52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Isti1
    #47450
  • Szabi #47449
  • hotwheels
    #47448
  • Stefan28
    #47447
  • Wabidriver
    #47446


    Jó képek srácok
    Újabb varjú...




  • Stefan28
    #47445
  • BalintkaV8
    #47444


  • Stefan28
    #47443




  • balika223
    #47442
    Helló mindenki!



    Szép gépek!.
  • SimaSuna #47441
    Haladunk...

  • norbee46
    #47440
  • balika223
    #47439
    Köszi nesu.
  • Nesuten
    #47438
    Nem rossz :)
  • balika223
    #47437
    Jó estét mindenkinek!



    Szép gépek!.
  • WIM
    #47436
    Köszi, a tied is gizda, mondjuk csak kéne rá az a sárfogó alulra... :D
  • CzUKi
    #47435


    WIM: Faszás
  • Nesuten
    #47434
    Volvo FH16 2013 - Ohaha

  • Bazsio
    #47433
    De nekem jó ez az egér ha eddig 2 évet kibírtam akkor még egy fél év......
  • Carl Davies
    #47432
    TrackIR-el.

    Amúgy sikerült beállítani, de nem jó. Ugye kell hozzá kuplung is, amit csak a joypad analóg karjára engedett tenni. Na mindegy jó lesz az automata.
    Egyébként az egérnél egy sokkal jobb a joypad. Sok gombot be lehet állítani rá, a kormányzást és a gázadást szépen lehet adagolni.
  • Bazsio
    #47431
    Aránylag jól vezetsz, ügyes vagy én is alig várom hogy legyen kormányom.Néztem 3 óra, mondom én is ritkán megyek ennyit egyszerre mert egérrel elég fárasztó olyan precízen tartani...kormánnyal azért jobb így én is ellennék néha még 5 órát is.De még van valami ott.Mivel mozgatod olyan realisztikusan a kamerát?
  • Bazsio
    #47430
    Másképp nem lehet.Én is néztem, max annyit lehet hogy pl.7-ből is egy gombnyomásra üresbe teszi.Nekem az a ALT gomb, ennyi.Csak kormánynál engedi meg Joypad.
  • Carl Davies
    #47429
    Ajj XD Amúgy az irányítás menüben van vagy melyikben, hogy 1-12-ig ki lehet osztani, de nekem csak joypad-ra engedi tenni, de azzal meg játszok.
  • PetiM44
    #47428
    Próbáld ki mindegyik típust gyors fuvar módban, mielőtt vennél. Én is ezt csináltam, mert mikor megvettem a játékot, nem nagyon ismertem az egyes típusokat, és a sajátságaikat.
  • Bazsio
    #47427
    Hm..........igen......pl 8-sal váltasz fel és a 2-el le.
    Másképp nem lehet.
  • Carl Davies
    #47426
    Hali!
    A numerikus számokra be lehet valahogy állítani a váltást?
  • Bazsio
    #47425
    Én szerintem alap beállításon a legjobb.Melyek a legjobb kamionok?Attól függ.Mire használod.......és aztán kb mindegy.Nincs nagy számottevő különbség mert nem teljes körűen használod a kamiont hanem csak menni vele és menni.Aztán hogy melyik tetszik jobban azt válaszd.
    Scania és Volvo azok arra is jók mint amire jelenleg Nesu is használja a videóban.Mert erősek (730, 750 LE).A többi aztán végképp mindegy mert ha csak egyszerű függönyös pótok vontatására használod akkor csak válaszd azt amelyiket akarod, mert ott mindegy hogy MAN, vagy Renault.
    Én megsúgom így........válaszd a Scania-t.
  • Nesuten
    #47424





  • Nesuten
    #47423
  • Skyvolker10
    #47422
    Melyikek a legjobb kamionok?
    A fék erősség és a pótkocsi stabilitás csuszkánál mikor van reálison?
  • Babszemzozo
    #47421
    Sziasztok elkezdtem Modellezése is foglalkozni kész a modell meg minden csak annyi kérdésem lenne hogy a játékba hogyan konvertáljam bele hogy működjön is ? mármint ehhez van valami külön program vagy hogy ? a segítségeket előre is köszönöm !!!
  • Sordoran
    #47420
    Ha magyar városban van a kezdő garázsod akkor magyar rendszámtáblát kapsz alapból. Egyedi rendszámot pedig ITT tudsz készíteni, regisztrálsz, elkészíted, majd játék profilodnál beállítod az itt regisztrált WoT profilod adatait és kész (ilyenkor lényegtelen főgarázsod helye, te választhatsz ki országot rendszámtáblához).
  • WIM
    #47419




    Szép gépek!
  • Gonosz Ördög
    #47418
    Sziasztok !

    Információt szeretnék kérni hogy az ETS2-nél magyar forgalmi rendszámot hogyan tudnék csinálni ?
    Válaszokat előre is köszönöm.
  • BalintkaV8
    #47417
    Dehogy dobom! Még a végén rád fog dőlni az a tuja!
  • Bazsio
    #47416
    Hát azt akarom.
  • LiTTLee
    #47415
    Kurva szar,dobd ki pls.
    Jaj a tuja
  • Skypack
    #47414
    Azt így nem hiszem, hogy átlehet vinni nem tudom hol tárolja ezt a játék, annyit tudsz hogy az újnál a 0-ról átírod ami az előzőbe volt.
  • Bazsio
    #47413
    Kösz, nagyon köszönöm!!
    De nekem az egyik kamionból a másikba kell, vagy hogy van?
    Utoljára szerkesztette: Bazsio, 2015.08.04. 22:44:49
  • Skypack
    #47412
    Cheat engine-nel keress rá az értékre mondjuk 21432 majd mész egy picit hogy 21433 legyen és arra is rákeresel egy vagy két találat lesz és már át is írhatod.
  • Bazsio
    #47411
    Még egyszer nagyon fontos, nem tudjátok hogy kell átírni a km órát a kamionban??