52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Axtros
    #47890
    Ez a mostani "kabin dekorációs" DLC abban nincs benne. Legfeljebb a steam-en azt is letölthetővé teszik hozzá, de ezt nem hinném.
  • Desert
    #47889
    Vagy a Legendary változat, csak az meg kissé borsos.
  • Axtros
    #47888
    Azért csak steam-en, mivel ez a DLC csak egy kisméretű kiegészítő csomag, nem tartalmaz sem minőségileg, sem pedig mennyiségileg annyi tartalmat, hogy kiadják dobozos verzióban is. Igazából ez is ugyan olyan, mint a festési csomagok. Amúgy a Skandinávia DLC-t is csak steam kódos verzióban lehetett megvásárolni, csak annak volt "üres dobozos (csak kódot tartalmazó) DVD-s" változata is.
  • Puhos
    #47887
  • PetiM44
    #47886
    A Going East-et és a Skandináviát kivéve a többi DLC-t is csak Steamen lehet megvenni.
  • joceruza
    #47885
    Sziasztok!
    Milyen térképet,térképeket ajánlotok 1.21.1 mellé?
  • bajusza
    #47884
    Hungary Map 0.9.26-ból egy screenshot: A Pilisben becsúsztam az árokba Dunaújváros felé menetben. Annyira szűk arra az út, hogy inkább a 11-es út a legjobb talán, így azon mentem tovább.

  • aurél64
    #47883
    Csak steamen? miért nem lehet úgy mint a többi DLC-t?
    Utoljára szerkesztette: aurél64, 2015.10.06. 17:16:08
  • Axtros
    #47882
    Nem mod, hanem ez a legújabb fizetős DLC egyenesen az SCS-től. (Steam-en keresztül vásárolható meg.) És nem csak Renault-ba, hanem minden típusba bepakolhatóak.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.10.05. 22:20:50
  • TopGun
    #47881
    Szia! ezek a kis fityego "izék" meg az iranytu es a szelvedo bal oldalan a GPS csak a Renault-ban van benne? vagy valamilyen mod tartalmazza oket?
  • smog15
    #47880
    Szerintem jó lett a fizikája a kis fityegő izéknek :D

  • kamionosjoe
    #47879
    Üdv újra! Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem csak a Go east kiegészítő van meg, akkor is le tudom tölteni a multiplayert és játszani vele?
  • kamionosjoe
    #47878
    Nem baj, azért köszi, hogy megnézted.

    Egyébként találtam egy osztrák rádiót is, Hitradio oe3 csak németnek van jelölve a játékban.
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2015.10.03. 15:51:17
  • Carl Davies
    #47877
    A Kék dunának nem is találtam stream linkjét, a Petőfit meg valamiért nem játssza, pedig próbáltam többel is.
  • Bukephalos
    #47876
    Sziasztok!

    moddolt kamion esetén meg tudom változtatni az ülés előre tolásának mértékét? Sajna, hiába tolom teljesen előre addig, amíg engedi még így is túl távolinak érzem. Ha lehet, írjátok meg légyszíves melyik állomány mely sorát kellene módosítani, hogy még előrébb lehessen az ülést húzni!

    Köszönöm!
  • kamionosjoe
    #47875
    Még ennyire nem merültem bele, de igen változtatok akkor a billenytyűkiosztáson, köszi a tippet. Meg akkor a class fm-et is belerakom, köszönöm ezt is. :)
    Ha esetleg nem nagy kérés a Petőfi és Kék duna rádióknak is meg tudnátok adni az előrhetőségét az jó lenne, azokat szoktam még hallgatni.
  • balika223
    #47874
    Helló mindenki!!



    Szép képek/gépek.
  • Carl Davies
    #47873
    Ha kell akkor itt a class fm. A live streams.sii fájl-ba be kell másolni. ( dokumentumok / ets2 )

    stream_data[0]: "http://109.199.57.91/4784/live.mp3|Class FM|Live|HU|128|1"
  • Fenimor
    #47872
    Hazai rádiók egy helyen:Online rádió
  • Bazsio
    #47871
    Vagy ha akarsz rakhatsz be akár magyar rádió csatornát is.
  • hangacsi
    #47870
    De azt azért tudod, hogy a gombkiosztás szabadon változtatható?
    Én egyébként külső programmal hallgatom játék közben a zenét, vagy a podcastokat.
  • SirHiggins
    #47869

    Utoljára szerkesztette: SirHiggins, 2015.10.02. 23:32:09
  • kamionosjoe
    #47868
    Se magyar, se osztrák rádió nincs berakva a játékba, de közben teli van orosz, bolgár, szerb rádiókkal miközben ezek az országok nem is szerepelnek a játékban. A rádió váltás 'R gombolt meg közvetlenül a motor kikapcsolása 'E gomb mellé rakták be így sajnos még véletlenül is rányom az ember. Bocsi hogy panaszkodom, de ez kicsit idegesítő dolog szerintem, nemrég játszom csak ezzel a játékkal.(Egyébként van rendes kamionos jogosítványom is, csak most nem abban dolgozom.)
  • macleody
    #47867
    Pimp my ride :)

  • Stefan28
    #47866


  • Axtros
    #47865
    Köszi a videót, legalább láttam, hogy mit tartalmaz. Nem rossz, fel is tudja dobni a játékélményt ideig-óráig, de azt hiszem ez inkább mehetett volna simán patch-be, ezért pénzt adni nem érdemes. Sokkal többre tartanék - és fizetné is érte - egy új típust, vagy a tandemes megvalósítást, esetleg valamekkora térkép bővítést. Talán megveszem valami akció keretében. :)
    Még egyszer kössz!
  • smog15
    #47864
    Új DLC-ről egy kis vidi:

  • Szabi #47863
    sajnos csak a balszélre :-/
  • kamionosjoe
    #47862
    Ez lett sajnos. Köszi.
  • hotwheels
    #47861
  • macleody
    #47860
    És a bólogatós kutya hol marad? :)
  • smog15
    #47859
    Király :) 8-kor végzek és én is kipróbálom :)
  • Carl Davies
    #47858
    F8 vagy melyiket megnyomod és hívod a segítséget.
  • Axtros
    #47857
    A navigátort középre is lehet tenni, vagy csak a szélére?
  • Szabi #47856
    yeah
  • kamionosjoe
    #47855
    Üdv! Egy olyan problémám támadt, hogy egy kis szegélyre felmentem a telephelyen Hamburgban és most valahogy se előre, se hátra felé nem tudok elmozdulni a géppel, csak pörög a kerék ha nyomom a gázt. Volt már valakivel ilyen? És mit kéne most csinálnom?
  • hangacsi
    #47854
    Egész jól sikerült megtippelnem az árát.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2015.10.01. 14:12:11
  • SirHiggins
    #47853





    Utoljára szerkesztette: SirHiggins, 2015.10.01. 13:23:31
  • SirHiggins
    #47852
    Működik a rusmap, vmi más verziót szedtem le mint ami kéne:)
    Az elképzelhető, hogy a rusmaptól lecsökken az AI forgalom? Mintha most kevesebben lennének az utakon...
  • Szabi #47851
    azért ez nem túl meglepő..