52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Jancsika1016
    #47690
    Hali egy kis segitségre lenne szükségem a játékkal kapcsolatban eredeti a program inditanám a játékot és hozzáférést kér a steam könyvtárhoz ami engedélyezve is van de nem engedi elinditani a játékot mit csináljak
  • SimaSuna #47689
    Úton autóalkatrészekért...
  • Bazsio
    #47688
    Rjl nem?Akkor csakis Scania-ra és azon belől RJL modelekre.
  • cxaxoxc
    #47687
    Nagy valószínűséggel igen, de nem próbálkoztam másikon vele. Meg kell nézni.
  • garam93
    #47686
    Köszönöm!
    De akkor gondolom ez a tuning mod csak erre a gépre vonatkozik, ugye? Tehát ha belepakolnám a mod-ot, attól még nem tudnám pl. a MAN-ra rápakolni a kis lámpákat, nem?
  • cxaxoxc
    #47685
    Nem használok külön tuning modot. Letöltöttem ets2.lt-ről a járgányt és az magába foglalta a külön rápakolható extrákat. Sok mást is tartalmaz a csomag, de nem igazán vagyok híve a túlcsicsázott dolgoknak, épp elég rá ez is ami van Ez az első (és szerintem egyben utolsó) ilyen flancos autóm. Jó nekem egy letisztultabb, hétköznapibb is. Itt van hozzá link, akit esetleg érdekel: Scania T Longline + Tuning mod

    @bajusza: Köszi
  • Bazsio
    #47684
    Az a kamion máshogy nem jöhetett létre, csak modókkal!Általában tunning mód, és most is az.
  • garam93
    #47683
    Ilyen sárga kislámpákat a hűtőrácsra hogy lehet tenni? Csak modolással?
  • kamionos dzsó
    #47682
    Szia!
    Töltsd le ezt: http://ets2.lt/en/rus-map-v-1-5-2/
    Ez kompatibilis az 1.20-as patch-el.
  • Hudini1988
    #47681
    Üdv! Kérdésem az volna, hogy a legújabb verzióban az 1.20.1-ben a meglévő térképhez az orosz részt hogyan tudom beletenni? Válaszokat köszönöm!
  • hotwheels
    #47680




    Szép képek/gépek!
  • bajusza
    #47679
    nagyon szép.
  • cxaxoxc
    #47678
    Új PC, új járgány









  • Toby0501
    #47677
    Így mindjárt más, köszi! :) Van annyi Scania tuning mod, hogy gyakorlatilag tűt kerestem volna a szénakazalban.
  • akos25
    #47676
    No akkor még egy nekifutás... :-D
    Ha ezt a Scania modot letöltöd, megtalálod benne tuningelemként azokat a felniket, amiket szeretnél... :-)
    Scania
  • NIBI
    #47675
    Sikerült beüzemelnem végre az ETS2-ben is a TrackIR-t, és hát tök jó. :P Régebben írtam, hogy nem működik, aztán kipróbáltam az Opentrack-el és azzal minden jó lett. De ettől még a Freetrack az ász. :P
    Ha valakit érdekel ez a fejkövetős TrackIR cucc, akkor privátban keressen. ;)
    Két játékból van egyelőre videóim, az ETS ugyan nincs köztük (még), de ugyanígy működik abban is. :)
    War Thunder
    Farming Simulator
    Csak érdeklődjetek bátran, már sok repülős és autózós barátnak készítettem és azóta is nagyon boldogságosan használják. :P
    Még több infó itt.
  • Toby0501
    #47674
    Köszönöm, nem lettem okosabb. :)
  • bajusza
    #47673
    Egy "kicsit" feldobtam az Actros-t pár tetőfénnyel, aztán irány Nyergesújfalu:

    http://kephost.com/image/S83Q
    Utoljára szerkesztette: bajusza, 2015.09.02. 15:59:47
  • akos25
    #47672
    Az a felni a Scania tutningelemei közé tartozik, én is ezt használom... :-)
  • Fdm019
    #47671
    a credits-ben ( ahol a kamionkiépítés is van), az 1.12 óta van , igen a gyári és modos pótok is láthatók.
  • Toby0501
    #47670
    Azt a jóféle Scania felnit honnan lehet beszerezni? Amit találtam, az mind régi verzióhoz jó csak.
  • szaboz80
    #47669
    Lehet, hogy noobnak néztek, de eddig nem is igazán foglalkoztatott:

    Ezt a pótkocsi böngészőt hol találom? Ebben a modként berakott pótok is megnézhetők?
  • akos25
    #47668
    Norbee 46, Diesel Dog: Nincs mit, örülök ha ennyivel is a közösség hasznára válhattam...
  • DIESEL DOG #47667
    Esti itatás... :D



    akos25: Hatalmas köszönet a pótkocsiért!
  • norbee46
    #47666
    Köszi szépen!
  • akos25
    #47665
    Sziasztok! :-)
    Mivel páran kérték tőlem pm-ben a pótot, így gondoltam megosztom veletek... Valójában a pót az SCS Trailer Pack 1.2 részét képezte, csupán kiemeltem a csomagból, és átskineztem, szóval a többi nem az én érdemem... :-) Még annyi, hogy a póthoz csináltam egy cargo packot, ami a pót könytárában található, melynek köszönhetően minden pótot lecserél a játékban, persze ez szerkeszthető... :-)
    Tehát a pót:

    Letöltés
    Használjátok egészséggel... :-)
    Jó éjszakát... :-)
  • Bazsio
    #47664
    Kösz, megmentettél :)
  • Carl Davies
    #47663
    Telefonozott :D
    Amúgy a körforgalmas közlekedés is elég szerencsétlen. Bent vagyok, erre oldalról bejön egy, telibe nekem.

    Viszont ez a jelölgetés tetszik a térképen. Útközbe be akarok menni egy városba felfedezni mondjuk, akkor nem felejtem el.
    Meg a TSM map is működik még vele. Bár pár textúra nem jó, mert egy markoló rózsaszín volt. Néhány benzinkútnál meg piros részek voltak. De az nem érdekes.
  • endy papp
    #47662
    Azért ezek a javítások generálnak olyanokat amikkel a pár év alatt nem találkoztam.
    Az első (javítás utáni) utamon pár km után,lefékezek erre durr belém jön hátulról....igaz sérülést nem mutatott de nagyot koppant.
    Még pár év és "jó" lesz,kiforrja magát.....
  • Hexenking
    #47661
    Szia dobd át a pótkocsi linket, és ird le milyen rendszámot szeretnél.
  • Isti1
    #47660
  • LiTTLee
    #47659
    Mindig fuvar végén írd át.Mielőtt lerakod a pótkocsid megjegyzed a kilométert,belemész a Cheat Engine-be,beírod,kidob elég sokat.Leadod a pótkocsid,de úgy hogy legalább 3-5km külömbség legyen a két szám között.Miután leadod a pótkocsid,beírod a megjelenő kilométeróra állást.Most talán 3-4 darabot fog kidobni azokat átírod és voala kész,leglább is remélhetőleg
  • Tikudvar
    #47658
    Illetve csinálni.
    Tikudvar #47656
  • bajusza
    #47657
    Most ezzel a szépséggel tolom a fuvarokat:

    http://www.kephost.com/image/S8Be
    Utoljára szerkesztette: bajusza, 2015.09.01. 16:09:49
  • Tikudvar
    #47656
    Eddigi legszebb vasam.
    Valaki tudna a pótkocsira rendszámot intézni?

  • Bazsio
    #47655

    Szépek a vasak
  • Bazsio
    #47654
    De akartam folytatni....
  • norbee46
    #47653
    Szép gépek!

  • Carl Davies
    #47652
    Majd lesz ebben is. (amúgy se menőzésre van a megtett km )
  • akos25
    #47651

    Szép gépek/képek fiúk...