52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Szabi #47490
    Mert csak eredeti játékkal és dlc-vel működik.
  • ekepityu88
    #47489
    sziasztok egy kérdésem lenne hozátok askandináviát letöltötem az eurótruck simulátorhoz és ha fel telepítem akor asteamot adja be mikor rá klikelek askandináviának az ikonjára az mért van
  • Stefan28
    #47488
  • cxaxoxc
    #47487
    Van esetleg valami jó hang mod, amit ajánlanátok? Korábban volt fent egy, de sajnos elfelejtettem a Dokumentumok közül kimenteni, mielőtt leadtam szervizre a notim... Most meg ahogy szétnéztem csupa gagyiba futok. Valamint egy tuning modot is szívesen fogadnék (nem irrális spoilerekre, 1000" felnikre gondolok, hanem valami reális kiegészítőket tartalmazóra), ha tudtok. Természetesen a legfrissebb verzióval kompatibiliseket keresek.
  • olimano2222
    #47486
    Igen,az a program is egy "kiváló" találmány.. :)

    Rögtön le is töröltem,ahogy feltelepíti automatikusan.
    Sajnos a probléma továbbra is fent áll.
  • npolos
    #47485
    hasonló gondokkal küzdöttem 2 hete
    újratelepítettem a win7-et, felraktam a legfrissebb amd drivert, egyből teszteltem és megint belassult
    akkor vettem észre hogy a raptr lassította a játékokat, kikapcsoltam a játékba való beépülését, azóta minden játék normáliasn megy
    nem is kellett volna újratelepítenem a gépet :)
  • olimano2222
    #47484
    Sajnos nem, de azért köszönöm a tippet.

    Ui: írtam egy privátot.!
  • Bazsio
    #47483
    De helyrehozta a problémát?Amit mondtam?
  • olimano2222
    #47482
    Windows 10 van rajta pár napja lett feltéve,illetve ez előtt volt egy 7990-es videokártyám, szintén ilyen jellegű problémám volt vele.
    Más játékban nem jelentkezik. Ez az érdekes. Köszi a segítséget!
  • PetiM44
    #47481
    Nem tudom, hogy ez igaz-e az R9 390-re is, de a 290-nél ismert, hogy ha nincs megfelelően feltéve a driver, akkor az nagyon durván lecsökkenti a teljesítményt és az fps-t. Ezt a videót nézd meg, és szerintem rakd újra a drivereket, hátha ér valamit: https://www.youtube.com/watch?v=dIyhIZy_jwk
  • CzUKi
    #47480
    3 autóra bővült a flotta :D Elvittem az első útján tesztelni a Mercit



    Tankolás


    Amíg vártam a felrakóra elbeszélgettem a csajokkal


    Utoljára szerkesztette: CzUKi, 2015.08.13. 13:16:30
  • Bazsio
    #47479
    Akkor csak simán a játéknak még több Ram-ra lenne szüksége.Ez is elég nekem 4 van neked 8.
    Ha nem Steames vagy (ha az vagy akkor is meglehet).Na, szóval az ikonra jobb klikk és Tulajdonságok, majd Cél és ott a szöveg végére beírod ezt de azelőtt nyomsz egy Space-t és: -mmc_pool_size 400 nekem 400 van de te írj be 700-at 800-at ahány gigát akar használni a játék annyit írj be.Remélem segíteni fog, ez már itt a fórumon nekem és még kb 6 embernek segített.
    Carl Én ajánlom neked hogy ne 150 GB-t particiózz a és abba rakj minden jót!Hanem mint nekem 56 Gb-s a C meghajtóm de abba csak a Win van benne.A másik particióm 900 valahány Giga abba aztán minden van, kb van 9 játékom összesen kb. 250 Gb és nekem nem lassul a rendszer, és használj vírusirtót mert a vírus szereti felhasználni a processzor erőforrását.



    Utoljára szerkesztette: Bazsio, 2015.08.13. 09:04:25
  • DIESEL DOG #47478
    Hali!


  • Carl Davies
    #47477
    Újratelepítve mikor volt a gép?
    Nekem is lowon volt 19fps-em, múlt héten újratettem a gépet, most egész jó beállítások mellett van 25-35fps-em. (városban mondjuk leesik, ha nagy a forgalom)

    (nincs valami jó gépem)
  • olimano2222
    #47476
    Sajnos, úgy vettem észre,hogy ahol nagyobb teljesítményt igényelne a kártya,akkor van probléma. Teszem azt fel,városban kevesebb jóval az FPS szinte játszhatatlan. (7-10) autópályán (40-60 ) Full HD ultra beállításokkal, de Low-on is ezeket az értékeket kapom.

    Köszi!
  • Bazsio
    #47475
    Nekem ennél sokszor gyengébb gépem van és mégis 30-31 fps-t tartom.Optimalizálatlan a játék.De Skandináviába laggol vagy mindenhol.Mert ha mindenhol akkor Ram baja lesz.(Nyugi nem a gépnek).De csak ha ott akkor azon nem lehet segíteni.
  • Stefan28
    #47474




  • balika223
    #47473
    Jó estét mindenkinek!!
    Hát gondoltam hozok én is egy képet.



    Szép gépek!.
  • olimano2222
    #47472
    Tiszteltem!

    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy a játékom nem igazán hozná az elvártakat teljesítmény ügyileg,.
    Problémám: A játék körülbelül 7-11 Fpssel fut.. Egy szerintem,elég korrekt kis gépen.

    Gépem Specifikációi:

    Jelenleg egy Intel
    I7 4770-es processor van bent (16% pörgés)
    8 gb 1600mhz Ram (szabad/ felhasználható 5000mb + )
    R9 390 8gb videokártya (100%-os kihasználtság, Riva tuner, Catalyst szerint)

    Bármilyen ötletet szívesen várok.
    Köszönöm: Oli!


  • kisfüsi
    #47471
    Üdv! :)
  • Bazsio
    #47470
    Hát igen, igazad van hányszor elbeszéltük már ezt......nekem se egy 10 éves gépem van...csak 5 de most tervezek egy 212k Ft-s gépet venni hogy megint 5 évig ne legyen bajom.(mér' nem veszel gépet 2 évenként személyek ne válaszoljanak rá, mindenki más helyzetbe, nem egy pénztárcából startolunk).Hát én azért írtam úgy hogy több a munka vele mert az SCS-nél így gondolkoznak......Nekem se baj ha 16 gb-s a map akkor se.Jelenleg 1TB winchesterem van.Igen nagyon kellene már valami jobb realisztika, csak az a baj hogy ez a játék nem annak a korosztálynak készült akik mi vagyunk hanem eggyel kisebb generációnak.Kellene legyenek falvak nem csak városok, hányszor van hogy nem városba megy a kamion lerakni hanem kisebb falvakba, községekbe.Talán az SCS úgy gondolta hogy a kamionok csak városba viszik az árut?Ne mááár!!Egyszerű trükk a fejlesztőknek, amit most mondok de mégse csinálják meg, hányszor van hogy a tachográf 20 perc vezetési időt mutat még és ott a parkoló, jaj de jóóó lesz hol pihenni DE! Tele van a parkoló ezt bár miért nem lehet megcsinálni?
    Csak random kamion elhelyezés, de nincs a játékba.Az a baj amíg az SCS nem ad lehetőségeket addig a térképfejlesztők se tudnak mást csinálni mint az adott lehetőségeket kifigurázzák.
  • Vektor015
    #47469
  • SimaSuna #47468
    Már nem azért, de valahogy hangulatosabb a dolog nekem, ha picit is "get ríl" feelingje lenne a dolognak.
    A városok 1 kaptafára készülnek, mind a TSM mind a ProMods mapon.

    Frank magyar map-ja is hangulatos, bár ott is vannak olyan kanyarok, hogy ihaj..
    Fejleszteni kell, ne egy 2000-ben Sulinetre vásárolt géppel próbáljunk 400%-s renderrel játszani..35 féle moddal megspékelve.
    Az, hogy egy map 1-2Gb...hát leszarom...GTA V. 75Gb...egy 8-10Gb-os térképpel még bírkóznék is :)

    Remélem előbb utóbb lesz egy normális map, amiben kicsit is átérződik majd a valódi kamionos élet.
    A szűk utcák, a rakodási területek, útszéli parkolók, esetleg kurvák...hosszú egyenes utak, jól kidolgozott pihenők...

    Ha lenne hozzá tudásom, biz'isten megpróbálkoznék egy értelmes térkép összepakolásában...
  • Bazsio
    #47467
    Azok voltak jók.Nem is értem alap mappon is olyan kanyarok vannak hogy......még autóval is jól le kell fékezni..nem értem miért tettek bele ilyen kanyarokat én kétlem hogy ennyi sok kanyar legyen a pályán amelyek elég......élesek.Nem jártam Németországban de...nem hiszem hogy Magdeburg és Berlin között annyi hülye kanyar legyen.És még máshol is.Biztos hogy van néha ritkán olyan kanyar de ott az azelőtt 2-3 km-rel egy egész tábla erdő vár és traffipax.Igen ha megcsinálnák úgy mint az oroszok akkor sok volna vele a munka...mert sokkal több út textúrát kell létrehozni.
  • SimaSuna #47466
    régi orosz térképen, (talán még 1.8 patch-nél) volt olyan, hogy fél óra volt 1-1 fuvar 1-1 város között.
    Végtelennek tűnő hosszú egyenes sztrádán...nem kacskaringós szarokon mint ami most van...

    TSM, ProMods is elbújhat az oroszok kreativitását illetően... :/
  • Bazsio
    #47465
    Kösz, de elég érdekes hogy az angoloknál a távolság élethűbb, a városoknál nagyon jó...majdnem 1km ami 1 km kellene legyen.Jó volna ha 1:3-hoz lenne az utakon is.
  • Szabi #47464
    az európai utakon 1:19, az angoloknál 1:15, a városokban 1:3
  • Czobi
    #47463
    Múltkor a Restacar-on ezt láttam JohnBart egyik hozzászólásában: "1:19-es méretarány".
  • Bazsio
    #47462
    SK-F

    Nem tudjátok, vajon a játékba megadott távolságot ki lehet számítani valós távolságba?Pl. 100 km játékba az valóságba hány km? Talán 10?
  • smog15
    #47461
    551 km és 31 perc valós idő úgy hogy végig 140-150 amit bírt a volvo nem lett volna két fizetőkapu meg lenne az acsi :D
  • smog15
    #47460
    Köszi!
  • szaboz80
    #47459
    Átszelő túra. Skandináviából irány Afrika....
  • balika223
    #47458
    Jó estét mindenki!





    csak a liter nézzétek!
    Szép gépek!.
  • Czobi
    #47457
    A vitorlasnak marina a neve, az lkw es az msstein kozott szokott felbukkani. Am ezeket ugy a legegyszerubb megcsinalni, h ugralhatunk a garazsaink kozott, akkor telik az ido, es mindig megnezni, h gyors fuvarban van-e eppen az acsi teljesitesehez megfelelo fuvar.
  • márton0006
    #47456
    Üdv! Napfelkelte Svédországban:

  • smog15
    #47455
    Nekem már csak egy kell és én se találtam oda fuvart ezért csalok és gyorsfuvarban rákeresek a fogadó cégre aztán go :D Vitorlásat nem találtam még egyáltalán annak a cégnek mi a neve? mert csak egy fekete vitorlás a logója de abc rendezésben azt nem tudom hol keressem :D
  • Szabi #47454
    naja, még nekem se volt bányás fuvarom, így nem lesz egyszerű megcsinálni az acsit :-/
  • Bebe59
    #47453
    Szevasztok! Az a problémám, hogy NEM tudok ezekbe a bányákba szállítani, mert nem kapok oda fuvart. Vagy van valami amit nem vettem észre?
    Tudnátok valamit mondani erről? Előre is köszönöm!

    - MS Stein (Norway)
    - Kristiansand (west from the city)
    - Stavanger (north from the city)
    - Oslo (south from the city)

    Nordic Stenbrott (Sweden)
    - Linköping (north-west direction Örebro)
    - Växjö (west from the city)
    - Jönköping (west from the city)
    - Kalmar (direction north to Jönköping)
  • Isti1
    #47452

  • Bazsio
    #47451
    Jó lett a háttér!