52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Bazsio
    #47330
    Úgy, úgy...az indiai az már......
    Utoljára szerkesztette: Bazsio, 2015.07.27. 20:36:21
  • i robot
    #47329
    Megértem Fenimor hozzászólását. Ízlések és pofonok... Nekem is inkább a tiszta, üres fülke/szélvédő tetszik jobban, de természetesen megnézem a zsúfoltabb gépeket is. Érdekes dolgok ezek számomra. Nem kamionozok, ezért ad némi betekintést az e fajta életmódba.
    Ami feszíti a határokat az inkább az Indiai kamiondíszítés kívül-belül.
  • Axtros
    #47328
    Ez csak egy játék program, itt tök mindegy, hogy kinek a verdája hogyan néz ki kívül vagy belül. Ha valakinek így tettszik, akkor ilyen és kész. De azért - csak a vita kedvéért - arról már itt is korábban volt szó, hogy a német, és amúgy az EU-s országokban mit fogadnak el a szélvédőn és mit nem. Én ennek anno utánanéztem és nagyjából az a felállás, hogy szemmagasságban semmi sem zavarhatja a kilátást a szélvédőn keresztül, tehát ebben a konkrét esetben szerintem a középen elhelyezett zászlókat (+ többit) - a valóságban - lejjebb (vagy feljebb) kell helyezni és semmi sem gátolhatja - ha van - a front tükörre való rálátást, illetve a jobb oldalon található tükrökre való rálátást.
    De itt - játék program révén - mindenki azt csinál amit akar. :)
  • Bazsio
    #47327
    Na jó, most idefigyelj te laikus!!Ez nem putri evvel megszentségtelenítetted a kamionozást!! 2.Ez neked putri te még nem láttál szétkapva belülről egy kamiont pl hétvégén amikor 2 sofőr kipakol mindent!! 3.A Wabidriver szent Scaniája nem putri!Simán ki lehet belőle látni semmi nagy dolgot nem látok ami akadályozná, még a német is elfogadja ezt ahogy van.(Pedig szeretnek kötekedni)És!!Ezek nem SZEKEREK!Ezek több 100 k Eurós járgányok, te látom nem vagy egy nagy fanja a kamionozásnak ezért nem szereted ha 4-5 cucc lóg a szélvédőn, és ez normális a Wabidriver Scaniája mert ennyi minden kell hogy normálisan tudj benne élni!A pár cucc diszités de a többi az kell pl a GPS meg a bögre meg a TV, némely kamionokba még Micro is van meg a jobb oldalon Tv!Meg kávéfőző, meg a Wabinak nincs laptopja meg stb.De a függönyök nem gyáriak azért lógnak ki annyira de az szép.És nyugodj meg, még eddig abból baleset nem lett hogy valaki nem látta az előtte lévőt mert ott volt egy diszités.
  • Fenimor
    #47326
    Egy némely traktor úgy néz ki belülről mint egy putri, én nem is tudom hogy láttok ki ezekből a szekerekből!
    Még a valóságban is lehangoló látvány egy kacatokkal telezsúfolt fülke...
  • Bazsio
    #47325
    Ezen apró hiba??Te jól vagy??Ez eszméletlen!!Ú.......úúúúrrrristen!!!!!!4!!!És még melléje a kedvenc Scania tipusom.Nagyon jó munkát végeztél!
  • Stefan28
    #47324
  • Stefan28
    #47323
    szép gépek
  • WIM
    #47322
    Köszi, tied is pacek nagyon!! :D Am küldök akkor újat, nézzed pls. :D
  • Wabidriver
    #47321
    Hali

    Wim fasza a daf nem kaptam privát üzenetet...
    Apróbb hibák még javításra várnak de szépen alakul:




  • WIM
    #47320


  • Stefan28
    #47319
    Szép estét kívánok mindenkinek!
  • Stefan28
    #47318


  • BigdaweM12
    #47317
    utoljára írtam ide valamit azt már most tudom ;)
  • WIM
    #47316
    Na takarodj :D Szép lett nagyon! Am, írtam új privit. :)
  • Wabidriver
    #47315

    Grat srácok jó képek

    Első interior szerkesztésem, rengeteg munkája van Martin Tippanucz barátomnak is benne:





  • kcstbp
    #47314
    Akkor másnak is eszébe jutott már... Egyetlen rakománnyal nem működik: a tégla- (és lőszer-)szállítóval, ott ugyanis az egyik kupac tégla textúrája valamiért egybe van építve a pótkocsi többi részével :-(
  • Szabi #47313
    mert nem is jött
  • Bazsio
    #47312
    Ezt a rönk szállító pótot én már így vittem üresen.
    Ja és nekem Jazzycat modom van, azért lehet hogy volt ilyen fuvarom, ez igazából a GTS-ből van kiszedve mert ott láttam először.
    ForceindiaFisi Ez az oldal nem támogatja a warezt!!Ha ilyen sufni meg fekete piaci, maszek próblémáid vannak akkor vagy ott az OFF.TOPIK vagy keress olyan helyet ahol evvel foglalkoznak.(Nem sértésnek szántam)
  • ForceindiaFisi
    #47311
    Nekem ki válaszol? #47296
  • kcstbp
    #47310
    Azt szándékosan írtam úgy, poénból :-) Lehet, hogy igazad van a francia bővítéssel kapcsolatban, de Pécs is nagyon hosszú időn át benne volt a játékban, sokáig "Pecs"-ként szerepelt a def fájlban, amin nagyon meg voltam sértődve... Ki tudja, mikorra lesz belőle valami?
  • Frequency
    #47309
    Nem is tudtam hogy jött ki új Hungary map:
    [URL=http://ets2.lt/en/hungary-map-v-0-9-25-for-ets2-1-19-x/#more-90914][/URL]
  • xmute
    #47308
    Nincs mit!
    De azért itt tedd majd vissza magyarra, azt könnyebb olvasni!

    Amúgy majd nézz szét a Content Browser-ben, ha jól tudom van már bent pár "fr" elő- vagy utótaggal rendelkező modell, ami arra enged következtetni, hogy a Skandi DLC után a franciákat "veszik elő"? Ki tudja?!
  • kcstbp
    #47307
    Akkor csak nekem volt újdonság. De az valamilyen mod volt, nem? Vagy te bütykölted meg? Egyébként lehet játszani a rakományokkal. Készítettem üres pótokat (aminek nincs rakománya). Nyilván a zártaknál nem olyan izgalmas, de például a betonkeverőnél kiszedtem a betont és leállítottam a forgást, a többinél meg eltüntettem a rakományt, és persze a súlyokat is csökkentettem. pl:

  • kcstbp
    #47306
    Isten vagz, t;nzleg ey a megold's K0sy
  • Bazsio
    #47305
    Tudtam , már vittem ilyent.
  • xmute
    #47304
    Hello,

    a magyar bill. kiosztást tedd át angolra a windowsba és úgy használd az editort!
  • kcstbp
    #47303
    Azt tudtátok, hogy van a játékban forgódobos betonkeverő, csak rejtett? (Nincs kiosztva egyetlen céghez sem fuvarként, a pótkocsiböngészőben pedig nem forog a keverődob.)

    Megpróbálom animgifként megmutatni:

  • kcstbp
    #47302
    Sziasztok!

    Tapasztalt már más is ilyen hibát az 1.19.1 térképszerkesztőjében? Beragad a konzol: megnyomom a 0-át, konzol megjelenik, ezután akár az edit, akár az edit europe parancsot adom ki, nem tüntethető el a konzol a 0 újra megnyomásával. És eddig nem látott hibaüzenetek is vannak (ld. sárga sorok).

  • Stefan28
    #47301
    Át mentem belföldezni a Waberer's-szemerey-hez mert a tandembe nem volt sajna pénz jó volt de kaptam egy vadonatúj szerelvényt.

  • Carl Davies
    #47300
    Nem tudom. Más mod van bekapcsolva esetleg? De amúgy nem Európa helyett kell, hanem ez az mellé van pluszba.
  • ForceindiaFisi
    #47299
    már megvettem,elveszett a kézikönyv amiben ott volt a jelszó...szóval továbbra is kérek segítséget légyszi...új crack-et próbálok letölteni, hátha úgy jó lesz a térkép
  • Gonosz Ördög
    #47298
    Itt van például ez ezt próbáltam,és hiába jelöltem ki aktívvá,akkor sem lehetett kiválasztani a profilnál
    Europe helyett. De ezen kívül próbáltam még a Tasmania Ezek azok amiket nem lehetett kiválasztani.
    Ets2 játék megvásárolt,és hozzátettem a 1.18.1.3. patch-t.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2015.07.25. 16:07:41
  • Carl Davies
    #47297
    Vedd meg eredetibe először is.
  • ForceindiaFisi
    #47296
    Mit tegyek,miután letöltöttem az 1.18-as módosító csomagot, utána meg crack-eltem hogy ne demoba fusson,utána viszont eltűnt a térképről a széle...tehát a gps-en nem látom az észak afrikai útvonalat + a görög résznél is keveset
  • fpurman
    #47295
    Sziasztok szép napot. Tud valaki multiban normális céget ahol kulturált a viselkedés és nem 12-13 évesek arcoskodnak meg osszák az észt ? Hanem akikkel rendesen lehet multizni. Köszi
  • akos25
    #47294
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne a játékkal, hogy miután felraktam az 1.19-es frissítést, az általam használt áru módosítás ( minden áru egy póthoz volt rendelve) nem működik... Kiszedtem a játék eredeti def fájljából a rakomány def fájljait, és saját kezűleg átirkáltam őket ahogy eddig is csináltam, majd a mod mappában lévő rakomány mod helyére tettem. Na most itt jelentkezett a probléma, mivel amikor először indítottam a játékot, még jó volt, viszont másodjára történő indításnál megint nem fogadta el a módosítást... Az egész folyamatot megismételtem, akkor is ugyan ez történt... Valaki járt már hasonlóképp?
  • Bazsio
    #47293
    Nem az van hogy kell a Skandinávia DLC?Ja és TSM-et vagy Promods ezek jók meg....valami Eumap.
  • Carl Davies
    #47292
    Esetleg belinkelnél egyet, amit próbáltál?
  • Gonosz Ördög
    #47291
    Üdv!
    Az a kérdésem lenne felétek,persze aki tudja mi a megoldás rá,hogy 1.18-nál próbáltam már nem egy pályát kiválasztani egy bizonyos oldalról.
    de nem lehet,nem engedi, hiába van kijelölve a pálya aktívra. Mi lehet ilyen esetben a probléma?.