalról indítom a játékot, akkor rögtön a 64bites változat induljon el, és ne a 32-es?
    Mert jelenleg csak a steamből jobb klikkes választás után tudom úgy indítani.
    Köszönöm előre is a segítséget!
  • Skypack
    #46507
    Tőlem is "pár" kép Skandináviából.

    Malmö
    Ikea
    Híd
    Híd 2
    Híd 3
    Kikötő
    Kikötő 2
    Kikötő 3
    Város

    Benzinkút
    Benzinkút 2
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.05.08. 17:41:32
  • endy papp
    #46506
    Csak egy gyors értékelés,majd később esetleg részletesebb.
    Igazából szebb lett és részlet gazdagabb az új Skandináv terület,de ennek ára van picit belassult a játék ,főleg a városok közepén.
    Az AI hogy milyen hát a kreszt nem is meri és sokszor művel ,hajmeresztő dolgokat ,igazából olyan amilyen.
    Vigyázni kell vele az biztos.
    A Garázsok megújultak kívül belül, szép a környezet vannak komoly felüljárók hidak de még csak 3 várost láttam.
    Pár kép.
    Garázs
    Felüljáró.
    Még mindig
  • endy papp
    #46505
    Pár lép a Svéd kikötőből.
    Majd később lesz még.
    Csak így mert leállna az oldal a nagy felbontás miatt...
    Svéd kikötő
    Még mindig
    Szint úgy

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.08. 13:58:15
  • jocking
    #46504
    Kipróbáltam a játékot az új dlc-vel meg az új peccsel. Nem tudom, mit műveltek a forgalom AI-val, de ez valami elképesztően röhejes lett. Mentem egy Kiel-Stockholm fuvart, és kb. 15x kellett visszatölteni az auto-mentést, mert mindig lezúzott az npc. Egyszerűen nem vesznek tudomást a táblákról, a forgalmi szituációkról, és úgy általában ami a legmeglepőbb, arról, hogy annak van elsőbbsége, aki a körforgalomBAN halad. A lezúzások többsége pont az volt, hogy mentem a körforgalomban, a köcsög meg oldalról belém jött, mintha ott se lennék.
    Nem tudom, hogy ez direkt ilyen-e, és a skandinávoknál is ilyen balkáni a forgalomban részt vevők mentalitása, de ez így valami über nagy szívatás ebben a formában.
  • endy papp
    #46503
    Na hozzám is megérkezett .
    Megyek is ,irány Svédország , Lengyelből indulva.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.08. 13:33:09
  • Szvasztika
    #46502
    Nagyon betyár
    Kögelt utána ;)
  • Sordoran
    #46501
    Éjszaka szálltam parta északon, így nem sokat láthattam nappali fényviszonyok között a tájat, de való igaz, hogy új városok kidolgozottabbak, cserébe gyengébb gépen le is esik az FPS (1.17-es patch-el míg át nem értem északra nem volt látható akadás, új területen is csak városban, város közelben).
    És akkor pár kép, érkezés Göteborg-ba a hajnali órákban:


    Míg aludtam átfestettem a verdát, majd első északi fuvar, rögtön egy szentségtörés :


    És végül így délelőtti autókázás befejezéseként érkezés Stavanger-be:
  • smog15
    #46500
    Nekem még nem jött meg de 4-ig melózok addigra csak ide ér :D
  • szaboz80
    #46499
    Jómagam is vidéki (Baranya) vagyok... 8:03-kor vettem át a csomagot. Sajnos melózom, tehát csak este - ha a két gyerek alszik - lehet szó a karikázásról. Persze annak feltétele, hogy a TSM map is megjelenjen már.... Ha nem jelenik meg, várok.

    Más:

    Használja valaki (aki már telepítette az új DLC-t) a Jazzycat féle Cargo & Trailer Packot? A 1.16-ra kiadott működik az 1.17-el?
  • Sordoran
    #46498
    Én is vidéki vagyok, de már 9kor hívott a futár, hogy 20 perc és itt lesz. De persze útvonal függő, kihez mikor ér oda. Egész pici amúgy a DLC, alig 162 MB-ot tölt le, aztán csapatom is délután. Az meg vicces, hogy normális DVD dobozban van, két kártya, az egyik a termékkulcs, másik egy Playon-os segédlap, ami azzal kezdődik, hogy helyezzem be a lemezt a meghajtóba. (mellékes, hogy a DVD meghajtóm nem olvas be már semmit, éljen a technika, hogy erre nincs is szükség)
  • endy papp
    #46497
    Az király
    Remélem valamikor ide is megérkezik.,
    Mivel vidéken lakom így lehet csak késő délután,
    Pedig most lenne időm tolni vele..
  • szaboz80
    #46496
    Megjött a cucc a Konzolok szervize-től. Ma este go van! :)
  • Stewen1967
    #46495
    elkészült az új Brutál videóm, fogadjátok szeretettel. hát ez sem az a megyek és nézem az aszfaltcsíkokat kategória...
  • LeWyTy
    #46494
    Nem csak a ferdeszeműek miatt szűkült be látómező?
  • Helioszkft
    #46493
    Sziasztok.Két dolgot szeretnék kérdezni.1.hol és hogyan tudom át írni egy berakott kamion árát(mert kicsit irreális 40millió egy man f2000-ért).2.kérdésem,hol tudom át írni hogy a boltban hova tegye a játék a berakott módokat?Köszönöm előre is az esetleges válaszokat.
  • HosszúGábor
    #46492
    820 ezer km-ert mentem a 4-essel :).
  • sumi62
    #46491
    Köszi akkor frissítek.
  • WIM
    #46490
    Sziasztok!
    Elkészült az új vas, lassan, de biztosan!
    Még be kell pakolni, aztán zsaa...


    Utoljára szerkesztette: WIM, 2015.05.07. 17:55:03
  • marci1998
    #46489
    Sziasztok!
    El akarom távolítani a játékból a hungarian trailer skin pack-et de amikor eltávolítom és elindítanám a játékot akkor kidob belőle.