565





  • Solidus
    #565
    menti,onnan folytatja ahol abbahagytad :)
  • zeu5
    #564
    Köszi, egy towerből ha kilépek annyi nem vagy menti és tudom folytatni!?
  • Solidus
    #563
    a challenge towerben adogatja,ha ott megcsinálod a test yourban...-ban is feloldódik.amúgy a challenge tower a legjobb,és a boss-ok feloldása.
  • zeu5
    #562
    Ha valaki él még a fórumon, leirná nekem hogy a test your... pályákat hogy lehet feloldani? Mindenből az elsőt engedi a többi lakat alatt!? Köszi!
  • Muttley
    #561
    most találtam :)

  • Bulics
    #560
    Amúgy minek ad a játék aranyat minden mecs ill. kombó után, amikor már mindent megvettem? Van valami célja? Ki lehet vhogy kapcsolni?
  • Anubys
    #559
    Azért tegyük hozzá, hogy Mocap már a Deadly Alliance-ben is volt, de tény, hogy az Armageddon kihagyható lett volna. Párosozni poén a sok karakter miatt, de kb. ennyi.
    A 9 viszont a 2 után a legjobb lett... :)
    Remélem lesz 10, normálisabb új karakterekkel, mint a ps2-esek voltak.
  • The Protector
    #558
    Akkor imádni fogod!
    Én az eddigi összes mk val játszottam.Régi origi xbox-ra megvolt az összes.A Shaolin Monks pedig az mk világ egyik ekköve,annyira jó lett!Nekem nagyon bejött.Az egyetlen hiba az volt benne hogy a pertneroddal közös életcsíkotok volt és ha vki béna akkor mindketten meghaltok.

    Jómagam egyébként az armageddont tartom a legmélyebb pontnak.Ott hozták be a levegő harc rendszert,az idióta kombókivégzést.A karakterek terén is sok kreténség volt,különösen a mo-cap nevű figura aki egy rendes csávó volt motion capture ruhában,nevetséges.Erre jött az idióta carting meg stb ami megölte az egész univerzum komolyságát.
    Akik még sztem totál nem mk-ba illőek az Bo rai cho és Meat.Na ezek már nevetségesen szar karakterek voltak,viszont Meat-el jól lehettt aprítani.

    Ezzel az MK9-el visszatértek az alapokhoz és minden téren profi munka lett.Nem véletlen,hogy első nap veszem meg az Injustice játékot mert azt is a Netherrealm csinálja.
  • Rayden02
    #557
    Nem,soha!
    Csak a Ps2-re megjelent részek vannak meg PS2-re,kivéve a Shaolin Monks!
  • The Protector
    #556
    Te játszottál vele már?Mármint konzolon.
  • Rayden02
    #555
    Hát szerintem ez az oldal mondhatni megerősítette!
  • The Protector
    #554
    Szerrintem 100%, hogy jönni fog a játék pc-re.
    Mikor még nem voltak ilyen pletykák akkora fejlesztők azt nyilatkozták,hogy nagyon könnyű lenne poertolni a játékot pc-re.
    Én kíváncsi leszek a pc-s portra.
  • Rayden02
    #553
    "UDPATE2: Egy olvasó a kommentek közt felhívta a figyelmem erre a linkre és a hozzátartozó fórumra. A Steam egy másik oldalán arról láthatunk statisztikát, hogy a Mortal Kombat nevű játékkal mennyien játszottak mostanában. Órára lebontva az látható, hogy 7 illetve 15 ember játszik (teszteli) folyamatosan. Bár a név kicsit félrevezető lehet, de a program ID-je (230800) egyezik azzal a programmal, amiből az achievementek listája származik. Köszi az infót Névtelen olvasónak!"

    Forrás:goldhungary
  • The Protector
    #552
    Ezt most mire?
  • Rayden02
    #551
    Egy ideje semmi hír,na szerinted ez mi? :D

    http://games.opensteamworks.org/Chart/View/230800
    http://games.opensteamworks.org/Chart
  • The Protector
    #550
    Azok akik a power upp bajnokságban játszottak.Perfectlegend pl......
    Ellene is küzdöttem már.De van pl marcosboard aki egy arrogáns fasz és soha nem tudott elverni és jöttek az anyázós üzenetek.Ezen felül vannak még rengetegen akik jók.Magyarok is akadnak szép számmal.Sőt,van magyar csaj akivel szoktam játszani és szintén nagyon nagyon ügyes.A játékosok nagy része akkora flawlesst kapna tőle,hogy öröm nézni,és senki nem gondolná,hogy egy gyerekes anyuka tolja úgy:)
    egyébként a ranglista sosem mérvadó.Mert egyesek azzal mennek feljebb,hogy náluk gyengébbeket vernek folyamatosan de ekkor is mennek feljebb a ranlistán.Én is csak az első 600ban vagyok bent,de van egy magyar aki az első 100ban is bent van.Na ő kibaszottul kemény.

    Vannak klánok is nah azok nagyon szarok általában.Alig van egy két jó köztük.A GRS klán is eléggé gyenge de van egy játékosuk aki nagyon tud.
    Egyébként ez már az a szint ahol mindenki mindenkivel jó persze megvannak a kedvencek is.Nekem Kung-Lao,Ermac a kedvencem de mindenkivel tudom a kombókat,speckókat.
  • Szabi84
    #549
    az mit jelent hogy világ legjobbjai?
  • The Protector
    #548
    Én örülök neki nagyon,pedig ps3on tolom és most már a világ legjobbjai közt játszom.
  • Rayden02
    #547
    Kiszivárgott a steam achievements lista is!
    Vigyázat,aki pc-re várja annak erősen spoileres lehet!
    LINK
  • Szabi84
    #546
    ideje volt már pcre is egy mortalkombat
  • Rayden02
    #545
    Tudom ez konzolos topik,és ne is vegyétek készpénznek!

    "Gyanús dolgok az Amazon.com-on.
    2011 áprilisában megjelent konzolokra, a legújabb Mortal Kombat, ami visszaállította a széria becsületét, ezzel együtt a sorozat legjobb darabja is lett és bizony a verekedős játékok trónján is jól érzi magát azóta is. Többször pletykálták, hogy PC-re is megjelenik az alkotás, de mindig kacsának bizonyult a hír. A napokban újra megjelent a játék számítógépes verziója, méghozzá az Amazon rendszerében. Rögtön a Komplete Edition (minden DLC-t tartalmaz), június 14-i megjelenési dátummal.
    Reméljük a legjobbakat!"
  • Bulics
    #544
    Már bocs de nem hiszem hogy timerevolver0314 az mk stáb része lenne.
  • The Protector
    #543
    Húha.Nekem kurvára tetszik.De sajnos nem fog ez sosem összejönni mert a videót is maguk a fejlesztők csinálták.
    Ha jót akarsz röhögni írd be azt hogy reversed xray:)
    Neked is és minden topiklátogatónak Boldog Karácsonyt.
  • Bulics
    #542
    Amúgy boldog karácsonyt!
  • Bulics
    #541
    Tessék itt van egy ilyesmi
    http://www.youtube.com/watch?v=zg3lYybE8Tw
    Persze ez több szinten is meg van bonyolítva, de csak az kéne hogy simán a fekete hátteret kivenné alóla..
    Szerintetek nem jobb így a fatality??
  • lujcsika
    #540
    sziasztok, mortal 9 editionsom van XBOX360 ra, felraktam az ingyesen sub zero classicot, de nem rakta fel ráadásul freddyt kirakta a memóriakártyára és nincs benne a játékban, nem tudja valaki hogy lehetne visszacsinálni? vagy megjavítani? köszönöm !
  • The Protector
    #539
    Egy két trailerben volt hátteres fatality,azon kívül én sem láttam.
  • Bulics
    #538
    Tudom csak youtubeon láttam egyszer Hackelt fatalitiket és sokkal jobban néz ki háttérrel. De azóta sem találom azt a videót..
    Egyébként tegnap 11kor éjjel végigvittem a story módot, nekem nagyon tetszett, állat ez a játék, remélem folytatják Shinokkal ezt az új történet szálat(nekem úgy is az mk4 a kedvencem)! Hú de király. Megint gyereknek érzem magam.
  • Cyrax86
    #537
    Nem hiszem, meg amúgy már 10 éve van ez a Mortalokban, hogy totál fekete lesz a háttér.

    Az MKSecrets szerint a jövő hónapban a PS+ Store-on fent lesz tagoknak a game, úgyhogy ha esetleg valaki eddig kitartott, most kapott egy jó alkalmat a kipróbálásra! :)
  • Bulics
    #536
    Nincs olyan hack, ami leveszi a fekete hátteret a kivégzések alól?
  • Bulics
    #535
    Gyerekek ez a játék nagyon király!!
  • The Protector
    #534
    Az durva.az nagyon kevés.ps3-on player matchben olyan 110en vannak átlagosan.Amikor kevesen vannak akkor is 70 játékos megvan és ebben a ranked nincs benne.Van kb 10arc aki szinte egész nap fent van.Ps3-on annyira nincs lagg bár sosem lesz olyan mintha ott ülnének melletted.Magyar ellen viszont totál laggmentes.

  • Lunki88
    #533
    Na igen, én csak ilyen kocajátékos vagyok a mortal-ban szóval biztos elkennék a szám. :D Ami nem zavar igazából ha laggmentes a harc, de ugye külföldi játékosok ellen szinte mindig vannak kisebb-nagyobb lagok ezért szeretnék magyarokkal játszani. Valamelyik nap felnéztem és 16 játékos volt fent összesen. xD
  • The Protector
    #532
    Biztosan van aki nyomja.Én ps3-on tolom a játékot,nagyon sok magyar van.És a magyarok kibaszottul profik.Az egyik haver 54.-ik a világranglistán!!!Én sem játszok rosszul,sőt még a profikat is elverem csak nincs annyi meccsszámom h olyan előkelő helyen legyek.
  • Lunki88
    #531
    360-on szokott még valaki live-on játszani vele? Szívesen nyomnék pár meccset magyar játékosokkal, feltéve ha nem vérprofik. :D
  • Anubys
    #530
    Csatlakozz vele a netre, system settings -ben van valahol egy system update, futtatsd le, majd indítsd a játékot, ha van update hozzá -asszem már a komplette edition kijövetele óta is jött hozzá patch-, akkor rákérdez, hogy akarod- e update-elni...
  • Bulics
    #529
    Nem! Nem igazán tudtam hogy lehet, nekem még új ez a konzol téma! Köszi a választ.
  • The Protector
    #528
    Lepatchelted a játékot?És a gépet?
  • Bulics
    #527
    Még ha azt meg tudná mondani vki hogy az miért lehet az, hogy mikor megvolt egy fatality, ugye akkor kiírja hogy "fatality" aztán ugye normál esetben elveszi a feliratot és elsötétül a képernyő. Viszont nálam miközben elsötétül elkezdi mégegyszer kiírni hogy fataliti de félúton abba marad(tehát egy "paca" ott marad). Plusz van még pár ilyen időzítési probléma. Ps3 slim 160 gb és mortal kombat komplete edition kiadásom van. Köszi
  • Bulics
    #526
    AH értem.. KÖszönöm!