52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • CzUKi
    #47930
    Útra készen


    by Ákos Czukovács, on Flickr
  • akos25
    #47929



  • LeWyTy
    #47928
    Van esetleg hozzá illő magyar pótkocsi skin pakk?
  • LeWyTy
    #47927
    Köszöntem szépen
  • DIESEL DOG #47926
    Azt hiszem a Hungary mapot keresed... ;)

    Hungary map v0.9.26+

    Szvsz egyik legjobb, legkidolgozottabb map, nagyon hangulatos. Pilisben igencsak vannak szűk sanszos helyzetek, és vannak olyan széttúrt telephelyek ahol lehet fejet vakarni hogy hogyan is kellene betenni a pótkcsit... :D
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.09. 22:03:20
  • LeWyTy
    #47925
    Sziasztok. Van valami olyan map ahol szűk helyzetekbe lehet kerülni? Pl mint a Scania Truck Driving Simulator.
  • Zsolt7411
    #47924
    Köszönöm a választ,de sajna úgy sem az igazi.
  • DIESEL DOG #47923
    Hozok pár képet... :)

  • SirHiggins
    #47922
    Igen, de a JBK trélerek standalone-ok ill. AI-ban is benn vannak.
  • DIESEL DOG #47921
    Nálam egyetlen egy trailer pack van. A satan19990 féle v3.8-as. Ezzel nincs semmi gond. Néhány pótra alapból nincs írva traffic_trailer_storage.sii de azt utólag megoldottam. Plusz van még mellette pár pótkocsi önmagában.

    Btw, az eltűnő kerék az általában "lod" probléma szokott lenni.
  • SirHiggins
    #47920
    Sanszos.... teljesen szét@te az eddigi modokat a patch...
    Le kellett szednem az összes JBK trailer modot és a többit pótost is.
    Mondjuk azt nem értem, hogy a JBK félék miért nem kompatibilisek ...eltűnő kerekek probléma, pedig
    nem is AI modok...

    Tegnap leszedtem Fred_be illetve Bora féle pótokat, kiv leszek működnek-e...
  • DIESEL DOG #47919
    Nem lehet hogy valami mod kavar be? Mert nálam tökéletesen megyen 1.21 alatt is a truck traffic pack...
  • ikarus44
    #47918
    Nekem sajnos nagyon akad, míg a régi részeken simán megy...
  • hangacsi
    #47917
    Tudtommal ez mindenkinek ilyen. Nekem is. Az új területeken vannak új, részletesebb grafikai elemek és szerintem ezért esik le az fps. Nálam észrevehető, de nem zavaró mértékben.
  • krisz0702
    #47916
    Az még okés is lenne de eddig meg jó volt? Amikor meg be akarok írni valamit akkor nem ír semmit sem.
  • ikarus44
    #47915
    Sziasztok!
    Tegnap töltöttem le az új patcht, de az "új" pályarészeken (Skadináv részek, és a golden edition óta új városokban, és pályarészeken) nagyon alacsony az fps-em. Valaki tapasztalt ilyet?, és ha igen hogyan oldotta meg?, mert minden lehetséges beállítást próbáltam, és semmi változás. Az eredeti pályákon, és a keleti részeken viszont minden jó, tehát nem a gépemmel van baj. Semmilyen modot sem használok.

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • SimaSuna #47914
    @-t ne feletsd el beírni :)
  • Carl Davies
    #47913
    Hát hibás az email vagy a jelszó.
  • SirHiggins
    #47912
    Magára a traffic pack-ra, a személy autóst megtaláltam az up to date, viszont a többi (truck,BDF,painted truck) nem műkszik az 1.21-el
  • krisz0702
    #47911
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Miután a játék lefrissítette magát, én mikor elérhetővé vélt letöltöttem a hozzá való multi verziót, telepítettem és mikor elindítottam a bejelentkezésnél nem enged tovább mert hibás az email vagy jelszó. Mi lehet a gond?
  • macleody
    #47910
    A renderelést próbáld játékban. 200%-nál már nem olyan recés, bár nem túl izmos a kártyád.
  • Zsolt7411
    #47909
    Sziasztok.Segítségre lenne szükségem.Van egy HD 5770 vga,és hiába állítom be a játékban vagy a kártyán az élsímitást,látszik hogy semmit nem csinál ugyan olyan recés minden.A legújabb catalyst van fent régebbivel még nem próbáltam.Segítséget előre is köszönöm.
  • ocskoszilard
    #47908
    Gondolom olyan mint a többi demója, vagyis időre van korlátozva.
  • Gerdzso
    #47907
    Hali!

    Valaki nem tudja, hogy az miért van, hogy multiban miért nem tudunk egy városba szállítani? Mindkettőnknek teljesen máshova szólnak a fuvarok, ami így elég gázos..

    Illetve sokaknál látok ilyen "klán" jelzést, olyat hogyan lehet csinálni? :)
  • npolos
    #47906
    traffic pack-okkal vigyázni kell, a buszok esetén rendszeresen előfordult, kereszteződésben ha a vonalhoz közel áltam le, akkor a kanyarodó busz telibe talált, nem tudott befordulni, tolatni már nem tudtam, mert mögöttem álltak, párszor eltalált mire elindultam :)
    1.20-nél még gond volt velük, azóta nem használom
  • DIESEL DOG #47905
    Ööö, magára a traffic packra gondolsz vagy a forgalom sűrűségére?

    Btw, a frissített jazzy féle traffic packot használd. Traffic pack by Jazzycat v3.1
    Ha meg a forgalom sűrűségére gondolsz akkor nincsen jobb a Supric féle traffic modnál. Reworked traffic behavior btw... cím ne tévesszen meg az első post már lett frissítve azóta. ;)

    Utóbbi többféle mappal is működik kiválóan, köztük a Hungary mappal és a ProMods, TSM mappal is.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.08. 10:54:53
  • SirHiggins
    #47904
    Abban vki tud segíteni, hogy 2.21 alá milyen AI forgalom packokat érdemes feltenni?
    Eddig Jaccycat féle csomagokat használtam, de az új patch-el nem annyira akarnak működni...
  • szavulyzsolt
    #47903
    Szóval... Valaki tudna valamit mondani erről? "Lenne egy kérdésem: steam-es játékot használok, az alap és a going east verziót. Sajnos még nem volt lehetőségem a Skandináv DLC-t megvenni, viszont a hivatalos oldalon láttam, hogy le lehet tölteni a demo-ját. A kérdésem az, hogy a scandinavian demo mit fed? Időre enged belépni a területre, vagy csak egy részébe? Sajnos sehol nem kaptam leírást, hogy ez a demo hogy is működik...

    Előre is köszönöm a választ! :)"
  • DIESEL DOG #47902
    Kis kreativitással meg photoshoppal sokmindent kilehet belőle hozni. Én kicsit átdolgozom a zászlócskákat. Ahogy időm engedi foglalkozom vele. Magyar zászlók lesznek majd (meg már van is kettő féle). Normális nagy felbontású textúrákból összerakva kicsi textil effekttel. :)

    CzUKi: nagyon szívesen. ;)
  • LiTTLee
    #47901
    Hát én 3,50-ért kicsit többet vártam volna,de ne panaszkodjunk.Örüljünk,hogy ilyen is van.
  • CzUKi
    #47900
    Láttam, köszönöm :D
    Azt a pack-ot már próbáltam, de annyira nem jött be, ez a másik viszont jónak tűnik
  • DIESEL DOG #47899
    Ment pm. ;)

    Csak abból kifelejtettem hogy van még egy. Abasstreppas féle wheel pack.
  • CzUKi
    #47898
    Tényleg egész jól sikerült a DLC
    by Ákos Czukovács, on Flickr


    Valaki tudna nekem ajánlani egy viszonylag valósághű, vagy szépen kidolgozott kerékpakkot ? Kerestem, de én nem találtam sehol olyant, ami kompatibilis lenne az új (külön gumi, külön felni) verziókkal. Köszönöm előre is !
  • bajusza
    #47897
    Kérnék egy linket, ahonnan leszedhetem ezt a Kamaz 54115-öst, ami ebben a videóban szerepel: https://www.youtube.com/watch?v=l4kmgmP-FIs
  • holecsko10
    #47896
    Jelenlegi Man belsőm :)
  • Desert
    #47895
    Jogos, figyelmetlen voltam az előzményt illetően.

    Kérdés, a steam teljesítményeket, a játékban is jelzi vagy csak steam profilban?
  • DIESEL DOG #47894
    Jó pofa lett ez az új DLC. De csak magyarosan... :D


  • smog15
    #47893
    Épphogy elég lett az üzemanyag de volt már neccesebb is :)

  • SirHiggins
    #47892
    1.21 előt használtam valami 'megastore reworked' modot.
    Nos azzal fel tudtam pakolni a különböző kiegeket, viszont 1.21-ben eltűnik tőle a kamionok belső része.
    (valsz nem kompatibilis az újabb patchekkel) Ellenben ha kiveszem a modok közül, akkor meg egyáltalán
    nem látszanak a kiegek (táblák,ledek stb).
    Erre vmi 5let? (már ha érthető,hogy mi a probléma:) )
  • szavulyzsolt
    #47891
    A kabin dekorációt meg kell vásárolni. Steam-en 3.99 euro...

    Viszont srácok! Lenne egy kérdésem: steam-es játékot használok, az alap és a going east verziót. Sajnos még nem volt lehetőségem a Skandináv DLC-t megvenni, viszont a hivatalos oldalon láttam, hogy le lehet tölteni a demo-ját. A kérdésem az, hogy a scandinavian demo mit fed? Időre enged belépni a területre, vagy csak egy részébe? Sajnos sehol nem kaptam leírást, hogy ez a demo hogy is működik...

    Előre is köszönöm a választ! :)