52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • hunboy519
    #47049
    van itt köztetek olyan,aki tud csinálni a játékba beszélő GPS-t? modifikációnak...
    ha esetleg itt akad olyan,és tud ért is hozzá,akkor az nagyon ügyes és annak minden elismerésem :)
    jó volna már a játékba beszélő GPS...
  • hunboy519
    #47048
    sziasztok
  • gigamen
    #47047
  • Sordoran
    #47046
    Akkor pedig csak a ticket nyitás maradt, mert náluk lehet valami gubanc ha jól írtad az e-mail címed. Írd meg, hogy régen regisztráltál már, de most nem tudsz belépni, és új jelszót se tudsz kérni, mert mindegyik használt e-mail címedre azt írja nincs ilyen e-mail cím regisztrálva, és új user készítésénél pedig mégis azt írja a steam fiókoddal már készítettek egy user fiókot. Természetesen mindezt angolul. Más ötletem nincs.
    Egyébként én több mint egy éve multiztam, majd abba maradt, és most 2 hónapja kezdtem el újra, és simán regisztráltam egy új fiókot, mivel előzőt elfelejtettem, és nem problémázott, hogy már egyszer regisztráltam a steam fiókommal (lehet közben volt egy adatbázis reset).
  • macleody
    #47045
    Azt írja hibás email vagy jelszó. 3 email címem van, mindegyikre azt írja, hogy nincs ilyen account.
  • Sordoran
    #47044
    E-mail cím és jelszó párossal lehet belépni, szóval ha új jelszó kérésénél azt írja, hogy olyan e-mail címen nincs user, akkor nem lehet, hogy másik e-mail címmel regisztráltál? Illetve ez érdekel, mikor megpróbálsz bejelentkezni mit ír ki, nem regisztrációkor, mert ez már egyértelmű, hogy van felhasználód az oldalon.
  • macleody
    #47043
    We've found a ETS2MP account already connected to this steam account. If you have any problems with registration please create a support ticket.

    Ezt írja ki. De sehogy nem tudok belépni, a ticketre meg nem reagálnak.
  • macleody
    #47042
    Próbáltam új jelszót kérni, de azt írta ilyen email címen nincs user. Marhára nem értem.
  • Wabidriver
    #47041


    Rakodás:



    [IMG]http://i57.tinypic.com/bhdgsx.jpg[/IMG
  • Carl Davies
    #47040
    Lehet ő egy régebbi patch-el játszott a modjai miatt.
  • Debilon
    #47039
    tudom, fura kérdés? de eredeti?
    csak mert a steam automatikusan frissít, nem kell külön az utolsó verziót feltenni egy dlc megvásárlása miatt tudomásom szerint
  • Carl Davies
    #47038
    Első körben az újratelepítést tudnám ajánlani.
  • peta19901010
    #47037
    Segítséget szeretnék kérni abban, hogy most szereztem be a sakndináv mapot, és emiatt frissítettem a játékot az 1.18. valahányas verzióra (a legfrissebb steames verzióra) és a kép teljesen szétesik. Gondolok itt arra, hogy az út eltűnik a járművekkel együtt, átláthatatlan falak jelennek meg, és emiatt teljes mértékben játszhatatlannál vált. (Mod egy darab nincsen benn. Eddig volt, de régen nem frissítettem és kiszedtem mindet, mert egyből kidobott.) Mit tudnék tenni, hogy lehessen használni a programot.
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Sordoran
    #47036
    Akkor mit ír ki belépéskor? Nem tudom elképzelni, hogy csak úgy ok nélkül nem enged be, bár ha bannoltak is be tudnál gondolom lépni, hogy tudj fellebbezni. Ha jelszó nem jó, kérj új jelszót, bár az is egyértelmű lenne ha azt írná, gondolom nem ez, ha a böngészővel van gond, akkor próbálkozz másikkal, hátha amiatt van. Ezen kívül már csak a ticket maradt.
  • Wabidriver
    #47035


    Elkészült az új pótom is:


  • macleody
    #47034
    Nem tudok regisztrálni új fiókot, mert ha a regisztrációra bökök azt írja, hogy már van van ilyen steames reg. Bannolni meg biztos nem bannoltak, kétszer voltam fent multiban, utoljára kb. akkor mikor 3 szerver lett.
  • Sordoran
    #47033
    Ugyanazzal a felhasználónév/jelszó párossal kell használni a multit is, szóval sokra nem mész vele, ha a weboldal se enged be. Regisztrálj egy új fiókot, és töltsd le, majd azzal használd. Persze ha az előző azért nem jó, mert bannoltak, akkor ezt is fogják elvileg.
  • macleody
    #47032
    A multihoz szükséges fájlokat le lehet tölteni valahonnan? Az ets2mp oldalára nem tudok bejelentkezni vagy egy éve, a ticket-re sem válaszolnak.
  • Wabidriver
    #47031





  • bella7010
    #47030
    Köszönöm a segitséget!
  • Carl Davies
    #47029
    Egy DEF-est hirtelen találtam.
    http://www.openthefile.net/extension/def
  • bella7010
    #47028
    Szép napot! Egy kis segitséget kérnék olyan progit keresek amivel megtudom nyitni a def,base fájlokat? köszi
  • PetiM44
    #47027
    Ez amúgy nem rossz taktika, így viszonylag hamar meglesz a Test Drive Limited achievement is. :) Mondjuk ő a magyar mapon játszik, tehát neki sajnos nincs meg a TSM, de így se rossz az ötlet. Ennek ellenére is azt ajánlom, hogy érdemes felvenni a legnagyobb hitelt, pont a játék elején a plusz két kamion sokat tud jelenteni.
    Utoljára szerkesztette: PetiM44, 2015.06.26. 10:48:03
  • fcbarcelona1
    #47026
    http://www.kephost.com/image/SAiF
    Miért olyan piros több helyen is a kamionom? A vezetőfülkébe is ugyanolyan piros többhelyen. Mi lehet a baj?
    Utoljára szerkesztette: fcbarcelona1, 2015.06.26. 10:45:43
  • szaboz80
    #47025
    Én egy kicsit más taktikát követtem:

    Felvettem a hitelt, vettem kamiont. Dolgoztam sokat, hogy legyen 100 Mio HUF-om. Majd kamioncsere, a régimre felültettem az alkalmazottat és ketten gyűjtögettünk 100 Mio HUF-ig. Majd kamioncsere és 3-an gyűjtögettünk... Az alkalmazottak és én is folyamatosan fejlődünk és több lóvét keresünk :)
    Használt kieg: TSM Map. Így egy-egy fuvarral akár 40 Mio HUF is bejön a 28. szinten :) és már az 5. típusú kamionomat hajtom.
  • endy papp
    #47024
    Nekem fél millát (eurot) tol a számlára 8 óránként ,igaz dolgozik az összes sofőr (227 nincs több a játékba),persze ehhez azért idő kell mire ide elérsz,ne csüggedj majd jönni fog a mani.
    Ja igen ebből kifolyólag a garázsok üresen sofőr nélkül ,nem termelnek ,csak dísznek vannak.....úgy hogy még az összeset nem is vettem meg.......
  • Wabidriver
    #47023


    Köszi tied is nagyon fasza
    Készül:




  • PetiM44
    #47022
    Nem tudom, mi lehet a gond, de nekem már az első alkalmazottaim sem voltak veszteségesek, pedig pont ugyanígy alkalmaztam őket, mint te, csak én a rendes Európa térképen. Mindenesetre azt próbáld meg, hogy nem alszol, hanem te is dolgozol, úgy mindenképpen meglesz a fedezet a hitel fizetésére, és addig majd vársz, amíg az alkalmazottak dolgoznak valamennyit. Illetve állítsd be, hogy nagytávolságú szállítmányozásra menjenek a pontjaik, az a leghatékonyabb kezdésnek.
  • Carl Davies
    #47021
    Majd ők is és te is fejlődsz és egyre drágább fuvarokat vihettek. Lesz majd ott pénz, csak türelmesnek kell lenni.
  • Fercorio
    #47020
    Köszi a választ, mielőtt ezt elolvastam volna, pontosan ezt tettem fél órája (persze előtte mentettem), bővítettem a garázst, 2-2 kamion és sofőr megvétele is megvolt, aztán aludtam 3x, hogy megnézzem, mennyire termelékenyek a kis 0,8-as megítélésű alkalmazottaim. Amikor csak felkeltem, mindig kb. 500 ezer Ft mínusz volt a számlámon. Utána kérte a bank a törlesztőrészletet, és -3 millió Ft-om lett a 9 millióból. Vadásszak jobb alkalmazottakat valahogy, vagy várjak, amíg kellően felfejlődnek? Vagy valamit rosszul csinálhattam?
  • PetiM44
    #47019
    Szia!

    Azt célszerű csinálni, hogy ha van saját kamionod, akkor amint engedi a bank a legnagyobb értékű hitelt, azt érdemes rögtön felvenni, és bővíteni a garázst, meg venni két sofőrt kamionnal. Aztán ha van pénzed, visszafizetheted a hitelt, vagy várhatsz vele és inkább fejlesztheted a garázst, ez már rajtad áll. Amúgy érdemes hitelt felvenni az elején, mert ha csak nem töröd össze minden fuvarban a pótot, és nem késel fél napokat, akkor gyakorlatilag lehetetlen elérni, hogy csődbe menj emiatt, egyszerűen ilyen a játék gazdasági szimulációja.

    A megítélésed folyamatosan javul, ahogy tapasztalatot szerzel, és teszel pontokat a képességeidre, de egyébként nem érdemes nézni, mert a játékban gyakorlatilag semmilyen szerepe sincsen.
    Utoljára szerkesztette: PetiM44, 2015.06.25. 18:43:58
  • Fercorio
    #47018
    Sziasztok!
    Még aránylag kezdő vagyok, a Hungary mappel játszok, és hitelből van egy saját kamionom, meg az alap garázsom. Az érdekelne, hogy milyen stratégiát tudnátok javasolni így kezdő szinten, mert a pénzem elég lassan nő, összegyűjteni egy garázsfejlesztésre és új kamion vásárlására nagyon soknak tűnik. Ha felveszem a 117 milliós hitelt, akkor egy új kamion és hozzá egy kamionos kitermeli az árát 14 nap alatt? Emellett a hitel törlsztőrészletét nem naponta veszi le (kezdő hétfőmön 16 órakor vettem fel a hitelt, de eddig semmit nem vett le a számlámról, pedig nálam már szerda van)?
    Még egy uccsó: 1,7-es a megítélésem, ezen hogy tudok javítani, egyáltalán hányas skálán van ez az érték, és mennyiben befolyásolja ez a fuvarokat?
  • gyo76zo
    #47017
    Tegnap es ma kiprobaltam Linux Mint 17.2 -on- Wine 1.7.44 -el az Ets2 -ot(egy csomo modal, TSM ,RUS map, stb) es kicsivel meg jobban mukodik mind a Windowsal . A windowsal tobb akadas volt nalam.
  • PetiM44
    #47016
    Maguk a fejlesztések ugyanazok, a két fülke között csak méretbeli különbség van. Emiatt viszont az egyiket nem tudod átalakítani a másikba csak fejlesztésekkel, hanem új fülkét kell venned (de akkor ugranak az addigi fejlesztések).
  • Cápafogxy
    #47015
    Ha egy Volvo FH Sleeper-re megveszek mindenféle fejlesztést akkor ugyanaz lesz mint a FH Globetrotter XL?

    Vagy ha megveszem a Globetrotter XL-t és azt fejlesztem akkor más fejlesztéseket kapok? (szervíz)
  • hotwheels
    #47014
    Nagyon szép! :)
  • Wabidriver
    #47013


    Gratula mindenkinek
    Éjjel-nappal , javítgatom ahogy csak tudom:




  • Szabi #47012
    van magyarul is :D
  • Scania20
    #47011
    Ezt láttátok már? Vélemény?

    Blender Tools
  • Bazsio
    #47010
    Olyan nincs, csak olyan hogy átlagba vagy időszakonként pl reggel több de az a baj hogy mindenhol.