565





  • Roccio
    #445
    Freddy Krueger story-a
  • zsotesz
    #444
    oks, köszi
  • BlackWolf
    #443
    quan chi és cyber subzero az unlockolható karakter story módban
  • zsotesz
    #442
    köszi, ezt mondjuk oda írhatták volna, de mindegy, már le is töltöttem, így már valóban ott van Scarlet.
    Még egy kérdés: story módban Quan Chi ellen kell harcolni, viszont a választható karakterek között nincs ott. Később ő választhaó lesz mondjuk a story mód végigjátszása után? Esetleg övé a fekete fantomkép?
  • Lunki88
    #441
    Nem töltötted le az első compatibility pack-et azért nem látod Skarlet-et. Töltsd le live-ról vagy a játék menüjén keresztül is el lehet érni az extras menüpontnál. Freddy pedig holnap fog megjelenni azért nem látod meg.
  • zsotesz
    #440
    Hali

    Az előbb letöltöttem live-ról a season pass dlc-t. Azt írja, hogy ez tartalmazza Kenshit, Rain-t, Scarlet-et és egy negyedik titkos karaktert. Nos én ezekből csak Raint és Kenshit látom. Mindkettő Sheva mellett. A fekete fantomkép mellett szintén Kenshi van, viszont azt nem tudom kijelölni. A másik két karaktert hogy lehet elérni?
  • baggins
    #439
    Még mindig nagyon üt, pedig rühellem a rapet.
  • Muttley
    #438
    a soxar mellett, csakhogy el ne felejtsük :)



    btw, zsír lett a banner [thumbs up]
  • baggins
    #437
    Fasza, így kell egy jó játékot átvinni röhejesbe...
  • Ulthane
    #436
    Bőrpofa DLC közeleg. :) Azt hittem Freddy lesz az utolsó horroros, de ezek szerint mégsem. :)
  • Roccio
    #435
    Innen rendeltem PSN kártyát mr múlt kedden és még mindig nem jött meg... aki rendelt esetleg arról az oldalról annak mikor küldték ki?
  • 5c0rp330n
    #434
    kotozkodjel mar :)
  • szega96
    #433
    Akkor a cards is lehetne kards
  • baggins
    #432
    Mortal Kombatban?? Ott minden c=k. Kombat, Skarlet, koming, koin, stb. :)
    Nem vetted még észre?
  • szega96
    #431
    Jav.: Coming
  • Anubys
    #430
    És Freddy hol van? ;)

    Amúgy szerintem a fehér hátteret cseréld le feketére, a feliratokat ennek megfelelően színezd át (pl. a logón lévő tűzhöz hasonló dolgot csinálhatsz rájuk), a kérdőjeleket szedd ki, és teljesen jó lesz.
  • baggins
    #429
    Na, megvan. Ha valami nem tetszik,sikítsatok. :)
  • Tusy
    #428
    - tudtommal a topic-gazda be tudja rakni, de ha véletlenül nem lenne elérhető akkor szépen meg kell kérni egy moderátort és berakja ő
  • baggins
    #427
    OK, de hogyan? :D
  • Roccio
    #426
    de :D
  • baggins
    #425
    Ilyen fórumfejléceket, meg linkeket hogy lehet a topikba betenni? Megcsinálnám pofásra ezt a MK topikot, mert megérdemli. Vagy ne?
  • Lunki88
    #424
    Csak achievement/trophy jár érte ha végigviszel minden challenget.
  • Roccio
    #423
    pontokon kívül (érmék)
  • Roccio
    #422
    megcsináltam a 300. szintet a challegen de egy párat viszont kihagytam....
    de az nem baj ha nincs meg úgy értem az nem admár semmit nem? 300 meg van az a lényeg.
  • Seth
    #421
    Ó persze, akkor mi lesz a következő részbe? :)
    AZ életbentartást meg a játékosok elvégzik, mert játszanak vele,legyen offline vagy online
  • Roccio
    #420
    nem biztos én olyat is olvastam valahol, hogy csak a nyáron az utolsó... de kitudja
  • Lunki88
    #419
    Ennyit arról hogy sokáig életben akarják tartani dlc-kel a játékot... Ugyanis a játék megjelenésekor ezt ígérték.
  • baggins
    #418
    Sok helyen azt írják, hogy Freddy a final, azaz utolsó dlc karakter. Sajnálnám nagyon, ez a kruegeres húzás hányinger, legalábbis én csalódtam marha nagyot. Ha ez lesz az utolsó ütőkártya, akkor csessze meg a NRS...
  • Roccio
    #417
    Hát reméljük, hogy ugyan annyi lesz :D Amúgy adhatnának még pályákat is stage fatality-vel hogy még több legyen meg eleve lehetett volna egy freddy-s pálya :D
  • hevesike
    #416
    Ha jól emlékszem azt mondták h minden DLC ugyanannyi lesz...igaz azt is mondta h minden szereplő az első pár játékból lesz xD.
  • Roccio
    #415
  • Roccio
    #414
    Ja és Freddy $5 lesz azt nem tudom, hogy az előzőek hány $ de ezek szerint akkor freddy drágább lesz. Csak vajon hány font lehet...
  • Roccio
    #413
    vagyis annak is örültem volna ha tanya stb adták volna de most fredy-nek mégjobban örülök. Ez azért feldobja a játékot.
  • Roccio
    #412
    hát én meg sokkal jobban örülök freddy-nek mint akármelyik mortalost adtak volna! Szerintem tök jó, hogy benne lesz ez még jobban feldobja a játékot és rengetegen örülnek neki ahogy olvasom oldalakon! :D És állítólag nem lesz vége a DLC nek csak nyáron nem lesz több (ezt írták az egyik oldalon) még lehet, hogy Jason is benne lesz stb...
    Én örülök neki! :D
  • 5c0rp330n
    #411
    kratos mar eddig is ott volt, szoval nem ezzel degradaltak le. ezeket a bonuszkaraktereket pedig sztem poennak kene inkabb felfogni, a sztori modban ugysincsenek benne, nem kotelezo oket valasztani..
  • Lunki88
    #410
    Én csak azt nem értem miért nem hallgattak a fanok kérésére, mint az előző karaktereknél. Freddy-t nem kérte senki...
  • Anubys
    #409
    Horror-fanatikusként -főleg, hogy az eredeti Freddy az egyik nagy kedvencem- most örülnöm kéne...
    De sajnos ezzel a húzással ledegradálták a Mortal-t az MKVSDCU szintjére, ami a komolyságát illeti. :(
    Mondjuk már látom előre, hogy ki fognak bukni a szülők, amikor meglátják, hogy édes-kedves gyermekük egy pedofil gyerekgyilkos szellemét irányítja egy videojátékban. :)
  • Muttley
    #408
    ügyesek :)
    a mainstream hajlamos csak az aktuális gammákra figyelni
    és így a NetherRealm életben tartja a franchise-t
    az más kérdés, h nekem ez az innenonnanösszehordjukasoxart nem teccccc ;)
  • 5c0rp330n
    #407
    tanya mondjuk ott feszitve shao kahn palyajan kifeszitve neha (skarlet mellett) azert is sanszos.
  • Roccio
    #406
    Állítólag Freddy után majd az őszi, téli időkben is adnak DLC ket mint pl: ha már Freddy akkor Jason is benne lesz, Tanya, Fujin...
    De ezek csak feltevések!