52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Carl Davies
    #47370
    Az valamilyen mod. Majd aki jobban ért hozzá, az lehet linkel is egyet
  • Papa51
    #47369
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy némelyik bemutató videóban, a kamionokban lévő GPS-nek más színe van, mint általában ! A GPS monitor felső részén szép kék szín van, míg az alsó részén pedig zöld színben van az út. Ez nekem nagyon tetszik, de hiába frissítem fel és vissza a játékot nem jelenik meg ez a színű GPS sem a az 1.18.1 és a z 1.18.1.3 frissítésben sem. Pedig a videókban látszik, hogy az adott kamionok az ilyen frissítésű verziókban vannak. Kérem, hogy aki tud segítsen ez ügyben! Üdv!
  • CzUKi
    #47368
    Neeem :D Találtam egy lengyel oldalon aztán WIM barátom segítségével módosítottuk.
  • LiTTLee
    #47367
    Azt hittem te konvertáltad
  • NIBI
    #47366
    Köszi. :)
    Akkor nem tudom mi lehet a gond, de majd még próbálkozok.

    Amúgy sokat el lehet tökölni a TIR beállítással, én főként a sapival szívtam sokat, mert a sapik közt voltak eltérések méretben, a sült nem úgy állt, kicsit ferdébb volt egyik mint a másik stb... Clipnél ilyen gondom már nem volt, mert ott elve fix méretekkel építettem. :) A fej beállítás is fontos, mert bukhat rajta az egész, az még nekem sem tökéletes (asszem, mert hát magamat lemérni nehézkes :D ), de kiválóan működik úgyhogy már nem állítgatom tovább. :P
    Clipet tudok még gyártani ha valakinek kell. Sok havernak csináltam már, és maradt még alkatrészem. :)
  • Frequency
    #47365
    Nézd meg ezt hátha segít:
  • Norbesz23
    #47364
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem hozzátok!
    Mért van az, hogy amióta az ETS2 felfrissített a legfrissebb verzióra és azóta nem marad sebességben az automata váltó sem a valódi sem pedig az egyszerű automata. Van valakinek ötlete?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Frequency
    #47363
    Tényleg nem rossz,azt hittem a ledes jeladó helyett matricást használsz.Pedig elvileg nem kell másolni semmit,ha fut a háttérben a progid akkor elvileg a PRO veszi át a munkát az egér helyett.Fura hogy a zoom is működik kamerával,gratulálok hozzá!
  • NIBI
    #47362
    Pontatlaaaan? :O
    Mindenben azzal nyomom és nincs pontatlansági problémám. Persze kipróbálnám már az ETS-ben is de el sem indul. Nem kell valamit valahova másolni vagy mittomén? Régebben már próbáltam mikor még nem volt ilyen kiforrott a szerkentyűm, és ment is csak nem tudom hogyan csináltam. :P
    Itt egy vidi amiben bemutatom hogy pontos. :)

  • Frequency
    #47361
    Nem mod kell hozzá.A kormányod setupjában a forgatási szöget kell lejjebb venned,de nem értem miért lenne ez jó neked..elvégre nem egy forma 1-es kocsit vezetsz.
  • WIM
    #47360
    khm... :DD Amúgy szép lett! :D
  • Nesuten
    #47359
    mindenki



  • Gonosz Ördög
    #47358
    Üdv!

    Tudd valaki egy olyan módot,hogy mikor kormányzik az ember menetközbe legyen az balra vagy jobbra,még ha picit is,akkor is úgy fordul a kormány és maga a kamion is,mintha kétszer annyit fordítottam volna rajta, játékon belül a kormányhoz való csúszkán állítottam,de ugyan az a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2015.07.30. 18:45:30
  • CzUKi
    #47357
    Köszike :D
    Őszintén szólva nem tudom, hogy kié a modell, de nem hiszem, hogy az övé. Valamelyik lengyel oldalon találtam még anno, csak annyi változtatás volt, hogy a bogi tengely fel volt húzva és én azt leeresztettem. :D
  • LiTTLee
    #47356
    Pöpec kombo Möstör
    Ez a Kisbrekusz féle Schwarzmüller?
  • Carl Davies
    #47355
    Ja értem. Én most kipróbáltam ezt: https://www.youtube.com/watch?v=3xx4GJF4JTs
    Nem rossz, bár időnként megzavarodik, de használható.
    Egyébként, nézd meg, hogy ki-e lehet választani a játékvezérlőknél a szoftvert. Nekem is úgy kellett. (ahol lehet, hogy billentyűzet+egér, stb. )
  • CzUKi
    #47354
    Várakozás a bányában




    Gyurma, Norbee: Szép szerkezetek
  • Frequency
    #47353
    TrackIR-rel nyomom,a háttérben futnia kell a szoftvernek.Webcamos cuccost felejtsd el,iszonyú pontatlan.Carl-nak üzenem hogy már nem érdemes TrackIR-re beruházni,idén jön az Oculus Rift..és nem lesz sokkal drágább.
  • NIBI
    #47352
    Pontosítok, saját készítésű Clip-el és webcammal nyomom. Mármint itt még nem, de akarnám. :P
  • Carl Davies
    #47351
    Működnie kell.

    (Egyébként megkérdezhetem, hogy mennyiért jutottál hozzá?)
    Utoljára szerkesztette: Carl Davies, 2015.07.30. 12:07:43
  • NIBI
    #47350
    Az ETS 2 kezeli a TrackIR-t? Sehogy sem tudom beüzemelni a cuccost. :)
    Csak úgy hogy az egeret kezeli de úgy borzasztó...

    Vagyis látom youtube-os videókról hogy kezeli, csak nem tom hogy. :P Help, help. :)
    Utoljára szerkesztette: NIBI, 2015.07.30. 12:08:36
  • Gyurma77
    #47349
    Sziasztok!
    Komoly gépek.

  • Since
    #47348
    Sziasztok,

    Szeretnék egy pár darab modot kipróbálni és a véleményetekre lennék kíváncsi. Legfőképpen traffic illetve graphics mod érdekelne. Köszönöm válaszotokat!

    Üdv,
    Since
  • Gonosz Ördög
    #47347
    Nem kell megvennem mert originált játék már régen megvettem,de viszont a hivatalos oldalon megtaláltam amit kerestem,így tárgytalan.
  • norbee46
    #47346
    Sziasztok!
    Szép Gépek!

  • cxaxoxc
    #47345
    Itt regisztrálsz: ETS2 Multi

    Majd letöltöd a telepítőt (Download latest version) és követed a telepítőben írtakat. Sok sikert
  • DIESEL DOG #47344
    Hali! Hozok magammal én is pár képet az aktuális gépsasról. :)


  • Nesuten
    #47343



    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.28. 22:17:13
  • CzUKi
    #47342
    Megérkezett a pót is




    Szabi:
  • Szabi #47341
  • YoGabN
    #47340
    Sziasztok! Valaki leírná a Multi telepítésének a menetét? Mit kell letölteni? Hol kell regelni?
  • Dreko7
    #47339
    vedd meg a játékot és automatikusan fog frissülni. ;)
  • Gonosz Ördög
    #47338
    1.19 update honnan tudnám letölteni ?
  • joceruza
    #47337
    Helló mindenkinek!
    Meg tudnátok mondani hogy az 1.19-el melyik Volvo FH 2013 tuning mod a legjobb,legstabilabb?
    Köszönöm!
  • Nesuten
    #47336





  • CzUKi
    #47335
    CKTransport




    WIM: Patent ezzel a színnel
  • Bazsio
    #47334
    Hát jó, csak olyan megfogalmazást használtál mintha ilyen ,,friss" játékosként jöttél volna.Ja és amiért nem tettem smileyt nem azt jelenti hogy ilyen ordibálos hangnemben szántam.
  • Fenimor
    #47333
    Látom belegyalogoltam a lelkivilágodba kisgyerek! Gondolom neked hatalmas tapasztalatod van! Hogy laikus vagyok e,, meglehet, mert csak "A-B-C- ketegóriám van. 23 éve vezetek, ebből 18 éve fuvarozom. Te mennyi esztendős is vagy? Ja már látom "16"... Ki is itt a laikus?
  • WIM
    #47332
    Azt hiszem ez a végleges szín.



    Czuki: Adom!! :)
    Utoljára szerkesztette: WIM, 2015.07.27. 22:09:52
  • CzUKi
    #47331
    Halihó


    Wabidriver: Alakul
    WIM: Nagyon szép