52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • NagyiBMX
    #47530
    Egy norvég híd...
  • Stefan28
    #47529
    Estét!

    Megkaptam egy körre.


    Majd holnap szednek.


    Én így mulatóm az időt.


    Jó éjszakát mindenkinek szép verdák!!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.08.17. 22:50:36
  • balika223
    #47528
    Jó estét mindenki!



    Szép gépek!.
  • Fenimor
    #47527
    Ez már döfi!
  • Hunter of Deer
    #47526
    ets2.lt rol van Scania R Serie v4.0
  • Toby0501
    #47525
    Tényleg jobb így! Ez a GT-Mike féle Scania?
  • Hunter of Deer
    #47524
    dögrács nélkül :)
  • RS
    #47523
    Szerintem maradjon a dögrács.
  • NagyiBMX
    #47522
  • SimaSuna #47521
    "...a vezérkocsi robbanószert szállít..." (Konvoj)

  • Fenimor
    #47520
    Szia! Azt a dögtoló rácsot is leszedhetnéd, elég ratyin mutat a paripádon! Remélem nem bántottalak meg, mert az álljon tőlem a legtávolabb!
  • Hunter of Deer
    #47519
    Sikerült működésre bírni, de még van pár mod amit le kell szednem újra :)
  • DIESEL DOG #47518
    Jó reggelt!



    Szép gépsasok srácok!
  • CzUKi
    #47517
    Ja igen ! Az se árt, ha van videókari driver a gépeden :DD
    Nincs mit, jó játékot és várjuk a képeket is
  • Ricsike95
    #47516
    Köszönöm a segítséget. Időközben megoldódott a probléma. A probléma az volt hogy nem volt telepítve az NVIDIA. Hülyét is kapnék ha elveszne a 618 ezer kilométerem! :D
    Köszönöm még egyszer azért!
  • Wabidriver
    #47515
    Hallod ez nagyon fályt.. tudod te mi az a szarkazmus?? XDDDDDDDDDDDDD Ez kellet estére feldobda a napom és igazolta a feltevésem....pont erre írtam csak kár, hogy nem sikerült felfogni... te max ps-hez ha értessz szerintem!! pont ezért írtam, hogy egy ilyen "okos" kisgyerek aki mindeféle tudás nélkül osztja az észt..irónikus, nem?? :3 az biztos tud paint el aozni elvégre okoska :D rakom is a képeket mert veled ellentétben én csinálok magamnak valamit nem azt várom, hogy megsajnáljanak és kapjak egy kocsit amit festegethetek :D gondolkozz már ember... volt már szerencsém hozzád hasonló okos gyerekekhez és továbbra is várom a képeket! persze ha egyáltalán játszol is és nem csak észt osztani vagy itt
  • npolos
    #47514
    megy a TSM map is az 1.19-vel, steam-es van arra fel tudtam rakni
    van hozzá fix, keress rá a neten
  • CzUKi
    #47513
    A játékot is újratelepítetted ? Ha nem, akkor másold ki valahova a dokumentumokból az ETS2 mappádat, töröld le a játékot és telepítsd újra.
    A mappa csak azért kell, hogy később, mikor újratetted vissza tudd rakni és ne vesszenek el a mentéseid. Én is nemrég raktam újra a gépem, nálam bevált

    #47512: Nézd meg a dokumentumokban az ets 2 mappában a game.log fájlt. Tekerj az aljára és nézd meg milyen hibaüzenettel dob ki. Lehet a térkép is baja sőt akármi. Vagy próbáld meg először módok nélkül aztán egyesével tedd be őket. Amelyiknél kidob azzal van a hiba.
  • Hunter of Deer
    #47512
    nem surun szoktam jatszani a jatekkal, de annyira jo, hogy mikor eszembe jut akkor mindig minden modot ujra le kell szedni mert kijon egy uj patch es a program mukodese leallt.....

    1.18as cuccok voltak leszedve tsm map, scania stb erre most itt az 1.19 es allandoan crashel a game amikor toltene be a mapot..

    a regi TSM amugy mukodik a mostani patchel?
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.08.16. 20:47:19
  • Gyurma77
    #47511
    Visszatérésem a Volvohoz:



    Nem sorolom, úgyhogy: Mindenki
  • Ricsike95
    #47510
    Sziasztok. Olyan problémám van,hogy újra lett rakva a számítógépem, a legujjabb win 7 van rajta. Feltelepítettem a játékot és mikor megnyitom azt írja ki hogy az ETS leállt. Volt már valakinek ilyen vagy mit kell ilyenkor csinálni? Hozzá teszem hogy semmi nem lett csinálva azon kívül hogy újra lett telepítve a Windows. Eddig hibátlanul működött több mint 600 ezer kilométeren keresztül.
    Köszönöm szépen előre is a segítséget.
  • Bazsio
    #47509
    A vége kicsit durva volt.
  • xmute
    #47508
    Nem vagyok okos gyerek de azt azért tudom veled ellentétben, hogy AO-t nem PS kell/lehet csinálni, hanem ZMod3, Cinema4D, 3dsMax vagy épp Blenderbe kell csinálni! PS-be max. Normal/Bump Map-et lehet csinálni plugin segítségével!

    De engedd el ezt a témát nincs értelme folytatni, tedd továbbra is a képeid, mi meg nézzük őket!
  • Wabidriver
    #47507
    Ez konkrétan három autóbol van összerakva :D.. és szerintem itt a hangsúly azon van, hogy skineznéd... lehetne neked is ilyen autód és ha ilyen okos gyerek vagy akkor biztos jobban csinálnád mint én :) dehát egyenlőre csak a szád jár.... vagy netán te tudsz paint-el vagy ps-el ao-zni??
  • xmute
    #47506
    Jaaaj Wabika nem kell egyből megsértődni és jönni a "mutass jobbat" szöveggel!
    Te kitettél egy képet, én ránéztem és mondtam róla egy, azaz egy véleményt! Azon az látszik amit leírtam, hogy műanyag a kinézete kívül AO-nak se híre se hamva, nem szép, nah!
    Majd ha szebbre megcsinálod, hidd el dicsérni fogom úgy mint magát a modellt ami nem a tied, de szép darab elismerem!
    Szívesen skineznék ilyen Volvot én is, egyszer csak lesz majd publikus egy ilyen autó valaki mástól! ;-)
  • Wabidriver
    #47505
    Little, köszi
    Czuki még alakul még jobb lessz :)
    Xmute hallod mutass már valamit kérlek nagyon kíváncsi lennék a te élethűbb autódra :) és ha már ilyen okos vagy láthatnád, hogy az interior már aozva van és kívülröl is le lessz hidd el :) ja és a kaszni UV mappingelve van. Dehát okos gyerek vegy te, tudsz jobbat
  • CzUKi
    #47504
    Szerintem az SCS igenis mutat fejlődést. Például Svédország egy nagyon pozitív csalódás volt. Új és izgalmasabb környezet, változatosság valamint ez a lerakó is nagyon tetszett.


    by Ákos Czukovács, on Flickr


    Wabidriver: Szép szép, csak picit tényleg lehetnének a matok valósághűbbek, ez így picit fénytelen. De amúgy szép modell
    Utoljára szerkesztette: CzUKi, 2015.08.16. 10:51:49
  • xmute
    #47503
    Szép ez a Volvo modell!
    Meg se kérdezem, hogy publikus-e mert tuti nem az, bár lehetne még jobb is, egy igazi minőségi darab!
    Nulla mat, nulla textúra, nulla AO és gondolom UV Mapping-elve sincs a kaszni! Matt/műanyag, amolyan igazi ETS1/GTS kinézete van ETS2-ben!
    Nagy kár érte!
  • LiTTLee
    #47502
    Pofás állólámpás
    Kicsit sok a Viatoll készülék :D
  • Bazsio
    #47501
    Szezon vége.......irány haza

  • Wabidriver
    #47500

    Jó képek srácok, grat

    Tőlem is pár kép:






  • cxaxoxc
    #47499
    Mivel már körülbelül 1 éve nem hoztam képet, gondoltam megtöröm a csendet egy csokorra valóval

    750 lovas spéci DAF vs 50 tonnás mozdony. Nem volt egyszerű menet...


    Kettesben a sivatag közepén a zidegenekkel


    És végül pár friss mai: valahol Németországban



    A menetidő maximális kihasználása


    @CzUKi: Ez a letisztult, egyszerű kék MPIV nagyon csinos. Annyira kezd megtetszeni, hogy talán következő autó lesz nálam is lassacskán

    És persze mindenkinek: Tetszetős vasak
  • Nesuten
    #47498
    Egy V8 -as MANci







    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.08.14. 19:14:23
  • Nesuten
    #47497
    Nem futotta többre mert a Torpedó miután leszálltam a tujáról elkanyarodott balra és már nem tudtam még egy képet készíteni a mára már nem gyártott Torpedóról


    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.08.14. 19:15:15
  • DIESEL DOG #47496
    Kicsit esősen...


    Na meg egy hajnalos, közeledős... :D
  • Forolto
    #47495
    Skacok,mondjatok már olyan csőrös kamiont,ami motorhangja nem fütyül,mint az eresztő gumilabda. :) Tudom az amcsiknál ez a turbóhang menő,de nekem bántja a fülem.Volvo Vnx-re gondoltam,de nekem az annyira nem tetszik.:) Amcsi kellene. :)
    Kenworth T800-ast használtam,de ennek a minimális turbója is zavaró nekem egy picit. :)
  • Diopapa
    #47494
    Itt most 9-ért beszerezhető https://isthereanydeal.gamesrepublic.com/game/simulation,euro-truck-simulator-2---scandinavia,1134.html
  • PetiM44
    #47493
    18 az a 2, de a lényegen nem változtat sokat.

    ekepityu88: Ha meg szeretnéd venni a Skandi DLC-t (amit egyébként erősen kétlek), akkor inkább boltban vedd meg, 4 ezer forintba kerül, nem 18 euróba.
  • Bazsio
    #47492
    Most komolyan sajnálsz, 2 Eurót??Steamen ennyi az ára, és nem tűnt fel hogy nem warezolunk!!Annyira lement az ára, hogy már nem érdemes itt suttyomba' töltögetni!
  • Diopapa
    #47491
    Ez szörnyű :)