565





  • 5c0rp330n
    #485
    ps accountoddal egyutt at tudod adni, egyebkent biztos nem :) pontosan emiatt talaltak ki a kombat pass-t. szoval kulon meg kell vennie az uj tulajnak normal esetben.
  • zsotesz
    #484
    Úgy döntöttem eladom a játékot, volna rá vevő is, de felmerült bennem egy kérdés: van hozzá egy kombat pass kód, ez pontosan mire jó, ill át tudom valahogy adni a következő tulajnak?
  • Muttley
    #483
  • Roccio
    #482
    Oh jeee :DD
  • Rayden02
    #481
    Azt nem tudom,de hogy új mk film lesz,az már egészen biztos!
  • Roccio
    #480
    tényleg nem tudni hogy lesz még e DLC????
  • Roccio
    #479
    sub-zero az a freddybe van benne nem ingynes
    vagyis nincs külön..
  • vixo
    #478
    A 4. compatibility pack-al mi van? nem tudni? elvileg aug 4.én kellett volna megjelennie,sub-zero-s ingyenes alter outfit-ekkel,de se USA se pedig UK store-on nincs fent... :/ :S :S :S
  • Anubys
    #477
    A compatibility pack-okhoz kapsz alternative outfit-et is, azok ingyenesek.
  • Police88
    #476
    Van vmi ingyenes DLC vagy csak ms pontosak vannak?
  • baggins
    #475
    Ráadásul a Kitanát játszó csaj úgy rázza a kontrollert, mintha valakinek a répáját rángatná. Persze tudom, ennél a videónál nem ez a lényeg. :)
  • Muttley
    #474
    összeszedhettek volna olyan csajokat, akiknek nem olyan segge, mint a defektes gumi
    plusz
    tangááááááát rájuk, ne nagymami féle torpedo-gatyát
    ééés hol marad a sárbirkózáááás?
  • Rayden02
    #473
    Beállnék közéjük!
  • zsotesz
    #472
    Na sikerült végre lezúzni shao kahn-t, igaz mindkét menetet az időlimit miatt nyertem
  • Lunki88
    #471
    Biztosat még senki nem tud, bár Boon azt nyilatkozta hogy a DLC eladásoktól függ majd.
  • Roccio
    #470
    nem tudja vki lesznek még e DLC-k karakter...??
  • Anubys
    #469
    14 helyes válasz... :p
  • baggins
    #468
    Egy kis teszt hardcore mortalosoknak...
  • deep
    #467
    Átugrálni kell ilyenkor is...
  • zsotesz
    #466
    igen csak mint írtam, egy Shao Khan-nal az a gond, hogy sokszor nem borul meg a felütéstől, visszakézből olyat kapok, hogy elrepülök a pálya túloldalára. Egyébként azt próbálom, hogy messzire megyek tőle, és amikor dobja a kalapácsát vagy a dárdát, akkor mögé teleportálok és felütés. A gond még az néha, hogy néha távolabb teleportál és a felütés nem éri el, na ekkor gond van, mert jön a pofon.
  • deep
    #465
    Könnyű prédák Shao, meg a négykarú barmok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem 5 perc alatt jöttem rá a taktikára. Folyamatosan átugrod és hárulról felütöd, vagy benyomsz neki valami speckót. Majdnem minden gépi ellenfél ellen működik, de a 4 kezű köcsögök és Shao Kahn ellen tuti.
  • zsotesz
    #464
    Ritkán szokott fölb*szni egy játék de ennek sikerült. Story módban gondolom a végén vagyok, Raiden vs Saho Kahn. Kb. eddig a 100 menetből jó ha 5-öt nyertem. Eképesztő csalásokat tud produkálni (oké hogy azt mondja ő az új elder god, de azért ennyire ne már), arról már nem is beszélve, hogy kiszámíthatatlan hogy mikor vágja hanyatt magát egy fölütéstől vagy valami rúgástól. Néztem youtubon videot, a szerint próbálom de csak max. 1 menetet sikerül nyerni. Ja és az x-ray damage-ről már ne is beszéljünk, ha benyelem fél élet oda. Nem tudom lesz-e türelmem ezzel szórakozni, még egy párszor azért nekifutok. Átvezető videot nem lehet valahogy elnyomni? Egyszer megnézem de harmadszor már unalmas.
  • Roccio
    #463
    freddy fenn van meg 4 az 1 ben ( mind a 4 karaktert tartalmazza) tök jó.
    De külön a sub zero skin nincs fenn..
  • Roccio
    #462
    Nálatok fenn a kompatibili pack 4 (sub zero) mert az így külön nincs fenn...
  • Roccio
    #461
    Reméljük hogy igen :D Valakinek tetszik vkinek nem , nekem igen:)
  • Lunki88
    #460
    Egyetértek! Csak reménykedjünk benne hogy nem gondolják komolyan Leatherface-t mint következő dlc-t...
  • vortel
    #459
    jaj, elnézést az OFF-ért, nem ide akartam
  • vortel
    #458
    a MAG-ot játszák még neten sokan?
  • baggins
    #457
    Már fenn van. Szvsz Sub Zero unmasked kosztümje többet ér, mint Freddy, mint komplett karakter.
  • Roccio
    #456
    PS3 UK stroe-on még mindig nincs rajta a freddy krueger DLC
  • baggins
    #455
    USA Storeon már tegnap fenn volt, majd ma. Jobban örültem volna Fujinnak, vagy Reikonak, de sírva nem fakadok Freddy miatt sem. Bár a horrorfilmeket mocskosul rühellem...
  • Roccio
    #454
    Ja én PS3 as vok. Ott még nincs rajta! Minig egy nappal később van csak rajta tehát 10. én. Legalábis PS3-nál :)
  • zsotesz
    #453
    Freddy már tényleg elérhető, most töltöttem le.
  • zsotesz
    #452
    Egyébként ma gondoltam bele, hogy eléggé lehúzás ez a 4 karakter 1200 pontért mikor ugyan régebbi de teljes játékokat 960 pontért lehet megvenni. Persze nem 900 mert nehogy már beleférjen a 2100 pontba, pedig a Bayonettat megvettem volna, de így 60 pont még kéne, ezért meg nem fogok venni 800 pontot.
  • Lunki88
    #451
    Pedig én ma délután már játszottam vele. Xbox live-on már fent van, meg egyébként is 9-ére volt bejelentve.
  • Roccio
    #450
    Az biztos és állítólag nem az utolsó DLC be akarják szervezni a bőrpofát is király! :D
  • Roccio
    #449
    Hogy próbáltad ki ide csk holnap ér... :)
  • vortel
    #448
    hatalmas lett ez a játék. ha összejövünk 4-en akkor már csak fifa meg mortal. és amennyire nem szerettem régebben a verekedős játékokat, ma alig tudnak leverni a haverok. neten mondjuk nem játszok, arra csak fifa meg cod, elég ennyi függés:D:D lesz folytatás?
  • Lunki88
    #447
    Én még mindig azt sajnálom hogy Freddy mellett döntöttek a fejlesztők. Remélem a következő karakter (már ha lesz még) nem vendégszereplő lesz. Kipróbáltam egyébként de olyan érzésem van mintha Baraka + Johnny Cage (a rúgása majdnem olyan) + Scorpion lenne egybegyúrva. :D Az előre-hátra teleportja meg kicsit overpowerednek tűnik. Szinte azonnal az ellenfél mögé vagy elé lehet kerülni.

    Ami az új skineket illeti, ez a maszk nélküli Sub-Zero arcra (a sebhelyet kivéve) engem valamiért Superman-re emlékeztet.:D
  • Roccio
    #446