565





  • The Protector
    #525
    Szia.A ps3-nál a játék dönti el h feltesz-e adatot a gépre és azt is h mennyit.Nincs lehetőség külön másolgatásra,mindig kelleni fog a lemez.Xbox nál te döntöd el h felteszed-e a játékot,ott az egészet felmásolhatod de a lemez akkor is kell(nehogy már megveszi egy ember és pénzért felmásolgatja másoknak a gépére vagy haverok összedobnak játékra).Mondjuk ezzel is lehet trükközni ps-n de csak a store-os játékoknál.

    160Gb arra kell h felmásolj a gépre filmeket,zenéket,demokat vagy teljes játékokat vegyél.
  • Bulics
    #524
    Sziasztok, kérdésem lenne. Neten nem találok semmi használhatót. Vettem egy Ps3-at. Kérdésem a következő: Hogy lehet felmásolni rá a Mortal Kombatot hogy ne kelljen cd-t használni. Nekem még nem volt konzolom nem értek hozzá, de kezdek kételkedni benne hogy egyáltalán fel lehet. De akkor minek van benn 160 gb?!?
    Köszi ha válaszoltok..
  • The Protector
    #523
    HA skippelitek akár az összes challenge tower küldit,azaz kiváltod pénzért akkor is megnyílik a végső ajándék:)
  • Cyrax86
    #522
    Aha akkor ez a gond, mert én mindig restartoltam, ha Goro-nál a teljesítményem nem volt szinte flawless. De mindig Mileena-nál véreztem el...

    Majd Sektor-ral megpróbálom, főleg Scorpion-t használtam meg Stryker-t is, utóbbit azért, mert ugye vele volt a 3 Shao Kahn-os challenge ahol a pisztollyak könnyedén lehetett velük végezni.
  • r28cs
    #521
    Sziasztok, nemrég vettem meg a játékot, a complete edition-t, és kb 1 hónapig benne volt a plusz négy karakter, de utána egy update alkalmával eltüntek a pickelhetők közül és 400MS pontért árulja őket a market. Ezeket vissza lehet hozni valahogy vagy vehetem meg ami tetszik? Köszi a segitséget előre is!
  • skinnyman
    #520
    Ha tobbszor kikapsz egymas utan (en nem nyomsz restart-ot), minden harc utan ujratoltodik az eletbol valamennyi es ugy mar sokkal konnyebb.
  • Anubys
    #519
    Sektor a legjobb, ha gondot okoz a Mileena is, de amúgy bárkivel megcsinálható, ha ismered a gép technikáját..
    Főellenfelek: közel mész, amikor támad, átugrod és felütöd. Kell némi gyakorlás az időzítés miatt.
    Mileena: amit tudsz, blockolj, az első adandó alkalommal rágurás rúgással, teleport, ráugrás rúgással, teleprt. 4 ilyen combo elég neki.
  • Cyrax86
    #518
    Hi!

    Van valakinek tippje a 300. challenge-re a towerben? Ez az 1 maradt, amit még nem csináltam meg single playerben (plusz a Jade fight arcade-ben de azzal nincs kedvem szenvedni :), előre is köszi!
  • Anubys
    #517
    Előre félek tőle... Eddig minden újítás csak rontott rajta.
  • Ulthane
    #516
    Újítás vár a sorozatra
  • The Protector
    #515
    Meccs közben start gonb,movies lis és annyi.x-el váltasz oldalt.
  • Apa27
    #514
    Úgy értettem a magyart, hogy maguknak a kombóknak mi a magyar nevük. Hogy mire valók. Hogyan kell használni őket. Mik az ütési kombinácók, hogy használhassam őket.
    Ilyenre gondoltam!
    Te tudnál ebben segíteni, hogy valahol valamiféle leírást találhassak róluk?
  • skinnyman
    #513
    Hogy lehetnének az ütéskombinációk magyarul? Up helyett fel, high punch helyett felső ütés?
  • Apa27
    #512
    Sziasztok!
    Valaki tudna abban segíteni, hogy hol találom meg a neten magyarul az ütés kombinációkat (kombókat)?
  • The Protector
    #511
    szerintem egy szó van rá.változó.
    Sokat javítgattak rajta.Nem vészes a dolog szal már annyira nem laggos,de soha nem lesz olyan mintha úgy nyomnád h melletted ülnek egy másik gamepadal.Így viszont ügyesnek kell lenni a brutálhosszó kombókhoz.
  • nan76
    #510
    nem multizok úgyhogy passz :)
  • Lunki88
    #509
    A multi része még mindig lagol meg késnek a kombók?
  • nan76
    #508
    megint elővettem és nyomkodtam picit..Rain is igen jó, de most Smoke a favorit
  • The Protector
    #507
    jaaaj.utálom a barakát,raident és a reptilet.nagyon szemét módon játszanak velük.inkább 5 cyrex mint egy ezek közül.
  • nan76
    #506
    Raiden,Milena,Nooob..és tul.képp mindenki aki nem Baraka..valahogy sose tudtam jó kombót összehozni vele
  • The Protector
    #505
    kung lao.nagyon osztok vele.ha gyenge az ellenfél akkor noob,smoke,sub zero,scorpion.
    Minden karakterrel tudom a fogásokat stb...
    scorpionnal kezdtem de ő nagyon kezdő karakter és váltottam kung lao-ra.Most nekem ő a fav.
  • Anubys
    #504
    Jade, Stryker, Sheeva
  • szega96
    #503
    Subzero,de vele én nem tudok annyira nyomulni, ugyh Scorpion,Noob
  • rexsimus
    #502
    Kinek ki a kedvenc karaktere, karakterei?
  • Muttley
    #501
    ez a game már h.lye-gyerek barát
    lassabb ütemben nyomd a gombokat és akkor sikerül
    a régi MK-knál mindezt gyorsan kellett - na, az itt nem műxxik

    való igaz, h x360 kontrollerje nem csihi-puhi játékra van kitalálva
    a D-PAD érzékelője gyors nyomkodás után 2-3 óránként hajlamos beragadni
    a PS kontroller verekedős gammára tényleg sokkal jobban kézre áll, vékonyabb, jobb a gombok nyomás pontja és az érzékelők sem ragadnak be
  • skinnyman
    #500
    Hát ha te mondod, nekem kb 30-ból egyszer sikerült egy fatality-t megcsinálni ami ps kontrollerrel mindig ment.
  • Seth
    #499
    Teljesen jó az irányítás. MInden kombinációt be lehet vinni könnyedén
  • skinnyman
    #498
    Egyedül dpaddal lenne irányítható, de 360-on az ugye teljesen rossz. Azzal a kontrollerrel szerintem nem fogod tudni rendesen irányítani, akármit is csinálsz...
  • rexsimus
    #497
    Xbox 360-on az irányok beadásához mit használtok? Dpadot vagy a joyt?
  • Seth
    #496
    A játék feltelepít annyit amennyit kell és ennyi. Nincs opcionális full installra lehetőség mint 360-on.
  • The Protector
    #495
    Hali.PS3 on hogyan lehet telepíteni az eredeti játékot?
  • skinnyman
    #494


    Vita-n :)
  • deep
    #493
    Lábsöprésnyi távolságról...
  • Police88
    #492
    Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy mi az a sweep?
    Amikor a fatalityhez oda van írva h (sweep)...
  • Anubys
    #491
    "Powered by Unreal technology" ? :o
    Valakinek elgurult a bogyója.
  • Rayden02
    #490
    Na ezt is megéltük!PC-re is kiadták már!
  • Muttley
    #489
    el ne feledjük 2011 legjobb játékát :)

  • hevesike
    #488
    Pedig, hogy beharangozták, milyen elképesztő játék lesz belőle xD Kiadtak hozzá (ha jól emlékezem) 6 patchet grafikai hibákat javítva, de az igaziakat leszarva :D Sosem fogom megérteni a logikájukat...
  • Lunki88
    #487
    Siralmas hogy ennyi idővel a megjelenés után sem tudták kijavítani az online meccsek közbeni laggot. Tegnap felmentem és elsőre azt tűnt fel hogy már lobbyk is alig vannak ahova csatlakozhat az ember, szóval érezhetően megcsappant a játékosok száma. Ennek tetejébe még mindig jelen van ez az undorító input lag. Nyomom a kombót és legalább egy másodpercet késik a támadás.
  • zsotesz
    #486
    köszi