52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • macleody
    #47850
    Úgy látszik a moddolt kamionokba nem lehet bepakolni semmit a dlc-ből. Scania RJL-t hajtok, megnézem még más fülkével hátha.
  • macleody
    #47849
    Megvásárolható a Cabin Accessories DLC steamen.
  • smog15
    #47848
    Köszi! Pedig még kormányom sincs, de majd azzal is csinálok felvételt.
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2015.09.30. 10:15:34
  • bajusza
    #47847
    Nekem az 1.5.1-es orosz map van fenn + DLC-k es rendesen fut.
  • kamionosjoe
    #47846
    Nagyon jó a videó, és a többi is amibe belenéztem. Grat. :)
  • SirHiggins
    #47845
    Feltettem az 1.5.2 -t de vmiért kifagy betöltéskor... fent van az east+scandi is
  • macleody
    #47844
    Tudtok valami normális 700-as Scaniat ami nincs teleaggatva szar függönyökkel meg zászlókkal?
  • Axtros
    #47843
    Nekem a RusMap legfrissebbével működik, illetve plusz a két DLC. A RusMap-hoz kell a Going East.
  • SirHiggins
    #47842
    Sziasztok,

    TSM 6.0.1 -el melyik orosz (vagy egyéb) map kompatibilis?

    thx
  • DIESEL DOG #47841
    Halihó!



  • smog15
    #47840
    Újabb vidi szerintem ETS2 legszebb szakaszán:


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.09.30. 07:43:04
  • Axtros
    #47839
    Nem, ezek a kisebb DLC-k csak steamen keresztül szerezhetőek be.
  • hangacsi
    #47838
    Tudtommal nem.
  • Desert
    #47837
    A High Power Cargo dlc, dobozos változatban beszerezhető?
  • ocskoszilard
    #47836
    küldtem privátot
  • cxaxoxc
    #47835
  • bajusza
    #47834
    szép darab.
  • cxaxoxc
    #47833
    Az új Scania-val Lengyelországban:





  • SimaSuna #47832
    Megálltunk délutáni teázásra..
  • Jancsika1016
    #47831
    Hali egy kis segitségre lenne szükségem a játékkal kapcsolatban eredeti a program inditanám a játékot és hozzáférést kér a steam könyvtárhoz ami engedélyezve is van de nem engedi elinditani a játékot mit csináljak léci
  • MauroN
    #47830
    Srácok, az erő visszacsatolási csúszkákat kb hova kell állítani, hogy a legvalósághűbb legyen? DFGT-m van.
  • Martens4466
    #47829
    Az hogy tolja a kanyarban a pót a vontatót, az a valóságban is így van, főleg ha nagy tempóban veszed be a kanyart!
  • fcbarcelona1
    #47828
    Ha valakinek van Driving force gt kormány az át tudná nekem küldeni a driver beálíításait?
    Köszönöm
  • Szabi #47827
    rengetegen kérték, így jó hogy jön, hogy van-e értelme.. nincs.. de 3-5euro-t gondolkozás nélkül megér, hogy támogassuk a csapatot :)
  • Stefan28
    #47826
  • holecsko10
    #47825
    Hát amit láttam ebben a dlc-ben csak is a GPS-nek lesz értelme, de vajon csak is az A oszlop közelébe lehet majd le rakni vagy a kabin közepén is műszerfalra vagy tappancsos kiadás az ablakon.

    Én inkább bővítettem volna a térképet vagy ki javítottam volna a 6x2 6x4 6x2 hátsó alvázakat mert 22 tonnánál balra kanyarodva jobbra tolja el magát, és ez csak egy sii fájlt kellene át írni és újra jók lennének vagy egy MAN TGX Euro6 lemodellez hetek volna.
    Vagy ha kiegészítő dlc akkor felújított addonokat pl kürtöket oldalra fel szerelni sárvédők vagy pár márkával el látott fényszórókat új kürtöket vagy külön kapcsolható tető fényszórók ködlámpa rengeteg minden nincs ki aknázva még nem is szólva a tandemekről.
    Az is igaz hogy amikor kijön ez a dlc be kerül a kosárba de azért többet is tudnának az SCS csapat.
  • macleody
    #47824
    Egyébként meg elmennek a picsába, hogy nem lesz benne multi. Tudják nagyon jól, hogy igény van rá, de úgy látom leszarják.
  • Skypack
    #47823
    6000 Ft. volt ennyiért vettem meg dobozosan megjelenéskor. Ez az ár meg csak találgatás tuti nem lesz ennyi.
  • macleody
    #47822
    Miért? Az ETS2 se volt olcsóbb szerintem megjelenéskor. Ez is egy új cucc, azoknak mindig elkérik az árát. Majd megveszem ha akciós lesz. Nem vagyok különösebben oda az amerikai kamionokért, de a mapra kíváncsi vagyok.
  • endy papp
    #47821
    Picit túlárazottnak érzem...
    American Truck Simulator
  • Gerdzso
    #47820
    Úgy legyen! :D
  • Stefan28
    #47819
    majd lesz az 1€ is ha le lesz akciózva. Amúgy nagyon jól megcsinálták a fizikát.
  • CsiziTrucker
    #47818
    Hali! Kössz! A tiéd is szép, jó nagy kabinod van:) Scania megastort használtam, de most ezt az Rjl-t megnézem!
  • hangacsi
    #47817
    Szerintem 3-5€ között lesz. Legalábbis annyi lenne reális érte.
  • macleody
    #47816
    Ez mikor fog megjelenni?
  • npolos
    #47815
    egy ilyen apróságért elég sok az :)
  • Toby0501
    #47814
    Remélem, 10€ elég lesz rá, nem szívesen költenék ilyen kis apróságra többet.
  • Stefan28
    #47813
    köszi. Az nem jó. :( De meg értem a videót látván.
  • Szabi #47812
    1.21 Public Beta Changes
    1.21.0.2
    MISC
    Workaround for missing geometry on low-end Intel GPUs on OSX
    Fixed possible use of incorrect files after switching between profiles with different set of mods
    Corrected vegetation sometimes appearing at wrong places in the map
    The hud mirror switching key (F2) now enumerates all combinations: both off, only far on, both on, only near on
    Improved road collisions

    CONTROLS
    Added automatically generated Range-Splitter layout for H-Shifter.
    Improved compatibility with G29 force-feedback
    When shifter layout is named (attribute "name"), the name string is shown in the game for better recognition.

    VEHICLES
    Improved reflections in the interior
    Fixed spider paintjob from Halloween DLC missing for some variants of DAF Euro 6 cabin
    Adjusted external interior for Actros 2009

    SOUND
    Improved sounds of tires and suspension
    Improved sounds for manipulating blinker and brake sticks
    Reduced volume of interior stick noises
  • HosszúGábor
    #47811
    Nem ez egy fizetős DLC.