52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Szabi #46569
    a frissítés miatt jobb lett az fps, de az új területeken nagyobb a gépigény, cserébe viszont brutálszép :D
  • smog15
    #46568
    Alap térképen jobb mint volt csak a Skandi rész gépigényesebb.

    Na Szabi pont egyszerre, de így van ahogy mondod.
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2015.05.11. 15:47:52
  • Skypack
    #46566
    Csak nekem fut a patch óta jobban a játék ? :D Mindenkinél azt olvasom, hogy ilyen meg olyan teljesítmény romlás. Nálam eddig 25-30 fpsel ment most végre megvan a 60.
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.05.11. 15:39:56
  • smog15
    #46565
    Nálam forgalommal eddig nem volt nagy gond még egy se jött nekem eddig :D Grafikánál viszont vissza kellet venni 300%-ra a renderelést mert városban este volt, hogy leesett 30 alá az FPS de amúgy tetszik az egész. Jó látni, hogy kisebb benzinkútnál ülnek az emberek az asztalnál vagy 1-2 telephelynél ott áll a portánál egy emberke, hoteleknél is szoktak lenni vagy pl. sok épületen nem csak egy szürke ablak van hanem olyan mintha belátna az ember, élettel telibb lett így a játék :)
  • szaboz80
    #46564
    Azért a fórum utolsó két-három oldalát illik visszaolvasni, ha választ keresel a kérdésre:
    1) 46460 sz hsz
    2) erre a válasz (46468)
    3) Hivatalos oldal
    4) Gúúúúgleee a barátod
  • Volvo fh12
    #46563
    Sziasztok! :) Valaki tudna nekem választ adni arra, hogy TSM 5.4 fut-e az 1.17.1-es patch alatt?? Válaszaitok előre is köszönöm! :)
  • Szabi #46562
    a gépeden elindítottad a "szerver"-t ?
  • cytec
    #46561
    Sajnos a tabletes telemetria továbbra sem hajlandó működni ahogy eddig is. Bárhogy próbálom nem kapcsolódik.
  • kisfüsi
    #46560
    Üdv! Pár kép tőlem is :) Skacok, szép gépek (Y)
  • Puhos
    #46559
    Ja az fent van, de eddig nem volt vele semmi baj sem, csak az új patch óta csinálja ezt. Lehet ha beérek a lerakóba akkor leszedem a brutalt.
  • HosszúGábor
    #46558
    Pálinkás jó reggelt.

    Bécsi elkerülő:

    Teljes
  • Szabi #46557
    ha már a Scania gyárnál jártam, nem bírtam vásárlás nélkül eljönni :D
  • Wabidriver
    #46556
    Nagyon jó képek, grat mindenkinek :)
    Tőlem is egy:


    További jó gurit
  • LazyB
    #46555
    Üdvözletem!
    Érdekelne, hogy miért nem tudom 100% -nál jobb grafikai szintnél feljebb játszani egy olyan konfig géppel mint amit lejjebb majd leírok.
    Intel i5-3210M 2,50GHz, DDR3 6GB RAM 1600MHz, Directx 11 HD 7600M 2GB.
  • Bazsio
    #46554
    Sordoran Én nem a patchre mondtam.Ja és az Ubisoft ha arra gondolsz akkor az AC Cronciles-t nem ő készítette hanem valamilyen stúdiónak adták át és meglátszik.
    Axtros Igaz biztos kiadnak új Patchet de már hányadik patch??Kb 14-17-ik?Azért még kellett volna tesztelni és akkor nem kell grafikai javítás!
    Na az új patch végre, meglepett!!Sokkal videókártya barátabb régebb móddal fényekkel és esővel akadtam városba most meg hosszúfénnyel esőbe nem akad!Sokkal jobb lett a grafikai megoldás, VÉGRE valami jó normálisabbak a színek árnyalatai és valahogy a környezetet jobbá tették, nem tudom de sokkal jobb lett az atmoszférája a játéknak!Igaz a tunning módom a Scania-n oda lett de megérte, az ablak törlő is jobb már így még kellene hogy lehessen álítani mint pl a tempomatot külön de ez már csak ilyen igényességem de ez is már jó!Hang nem tudom milyen mert én hang módot használok de kicsit a fékhang csendes de lehet hogy csak az én módom miatt ilyen.De ez a patch tényleg jó munka!10/9.Ja és a kormány is hiányzott hogy legyen már 900-os.
  • Szabi #46553
  • vajo
    #46552
    Olyan szürreális a növényzet színe, hogy ez csak a Brutal lehet. Töröld a modot és nem lesznek ilyen hibák. Vagy egyszerűen töröld az összes modot. Az alap játék a legjobb. ;)
  • Axtros
    #46551
    A forgalom AI tényleg butább lett, de ez szerintem az új típusú forgalmi megoldások miatt van, bár a körforgalom önmagában nem új, szóval valóban én sem értem, hogy mitől butult vissza az AI. Szerintem ezt is fogják majd javítani, csak hát igen, az idő sürgetett, a DLC-t pedig ki kellet már adni, mert lóvé is kell.
    Amúgy az ATS párhuzamos fejlesztésével szerintem is túlvállalta magát az SCS, főleg, hogy bár a koncepció nem rossz, de egy ennyire már kiforrt ETS2 mellett szerintem nem lesz olyan nagy durranás az ATS. Régen más volt, akkor csak az volt, mindenki szerette, még azok is, akik egyébként nem szerették az amerikai kamionokat és terepet, de hát más nem volt, tehát mindenki azt tolta. Most már más a helyzet, az ETS2 igen népszerű lett, és nem hinném, hogy sokan csak azért megvennék, mert az egy újabb kamionos játék. Aki megveszi, az olyan, mintha egy DLC-t venne, új tereppel, új kamionokkal - persze (elöszőr) mindenféle pocsék márkanévvel - de semmi új nem lenne benne, amit már az ETS2-ben ne lett volna megcsinálva.
    A Skandináv DLC önmagában egy jó irány, és a grafikai tuning sem rossz - bár az, hogy nincs valódi éjszaka az nagyon elszúrt dolog - de ezért egy igen kemény teljesítmény romlást kell elviselnünk.
    De ami engem a legjobban zavar az az, hogy teljesen elrontották a hangokat. Az Euro6-os DAF-nak, a Scania-nak, a két Iveco-nak olyan a motor hangja, mint egy traktornak, igazából csak egy búgás, ami egy rozsdás kazánhoz hasonlít. Egyszerűen nem lehet belőle kihallani a fordulat számot, pocsék az egész úgy, ahogy van. Nem tudom, hogy ezeket az effektek honnan vették (a hangrögzítéses videókat én is láttam) de azt tudom, hogy egy Euro 6-os DAF hangja nem ilyen. (Tudom, mert már igen sokszor hallottam, menet közben fülkéből is, és kívülről is.) De ami a programban van, az nagyon gáz. Ezt nem tudom, hogy valamikor is javítani fogják, de remélem igen.
    A grafika hibáit szerintem egy-két patch-el megoldják, mert azért már sokan írtak nekik külföldi fórumokról is.
  • Sordoran
    #46550
    Azért ne keverjük össze a DLC-t és a patch-et. A DLC kijött, jól néz ki, bár jobban izzítja a gépet is, ez az ára annak, hogy változatosabb, kidolgozottabb és nincs vele semmi gond, azt kaptuk amit vártunk. Egyszerűen nagyobb teljesítmény igényel mint régebbi területek. A patch pedig külön dolog (az most lényegtelen, hogy a DLC-vel együtt jött), ingyenes, AI átdolgozás ami nem sült el jól, és időjárás effektek változása ami szebb, cserébe sokaknál zavaróan felhős mindig. Én cseppet se érzem ekkora tragédiának a dolgokat, de mindenkinek szabad döntése megveszi-e a DLC-t, és hogy tetszik neki a patch, én elégedett vagyok. Hibákat majd javítják bizonyára.
    Jah, és más játék kiadókat még poén szintjén se vegyük bele, mert akkor minden kamion DLC lenne, városról városra kéne megvenni a területeket stb. Ubisoft meg mostanság pont hogy nem a jól sikerült játékaival kerül be hírekbe.
  • Bazsio
    #46549
    Igazad van és én ezért nem fogom megvenni.Tudtam én előre hogy ez lesz, vagy copy paste (jobbik eset) (lásd Cod Ghost) vagy ennél rosszabb amikor van 1 évük és utolsó 3 hónapban nekifognak valamit összecsapni és tesztelés nélkül ide adják ami nagyon optimalizálatlan (ezért van fps csökkenés) ha oda adnád az Infinity Wardnak vagy pl Ubisoft akkor sokkal kisebb gépigénnyel elfutna.Régebbi elemeket odaraknak és júj de jó!Ha nem képesek 1 évvel ezelőtt nekifogni és csinálni egy rendes normális patchet akkor ne reklámozzák magukat és erre még nekifognak ATS-t gyártani igaz meglévő elemekkel de arra is idő kell ami elvesztődik és nem jut ETS2 fejlesztésre.Vagy a baj az SCS-nél hogy túl kevesen vannak és sokat vállalnak vagy csak egyszerűen nincs kedvük normális terméket készíteni.
  • HosszúGábor
    #46548
    Üdv. Szép gépek képek (y).

    Hétre ennyi.:


    Teljes



    Teljes
  • akos25
    #46547

  • endy papp
    #46546
    Most hogy újra elővettem a játékot a Skandináv dlc miatt és többet mentem,sajna egyet kell hogy értsek veled.
    Amit az AI leművel ,már már katasztrófa,nem csak a Skandináv területeken.
    Nem akarok erős szavakat használni ,de kb most olyan mint a játék megjelenés után,na jó egy picivel jobb.
    Azért ennél többet néztem ki ennyi idő után,belőle,
    Mint ha azt is olvastam volna valahol hogy az új pach-al az AI-t is átdolgozták.
    Lehet vissza raktak egy 1.5 évvel ezelőtti állapotot??
    Ha nem adtam volna pénzt a dlc-ért asszem hamar a sor végére került volna,most egyenlőre,küzdök még velük egy picit.
    Ami az új megvilágítást és majd állandó felhős időt illeti.
    Nem tudom mi volt a céljuk ezzel,de nekem annyira nem jött be....
    Skandináviát bele tették de ennek fps ára is van, sokkal több az akadozás,stb..
    Annyival nem lett szebb mint amennyit rontotta játék élményen.
    Lehet meg kellett volna várnom itt is míg fél áron lesz a dlc,ahogy azt tettem a Magyar-Lengyelnél,de ez már késő bánat.ennyit nem ért ez ,eléggé félkész dlc
  • cytec
    #46545
    Nagyon köszönöm a segítségeteket.
  • maujuri #46544
    Persze hogy működik, Sőt le is magyarítottam egy sorstársammal együtt. Ha kicsomizod a Fontos fájlba leírtam mindent részletesen. Egyszerű.
    ETS2
  • PetiM44
    #46543
    Itt található a mod hivatalos fóruma, ide minden le van írva részletesen.
  • cytec
    #46542
    Sziasztok!

    Újabb kérdésem lenne. Már próbálkoztam, de nemigazán értem hogyan lehet beindítani a dolgot, nekem nem sikerül.
    Szóval létezik egy alkalmazás amivel tableten megjeleníthető valós időben a játék közbeni paraméterek kijelzése, úgy mint a sebesség fordulatszám stb.
    Valakinek esetleg sikerült már ezt bepöccintenie??
  • Vektor015
    #46541
  • HosszúGábor
    #46540
    Üdv

    A vezér :).:


    teljes
  • HosszúGábor
    #46539
    De annak készül részben :).
  • tite
    #46538
    Hátha érdekel valakit!!


    Utoljára szerkesztette: tite, 2015.05.09. 23:31:04
  • szaboz80
    #46537
    Köszi!!!
  • kisfüsi
    #46536
    HosszúGábor csak nem MKamion? :)
  • WIM
    #46535
    Köszi, hát igen, nekem is bassza a szemem, de javítom nemsokára. :D
  • cytec
    #46534
    Köszönöm, de sajna ezt is próbáltam már és semmi javuló eredmény. Eddig azt hittem csak nálam jelentkezik ez a dolog. Már a fényerővel is próbálkoztam sőt videó kártya meghajtót is próbálgattam cserélni, semmi eredmény. Remélem mielőbb jön az új patch ami javítja ezt.
  • kukubenko66
    #46533
    Szia.

    Nekem is feltűnt, hogy ugyanazokkal a grafikai beállításokkal sötétebb van nappal is mint a patch előtt. Ezt a modot találtam erre, amit még nem próbáltam ki, de remélem jó lesz.

    http://ets2.lt/en/improvements-weather/
  • HosszúGábor
    #46532
    Alakul a szekér :).


    teljes
  • cytec
    #46531
    Azt tudom, de ennek ellenére mégis pocsék az időjárás. Az esőt alapból mindig letiltom mert rendkívül zavar.
  • HosszúGábor
    #46530
    Az esőt tudod állítani. Beállítások/Játékmenet/Eső hossza, gyakorisága. Ott a csúszkát lehúzod teljesen akkor nem fog esni az eső.
  • cytec
    #46529
    Üdv!

    Esetleg lenne valakinél egy mod a következő problémák javítására?

    Az új frissítés óta folyamatosan sötétebb, borongósabb az idő a játékban. Rendkívül lehangoló és idegesítő, olyan mint ha állandóan eső készülődne.
    Valamint a belső nézetben a szélsuhogás, zúgás, matatás a háttérben, fikaszívogató hang kiiktatása és a motorhang erősítése ami bezzeg alig hallható. Ezek a háttérzajok iszonyatosan idegesítőek.

    Előre is köszi.