52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • BigdaweM12
    #47970
    #DIESEL DOG: köszönöm a modot :) de kibontás után az összes file-t be kell másolni a mod mappába? alap mappal játszok amúgy
  • DIESEL DOG #47969
    A világítás színét a dashboard_color.sui fájlban tudod változtatni. ITT van hozzá egy nagyon jó SCS színkód konverter, én ezt szoktam használni. Az indicators modot /ha jól emlékszem akkor így volt/ amikor letöltötted akkor az egy külön scs könyvtár fájl. Azt egyszerűen csak be kell pakolni a mod mappába majd a mod kezelőben aktiválni, vagy lehet úgy is ahogyan én csináltam az rjl féle scania modokkal hogy beletettem a kamion könyvtárába. Mindent értelemszerűen a helyére. scs fájlból scs fájlba tárolással átpakolni, de előtte készíts biztonsági másolatot az eredetiről.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.16. 12:41:27
  • akos25
    #47968
    Köszi az infót, le is szedtem... Viszont azt tudod-e, hogy a műszerfal megvilágításának a színét hol lehetne változtatni, illetve, valami úton bele lehet-e rakni a beltérbe a Scania indicators modot?
  • DIESEL DOG #47967
    Új családtag a flottában... :)



    #BigdaweM12: Ez kell szerintem neked. Én legalábbis ezt használom a Hungary mapon 1.21-es verziójú játékkal. Teljesen oké a forgalom. Van forgalom rendesen kb. mint a valóságban de ugyanakkor nincsen olyan hatalmas stau mint más traffic modoknál. Szvsz, a legjobb forgalom mod. /ja, és jó a jazzycat féle pakkokhoz is, meg több maphoz is, de mindent megtalálsz a linkelt topikban róla/
  • BigdaweM12
    #47966
    van olyan beállítás a játékon belül vagy valami mod ami növeli az utakon a forgalmat és a parkolókban is nagyobb élet van? régebbi verzióknál volt hogy helyem se volt a kutakon, komp tele volt most meg parkolók is szinte üresek
  • SirHiggins
    #47965
  • macleody
    #47964
    Milyen ellenőrző kódot? CD kulcsra gondolsz?
  • Axtros
    #47963
    Elvileg egyszer.
  • Jetro 2105
    #47962
    Sziasztok a Stream-re hányszor kell beütni az ellenőrzőkódot helyesen, hogy elfogadja.?
  • Axtros
    #47961
    Itt egy tutorial erre.
  • Puhos
    #47960
    Köszi, egyébként pl. kamionra, pótra, tuningra, ilyenekre gondoltam.
  • IkarusMan
    #47959
    Hali
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ezt a megoldást hogy tudom megoldani? Vagy legalábbis azt hogy a GPS a tableton legyen. Előre köszi a választ.

    Utoljára szerkesztette: IkarusMan, 2015.10.15. 17:09:08
  • DIESEL DOG #47958
    Üdv!

    Ha arra gondolsz hogy más map modokat akkor azt nem. De egyéb más modokat lehet, általában nem szokott összeomlani a játék összeférhetetlenség miatt.

    # akos25: Nem, nem privát, tölthető. Egyébként ez az RJL féle Scania mod, teljesen testreszabható. Én a sajátomon annyit variáltam hogy adtam hozzá kapcsolható fülke belső világítást, plusz hozzáadtam a TomTom navi modot hogy működjön vele továbbá hozzátettem még a kuba141 féle digitális kijelző modot, így kb. teljesen olyan mint a valóságban. A kerekek pedig az 50Keda féle wheel packból vannak hozzá. Ami pedig a félpótkocsi(k) pedig a satan19990 féle modpackból vannak. :)
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.14. 20:27:13
  • Puhos
    #47957
    Hali!

    A Hungary map mellé lehet berakni más módokat?
  • Papa51
    #47956
    Sziasztok!
    Újra megkérdezem! Valamelyikőtök nyomja a legújabb frissítéssel a legújabb TSM mapot gond nélkül? Találkoztatok Ti is ezzel a problémával, hogy kidob a játékból? Köszi, ha valaki segít! Üdv.
  • maujuri #47955
    Multiplayer. Ott csak az van:)
  • akos25
    #47954
    Ez igen szép darab, privát, vagy tölthető valahonnan?
  • lovag29
    #47953
    sziasztok szép napot mindenkinek!!! tudtok olyan modot hogy,csak kamion forgalom legyen ? mert állitólag van de nem találom sehol!!! válaszokat előre is köszi
  • Fedon
    #47952
    Sziasztok! Itt a Best Fm streamje is. "http://stream1.webthings.hu:8000/fm95-x-128.mp3|Best FM|POP|HU|128|0"
  • Fedon
    #47951
    Sziasztok! Megvan a Rádió 88 streamje, közzéteszem, ha valakinek kellene még. Nekem működik. Már csak a Best Fm hiányzik. "http://stream.radio88.hu:8000/|Radio 88|Pop|HU|128|0"
  • DIESEL DOG #47950
    Hozok néhány képet. Megfertőzött a Svéd vas... ^^

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!





    Húzzunk frigót is... :D



    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.14. 09:43:52
  • Fedon
    #47949
    Köszönöm szépen a segítséget, ezt ismertem, meg én a játékban szeretném hallgatni, de nekem is csak a Class Fm megy, annak a streamjét feltette valaki ide a Fórumba, az onnan van meg. Az a baj, hogy én nem tudom, hogy kell streamet csinálni. A jutyúbon van fönn videó, de nem tudok elmenni rajta. A játékba be tudom tenni, ha már megvan, mint ahogy a Class Fm is műxik, de csak ennyi.
  • Carl Davies
    #47948
    Itt tudod hallgatni. Meg elvileg játékba is be lehet rakni, de nekem nem működtek múltkor csak a Class FM.
    http://www.streamstat.hu/stat.cgi?3601
  • Fedon
    #47947
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni egy Best Fm és egy Rádió 88 stream erejéig? Előre is köszönöm.
  • hotwheels
    #47946




  • Gerdzso
    #47945
    Multiban miért nem látok egy fuvart sem?
    Ha odamegyek a telephelyre, akkor látok, de térképről nem.
  • SirHiggins
    #47944
  • smog15
    #47943
    Göteborg-Oslo "régi" Volvoval, 15:50-nél buszos szépen kijött elém végén meg egy kis naplemente a konténerkikötőben. Raktam függönyt a kamionba kíváncsi voltam, hogyan mozog szerintem jó lett bár nem tetszik esetleg valami régebbi gépben... a dobókocka meg pont kitakarta az első tükröt :D

  • szaboz80
    #47942
    Én váltottam a TSM-ről a Promods-ra. Tény, a TSM nagy és vannak hosszú fuvarok. Mondjuk Afrika kidolgozottsága elég...ar. A Promods jobban ki van dolgozva, szépek a városok. Egyedül Írországgal nem vagyok kibékülve az út keskenysége (főleg a körforgalomnál) miatt. Itt azonban vannak havas utak és a hó befolyásolja a kamion viselkedését :)
  • Papa51
    #47941
    Sziasztok!
    Az történt, hogy 1.21.1 patch van az eredeti játékomon és a legújabb TSM map-ot (6.1-es) tettem bele, a 6 scs fájlt, ahogy kell és nincsen semmilyen más mod a játékban és mégsem működik vele! Be sem tölti a kezdő menü oldalt sem és kidoib a játékból. Van hasonló ilyen tapasztalata valamelyikőtöknek vagy csak engem szívat ez az új patch. TSM map nélkül természetesen fut a játék . Tudnátok segíteni egy jó tanáccsal, hogy mi lehet a baj? Köszi! Üdv.
  • SimaSuna #47940
    3 óra szenvedés, apró javítások, ki-be lépkedés a játékba, de elkészült.
    Még 1-2 apróság (logók/levonók) és teljes pompájában díszeleg a Bestia..

  • BigdaweM12
    #47939
    sziasztok! tudna linkelni valaki egy működő trffic modot (nem új kocsikra gondolok hanem nagyobb forgalomra) amit én találtam 950MB lassítja a játékot piros kocka a fényszórók és a szélvédő helyén és persze ki is fagy
  • bajusza
    #47938
    Nekem még mindig a magyar map jön be igazán, a traffic modot hozzárakom, igazán ütős darab. Kipróbáltam már a RusMap 1.5.1-et is, az sem rossz.

    Ezzel is lehet találkozni, csak bírjuk kiszabadulni belőle:





    Jók a gépek, gratula nektek.

  • Axtros
    #47937
    Próbáld ki mindkettőt, menj rajtuk néhány ezer kilométert és utána válaszd azt, amelyik jobban bejön. Mondjuk én a TSM-et ismerem, az nagyon jól működik a két DLC-vel, illetve a RusMap-al is, így egy elég "nagy" Európa jön ki (+ Afrika északi része), amin el lehet gurulni akár 4000km-et is egy-egy fuvarral.
  • bencus09
    #47936
    Szerintetek melyik jobb térkép a TSM vagy a PROMODS nem tudom választani? Nagyságra a TSM nagyobb nem? :)
    Utoljára szerkesztette: bencus09, 2015.10.12. 18:26:53
  • smog15
    #47935
    Komoly de a váltás eredetileg nem így van :)


    Utoljára szerkesztette: smog15, 2015.10.12. 14:34:04
  • BigdaweM12
    #47934
    hordókat eltolod a picsába aztán a narancs úriember legközelebb rendesen pakol :D
  • SirHiggins
    #47933
    Ugyan a kóla csak Coca, de ha ez kell nekik...






    Utoljára szerkesztette: SirHiggins, 2015.10.11. 13:45:18
  • LeWyTy
    #47932
    Aha veszem észre. Ezt amúgy hogy kellene szabályosan kiszedni?
  • Stefan28
    #47931
    Ákos, Czuki
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.10.10. 22:02:49