52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Stefan28
    #47810
    ez az 1.21-es fríssités? Mert frísitettem és semmi.
  • Szabi #47809
  • Skypack
    #47808
  • Dreko7
    #47807
    az azért van mert a kormány driverében és/vagy a játékban nem a 900 fokos elfordulás van beállítva. De ha haza értem akkor lefényképezem az én beállításaimat ami a driver és a játékban van.
    Utoljára szerkesztette: Dreko7, 2015.09.25. 09:32:06
  • vasi Zoli
    #47806
    1x is köszönöm a válaszod!

    Másodszor pedig igen, így telepítettem map-ot. Annyi különbséggel, hogy nálam az 1.97-es verzió összesen 5 részből állt. Természetesen valamennyit letöltöttem.

    Gyanítom, hogy a 32bit-tel lesz a probléma :(
    Sajna öreg szekeremen csak így megy hiba nélkül a játék.
  • smog15
    #47805
    Újabb vidi:

  • Stefan28
    #47804


  • WIM
    #47803




    Szép gépek/képek!!
  • fcbarcelona1
    #47802
    És még az lenne az egy kérdésem, hogy amikor elforgatom a kormányt már több mint 180 fokba akkor utána nem úgy forog a kormány ahogy én akarom hanem gyorsabban
  • fcbarcelona1
    #47801
    SIkerült de nekem pont hogy ki kellett pipálni
  • macleody
    #47800
    A kormány driverében vedd ki a kombinált pedálnál a pipát.
  • fcbarcelona1
    #47799
    Így jó?
  • Bazsio
    #47798
    Milyen jó, nem tölti be a képet....
  • fcbarcelona1
    #47797
    Mindig tapasztalom akár mennyivel megyek
    Nincs bekapcsolva az auto motorfék
    Utoljára szerkesztette: fcbarcelona1, 2015.09.24. 18:37:37
  • fcbarcelona1
    #47796
    Így van beállítva
    http://www.kephost.com/image/SMVr
  • Bazsio
    #47795
    Akkor az nagyon jó.Mikor tapasztalod?
    Amikor 90-el mész?
    Esetleg nem úgy van hogy, te mész 110-el és automata motorfék be van kapcsolva?
    Megnézted a két tengely érzékenységét?
  • fcbarcelona1
    #47794
    Logitech driving force gt kormányom van
  • hangacsi
    #47793
    Az automata retarder és/vagy az automata motorfék nincs bekapcsolva a beállításokban? Ha igen, az lesz a baj. Vedd ki a pipát.
  • Bukephalos
    #47792
    Tél


    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.09.24. 16:05:17
  • Bazsio
    #47791
    Rosszul van beállítva, a gáz/fék tengely, milyen kormányod van? Állítsd be mindkettőnek az érzékenységét egyformára.Lehet hogy a fék rosszul van beállítva, de aztán ha valami noname kormányod van akkor azon nem lehet segíteni.
  • macleody
    #47790
    Szép vas. RJL?

  • CsiziTrucker
    #47789
    Üdvözlet uraim!
    R560

  • szaboz80
    #47788
    A map-ot ennek megfelelően telepítetted? (Ez német nyelvű, de az oldalon megtalálod az angol nyelvűt is.) A DEF-fájl is fontos, nem elég csak a letöltött cuccot bemásolni. Én is a Promods-ot használom 3 Trailerpack-al és 1 tuning moddal gond nélkül. Egy biztos: a Promods eléggé gépigényes...
    És miért 32 biten játszol? Milyen géped van? 64 bit?
    Utoljára szerkesztette: szaboz80, 2015.09.24. 07:24:08
  • vasi Zoli
    #47787
    Üdv Kollégák!

    Segítségetek szeretném kérni!

    1.20.1patch-et használom. Letöltöttem hozzá a Promods 1.97-et és sajnos betöltéskor lefagy a játék :(

    Mi lehet a probléma?

    32bit-en fut a játék és modok nélkül is ugyanaz a jelenség :(

    Köszönöm a segítséget!
  • marci1998
    #47786
    és az miért van hogy amikor leveszem a lábamat a gázról akkor a kamion nagyon gyorsan elkezd fékezni?
  • Dreko7
    #47785
    persze. :)

    Amúgy google a barátod:)

    https://www.google.hu/search?q=logitech+dfgt+ets2&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Y0QCVs6AGImPU-LZi4gB
  • Axtros
    #47784
    Beállítod magadnak, ahogy kényelmes és kész. Nem igényel olyan nagy konfigurációt.
  • fcbarcelona1
    #47783
    Sziasztok!
    Vettem egy Logitech driving force gt kormányt és azt szeretném kérdezni, hogy tudtok küldeni valami jó beállítást hozzá amivel rendesen működik?
  • Stefan28
    #47782
  • DIESEL DOG #47781
    Üdv az uraknak! Rég voltam eme topik háza táján. Spoilerbe rakom mert kicsit sok lesz. Összeollóztam a gépsast... :)



    Szép gépek srácok!
  • hotwheels
    #47780


  • smog15
    #47779
    Scaniaval is egy kis gameplay :) Bal alsó sarokban lévő nvidia-s cuccot nem tudom, hogy lehet eltüntetni.



  • Hudini1988
    #47778
    Valaki mondja meg, hogyan lehet az, hogy egyik kamionnak sincs trailere csak nekem amikor fuvart viszek! Ez miért van?
  • macleody
    #47777
    Tegnap elindítottam a játékot, eltűnt a középre húzás a G27-nél, holott be van állítva driverben. Ha kihúzom az usb csatit és visszadugom, úgy van középre húzás, viszont eltűnik az ffb, tehát nincs visszajelzés.
  • kcstbp
    #47776
    Köszönöm, ez jó gondolat, de nem. Blenderben megnyitottam szerkesztésre és nincsenek benne a fények "gyárilag" sem. Programozói trehányság. Vagy annak idején rohantak vele és kifelejtődött, nem tudom. Nektek fel sem tűnt, hogy amikor este tankoltok, sötét van a kútnál? :)
  • hangacsi
    #47775
    Nálam nem jelentkezik ez a hiba.
    Nem lehetséges, hogy valamelyik mod okozza?
  • kcstbp
    #47774
    Sziasztok!

    Ezt a hibát szerintetek javítják? Amióta megjelent a Skandinávia kiegészítő, ez fennáll és elég zavaró: a svéd és a dán benzinkutakon nincs világítás, csak a norvégokon...

    Hol lehet ilyet jelezni?


    Utoljára szerkesztette: kcstbp, 2015.09.20. 18:41:52
  • Bukephalos
    #47773
    Tökéletesen igazad van, nem is akarok veled vitatkozni, pláne nem háborogtam
    Csak már beleöltem egy csomó időt, garázs, sofőr pénz stb. szóval sz@r dolog lenne azért feladni, mert a játék nem kompatibilis vele. De lehet, meg van a karácsonyi ajándék magamnak
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.09.20. 16:16:28
  • Ricsike95
    #47772
    Köszönöm szépen! Ha vhol el tévedek akkor majd jelentkezem még! :D
  • PetiM44
    #47771
    Egyfelől nem vagy rákényszerítve a megvásárlására, mert ha nem használsz modokat, akkor továbbra is tudsz játszani. Másrészt 4000 forintba kerül a kiegészítő, az pedig egyáltalán nem drága, főleg a kidolgozottsági szintjéhez képest. Ha megveszed, lehet hogy nem is akarsz utána map modokat használni.

    Azt nagyon sokan elfelejtik, hogy a modok folyamatos kompatibilitását nem mindig lehet garantálni, pont azért, mert nem hivatalos kiegészítők. Utána meg nekiállnak háborogni, hogy "miért nem kompatibilis ez meg az", és miért kell hozzá a kiegészítő. A mod készítőjének a saját dolga, hogy eldöntse, merre akar terjeszkedni a pályával, viszont ez adott esetben az összekötések miatt igényelheti a hivatalos térképkiegészítőket. Mondhatni ez van, ezt kell szeretni.