20
  • fuszhi
    #20
    Nagyon zsír hogy kijön PC re, mert a konzol gombjai nem alkalmasak hogy megcsináld amit szeretnél, zseniális hogy 2D-ben csinálták meg és visszatértek a régi életérzéshez, s ötvözték a többi részben jól bevált darabokkal. Már toltam iksz bokszon ;) nagyon ott volt. Remélem mihamarabb Pc -n is örülhetünk. Amit a kezedbe fogsz konzolt, vagy mit annak a nyele nem merőleges emiatt másként is ál a hüvelyk ujjad rá. Rayden se csinálja amit kell, hiába húzogatom a jojstick szerü egykezes gombját jobbra balra. Nem fekszik már bocs. Billentyűben még nem csalódtam. Story mód ban: Shao kan ellen ezért nem lehet normálisan győzni, mert a kezem nem áll rá egy olyan mozdulatra ami biológiailag nyakatekert a hüvelyk ujjamnak. A konzol karjai lehetnének párhuzamosak. Egy autós játéknál mindegy, de itt konkrétba gyorsan kell a kombinációt és pontosan, ha kicsit ferdén húzod a bal karját, akkor már nem csinálja a trükköt és shao kan meg ku vára le zarja előveszi a zöd mágiát és odab sz. Itt kb 3 at se tévedsz és , pláne ha nyom egy 52 százalékos kombót. utána már nem sok van hátra. Billentyű párti vagyok. kis ütés nagy ütés kis rúgás nagy rúgás block azt cső a négy irány alatta és mint a mk1 tisztára csak felújítva grafikailag és stb.
  • Szefmester
    #19
    :) azért ez fun beszólás volt.. bár a box mellett nekem is csak ez az érvem vn ha meg akarnám győzni magam egy konzolról..
  • Loverman
    #18
    LOL :D
    te mindig valami ilyesmit nyögsz be, nagyon szánalmas...
  • zedow
    #17
    nem rossz, veszek egy boxot, arra warezolni is konnyebb :)
  • Justil
    #16
    gyerekek, hosszú, ínséges esztendők óta ez az első normálisnak tűnő mortal kombat. nekem ugyan nincs konzolom, de ha ez a játék tényleg olyan lesz végül, mint amilyennek ez a trailer sugallja, akkor gondolkodós :)
  • Csumbi
    #15
    oldschool fatality's :D
  • Csumbi
    #14
    szerintem allat lesz, az eddigi legjobb ha minden ugy lesz ahogy itt a videoban latszik. (a csontok megjelenese ude szinfolt :D) Bar nehezmenyezem h nem jelenik meg pc-re, hiszen valoszinu h volna ra igeny, csak ugyebar, folyton felmerul a warezolas problemaja. kar h a pc-s tarsadalmat sulytja eme "diszkriminacio", pedig ugyanugy mukodik a warez konzolokra is. na de mind1. ha mashol nem ha jutubon nezem majd a videokat a jatekorol miutan megjelent.
  • Marko001
    #13
    Nekem meg marha jónak tűnik. Lehet azért, mert a második rész volt a kedvencem és kicsit hasonlít arra.
  • zola2000
    #12
    Na megnéztem a videót, és nagyon gyagyinak tűnik...
  • ffxi
    #11
    3D-s részek közül csak a Redemption volt a fav. De ott totálisan.
  • Seth
    #10
    Mert csak egy 2d síkban lehet majd mozogni,nem a teljes aréna területén ,ahogy az előző részekben
  • qetuol
    #9
    ez miért 2D? ez 3D
  • blessyou
    #8
    "Rossz hír, hogy a Mortal Kombat 9 csak konzolokra jelenik meg."

    Kár, hosszú idő után ez az első Mortal Kombat, ami komolyabban felkeltette az érdeklődésem.
  • gumibéka
    #7
    Rég játszottam vele de a Mortal 2-ből a Savas pálya simán ott figyel kicsit megturbózva grafikailag, anno az volt az egyik kedvencem.
  • zola2000
    #6
    Pcre ott a street fighter, azt kb semmi sem übereli (bár sok pcs panaszkodik hogy neki túl nehéz)...
  • narumon
    #5
    Hát ez nekem még mindig nagyon messze van a Mortal Kombat 1-2-től.
    Miért kell megint a levegőben hörögni-pörögni minden fizika nélkül háromszázas sebességgel. Ettől lesz minden verekedős játék ultragagyi.
  • FoodLFG
    #4
    Tetszik, de ezért nem fogok konzolt venni (meg másért sem).
  • LeventeV
    #3
    behozta

    nekem nagyon bejon a jatek, street fighter 4-be is bejott a 2D ez is jo lesz... csak jonne mar
  • LeventeV
    #2
    hol a trailer?
  • zola2000
    #1
    Hát érthető döntés, végülis a Mortal Kombat 2Dben volt jó, amióta 3Ds, azóta csak gyengélkedik (kivéve pont a legszelídebb részt az MK vs DC universet). Akkor golndolom XBoxLiveArcade/WiiWare/PSN címként kell kezelni.