52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Maceehun13
    #48570
    Pihenő aztán go Kiskunfélegyháza


  • norbee46
    #48569
  • Maceehun13
    #48568
    Néztem csak te profi vagy és gondolom te tudsz 1-2 -t ajánlani
  • Tsaba01
    #48567
    Nincsen.
    ets2.lt honlapon nézz szét.
    Utoljára szerkesztette: Tsaba01, 2016.01.09. 22:06:34
  • Maceehun13
    #48566
    DAF-ra is van pár mod-od?
  • Tsaba01
    #48565
    Saját modok, 50keda acc mod, Kelsa hibar mod.
  • szaboz80
    #48564
    Oulu (FIN) - Düsseldorf (GER), röpke 2547 km...



    @Tsaba01: Milyen kiegekkel érted el ezt a vonót? Linket tudsz dobni?
  • Tsaba01
    #48563


    Pezzaioli SBA31 V2.0


  • Maceehun13
    #48562
    Sziasztok tudna valaki küldeni nekem egy olyan DAF E5 hang mod-ot ahol az index,motor hasonló vagy olyan mint az igazi kamion hangja?Elöre is köszi
  • Maceehun13
    #48561
    Sziasztok leszedtem ezt a DAF XF motor updetet de valamiért nem akar müködni http://ets2.lt/en/daf-xf-sound-update-v2-0/#more-92396 .
    Tudnátok segíteni abban,hogy mit kell csinálni ahoz,hogy müködjön ?Mert nekem vmiért nem müködik .Válaszotokat elöre is köszi
  • hotwheels
    #48560
  • Maceehun13
    #48559
    Az AI-k már csak ilyenek
  • noelets
    #48558





    Először a DAF-fal kezdtem, de annak nem tetszett a kormányzása, váltottam a képen látható Magnum-ra, annak jó volt a kormányzása, de amúgy egy borzalom, így maradtam a jó "öreg" Scania-val, egy olasz-lengyel (1600 km) útra. 1500 km-en keresztül még koccanásom se volt, pedig 50!!!! tonna volt az a gép amit vittem. A lengyeleknél az utolsó km-ken, 4-en fordultak ki elém, 3-an kezdtek előzésbe mikor már nem kellett volna, és ezt az egyet nem tudtam elkerülni.... KIAKASZT
    Utoljára szerkesztette: noelets, 2016.01.09. 13:15:12
  • noelets
    #48557
    Semmi gond, köszönöm, hogy válaszoltál és, hogy elküldöd!

    Kellemes hétvégét!
  • Maceehun13
    #48556




    (Na sikerült) M7-ES autópálya velencei pihenö a kollégával
    Utoljára szerkesztette: Maceehun13, 2016.01.09. 12:35:54
  • Maceehun13
    #48555
    Köszi
  • szaboz80
    #48554
    Fényképet a játék fényképezőjével készítem, majd a http://kephost.com/-ra feldobom és a teljes BB Code-t bemásolom ide. Kész
  • Maceehun13
    #48553
    Sziasztok ti mivel készititek a fényképeket mert én fotoztam párat de amikor kiakarnám ide rakni akkor azt írja ki,hogy túl nagy .Tudnátok egy-két alkalmazás nevet leírni,hogy melyikkel fotoztok .Elöre is köszi további balesetmentes gurulást !!!!
  • szaboz80
    #48552
    Én nem akartam ilyen "drasztikusan" beírni...
  • Bukephalos
    #48551
    noelets és BigdaweM12 -től elnézést kérek, csak most olvastam az üzeneteiket. Ha még aktuális a mod kérés e-mailre természetesen nagyon szívesen elküldöm!
  • Bukephalos
    #48550
    Nálam gond nélkül megjelennek AI-ként az USA kamionok


    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2016.01.09. 10:27:17
  • Puhos
    #48549
    Szerintem te nem jó játékkal játszol! Inkább küzdj valamilyen F1-es játékkal ott lehet száguldani.
  • bekojocoka
    #48548
    Halihó! Látom itt igazi profik vannak, ezért bátorkodom feltenni pár kérdést a MODOLT tartalommal kapcsolatban:

    -Előfordult már veletek, hogy a kamionok a közlekedésből eltűntek?
    -Ennek lehet köze a modolt tartalmú kamionokhoz?
    -Ha teszek be mod-ot pl egy Amerikai típusú kamiont ami a játékban lévőt cseréli, megtörténhet ez az eset /eltűnnek a kamionok a közlekedésből/ vagy mindenképp megtörténik, nem lehet ellene tenni semmit?
    -Ha modolt kamiont teszek be, miért csökken általánosságban a kamionok Le/t értéke /kisebb lesz tapasztalatom szerint az összesnek a végsebessége/
    -Nálatok is csökken a végsebesség ha modolt tartalmú kamiont teszel be? PL: csak a 855 Le Peterbit 389-esem éri éppen a 140 km/h /Német Auto pálya, van bele 830 Le-s motor is azzal már csak 130km/h-ra képes. A régi alap Volvom 700Le-s motorral is 150 km/h-vall ment./

    Na és akkor egy komolyabb kérdés amire már szakik is kellenek:
    -Hogyan lehet egy XYZ.scs Kamion motor hangját cserélni??? A 855Le-s motor a Cat C15 Sound-dal ANNYIRA Sípol hogy belefájdul a fejem, mikor eléri a 12 ezredik fokozatot élni nem lehet a gép előtt, nem hogy még vezetni. De így akár még 140-150 is megy és szeretem előzgetni a tetves autósokat, a kisebb motornak szép hangja van de azzal csiga vagyok /max130/ és folyton nekem jönnek a kocsik.
    CAT C15 Sound

    Amerikai tipusú Kamionokkal játszok ez a Peterbit az egyik kedvencem.

    Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is ;)
  • hangacsi
    #48547
    Nálam is gond nélkül működik.
  • Maceehun13
    #48546
    Sziasztok köszönöm amit irtatok bevált és minden jól megy !!! További balesetmentes gurulást !!!
  • Stefan28
    #48545
    Igen ezt néztem csak sajnos ki dob. De köszönöm! :)
  • DIESEL DOG #48544
    Egyelőre még csak egy hotfix készült a Hun maphoz amelyet innen tudsz letölteni. Csak a hungary_dm.scs fájlt kell kicserélni. Tehát az előzőt töröld vagy tedd ki valahova a mod mappából /jobb egy biztonsági másolat/ és amit letöltöttél azt rakd be a mod mappába. Személy szerint én még nem próbáltam, mert még 1.21-es játékkal játszok, majd frissítek akkor ha Frank és csapata elkészíti és publikálja a végleges 1.22-höz való Hun mapot.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.01.08. 16:32:32
  • Stefan28
    #48543
    Sziasztok valaki tudna egy linket adni a Hungary map legfrissebb verzióról 1.22.
  • holecsko10
    #48542
    Tárgytalan az írásom meg oldottam a problémámat az egyik módom zavart be az eső módom.
  • holecsko10
    #48541
    Üdv!
    Nemrég le szedtem a ProMods map 2.0-ás verziót és azt látom hogy a térkép elvan csúszva kb. 10 cm-rel arrébb minden.
    pl. Debrecen valahol Ukrajnába van.


    Erre van valami javítás?

    Előre is köszönöm válaszotokat.
  • SimaSuna #48540
    Didergős, motormelegítős, beindítós jó reggelt! :)
  • cxaxoxc
    #48539








    @Maceehun13: Amit LiTTLee is írt kulcsfontosságú: csak .scs fájlokat másolj a "mod" mappába. Amit oda bemásolsz és a kiterjesztése is megfelelő meg kell hogy jelenjen a modkezelőben. Ha valami nem lenne esetleg kompatibilis azt jelezni fogja neked és természetesen aktiválni sem tudod majd.
  • LiTTLee
    #48538
    Kicsomagoltad őket és az .scs kirejesztésű fájlt másoltad a Mods mappába?
  • Maceehun13
    #48537
    Szia dszó nekem valamiért ez a szutyok modkezelő szinte semit nem talál .Beraktam egy csomó potkocsi modot de nem tajálja a potkocsi böngészöben vagy már ott a modkezelöben sem .Mi lehet az oka? Nem hiszem,hogy kb 25 potkocsi mod már nem jó ehez a játékhoz .Válaszod/otok elöre is köszönöm!!!
  • Maceehun13
    #48536
    Igen,igen én is nagy Lacika fan vagyok
  • Szabi #48535
    plusz amíg nincs saját kamionja, addig feltankolt kamionokat kap :D
  • Carl Davies
    #48534
    Mivel az elején vagy, persze hogy 15 fuvart leviszel egy tankkal, mert kb 300km-esek a fuvarok. Egyébként tényleg nézd meg a Valós üzemanyag fogyasztást a beállításokban.
  • smog15
    #48533
    Tankolás működik az csak elég nagy tankjuk van ezeknek a kamionoknak akár 1400 liter gázolaj is elfér bennük, esetleg ha nincs bekapcsolva a valós fogyasztás a menüben kapcsold be. Hitelt nem tudom mért nem vonja de ha nincs elég fedezet akkor nem tudsz felvenni új hitelt. Vezess, gyűjtsd a pénzt és megoldódik minden :) (Ha háromtengelyes alvázat veszel a kamionra kisebb lesz a tank, sűrűbben kell megállni tankolni...)
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2016.01.07. 08:52:19
  • Balazs02
    #48532
    Sziasztok !

    Segítséget szeretnék kérni. Steam-en megvettem az Euro Truck Simulator 2 - Going East! ot és hozzá a skandináviát meg a speciális vontatmányokat. És játszottam vele 48 órát. Utána sajnos meghalt a C:\ meghajtóm ezáltal elszálltak a mentéseim. Új merevlemezt kellett vennem. Vettem egy SSD - t a steamról leszedtem a játékot és beregisztráltam magam az ETS2 - re. Megadtam a fényképemet, meg a kocsi rendszámát.

    Játék közbe tapasztaltam, hogy az alvás pihenő az egyetlen egy dolog ami működik. A tankolás az szinte lehetetlen, mert majdnem, hogy nem fogy az üzemanyag. Vagy 10-15 fuvart tettem meg 1 tankolással. A másik problémám az, hogy ha felveszek hitelt, hogy megtudjam venni az első kamiont abban az esetben menet közben nem vonja le. Addig nem tudok új hitelt felvenni míg egyben vissza nem fizetem az adott összeget.

    Ilyenkor szerintetek mit csináljak.
  • Frequency
    #48531
    Látom te is ST22 LACIKA fan vagy ;)
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.01.07. 04:47:11