52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Stefan28
    #47730
    WIM: gyönyörű scania egyszerű de nagyszerű!
    45-ös pihenő

  • DIESEL DOG #47729
    Csinos! ^^
  • WIM
    #47728
    Sziasztok!



    Ui.: Szép gépek/képek!! ;)
  • Stefan28
    #47727

  • LiTTLee
    #47726
    Háhá Misu
  • tutuhawer #47725
    A Premium
  • LACEJKA
    #47724
    Sziasztok
  • DIESEL DOG #47723
    Használd egészséggel.
  • szaboz80
    #47722
    Ugye Steam-ből indítod?
  • Jancsika1016
    #47721
    Hali egy kis segitségre lenne szükségem a játékkal kapcsolatban eredeti a program inditanám a játékot és hozzáférést kér a steam könyvtárhoz ami engedélyezve is van de nem engedi elinditani a játékot mit csináljak léci
  • goofey84
    #47720
    Nagyon szépen köszönöm, már nagyon régóta keresgéltem áthozott gps modot, de eddig nem találtam, szóval örök hálám :)
  • bajusza
    #47719
    Kis pihenés után indulok Kholm-ba

  • Bazsio
    #47718
    Német-Lengyel
  • Stefan28
    #47717
    Hello!
    Haza küldtek belföldezni és ez a látvány fogadót a magnum helyet!

    De nem tudtam sokáig gyönyörködni mert kellet rakodni!


    Indulás!(Székesfehérvár-Pusztaszabolcs)


    Szép gépek/képek!
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.09.10. 14:30:02
  • bajusza
    #47716
    Nekem is ez a kedvencem.
  • DIESEL DOG #47715
    Innen letudod tölteni. :)

    Hangsúlyoznám hogy maga a mod nem az én kezem munkája, én csak áthoztam 1.19-es és 1.20-as verziójú játékok alá.
  • smog15
    #47714
    Nocsak-nocsak mit talált Jack79 az ETS2 fájlok között? :)

  • goofey84
    #47713
    Megtennéd, hogy leírod azt a sort, amit beillesztettél a def fileba, hogy legyen belseje a kamionoknak külső nézetben? A legjobb az lenne, ha valahogy meg tudnád osztani velünk a módosított tom-tom navit. Segítségedet előre is köszönöm
  • DIESEL DOG #47712
    Új taggal bővült a flotta... :D



  • Hudini1988
    #47711
    Ezt már egyszer letöltöttem és aztán azt se tudtam melyikkel mit csináljak? Segíteni tudsz benne?
  • DIESEL DOG #47710
    Bár eddig is voltak / vannak erre modok. Nálam pl. a TomTom navi for all trucks mod van beüzemelve így minden olyan kamionban amiben nincs beépített GPS azokba utólag megvásárolható. Mondjuk annyit módosítottam rajta miután megjelent az 1.19-es patch hogy a def-be beszúrtam egy-egy sort mindegyik kamion esetében mert 1.19-nél jött a külön "exterior model", így miután frissült a játék a navi modot használó kamionoknak nem volt belseje külső nézetben. :D

    A kabin tuningolásához meg annyit hogy ez eddig is megoldható volt legalábbis annak akinek van némi affinitása a blenderhez. Egyéb más nyitott pmd-s modellekből kilehet szedegetni az igényesebb 3D modelleket és azokat át lehet tenni bármelyik kabinba, maximum ha valakinek úgy tetszik az adott 3D modellt újra textúrázza. Esetemben csak annyi hogy én a valóságban sem szeretem a szélvédőt telepakolni mindenféle zászlóval meg más egyéb cuccal. :D Szélvédőn elég ha alul ott a navi meg egy-egy viatoll. Legfeljebb hátul az ágyon ott az ágynemű, a jobb 1 előtt meg két demizson tele vízzel vagy hűtőláda... :D
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.09.09. 08:48:58
  • Szabi #47709
    úgy tűnik :))

    végre lesz a mercimbe is GPS, már megérte megvenni azt a sok gagyi festést :DD
  • RedRooster
    #47708
    Szép szerelvény !
  • LACEJKA
    #47707
    mára vége...


    Szép gépek!
  • DIESEL DOG #47706
    Jövet, menet... :D



    Egy gyors 15 perces pihenő...
  • Bazsio
    #47705
    Na végre, egyre jobb érdemleges fejlesztések jönnek.Hajrá SCS!!
  • SimaSuna #47704
    na, 50K, Kelsa és a többiek alkotnak? :D
    Jéééé, vajon hány ilyen levelet olvastak el, ahol ezeket kérjük? :D
  • smog15
    #47703
    Ez most komoly? :O
  • szotyi12
    #47702
    Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy ha egy mód nem kompatibilis a jelenlegi verzióval valahogy meg lehetne csinálni hogy az legyen? A válaszokat előre is köszönöm :)
  • Szabi #47701
    :O
  • Robertoo21
    #47700
    Sziasztok! Ca. 3 év után ismét elkezdtem játszani a játékkal. Minden újítás, javítás, fényezés... tetszik, végre jó irányba haladnak.
    Egy problémát viszont észrevettem. Az autópályára történő "új" le és felhajtóknál nem adják meg az elsőbbséget. Pl.: Pestről mész Pécs felé és keresztezed a felhajtót, és az autópályáról érkező kijön eléd. 3 alkalommal törtek így össze...erre majd figyeljetek. Remélem tudtam segíteni!
  • LiTTLee
    #47699
    Estét az uraknak!

    Jó képek srácok
    Utoljára szerkesztette: LiTTLee, 2015.09.07. 22:49:53
  • akos25
    #47698

    Stafan28: Szép szerelvény...
  • Stefan28
    #47697
  • LACEJKA
    #47696
    Sziasztok régen voltam..
    Sok szép vas van :D
    Imihaver holvagy ? :DDD

  • NIBI
    #47695
    Nem te vagy az első aki ezt mondja a zoomra. Ennyire macerás lenne a zoomolás megépítése? :) Vagy talán inkább a beállítása?!
    A matricást még nem próbáltam, de szerintem az érzékenyebb az egyéb fényforrásokra. Bár ezt csak gondolom... És senki nem érdeklődik a matricás iránt, akkor meg minek erőlködjek vele. :P Ráadásul akkor a kamerába/köré építhetném a LED-eket ami sokkal macerásabb. :)
    Na mindegy a lényeg hogy nekem sikerült és atomstabilan működik, a gyári ár töredékéből megvan a rendszer.
    Érdekes hogy az ETS-esek nem kaptak rá a témára, pedig tényleg nem drága. :)

    Itt (http://nibi.nanoweb.hu/) vannak még infók a fejkövetős TrackIR-ről, és csak érdeklődjetek bátran, mert szerintem az ETS-ben is állati élvezetes, és hasznos. :)
    Ezerszer jobb mint egérrel hadonászni kormányzás közben.. ami eléggé hangulatromboló dolog. :D
  • norbee46
    #47694
  • szaboz80
    #47693
    Hazaérkeztem...


    Izlandon jártam:


  • PetiM44
    #47692
    Pécs nem Skandináviában van, hanem Magyarországon. A Going East kiegészítő kell, hogy meglegyen, illetve a játék legalább 1.19-es verziója, abba került bele ingyenes bővítésként a Going East tulajdonosok számára.
  • otamendi
    #47691
    Sziasztok!

    Pécs melyik verzióban van benne? Sakandinávia?