52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • brutusz1
    #48650
    Nincs az a marha aki neked ilyet ad, tessék meg venni!
  • Maceehun13
    #48649
    Sziasztok olyankor mi a teendö amikor minden fuvar a gyors és másikba is nincs semmi fuvar bárhova katintok?
  • Debilon
    #48648
    cdgalaxis.hu
  • Linispower
    #48647
    cdgalaxis
  • Debilon
    #48646
    steam vagy cdgalaxis
    Utoljára szerkesztette: Debilon, 2016.01.20. 15:25:10
  • Linispower
    #48645
    Tudna valaki adni egy Skandináv DLC termékkulcsot ami működik is!Nagyon megköszönném.
  • Robertoo21
    #48644
    nagy isten vagy, köszönöm!!! :)
  • Gerypapa 95
    #48643
    Ezért is próbálgatom most , mert lehet várnék február elejéig akkor. Úgy értem hogy letöltöttem 2 féle verziót , az egyik a going east ugye a másik a skandináviás verzió. Sehol nem találom az alap játékot , nekem az megfelelő lenne ugyanis ezekbe azt írják 27 meg 29 DLC van pluszba. Ezeket szerettem volna kivenni :)
    KiseF #48639 : Nem lett volna rossz akkor megvenni már most , bár úgy érzem az a 3-4 ezer Ft nem igazán ver a földhöz azért , hogy legyen egy stabil játékom :)
  • szaboz80
    #48642
    Még lenne egy-két ötletem, amit tényleg meg kellene oldani az általad felsoroltakon túl:

    Valamely elődjében volt havas táj (Haulinban biztos), melyet szerintem itt (Skandinávia) is meg kéne kapni... Ugyanígy korábban voltak mérlegállomások...
  • smog15
    #48641
    ATS ugyan azt fogja tudni mint az ETS2 sőt még lesz benne különböző nehézségű lerakó, mérőállomások, igaz nem nagy alap térkép de Skandináv DLC szintű kidolgozottság (vagy még jobb, San Franciscoban járni fognak a villamosok a képek alapján), készülnek a kamionok csak ameddig nincs licenc addig nem akarják berakni kamu nevekkel mert ETS2-ből tanulva úgy nehezebb megszerezni hozzá a licenc-t, az új fejlesztéseket pedig mind a két játék meg fogja kapni ETS2-ben is lesz előbb utóbb különböző nehézségű lerakó.
  • Axtros
    #48640
    Remélem az ATS miatt tényleg nem hagyják elsüllyedni az ETS2-őt. Én megértem, hogy sokan oda vannak az amerikai kamionokért, meg hogy az SCS-nek pénzügyileg is jó egy újabb bőrt lehúzni a témáról, de azért az ETS2 az igazi, és az "első". Szerintem a jelenlegi ETS2-jöz képest az ATS kezdetben minden tekintetben annyira "puritán" lesz, hogy akár ez lehet a veszte is. Kicsi és gyér térkép, kevés típus, kevés extra, stb. Azért ne felejtsük el, hogy az ETS2-nek is két és fél év kellett ahhoz, hogy idáig eljusson. Annyi fejlesztés került bele, hogy az ATS-nek legalább ennyi időre van szüksége ahhoz, hogy behozza. Csak a nagy ATS fejlesztés miatt nehogy az legyen, hogy az ETS2-t meg elhanyagolják. Itt még kell az új Renault, az Euro6-os MAN, a tandem mód és - esetleg végre a saját pótkocsi. Csakhogy néhány alapvető hiányosságot említsek. :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2016.01.19. 23:46:41
  • KiseF
    #48639
    Most késted le a nagy Steam akciót. -60%-os volt a játék kb. Azért kb mert sok a DLC és mindnek más a leárazása. A legnagyobb csomagban, csak a kabin szerkesztő, és 3 vagy 4 féle skin nem volt benne. Nekem is csak a kabin szerkesztő nincs meg, beraktam külön, de lv24-esen nem ajánl fel semmit berakni :) Gondolom levédték.
    Aki megveszi a játékot, annak kötelező Online is csatlakozni a játékon belül.
    Mondjuk örülnék annak is, ha már van saját kamionod, nem hagyhatnád ott akárhol, és mehetnél a gyors fuvar módban. Ezzel csinálhatnának valamit. Valamint, a fizetős helyek után, ha jobbról van kamion, legyél mögötte, mert rád fogja húzni a kormányt, ha mellette vagy akkor is!
  • cxaxoxc
    #48638
    Nem teljesen értem a kérdésed. Hogy érted, hogy ki lehet-e venni letöltött játékból a DLC-ket? Egyébként ha egy kicsit is jobban megmozgat a kamionozás, akkor felesleges próbálgatnod, ez az amire szükséged van. Jelenleg az ETS2 a legkiforrottabb kamionszimulátor, és folyamatosan fejlődik, nem hagyták magára a fejlesztők. De ha az amerikai vasak és utak jönnek be igazán, lehet megéri kivárnod az ATS-t. Február elején érkezik.
  • urfika
    #48637
    Szivesen Robertoo
  • urfika
    #48636
    DAF E6-hoz hűtőrács http://etsmods.net/daf-xf-euro-6-ohaha-v1-22/
    Utoljára szerkesztette: urfika, 2016.01.19. 18:26:22
  • Gerypapa 95
    #48635
    Ciao.
    DLC-ket egy letöltött játékból kilehet venni ? Kipróbálnám a játékot aztán irány az 576 , ha beválik.
  • Robertoo21
    #48634
    Sziasztok!
    hosszú idő után visszatértem a játékhoz, jó látni, hogy nőtt a közösség :)
    Már nézegettem ETS2.Lt-n festhető hűtőrácsot, DAFE6-hoz, de nem találtam.
    Tudnátok ajánlani olyan mod/festést amit berakok a mod mappába és a kamionnal azonos színű lesz a hűtőrácsom?

    Köszönöm, előre is!

    #48633 : Szép lett főnök úr, jó újra itt látni!
  • DIESEL DOG #48633
    Let the good times roll... :)

  • Szabi #48632
  • Sordoran
    #48631
    Jelenleg két kamion van tudtunkkal készülőben: Renault T és MAN TGX E6. Hogy melyik jön előbb jó kérdés, infó a előbbiről volt nem sokkal az új Actros után (mármint amikor arról szállingóztak ki képek), szóval annak már ki is kellett volna jönnie elvileg, Idén egyik tuti jön (talán mindkettő).
  • Maceehun13
    #48630
    oké
  • Carl Davies
    #48629
    Mert meg kell csinálni.(model,hangok stb.) Amik most vannak bent, azok sem egyszerre kerültek be. Lehet, hogy fél év múlva az is bent lesz már.
  • Maceehun13
    #48628
    Sziasztok az miért van,hogy majdnem minden e6 os kamont beraktak kivéve a Man-t ez miért van?
  • urfika
    #48627
    HDR -bakapcsolva és a kép úgyis sötét .
  • urfika
    #48626
    A játék nem sötét
  • urfika
    #48625
    HDR-t ezt hol kell bekapcsolni a menübe? Köszi
  • PetiM44
    #48624
    Ha maga a játék is túl sötét, akkor kapcsold be a HDR-t, attól normális lesz a fényerő.
  • macleody
    #48623
    Keress egy képfeltöltő oldalt, mert ami itt van az sg-n az egy fos.
  • urfika
    #48622
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A játékban amikor menüből fényképezek vagy az F10-el, túl sötét a kép. És a képméretem 110 KB (113 267 bajt). Tudnátok segíteni? hogy mi a megoldás ahhoz, hogy a kép is világos legyen és a méret is maximum 35 Kbyte legyen? ahhoz, hogy ide képet tudjak feltölteni..Köszönöm.
  • KiseF
    #48621
    Én is megvettem a legnagyobb packot, rá is jöttem, hogy a pro mods nekem kizárva, skandinávia dlc miatt többek közt. Nekem bevált a TSM + rusmap.
    Cz/SK map kéne még hozzá, de fizetős lett. Az egyel régebbi meg nem jó.
    A különálló Román map van még nagyon megcsinálva, de zavart a sok szirénázás.
  • Fdm019
    #48620
    Igazából olyan nincs. Hatalmas terület a Promods v2-ben van, ami csak a promods oldalán regisztráció után tölthető + Going East és Skandinávia kell hozzá.Benne van: originál ország városainak átdolgozása (Hamburg, Varsó például), originál ország új városokkal (pl. Aarhus, Gavle) és teljesen új országok (pl. Finno, Románia).
  • bpo451
    #48619
    Üdv!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    Megvettem a játékot Steam-en, a legfrisebb, 1.22.2.4-es verziót használom.
    Milyen térképek működnek ennél a verziónál, amiben benne van oroszország egy része, és full európa?
    TSM 6.2 és Rusmap kilőve.
  • Maceehun13
    #48618
    Sziasztok rég voltam erre felé

    A telepen:

    Új verda és kögel pót

    A kollegák

  • aurél64
    #48617
    Köszi!
  • Fdm019
    #48616
    Igen.
  • aurél64
    #48615
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni hogy ha Steam-ben játszok akkor működnek az ets2.lt -s módok?
    Addig nem merem belerakni amig nem kapok infót valakitől aki esetleg hasonló összetételben játszik. A választ előre is köszi!
    Utoljára szerkesztette: aurél64, 2016.01.14. 20:49:49
  • akos25
    #48614



  • Sordoran
    #48613
    Első fuvart ne multiban teljesítsd.
  • Szepi75
    #48612
    Üdv. Multiban uj profilt kezdenék de az első egy perces gyakorló küldinél nem indul el a hátralévő idő számlolása (0-án marad) és így persze a lerakóban kiirja, hogy elkéstem. Ezek után ráadásul nem ad be gyors fuvarokat így nem tudok fuvarokat vállani sem. A modokat már kivettem ugy sem mükszik. Tud valaki valami megoldást?
  • Stefan28
    #48611
    köszi