52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • szaboz80
    #47089
    Szép tütük :)

    Megvan az 5. kamionom, egy DAF, melyet kapásból egy Salzburg-Madridra el is vittem... Tudtok ajánlani szép skint az EURO6-hoz, hogy ne a gyáriak közül kelljen válogatni?
  • VERESS 96
    #47088
  • Bukephalos
    #47087
    Ez legyen a legnagyobb gond. Tudnál adni egy linket? Köszi!
  • balika223
    #47086
    Szép gép Wabidriver.
  • Wabidriver
    #47085


    Legújabb munkám:




  • MineHeadHun
    #47084
    Nekem működik, de van egy problémám benne, hogy az európa térképet elbaxták(mármint mikor nézed a világtérképet) mert nem a helyén van a térkép képe mint ahol vannak az utak magyarul Mo. már ukrajnába látszik, Anglia az Északi-tengerben van, Svédország már Finnországba lóg át.
  • Stefan28
    #47083
    szép a volvod norby
  • Norby646
    #47082
  • tutuhawer #47081

    bizony, én is olvasom, twitteren elég szépen nyomják a híreket, azt figyelem. Továbbra sem játszom, de azért bele-bele pillantok a fórumba.
  • Bazsio
    #47080
    Nem.
  • Pocokmarci
    #47079
    Köszi a választ! Még egy kérdés. :) Ha modolni szeretném akkor modokkal is ugyan úgy tudok online játszani?
  • Arnold219
    #47078
    Köszönöm szépen.
  • Carl Davies
    #47077
    Nincs.
  • Pocokmarci
    #47076
    Sziasztok!
    Volna egy kérdésem. Szeretném megvenni az ETS2 Skandinávia kiadást hogy egy spanommal tudjak konvojozni. A kérdés az volna hogy online modba nincs traffic(forgalom)??
  • Stefan28
    #47075
    Amold2019
    Autókat törékeny árunál kell felhúzni teljesen ott ahol ADR képzés meg stb van.
  • szaboz80
    #47074
    Személyautó-szállítást bizonyos kamionkereskedésben tudsz vállalni. Hogy melyikben, milyen időközönként, arra nem jöttem rá... :(
  • Arnold219
    #47073
    Helló kedves EST2 kolegák. Az lenne a kérdésem, hogy lehete az alap, modmentes játékba személyautót szállítani? Ha igen milyen képzettséggel? Mert 30-as szintü vagyok és van mindenféle képzettségem van, mégsem tudok azállítani ilyet.
  • kukubenko66
    #47072
    RusMap 1.5-höz tudna valaki adni működő letöltési linket ? Sharemods-ról már 4-szer szedtem le és mindig hibás az archívum. Megpróbáltam a hivatalos oldalukról indítva is, sajnos ugyanaz a helyzet.
  • Carl Davies
    #47071
    De. Kb 2 perce jöttem rá, hogy csak ez a 2 város lesz.
  • Axtros
    #47070
    Nem csak Pécs és Szeged? De végre, kis hazánk bővül! Ez az igazi!
  • Bukephalos
    #47069
    Nektek müxik a RusMap 1.5? Töltés kidob, akkor is, ha új profilként csak ez az egyetlen mod van megadva, semmi más, még a TSM 6.0 se! Két modder oldalról is leszedtem, bár a link mintha ugyan az lett volna... Ha valakinek lenne ötlete, megköszönném.

    Az előző verziója tökéletesen fut.
  • Carl Davies
    #47068
    Na végre bővül Magyarország is. Az új patch-ben benne lesz Pécs és Szeged. És még több külföldi város is.
  • Wabidriver
    #47067


    Czuki, Punky
    Tőlem is pár kép a rakodásról:



  • akos25
    #47066
    Hotwheels, Norbee, Czuki, Gigamen, Wabidriver, Gyurma: Szép gépek!!!


  • norbee46
    #47065
  • hunboy519
    #47064
    nem tudom,esetleg akad itt olyan,aki ért a scripteléshez? GPS hanghot elvileg scriptelni kell... ezért kérdem
  • hotwheels
    #47063
    Töki & CzUKi, Gigamen, Wabidriver, Gyurma, Norbee -

    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2015.06.30. 22:47:18
  • R420
    #47062
    Nem bántottál meg csak mondom, hogy aki ilyen hobbiból űzi az nem szokott ilyenekre adni nagyon és nem bántottál meg. :)
    A következő hozzászólásodra meg a válaszom, hogy a Blender Tools talán- talán már ki van adva, arról nem tudok, de amit tudok, hogy gőzerővel az 1.19-en dolgoznak és az ATS-en valamint az Euro 6-os MAN TGX-en. :)
  • Axtros
    #47061
    Egyébként van valami hír valami új készülő DLC-ről, kiegészítőről, tandem projektről, stb.?! Vagy most csak a Blender Tools megy, meg az ATS? :)
  • Axtros
    #47060
    Természetesen nem akartalak megbántani - ha így lett volna, akkor bocsánat - csak észrevettem már másoknál is, meg ezen a modellen is, és ezért írtam le. De modell tényleg jó. :)
  • R420
    #47059
    És az SCS-es modellek mitől jobbak? :) Nem kötekedésképp mondom,de azok sem jobbak, csak a LAPOK le vannak normal map-ozva és semmi sincs rajta a többi mind Ambient Occulison.. Persze AO-t erre a DAF-ra is lehetne alkalmazni,de ne felejtsük el azt sem, hogy Én mint aki csinálta nem pénzért fizetett modellező, hanem simán hobbiból űzi az egészet.Szóval nem is kellene elvárni, hogy olyan szintet fogok hozni, mint az SCS. Az a baj, hogy hiába csinálom meg az exterior anyagjellemzőit, sosem fogom azt nézegetni, szóval teljesen kár volt ezt leírni. :)
  • ximix #47058
    4 napi "melóval" meglett a V8 :)
  • Fercorio
    #47057
    Kösz az eddigi válaszokat, úgy csináltam, ahogy mondtátok, jó sok hitelre megvan a 2-2 busz és sofőr, de még a 3. napon is mínusz 2-300 000 Ft-os a "bevételük" egyenként (1.7-es az értékelésük). Nem is lenne nagy baj jelenleg, ha naponta nem kéne 12 M Ft-ot fizetnem hitelre. Rendben van ez így, tehát hamarosan nyereségesek lesznek, vagy mi a megoldás (a legelső sofőrt kirúgtam, és helyette raktam be egy magasabb értékelésűt)?
  • Axtros
    #47056
    És hol az anyagjellemző? Csak textúrázva van, de nincs materiálozva. Általában nagy probléma a külsős modelleknél, hogy ezt valamiért kihagyják. Ha megnézel egy SCS-s modellt, akkor láthatod, hogy a fém (azaz főleg a kabin, tárcsák, stb.) nem opálosak, hanem gyengén ugyan, de fénylenek, illetve tükröződnek. Van rajtuk környezeti materiál is, amit dinamikusan vissza tudnak verni előre meghatározott mértékben, keverve a saját textúrájukkal. Ennek hiánya nagyon kiüti a valósághűséget, mivel az egész modell olyan mintha műanyagból lenne. Ugyan ez mondható a szélvédőről is.
    De persze, ha neked tettszik, akkor semmi baj. Csak már másoknál is találkoztam ugyan ezzel a problémával. :)
    A modell egyébként szépen kidolgozott.
  • Gyurma77
    #47055
  • PetiM44
    #47054
    Legjobb tudomásom szerint van egy ilyen mod, ami már készül, viszont nem egyszerű ilyet csinálni, mert a játék csak a telemetrián keresztül támogat ilyesmit. A legjobb mondjuk az lenne szerintem, ha az SCS gyárilag beletenné, de egyrészt nem hallani híreket ilyesmikről, másrészt szerintem a modderek hamarabb megcsinálják.
  • norbee46
    #47053
  • CzUKi
    #47052
    Mi ez a pangás


  • CzUKi
    #47051
    Már csak pár apróság és készen van :D A rengeteg segítségért és a modellért nagy puszi jár Töki barátomnak




    Gigamen: Szokásos
    Wabidriver: Ötletes, szép megoldás. Nagyon tetszik
  • Fenimor
    #47050
    Biztos jópofa lenne egy ilyen beszélő GPS, bár én nem sok értelmét látom, mivel elégé kötött az úthálózat. Szerintem akkor lenne értelme az egésznek ha már eleve tervezhetnél magadnak saját útirányt! Na de majd az ETS 3-ban!