52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • BigdaweM12
    #47009
    egy olyan kérdésem lenne hogy létezik e olyan mod vagy beállítás amitől egyes helyeken nagyobb legyen a forgalom például komp átkelőknél, vasútnál stb (persze nem arra gondolok hogy calaisnál kergessen 500 bevándorló) csak amilyen forgalom a valóságban is van azért átkelésnél.
  • Isti1
    #47008
  • Norby646
    #47007
    Az első problémád én is tapasztalom, a másodikat nem. Régebben viszont nem volt ez a kocka árnyék a távolban, nem tudom mi okozza.
  • Fenimor
    #47006
    "Az a kezdetek óta megvolt" Hát nem tudom, nekem nem villogtak anno! És mielőtt jönne a kérdés hogy, eredeti volt e a játék?
    A válasz: Igen.
  • Bazsio
    #47005
    True story.
  • Desert
    #47004
    Viszont ha megállsz és villantasz, hogy forduljon meg se moccan, majd mikor indulnál megy ő is.
  • Szabi #47003
    az a kezdetek óta megvolt, és akkor is villant ha felkapcsolva hagyod a hosszúfényt :D
  • Fenimor
    #47002
    Nem tudom hogy javítás vagy valamelyik betett mod miatt, de,, tök jó ha' rávillantok egy kamionra vagy buszra (nem mind1ik) az visszavillant!
    Nálam az ilyen kis szösszenetek dobják meg az élmény faktort!
  • garam93
    #47001
    Nem, semmi extra, csak az alap játék, steam-es verzióban. Egyébként felraktam laptopra is, ott nVidia geforce gt 740m plusz win 7 van, és azon is vannak téglalapok, szóval nem értem.
  • PetiM44
    #47000
    A videókártyán annyira nem múlik a dolog szerintem, nekem R9 290-nel is beakad néha. Én is Windows 8.1-et használok, viszont a szürke téglalapokat nem tapasztalom. Használsz valamilyen modot?
  • garam93
    #46999
    Reméltem, hogy nem ez az oka, de sejtettem! Sajna az embernek el kell dönteni, mibe önti a pénzét, úgyhogy ezzel kell operálnom.. :)
    De köszönöm a választ! :)
  • jocking
    #46998
    Nem kell a normális oprendszereket mindenféle fostalicskára cserélni, és akkor nem lesz gond. Ennyi erővel vistát is rakhattál volna fel. :p
  • fagy53
    #46997
    Üdv!
    A másodikra tudom a választ, nagyon gyenge a VGA-d..
    A 4670-nél jóval erősebb videokártyák is megérzik az általad említett jelenségeket, sajnos ezzel együtt kell élni, mert végletekig nem lehet lebutítani a grafikát, nem érdemes.
  • Skrupi
    #46996


  • Mandoki72
    #46995
    Szép napot minden fórumozónak.Egy ideig nem voltam,mert jöttek az újabbnál újabb verziók,fejlesztések,és újítások
    és csak játszottam játszottam és játszottam.És közben kezdem megszeretni az új modelleket.dobok is egy képet.(ha sikerül)
    Ezért itt köszönöm meg frank007 nek a legújabb magyar bővítést és a román map-on végzett munkálatait
    Nekem 1.18.1verzión van magyar map 1.9.25 profilom és semmi baja,mint ahogy a trucksim 6.0 is megy rajta, és a rom map is.
    [img=http://gtfkephost.hu/files/ctpju65eymqiu72jkjpo.jpg]


  • Carl Davies
    #46994
    Ezt nekem is csinálja, kíváncsi lennék én is hogy miért.
  • garam93
    #46993
    Sziasztok!
    Eddig Windows 7-en toltam a játékot, minden egész jó volt, de tegnap felraktam a Windows 8.1-et, és most problémáim akadtak. A mellékelt képen látható, hogy kamionok lámpáinál ilyen szürke téglalapok vannak, és nem tudom az okát. Korábban ez nem volt jelen. Van valami tippeket, hogy mi ez? Autóknál nem jelentkezik.


    Illetve ezen kívül még az a problémám van, de ez korábban is megvolt, hogy ha felnyomom a lámpákat, akk szaggat picit, illetve néha egy-egy kereszteződéshez érve is beszaggat. Találkoztatok ilyennel, vagy nem tudjátok, hogy mi lehet az oka? ATI Radeon HD 4670 a videókártya, 4 GB ram, Phenom II X4 955 proci, 64 bites Windows.
    Köszi előre is.
  • Sordoran
    #46992
    Én se tudom mire utal, ezért linkeltem azt a fórumot, mivel ott közvetlenül a mod készítőihez jut el az információ, és ha mod hiba, javítják, ha nem, akkor talán tudnak ötletet adni. Én esetleg arra tudok még gondolni, hogy a mod fájl sérült, töltsd le újra, és rakd be, hátha. Egy fájlt dob fel folyamatosan, vagy hibás, vagy sérült a fájl, próbálkozz másik városba való kezdéssel egy új profillal, talán az megoldja (ideiglenesen).
    Utoljára szerkesztette: Sordoran, 2015.06.21. 22:24:20
  • brutusz1
    #46991
    A game.log ott keresd a hiba leírását, nekem csak az a gondom hogy nem tudom mire utal a hiba.
  • brutusz1
    #46990
    Igen eredeti friss is a játék Kecskeméten szerettem volna kezdeni ott dobál ki.
  • Dreko7
    #46989
    Hali!

    Engem mindenféle hibaüzenet nélkül dobál ki a magyar map. Eredeti játék, legfrissebb verzió mindenhol. Van valakinek ilyen problémája?
  • Sordoran
    #46988
    Először is, biztos hogy a legfrissebb map-ot használod (Hungary Map v0.9.25)? Játékverzió stimmel (1.18.1.3s)? Eredeti a játék? Amennyiben ezek stimmelnek itt jelentsd a hibát leírás szerint (regisztrálj előtte), és talán tudnak segíteni, vagy javítják a hibát ha a modban van.
    Utoljára szerkesztette: Sordoran, 2015.06.21. 22:00:42
  • brutusz1
    #46987
    Sziasztok. ilyen hibával lép ki a játék magyar mapon, nincs benne semmi más mód 01:03.397 : <WARNING> Model in old format detected '/model/railing/bridge/2lanes_x_1m.pmg', please upgrade format to improve load performance!
    00:01:30.673 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:30.673 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:30.674 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:30.674 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:30.674 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:30.674 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:30.675 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:30.675 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:34.932 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:34.987 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:34.988 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:34.988 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:34.988 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:34.988 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:01:46.858 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:01:46.858 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:02:04.833 : <WARNING> Model in old format detected '/model/railing/bridge/simple.pmg', please upgrade format to improve load performance!
    00:02:13.665 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:02:13.665 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
    00:02:13.794 : <ERROR> [gl] unable to map attribute (v.tex_coord_1)
    00:02:13.794 : <ERROR> [gfx] Failed to create pipeline setup for (/prefab/parking/car_parking/mini_2_color.mat - defpost)
  • BlueMaster
    #46986
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • Wabidriver
    #46985


    Nagyon ütős :OO
    Tőlem is 1 kép:

  • Szabi #46984
    Steam-be a játék nevére jobbklikk -> tulajdonságok -> indítási opciók és másold be pl. hogy -homedir "D:\"


    ezután indítsd el a játékot, nem talál mentést, ezért új profilt akar indítani, szóval zárd be a játékot

    megcsinálta a mappaszerkezetet a D meghajtón, most a C-ről csak át kell másolni oda mindent felülírva azokat amiket az előbb csinált és már működik is :)
  • BlueMaster
    #46983
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy megoldható-e valahogyan, hogy a mod mappa ne a "C" meghajtón legyen? Sajnos nekem azon nagyon kevés a hely, és 12 GB a mod mappám...
  • sadface #46982
    Utóbbira nem is gondoltam, köszi megpróbálom! :)
  • Frequency
    #46981
    Állíts a felbontáson a beállításokban.De a videokártyád beállításánál is be tudod állítani hogy minden játék olyan felbontásban fusson,mint amilyenben a rendszer működik.
  • Frequency
    #46980
    Próbáld ki ezt:
    [URL=http://ets2.lt/en/ido-soundboost/][/URL]
  • sadface #46979
    Hello!

    Gondoltam kiprobalom ezt a csodat, de miutan felraktam a menube lepve a felbontas kb 400x200 teljesen pixeles es olvashatatlan minden. Ezen hogy lehetne segiteni? Volt valakinek hasonlo problemaja?

  • Carl Davies
    #46978
    Meg kell venni.
  • roli02
    #46977
    Sziasztok!!!
    Azt szeretném kérdezni eredeti játékot hazsnálok Going East DLC-vel hogy hogyan tudum a skandinán dlc-t letölteni vagy valami patch formába nincs-e valahol fent???
  • Tharus
    #46976
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem egy olyan módot javasolni amiben, jól lehet hallani az AI autók hangját a vezető fülkéből? 1.18 -as verzióhoz kellene. Az alap játékban semmit nem lehet hallani belőlük.
    Előre is köszi.
    Utoljára szerkesztette: Tharus, 2015.06.21. 08:43:53
  • Sordoran
    #46975
    Elvileg a Renault T, azt az új mercivel egy időben, picit utána kezdték, csak maga a modellezés ugye nem ment párhuzamosan. Ezt követi az új MAN majd, én azt mondom, a Renault jön ősszel, a MAN pedig jövő tavasszal. (lassan dolgoznak na, ezek reális találgatások) Lassulás miatt pedig ne aggódj szerintem, az 1.17 patch és a DLC is elég nagy falat volt, picit pihegnek a srácok, meg az E3 is elvett kis időt, és ugye az ATS-re fókuszálnak most a rajongók felé. Említett két kamion készül, és az 1.19 is hamarosan reflektorfénybe kerül (semmi nagy dologra ne számítsunk benne), és ha minden igaz Magyarország is bővülni fog legalább 2 várossal még hamarosan (1.19-ben még nem valószínű).


    tsch: Mercedes kereskedés ha jól emlékszem Székesfehérváron van. A fennakadást nem nevezném bugnak, egyszerűen az a híd ilyen alacsony. Azért a hajó nagy szállítmány, és ilyeneknél valóságban előre felmérik a terepet, elfér-e kiválasztott útvonalon a szerelvény, szóval keress kerülőutat.
  • tsch
    #46974
    Hello
    Csak annyit akarok kérdezni, hogy a magyar mapon hol van mercedes kereskedőház?
    ja és fönnakadtam a hídon (yachtot szállítottam), bug?
    (M0-son asszem) http://www.kephost.com/images/2015/06/20/ets2_00005.jpg
  • Skrupi
    #46973
    Köszönöm :)
  • tutuhawer #46972
    Hey

    Flickr-en is nyomom a gombot.
  • Puhos
    #46971
    Hali!
    Valaki erre?
  • norbee46
    #46970
    Talán E6-os MAN. Ha igaz.