52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • bullseye9
    #46889
    Estét.

    Béta festés teszt:


  • Tano
    #46888
    A steamre nem menti el. A dokumentumok mappában az ETS könyvtárában vannak a profilmentések.
  • Pityu0
    #46887
    Hali

    Az lenne a kérdésem hogy a steam elmenti a játék állását mert újrarakom a gépet? vagy inkább mentsem a?
  • PetiM44
    #46886
    Steamen automatikusan feltelepül, nem Steames játékhoz pedig innen lehet leszedni: http://eurotrucksimulator2.com/updater.php
  • Jetro 2105
    #46885
    Nem tudom hol ,mert én a gépemre kapom a frissítéseket itt nem mutatkozott.

  • Isti1
    #46884
  • Debilon
    #46883
    akkor vedd meg a játékot és benne lesz
  • Cápafogxy
    #46882
    Már kerestem de nem találtam.
  • Bukephalos
    #46881
    Inaktiváld a limitert a beállításokban...
  • Cápafogxy
    #46880
    Valaki linkelne nekem egy legújabb firssítéssel működő modot amitől tudok 90-nél többel menni?
  • Bukephalos
    #46879
    Kiválasztod melyik ország rendszámtábláját szeretnéd, erre kapsz egy ajánlást, hogy ott milyen a rendszám felépítése, Pl.: Magyarország VSZ-420, Cseh 9A8 4879 stb, de nem kell tartanod a formátumot, csak a karakterszámot. Én Pl. Magyarországot választottam, a rendszámom pedig BUKE-1. A Háttérszínt viszont nem tudod változtatni, tehát csak fehér alapon fekete lehet
  • Sordoran
    #46878
    Pont ezért kérdem, mert én nem olyan egyedit akarok, hanem ami reális, valóban felmehetne egy kamionra. Wikipedia-n ilyet találtam: "FIA … FZZ-123: Tehergépkocsik, kamionok rendszáma. Sárga alapon fekete karakterek – bérfuvarozás." De ez már ott bukik, hogy nem sárga, illetve google keresés is sok olyat dob ami másfajta, de mindenhol 3 betű, 3 szám, kérdés van-e erre valami szabály.
  • Isti1
    #46877
  • Carl Davies
    #46876
    Azért van ez a lehetőség, hogy olyant csinálj amilyet szeretnél. Nincs semmi megszabva. (csak a karakterszám)
  • Sordoran
    #46875
    Üdv! Kissé fura kérdésem lenne: szeretnék World of Truck profilban olyan rendszámot adni kamionomnak ami minél "reálisabb", azaz valóságban is lehetne kamion rendszám. Kérdés tehát az, van-e valami szabály erre, vagy tetszőlegesen lehet készíteni akármilyet? Illetve van-e mód megnézni, adott rendszám valóságban foglalt-e (bár ez már tényleg csak grátisz lenne).
  • Bukephalos
    #46874
    Esetleg valakinek Peterbilt 387 Active Space Super template, vagy egy link ahonnan le tudnám tölteni?
  • Isti1
    #46873
  • sovatalevi
    #46872
    Sziasztok! Köszi az elöbbi linket.
    Még egy kérdés,forgózsámolyós kamiont adtak ki a játékhoz a modderek?
  • Szabi #46871
    nincs, mert keda már scs alkalmazott, ééés be is került hasonló épület a skandi dlc-be :)
  • barni1122
    #46870
    Érdeklődnék, hogy létezik-e vmi ehhez hasonló mod manapság, mert most, hogy újra elővettem a játékot, eléggé hiányzik. Bármilyen extra lerakóról lehet szó.
  • Puhos
    #46869
    Pl-Sco:
  • Norby646
    #46868
    gigamen: Szép kép!

  • gigamen
    #46867
  • drago14
    #46866
    Már egy ideje megjelent a 1.18 hivatalosan is.
  • Frequency
    #46865
    Köszi!
  • Jetro 2105
    #46864
    Sziasztok. Nagyon jó hogy bétába ki adják a következő verziókat tesztelésre, és javításra (ötletek,) de már tele vannak a mód oldalak 1.18-as módokkal,ahelyett hogy tesztelnének . Így volt ez az 1.17-el is .Egy hónapig kint volt a Daf megjelenés előtt, és senkinek nem tünt fel, hogy a bajusz kapcsolók nem világítanak , holott a régi Daf-nál világított . Kíváncsi vagyok hogy a mercedes-nél Milyen hibák lesznek,
  • Szabi #46863
    hamarosan :D
    (ma/holnap/azután.. a talált hibák számától függ)
  • Frequency
    #46862
    Sziasztok!Tud valaki valami híreket Frank mapjáról?
  • Bukephalos
    #46861
    Sziasztok! Foglalkozik valaki Peterbilt 387 skinezéssel, esetleg ismer a kamion packjában megtalálható festéseken kívül mást, mert én nem igen találtam?!

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • jetblack
    #46860
    Szép "traktorok"
    Irány Anglia

  • Bukephalos
    #46859
    Ha minden igaz, ide kattintva
  • tutuhawer #46858
    viccelek:
    You want it? Come and get it! - ahogy az angol mondja :) Ha kell, gyere, vedd el, meg nem kapod.
  • sovatalevi
    #46857
    Sziasztok. Hol kapom meg azokat a modokat amik pl ebben a videóban is megvannak. A playboyos illatosito,TIR tábla a kamion elejére,..

    Videó:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?t=145&v=Bao-2ICUhl4
  • Wabidriver
    #46856
    Szép napot
    Német-Lengyel határ:

  • Bazsio
    #46855
    Az én képeim nem valami Oscar díjasok...de bár gondoltam ezt a képet felrakom mert, én is elég szkeptikus voltam evvel a póttal azért az a 4 kerék ott hátul

    Na azért a profil közben 300 000-en túl és Nagy Johny meg 220 000 túl

    Mindenkinek Szép a képe főleg a járgánya
  • ENVE
    #46854
    Sziasztok! Valakit nem érdekel esetleg egy steam acc, ETS2 + going east + high power cargo dlc + csgo sas(legendary eagly) rankal? Kérésre, ha a cs:go része izgat vkit fentébb tudom húzni supreme-ig. Semmilyen vac ban, nem lopom vissza, nem kell aggódni. Ez 1 csgo smurf acc volt, csalás nem járt a közelében sem, totally legit. Ha valakit esetleg érdekelne írjon
  • Nesuten
    #46853
    Mindenkinek
  • Norby646
    #46852
    Köszi! Fael Environment 2.4 meg hdr fix, a maradék meg ps. :)

    Amúgy a tied is jó lett!
  • Skrupi
    #46851
    Ez valami hihetetlen szép.Milyen grafikai modot vagy beállítást használsz?
    _______________________________________________________

  • Norby646
    #46850