52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • endy papp
    #46849
    Köszönjük a nép nevében...
    Szerintem teljesen jó és áttekinthető lett.
  • Puhos
    #46848
    Köszi szép munka!
  • szaboz80
    #46847
    Köszönjük!
  • Sordoran
    #46846
    Köszönöm mindenkinek aki kitöltötte a kérdőívet, és ezzel hozzájárult, hogy viszonylag átfogó képet is kapjunk arról, kik, hogyan játszanak velünk együtt e remek játékkal. A spoiler alatt megtekinthető az általános összegzés infografika formában. Elnézést a minőségért, sajna ennyire tellett, és ez is 2 órát vett el életemből, és nem hiszem, hogy megért ennyi időt ez a csúnya grafika.
  • SimaSuna #46845
    Alkatrész beszerző körút..

  • kukubenko66
    #46844
    Egy apró észrevétel. :-)
    árúszallítás helyett áruszállítás
  • Gyurma77
    #46843
    Üdv mindenkinek!
    Nagyon szép traktorok!
  • Wabidriver
    #46842
    Annak kft.hu-nak kéne lenni :DD köszi az észrevételt :) szép gép
  • bullseye9
    #46841
    Szép estét.

    Egy "Black Edition" szerelvény, lengyel barátainktól:



    #46839, Wabidriver: jó lesz, a feliratot javítsd, .kaft.hu gondolom .kft.hu akart lenni (ha szándékos, akkor sry)

    #46834, kalee: komoly szerelvény, ahogyan régen, most is látszik, hogy van türelmed hozzá.
  • gigamen
    #46840
  • Wabidriver
    #46839
    Szép estét!

    Köszi srácok, nem fogom megosztani egy munkámat sem, de köszönöm szépen :D
    Mára is 2 kép:


  • smog15
    #46838
    Pár kép még mindig az új Mercivel:
  • szufy
    #46837
    Nagyon szép a szerelvényed. Az előző kamionod nem fogod véletlenül kiadni? Mert az is nagyon szép!
  • Bazsio
    #46836
    Wabi Szép mint a húzó!
    Kalee Honann ilyen szép mod?
    Ja és én is kitöltöttem a kérdőívet.
  • Wabidriver
    #46835
    Szép estét:

    Hosszú idő után lassan elkészül:




  • kalee
    #46834
    Az enyém:









  • Carl Davies
    #46833
    Na hát az én gépem az meg van bolondulva. 2-3 hete panaszkodtam, hogy nem akar 16-24fps felett menni a játék. Most játszottam vele fél órát és végig 41-46fps, városban is 35 körül volt. Nem tudom, hogy mi nem tetszik neki máskor. :S

    Meg gondoltam hozok egy képet a legelső kamionomról. Ha van nektek is róla kép, azt feltehetnétek.

    (Kicsivel több mint egy éves, akkor kezdtem még a törttel)
  • endy papp
    #46832
    Igen, ahogy előttem írták is.
    Érdemes beruházni a Skandináv dlc-re ,persze nem csak ezért .
    Egy példa, Oslo-Bergen közötti út valami mesés ahogy megcsinálták.
    Annyira tetszett hogy Bergenből vissza is arra vállaltam fuvart.
    No meg úgy összességében az egész Skandi terület nagyon szép,és változatos.
    Az Ets 2 a megjelenéstől megvan de sokáig hanyagoltam most direkt a Skandi miatt vetem elő újra.
    Pár kép.
    Híd
    Híd 2
    Híd 3
    Úton Bergen felé,körforgalom az alagútban
    Úton

  • gigamen
    #46831
  • szaboz80
    #46830
    A hétvégén nagy kihívás elé állítottam a kicsikét. 35 tonna 2800 km-en keresztül:
  • PetiM44
    #46829
    Szerintem igen, mert azok a cégek, amik adnak ilyen pótkocsis fuvart, mind a DLC területén találhatóak. Ha megnézed a pótkocsi böngészőben, akkor ott lesz az összes pótkocsi, de kiadni nem fogja őket fuvarnak. Ettől függetlenül az AI persze húzza őket. Onnan tudom, hogy nálam is így van, és nekem sincs meg a Skandi DLC.
  • Scania20
    #46828
    Az új pótkocsikat csak az húzhatja, aki megvette a Skandinavia DLC-t?
  • szaboz80
    #46827
    Kitöltve
  • aurél64
    #46826
    Kitöltve
  • Puhos
    #46825
    Kitöltve
  • Fdm019
    #46824
    Kitöltve.
  • sumi62
    #46823
    Kitöltve, kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény.
  • endy papp
    #46822
    Köszi .
    Részemről kitöltve.
  • Sordoran
    #46821
    Még nem, majd ha elég sok válasz összegyűlik megosztom mik lettek, illetve ha van érdekes összefüggés azt is.
  • tutuhawer #46820
  • Carl Davies
    #46819
    Kész. Meg lehet nézni valahol, hogy milyen arányok vannak?
  • Sordoran
    #46818
    Készítettem egy kis ETS2 kérdőívet, akinek van rá ideje az töltse ki, nem túl hosszú (2-3 perc): KLIKK IDE
    Ha elég sok kitöltés születik akkor kaphatunk talán egy érdekes statisztikát arról, milyen összefüggés van a különböző stílusú sofőrök között. A kérdések többsége nem kötelező, de minél többre válaszoltok (őszintén) annál jobb.
    Megosztani ér!
    Utoljára szerkesztette: Sordoran, 2015.05.30. 13:12:42
  • Stefan28
    #46817

    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.05.30. 11:44:21
  • Carl Davies
    #46816
    Nekem a két ravaszon a motorfék és a pótkocsifék van. Ravaszok feletti két gombon az indexek. Na de mindegy, mindenkinek ahogy kényelmes, úgy állítja aztán kész.
  • i robot
    #46815
    Beállíthatod a BACK és START gombot is, és a 2 joystick lenyomva is ad egy-egy lehetőséget.
    Nekem pl.:
    Bal ravasz - fék
    Jobb ravasz - gáz
    LB (bal ravasz felett) - villantás
    RB - duda
    Bal joy - kormányzás
    Back - reflektor
    Start - Indítás
    Y - retarder
    X - Automata váltó fel
    A - Automata váltó le
    B - rögzítőfék
    keresztgomb felfelé - világítás , bal/jobb - index, lefelé - elakadásjelző
    Jobb joy - camera
    Jobb joy lenyom - tempomat
  • Sordoran
    #46814
    A gáz és a fék nekem két ravaszon van, így gombot nem foglal, oda mást rakni nagyon nem tudok. Ami nem fért rá kontrollerre az a rögzítőfék, távolsági fényszóró meg a villantás. Villogó és légkürt meg nincs is kamionon így az nem kell, amúgy minden mást elérek kényelmesen.
  • bullseye9
    #46813
    Estét.



  • Carl Davies
    #46812
    Én a gáz-fék-et is analógra állítottam, nekem jobban tetszik így (persze kinek mi) és nem foglal el 2 gombot.
  • Sordoran
    #46811
    Xbox One, vezeték nélküli (ha kijön adapter akkor tényleg vezeték nélkül tudom majd használni, addig usb kábellel ). 50% kuponnal 8ezerért szerintem bőven megérte. Nekem d-pad-ra van kiosztva az irányjelző (bal-jobb) és a váltó (fel-le, csak valódi automata), és a jobb oldali joy a kamera. Kicsit lassabb így a kamera mozgás, meg hát vissza kell mozgatnom középre. Lehet átállítom majd hogy jobbra-balra nézzen, lefele -> hátra, előre meg vissza középre menjen kamera. Viszont a kanyarodás sokkal jobb ezzel, és kényelemsebben tudok ülni székben is, jót tesz hátamnak.
  • Carl Davies
    #46810
    Milyen kontrollert vettél? Kamerát én úgy csináltam, hogy a bal oldali D-Pad jobb és bal gombjával nézek oldalra + kormányzás közben forogjon a kamera.