52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • akos25
    #48610
    Helló!
    Ezzel a skinnel tudod elérni, hogy fekete legyen a hűtőrács:

    DIESEL DOG: Nagyon szivesen...
  • Maceehun13
    #48609
    Szia ennek a modnak mi a neve tetszetős
  • Hunter of Deer
    #48608
  • Stefan28
    #48607
    Hello!
    Te hogyan csináltad hogy a hűtője fekete?
  • DIESEL DOG #48606
    Óriási köszönet!
  • akos25
    #48605
    Hát akkor használd egészséggel :-)

    Letöltés
    Két fájl van a rar-ban, mindkettőt rakd be a mod mappába... :-) A beltér még tartogat meglepetéseket... :-)
  • DIESEL DOG #48604
    Azt megköszönném... bővíteném a gépparkom vele. :D
  • akos25
    #48603
    Először is köszi szépen... :-)
    Másodszor igen, jól látod, tényleg azt a kerék modot használom... :-)
    Harmadszor pedig a gép nem privát, szóval ha esetleg tart valaki igényt rá, jelezze, és feltöltöm... :-)
    Hotwheels: Köszi... :-)
  • BlueMaster
    #48602
    Köszi, de ilyen mod nekem nincs fent...
  • Maceehun13
    #48601
    Ezt kinek írtad?
  • szaboz80
    #48600
    Lehet, hogy rosszul gondolom, de alapból a modokkal is gond van. Csak a képen látható kerekeket találom furcsának... és ezt csak kép alapján.
  • brutusz1
    #48599
    Nálam a NO POLICE okozott ilyet.
  • Maceehun13
    #48598
    Háát gyerekek imádom ezt a Hungary mapp-ot Respect a készitönek!!!!
    Székesfehérvár:

    Itt kéne legyen egy utca (csak onnan tudom mert az utca végén van a sulim )


    Helyi laktanya (nagyon jól meg van csinálva)
  • Bukephalos
    #48597
    Az első Piszkos Fuvar



  • Frequency
    #48596
    Akkor is sérülhet a rakomány ha a vasúti átjárókon túl nagy sebességgel mész át!
  • BlueMaster
    #48595
    Sziasztok!

    TSM 6.2-őt, + RusMap 1.6-ot használom Jazzycat trailer packjával, de nincsenek, vagy csak alig vannak fuvarok... Tudja valaki, hogy mi lehet az oka? Főleg mi lehet a megoldás?
  • KiseF
    #48594
    Na én meg hogy jártam! Saját kamionnal vittem keréktárcsákat Skandináviába. Nem is mentem neki semminek az úton. Kamion sérülése is a végén 0%, erre mit ad ki a végén? Csak tudnám hogy! Rosszul pakolták be a dobozokat, és összedőlt az úton? Mondtam is hogy WTF?
    Amúgy meg Skandinávia kiegészítő nagyon cseles, sokkal több a lezárt rész amerre nem mehetsz mooooo.
    "Össze vissza van itt irányítva a forgalom, azt se tudom merre menjek! Komolyan mondom gyerekek. Hova menjek, merre menjek, azt se tudom merre mennyek b*******! Hát itt nem vagyok jó helyen az hét szentség! Hol tudok ott átmenni? Át lehet itt menni valahol, vagy hova mennek azok? Gyerekek!" By: Á. Levente Jeddi
  • hotwheels
    #48593


    Ákos, Csabi -
  • DIESEL DOG #48592
    Egyszerű, letisztult...

    A felni/gumi az úgy látom hogy 50k féle, a traktor az viszont gondolom privát gépsas. Vagy tévedek? :)
  • akos25
    #48591
  • Tsaba01
    #48590
  • Maceehun13
    #48589
    Köszi
  • Martin560
    #48588
    Hello!
    SCS-Trailer_patch_1,2,3 és Trailer Pack Cistern V1.22
  • Maceehun13
    #48587
    Szia Martin te milyen trailer mod pack-ot használsz ?
  • Martin560
    #48586
  • Maceehun13
    #48585
    Tants mester!!!
  • Tsaba01
    #48584
    Eredeti méret



  • Maceehun13
    #48583
    Új járgány .Kinek tetszik?



  • Maceehun13
    #48582
    Sziasztok ti mi irtok be amikor ilyen világítós névtáblát kerestek?Bocsi a hülye kérdésért
  • Maceehun13
    #48581
    Ha már úgy is itt a lerakó elötte még gyorsan beugrok vásárolni

    Lerakón :
  • Maceehun13
    #48580
    Na go Szigetszentmiklós-Monor
  • Maceehun13
    #48579
    A fönök megváltoztatta az úticélt :Szigetszentmiklósra

    Lerakó:
  • noelets
    #48578
    Indulás! Stockholm-Vaduz


    Egy kis pihenő Malmö környékén.

    Úton, München-Ulm környékén.


    És végül Vaduz, balesetmentesen megérkezve.
  • Maceehun13
    #48577
    Én is utálom de sajna más nincs és én ragaszkodom az legalább az index hanghoz .De ez a motor egy kalap sz*r a videóban még rendes hangja van én leszedtem és beinditás után folyamatosan halkul a motor hangja (belsö nézetben) ahogy külsöre váltok olyan szép DAF hangja van majdnem mint az igazié [ráadásul még a duda se mükszik ]
  • noelets
    #48576
    Az nekem nem jön be, utálom a halk motorokat, azért köszi :-)
  • Maceehun13
    #48575
    Figyelj én találtam 1-gyet E5 DAF-ra csak a motor nem jó ahogy beinditod a motort a hang nincsen és ha elindulsz egyre hallkabb a motor hangja
    az index viszont tökéletes .Ha kell linkelem
  • noelets
    #48574
    Sziasztok, jó reggelt!

    Lehet, hogy hülye kérdés, de mi a különbség a Scania R, RJL és Streamline közt? Gondolom felszereltség, stb. kellene, hogy legyen, de nem igazán látom a különbséget, vagy csak lusta vagyok alaposan megnézni....
  • noelets
    #48573
    Csatlakozom, sajnos nekem se működik, pedig brutál... Ezért választottam az E6-ot, ahhoz van brutális hang, de valamiért a kormányzása nem jött be nekem... Keresek hozzá egy physics modot, hátha azzal jobb lesz...
  • Maceehun13
    #48572
    Jó reggelt mindenkinek!!!!

    Tudom kérdeztem már de muszáj megkérdeznem,hogy van-e valakinek DAF E5-re motor,index hangja
    a motorból,indexböl olyan kell mint az igazi ha van olyan légyszíves irjátok le a linket
    én találtam egyet : http://ets2.lt/en/daf-xf-sound-update-v2-0/ ami sajna nem müködik pedig nekem az a fura hang amikor beinditod a motort és pittyen 4-gyet az szerintem nagyon király hang .

    Szóval aki tud ilyen motor,index hangot ami jó és müködik annak nagyon megköszönném
  • Tsaba01
    #48571
    Nem szoktam DAF-al játszani.