52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Axtros
    #46969
    Melyik lesz a következő típus (kamion), amit tervez az SCS megvalósítani? Van erről valami info? Csak azért, mert úgy veszem észre, hogy a Skandináv DLC ellenére a program kezd már lejtmenetbe átmenni. Kevesebb játékos, konkrét implementációk hiánya, stb. Az ATS sem remekel annyira, még akkor sem, ha ez E3-on annyira odavoltak az előzeteséért. Akkorát már nem szólt, mint annak idején az ETS2.
    Szóval valami újdonságról lehet tudni?
  • Nesuten
    #46968
    Szép képek !!!
  • Skrupi
    #46967


  • WIM
    #46966
    Szét adom! :)
  • CzUKi
    #46965
  • LiTTLee
    #46964
    A színe durva jó
  • MineHeadHun
    #46963
    Én a MHAPro mapot (2.0) használom a RusMap 1.4.9-cel meg a Romania map Alpha 0.2.1-gyel és tökéletesen fut. Sokkal nagyobb a terem amit bejárhatok kamionnal a játékba(bár csak ezt az élményt "virágbolt"-ban tudtam megszerezni, mert egyrészt a két kieg.-et elfelejtettem megvenni, mikor az új laptopot vettem magamnak a ballagásból(ált. isk.) összegyűjtött pénzből, bár a játék megvan mert a barátom karácsonyra kapott két kódot az osztálytársától az egyiket nekem adta), mert Oroszországot is be tudom járni, Ausztriában és Olaszországban több város van(az MHAPro map által), és Szlovéniába is tudok menni két városba, meg már Magyarországot is kezdi alakítgatni az MHAPro készítője, beteszi Veszprémet és Székesfehérvárt(a 8-as út ott E66 néven fog látszani mert ugye az Európai útvonal) meg Nagykanizsát a játékba.(Tudjuk, hogy van Frank007-nek a különálló Mo. pályája, de itt a sima Európa térképen igen ráférne egy kis ránc felvarrás hiába hogy kiadták a Skandi DLC-t, meg a Going East-et, de pl. Mo.-n elég nagy hiány van utakban és városokban... Meg pár ország sincsen benne, ez a nagy szívás.(Pl. Spanyolország vagy Mo. körüli összes ország...)
    Utoljára szerkesztette: MineHeadHun, 2015.06.19. 20:46:24
  • CzUKi
    #46962
    Még alakulóban a gép


    Gigamen, wabidriver, többiek : Patent gépek
  • DamienPicur
    #46961
    Koszonom a valaszt. Szeritnem is nagyon jo a jatek. Imadom.
    Modokat nem hasznalok,meg csak ismerkedem a jatekkal
    De en eddig csak ilyen gyors utazos megoldassal tudtam kompozni. Na mind1,hatha majd valahol sikerul. A falakat meg nem ertem,elvileg meg van minden dlc. Na majd utana googlezok. Jo jatekot
  • Puhos
    #46960
    Hali! Ma olyan dologgal találkoztam amivel még eddig nem, mégpedig, volt egy fuvarom amit úgy kellett volna megcsinálnom, hogy Gdansk-ban kompra szállok. Igen ám csak a komp bejárata sárga X-el le volt zárva. Az úti cél Szentpétervár lett volna, de így sajnos nem lett belőle semmi sem, pedig több 100.000 euró fölötti volt a díj. A játék steam-es
  • Axtros
    #46959
    Vannak kikötők, ahol beállhatsz a kompba (pl.: Calais és a svéd területek a DLC-ben), és vannak olyanok, amelyek csak egy parkolóból állnak. Ezek még a régi - eredeti - térkép hagyatékai, valóban nem valami nagy számok, de ezzel együtt kell élni. Az átlátszó falak bug-ok, vagy ténylegesen ott így van megszerkesztve a térkép, esetleg valamilyen mód - ha használsz akkor - eltüntette. De ezekkel együtt még mindig egy nagyon jó szimulátor az ETS2. Ha bővíted DLC-kkel és módokkal, akkor még jobb is lesz. :)
  • DamienPicur
    #46958
    Ja es vannak ilyen atlatszo falak amiken nem lehet at menni,egy egy keresztezodesben meg az egesz kikotoben,ez mitol van? Esetleg valami kieg kell meg. ? Valaszokat elore is köszönöm.
  • DamienPicur
    #46957
    Udv mindenkinek.
    Meg ujj vagyok ebben a jatekban ezert egy kis segítséget szeretnek kerni.
    Mikor kompal kell menni, nem tudok be all ni a kompba csak a parkoloba. Meg lehet oldani valahogy hogy en alljak be a hajoba. Mert ez most olyan illuzio rombolo,kivalasztom a celt es ennyi. Lehet ez a karakterem szintjetol fugg?
    Bocs az ekezetek miatt.
  • Bukephalos
    #46956
    Egy kis helpet kérnék kamion festésben jártas emberkéktől:

    Nem rég álltam neki festegetni, és a következő a bajom; kívülről nézve minden olyan, mint szeretném, de fülkéből a napellenző lilás színű (minél sötétebbre festem kívülről, a belső nézetben annál sötétebb lila). Lenne valakinek ötlete, miként lehetne orvosolni a problémát?

    A játék eredeti. A kamion egy Peterbilt 387 -es lenne.

    Előre is köszönöm!

  • norbee46
    #46955

    Indulás Olsztyn-be.

  • gigamen
    #46954
  • BigdaweM12
    #46953
    ezt mondom... és ha az a szerencsétlen kamionos elgyúrja ezeket a tetveket még őt rángatnák meg. pedig ezek nem érdemelnének jobbat
  • Bazsio
    #46952
    Munka közben

    Mindenkinek szép a gépe
    De amin a videón látható az.....elképesztő nem tesznek semmit senkit!!MI van??Ez a Francia Demokratikus Állam???Ez??Én a végén majdnem ordítani tudtam volna amikor kb 150-en megrohanják azok a mocskok azt a védtelen kamionost.Hiába száll ki mert akkor megölik......többi sofőr se tud semmit csinálni...de a rendőrség jól tudja hogy ott mióta szabad utazás van Eu-ban azóta ez megy, csak most nagyon durva.Akkor miért nem figyelik rendőrök azt a részt??Nem sok kb 150-200 km!Csak kellene járőrözzenek és vigyázzanak azokra akik a városi népet eltartják és a gyárakat is!
  • BigdaweM12
    #46951
    immigrant truck simulator 2015 :D viccet félretéve szánalmas hogy ezt hagyják a hatóságok egyáltalán
  • Desert
    #46950
    Na azzal meg csak bajom van, olyan mintha jégen csúszna a traktor.
  • Carl Davies
    #46949
    Igen ez azzal volt. De egyébként a fix 6x4-es alvázzal is megemelte annyira az elejét, hogy nem tudtam vele kanyarodni.
  • SimaSuna #46948
    Tankolunk, tankolunk
    Észre sem vesszük, és már távozunk...

  • Hunter of Deer
    #46947
    ha esetleg van itt olyan akinek még nincs meg a játék Steamen most szép akció van. az alap game 4€!!!
    Going east 1,99€ , Skandinavia 14,39€
  • gigamen
    #46946
  • Desert
    #46945
    Ilyet emelhető hátsó tengellyel lehet csinálni.
  • Wabidriver
    #46944


    Készül:



  • Carl Davies
    #46943
    Nem kellenek ide tuning modok az ültetéshez, csak egy 62t-ás rakomány.

    Érdekes, hogy dupla tengellyel nem volt képes elvinni.

    Utoljára szerkesztette: Carl Davies, 2015.06.17. 19:05:56
  • toocha
    #46942
    Köszi neked is! A Promods-ot próbáltam eddig felrakni, mindent úgy csináltam ahogy írták, egészen amíg indítottam volna a küldetést jó volt, ott bechrashelt. De lehet a verziója nem stimmelt...
    Utoljára szerkesztette: toocha, 2015.06.17. 14:09:45
  • Sordoran
    #46941
    Ha csak egy napja van meg a játék, akkor kezd mod nélkül szerintem. (kivéve ha van konkrét elképzelésed, valami kamion, vagy térkép amit szeretnél használni) Utána ha már unod a gyári dolgokat, akkor nézelődhetsz új térképek, járművek stb. után, és nem kell újrakezdened játékot hozzá, kivéve a Hungary map esetén, mivel ez nem bővítmény, hanem teljesen új térképet kapsz, rengeteg sajátossággal, így ennél kell új profil leírás szerint.
    Legnépszerűbb térkép modok amúgy TSM, ProMods, Russian map és Hungary map talán, járművek pedig ízlés szerint ami neked tetszik. Trailers and Cargo Pack by Jazzycat szintén népszerű. Mindegyik esetnél megfelelő verziót szedd le, és olvasd el leírást, illetve hogy kompatibilisek-e egymással (ez utóbbi csak térképeknél szokott gond lenni).

    szerk.: Amúgy azért ajánlom mod nélküli kezdést, mert ha menet közbe hibába futsz, akkor elmehet kedved játéktól, és jobban kiszűrhető mely mod(ok) nem jók esetleg ha csak fokozatosan rakod be, ismerkedsz velük.
    Utoljára szerkesztette: Sordoran, 2015.06.17. 14:01:29
  • toocha
    #46940
    Próbáltam a Promod-ot de bechrashelt...
  • szaboz80
    #46939
    Modok másolása: LEÍRÁS magyarul
    Általam favorizált mod-letöltési oldalak:
    Modhoster
    ETS2.lt
    ETS2Mods
    ETS2mods.net
    illetve GOOGLE
  • toocha
    #46938
    Sziasztok! Egy napos játéktulajként melyik modokat ajánljátok letölteni, és hogyan kell moddolni? Ha egy linket ad valaki ahol az ilyesmikről magyarul lehet olvasni azt megköszönöm.
  • Vektor015
    #46937
  • Desert
    #46936
    a Promods map-ot használja valaki?
    milyen a vélemény róla? vannak láthatatlan falak benne?
  • BigdaweM12
    #46935

    full alap :)
  • Wabidriver
    #46934


    Nagyon jó képek, gratula
    Lehet szépítgetni a végleges kombót:




    További jó gurit
  • MANos Viktor
    #46933



  • Bukephalos
    #46932
    Szívesen!
  • Skrupi
    #46931
  • kukubenko66
    #46930
    Köszönöm.