52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • smog15
    #47129
    Na ilyen szakaszok is kellenének :D

    https://youtu.be/oxIYmOeuynQ?t=23m55s
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2015.07.06. 21:13:35
  • Wabidriver
    #47128


    Elkészült a Magnum pótja is:






  • Puhos
    #47127
    Sztem igen, bár lehet h vki rácáfol, mivel az 1.15 óta volt egy pár tapasz és azóta változhatott a minimum konfig is.
  • Puhos
    #47126
    Sztem igen, bár lehet h vki rácáfol, mivel az 1.15 óta volt egy pár tapasz és azóta változhatott a minimum konfig is.
  • peta19901010
    #47125
    Nos akkor nagyon úgy néz ki, hogy ráfaragtam, és harderesen gyenge most már hozzá a gépem (mind processor tekintetében (szerintem) (I3-2330M 2,2 Ghz, 3MB L3 cache) és a már említett integrált videokártya miatt).
  • peta19901010
    #47124
    32 bites
  • Puhos
    #47123
    A minimum gépigény (forrás: steam):
    OS: Windows 7
    Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
    Hard Drive: 3 GB available space
    A te gépedben lévő integrált "csak" 3000-es.
  • kcstbp
    #47122
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Tőletek a .3nk kiterjesztésű állományok visszacsomagolásához. A locale.scs-t már kicsomagoltam, megtaláltam benne a magyar szövegeket tartalmazó titkosított 0000002c.3nk állományt. Ezt át tudtam alakítani (SCSSIITool.exe-vel) szerkeszthető txt szöveggé, de a játék a szokásos módon (mod könyvtárba tett zip-ként) nem kezeli. Nem fagy ki, hanem figyelmen kívül hagyja, míg a többi modom gyönyörűen működik. Visszakódolni .3nk kiterjesztésűre pedig nem tudom, mert az SCSSIITool.exe egyirányúan kódol (3nk —> txt). Próbáltam -r kapcsolót is használni parancssorból, de az sem működik.

    Van valami ötletetek?
  • szaboz80
    #47121
    A helyedben ezt is átolvasnám.
  • szaboz80
    #47120
    Mennyi memóriád van? 32 v. 64 bit?
  • WIM
    #47119
    Ment a privát. :D
  • Vektor015
    #47118
  • peta19901010
    #47117
    Aha. Nem próbáltam a frissítését még, amúgy egy 3 éves (vagy is nem mai darab) laptopon játszok vele. Szóval ez alapján nagyon valószínű, hogy az a baja? Amúgy egy integrált Intel HD Graphics 3000, up to 1760 MB Dynamic Video Memory kártya van benne, és eddig közepes beállítás körül elment.
    Ha ez alapján van valami ötleted mit tudok vele tenni az nagyon szépen megköszönném (gondolok itt minden lehetőségre).
  • Debilon
    #47116
    pedig ez VGA-nak tűnik
    nem melegszik nagyon, újabb driver_t próbáltál már a VGA-hoz?

    nekem HD4830 VGA van, nem egy mai darab, de azzal sincsen semmi probléma (a néha 20 alá beeső FPS-en kívül)
  • peta19901010
    #47115
    Kösz a tippet, de nem hinném, hogy az mert akkor az 1.15.1-es verziónál (amit eddig használtam) is csinálnia kéne, de itt semmi. Elmentem Debrecenből Pestig és semmi ilyen jelenséggel nem találkoztam.
    Nem tudom volt valami drasztikus fejlesztés a játékban ami miatt a gépem ennyire nem boldogulna vele? Mert más ötletem már nem nagyon van, és a játékkal meg a skandi DLC-vel meg játszanék ha már egyszer beszereztem.
    Az eddigi és további szegínségeteket is köszönöm.
  • MineHeadHun
    #47114
    Nincs mit.
  • Puhos
    #47113
    Szia!

    Ez nem vga hiba?
  • Bukephalos
    #47112
    Köszönöm a segítséget, de csak ezért egyenlőre még nem veszem meg a Skandit.
  • peta19901010
    #47111
    Ja és közben megnéztem ugyan ez a helyzet a nem steam-es verziónál is és a verzió szám (ha számít) 1.18.1.3-as (itt minimum beállítással is néztem, hátha az lehet a baja és attól megjavul, de semmi javulás). Kérlek titeket segítsetek ha tudtok, mert ez így játszhatatlan.
    Segítségetek és válaszotokat előre is köszönöm.
  • peta19901010
    #47110
    Először is elnézést kérek, hogy nem reagáltam a kérdésemre adott válaszotokra, de olyan helyen voltam az elmúlt 1 hétben ahol nem volt normális internet elérésem és emiatt nem tudtam megnézni, hogy mit írtatok.
    Először is a játékom teljesen eredeti, minden kiegészítőjével (ami meg van) együtt. Az újratelepítése sajnos nem oldotta meg a problémát, még azt i megpróbáltam, hogy a nem stemest törlöm és új profilt kezdek, de sajnos ez sem hozta meg a kívánt javulást.
    Hozok pár képet hogyan is néz ki most így a játék menet közben:

    A többi SPOILER-ben

    Ui.: Remélem így már jobban tudtok segíteni, és bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült.
    Utoljára szerkesztette: peta19901010, 2015.07.05. 23:59:38
  • Wabidriver
    #47109
    Köszi szépen, szintén írj privátba megbeszéljük
  • szaboz80
    #47108
    Akkor bemutatom az új "Kicsikét":



    Épp Franciaországban borozom a megérdemelt pihenő alkalmával.
  • MineHeadHun
    #47107
    Nem tudom, de lehet, hogy kell neki a Skandi DLC, nekem mindkettő megvan a "virágboltból", így működik nekem. Azt nem tudom, hogy csak a Going East! DLC-vel hogy menne.
  • WIM
    #47106
    Sziasztok!
    Hozok én is egy képet. :)



    Wabidriver: Szép munka! Esetleg interior szerkesztésben tudnál segíteni? :D
  • Wabidriver
    #47105


    Elkészült:





  • Hunter of Deer
    #47104
    köszi akkor meglesem.
  • Bukephalos
    #47103
    A RusMap 1.5 -nek nem kell a Scandi DLC ugye? Csak támogatja, de ezen DLC hiánya esetén is el kellene futni, elég neki a Going East?
  • szaboz80
    #47102
    A 17-ről18-ra való váltásnál semmi gond. Én tolom a TSM-et, épp Valenciában vagyok. Hibátlan...
  • Bukephalos
    #47101
    Köszönöm! Úgy tűnik velem van baja, mert töltésnél ez is kidob. Mindegy, maradok az 1.4.9 -nél :)
  • Hunter of Deer
    #47100
    1.18 nalam a game, magatol frissit a steam, de ugy latom hogy a TSMbol csak 1.17-nel jarnak.
    gondolom van aki tolja TSM mapon, erdekelne hogy akkor ok hogy oldottak meg.
    addig megyek a magyar mapon :)
    ty
  • MineHeadHun
    #47099
    http://ets2.lt/en/rusmap-v1-5-1-18-x-2/ Tessék, itt a link. Az ets2.lt-n mindent megtalálsz nagyjából. Amúgy az a röhej, hogy az MHAPro map készítője(Ales Orlic vagy becenevén Alex) megszívta a mapjának újabb verziójának a kiadását(2.1), mert ami utat csinált Ausztriától - Veszprémen keresztül - Budapestig (M7-es autópálya és 8-as főút(E66)), az pont az 1.19-ben lesz benne. És oda megcsinálta Veszprémet és Székesfehérvárt. Már küldtem neki e-mailt erről bár nem válaszolt még.(Erről beszélek )
    Utoljára szerkesztette: MineHeadHun, 2015.07.05. 09:39:55
  • szaboz80
    #47098
    A TSM mapnak elvileg nem a 6.0-a kell, hanem van valami 6.0.1 amely egy patchet is tartalmaz...
  • LiTTLee
    #47097
    Valahogy ez a kerék már nem illik a Magnumra.Scania-n még elment,Volvonál már szívtam a fogam,de ezen már ááhh.
    Amúgy jól összerakott gép,csak a kerék :D :D
  • ForceindiaFisi
    #47096
    kell valami előzmény a TSM térképhez?
  • ForceindiaFisi
    #47095
    a frissítéseknél miért dob ki a játék??? válaszoljon valaki légyszi...letöltöttem a TSM map 6-ot
  • Wabidriver
    #47094


    Magnumhoz képest, szerintem nem rossz:


    Jó képek/gépek srácok

  • BBeno2
    #47093
    hello. új prfilt csináltam a multiban és ahogy megcsinálom az első kötelező trailer lerakást írja hogy csináljak gyorsfuvart. viszont nincs egy meló sem. gondolom ez valami bug. mi a megoldás rá?
  • ForceindiaFisi
    #47092
    Sziasztok,mi a helyzet az ETS2-vel? nagyon rég jártam itt,vannak újdonságok amik használhatóak?
  • szaboz80
    #47091
    Hányas nálad az az új patch? Mert a tegnapi helyzet szerint a hivatalos honlapjukon megtalálható a TSM Map.
  • Hunter of Deer
    #47090
    hali!
    az uj patchez van mukodo TSM map?

    azon agyalok hogy a magyar mapon vagy a TSM-en toljam :) mar reg nem jatszottam.