18
  • TeDDyRuSh
    #18
    Szerintem is egész kellemes kis vígjáték. Nekem is csak azokkal a részekkel volt bajom, ami megpróbálta elérni a kretén, groteszk mumort (kutya nyalja a srác foltját) dicsőítő, amerikai (vagy épp magyar) nézőket. Ami nálam viszont nem vált be, az a dupla dráma, vagyis a nagy kibékülés után újra indult egy "másik" story.

    Titkos vágyakat szabadítot fel a film, vagyis "pls. szedjen már föl engem egy dögös buxa!!"
  • algost
    #17
    Elég szörnyű végignézni ennyi amerikaibutaklisét egymás hegyén hátán...
    Ez igazból szomorú, nem vicces.szánalmas.
  • who am I 7
    #16
    Számomra a csaj kb átlagos...az, h jó nőt titulálnak belőle gondolom dob egyet a viselkedésén, és úgy viselkedik mint valami istennő, azzal a ló protkójával meg a hülye fejével.Valami szép nőt nem találtak véletlen?Pedig van amiban 1-2, ha nem is sok, de vannak jók.Egy kristin kreuk fényévekkel jobb nő http://nosolofutbol.files.wordpress.com/2009/03/kristin-kreuk-76.jpg szvsz...
    nah mind1, nálam a kötelező kihagyni kategória
  • l300d
    #15
    1 ora 40 perc a film abbol van egy 5 perces fanszorzet borotvalas es emiatt rafogni hogy vigjatek? Lehet hogy nem ertek a romantikus filmekhez de egy vigjatekot meg megismernek.
  • tntmax
    #14
    Trailer alapján jópofának tűnik.
  • Alwares
    #13
    Hát voltak benne szórakoztató részek. De számomra szinte semmivel se volt jobb az ilyen Szex és NewYorkok...
  • szvini
    #12
    És én hol mondtam, hogy tegyenek be adoniszt?
    Béna és béna között is van különbség.

    Pl. ott a pite, na ott szerintem jó volt a szereplő válogatás.

    Mostani ilyen filmekben, sztem csomoszor full béna valamelyik főszereplő, túl erőltetett.
    De ez az én szerény véleményem.
  • Flammius
    #11
    Nem láttam a filmet, de a képek alapján az első reakcióm, hogy ez a nő nőben szarabbul néz ki, mint a pali paliban... (pedig a pasas se valami nagy eresztés) Innentől fogva pedig erősen kérdéses, hogy ezt tudják-e színászi játékkal ellensúlyozni.
  • liptakkitti
    #10
    ahhh...csak annyit tudok mondani, hogy Hollywood. vannak nagyon igényes, jó vígjátékok, főleg a sundance-es mezőnyben.
  • winnie
    #9
    betehettek volna valami adoniszt is, csak akkor nem lett volna túl hiteles a sztori.
  • szvini
    #8
    Hát sztem ebben a filmben csak a főszereplő a szar :), főleg a szinkronhangja, az valami gusztustalan (, néhol az a röfögés, az már nemtom mi a f..nak kellett).
    Szal a többi szereplő :D , az nagyon vad, de mondom, nemtom mi a fszért kellett ilyen béndzsa embert berakni, ez már tényleg gagyi. Főleg a szinkronja, na az teljesen kiidegelt.
  • insp
    #7
    Ezt a Viktor cikket ne kezdjetek el fikazni, mert eleg jol eltalalta a lenyeget: ez egy jofajta "feelgood" mozi. Nyilvan angolul sokkal tobbet nyujt, nagyon jopofak a szovegek.
  • gombabácsi
    #6
    elképzelem ahogy ezek a bulizósfiatalok éhezve ölik egymást a The Road c. film világában
  • Jimmyke
    #5
    "Ha dögös a buxus, elbénázni luxus"

    A falat kaparom, esküszöm...
  • winnie
    #4
    fogalomzavar alert, nézz utána, mit jelent a c kategória. nem azt, hogy sz-r. a kategóriás is lehet sz-r vagy gagyi.
  • Nonix
    #3
    "Teljesen vállalható film, nagyon jópofa, és nem akar több lenni, mint ami."

    Igen, nem akar több lenni ami. Egy c-kategorias gagyi film.
  • gneoka
    #2
    Teljesen vállalható film, nagyon jópofa, és nem akar több lenni, mint ami.
    Először meg sem akartam nézni a címe miatt. De nagyon szórakoztató és kellemes kikapcsolódást nyújt , ajánlani tudom ha kis "agyrágógumi"-ra van szükségünk :)
  • endrev
    #1
    Szenzációs a plakát! :DDD