12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • KaBuTo666
    #9573
    :D
  • Quantumleap
    #9572
    Majd üvöltenek, ha megjelenik zombiként. :D
  • G_ArchAngel #9571
    Azért nem halt meg, mert nem volt drámai jelenet. Úgy kell meghalnia, hogy mások is lássák, üvöltsenek a fájdalomtól, sírjanak stb.
    Ez így lófasz...
  • BoneDragon
    #9570
    Most miért? Csak törekszik a sg forum troll címére. Ahogy nézem a többi topicban is alkot.
  • kissssss
    #9569
    hagyjad.... olyan mint egy beragadt bakelitlemez mindig ugyan azt hajtogatja.
  • Devv
    #9568
    :D
  • MoRT2195
    #9567
    The Walking Glenn legyen akkor a címe is.
  • Prof William
    #9566
    Az a banner. :)
  • Szabi #9565
    ugyan már gyerekek.. holnap talán kiderül az igazság.. valakinek valószinű igaza lesz :D
  • Count Adyn
    #9564
    Nekem az a bajom Morgannel hogy csak ilyen extrém szélsőségekben tud létezni, vagy pszichopata gyilkos vagy szeretekmindenkit hippi?:)

  • Grove4
    #9563
    Itt a többség nem azt mondja, hogy nem halt meg, hanem azt, hogy nem biztos hogy meghalt. Ellenben te 100%-os bizonyossággal állítod, hogy nem élte túl.

    End of story.
  • Quantumleap
    #9562
    Szerintem egy kicsit erőltetett és egyben szájbarágós módja volt ez Morgan jellemváltozásának megmagyarázásának. Ennél erőltetettebb csak az lett volna, ha azt tudjuk meg, hogy földönkívüliek elvitték, és kiműtötték belőle az agresszív géneket.
  • MoRT2195
    #9561
    kowu91: Bírom, hogy mindig mondjátok, hogy "már meg is győztem magam arról, hogy meghalt", de azt senki nem figyeli, hogy mennyien győzték meg magukat arról, hogy igenis él. Nevetséges ez a beszűkült látókörötök.

    IXEMGabeo: Persze, hogy nem beszél róla senki, mert semmi olyan dolog nem történt ami érdekes lett volna. Yoda kiképezte a padawant, majd Yoda meghalt, így a padawan lett az új Yoda, majd az új Yoda-nak lett egy saját padawanja, akivel eddig semmire nem ment. Morgan-t régen bírtam. de ez az új személyisége nagyon nem jön be, remélem Rick levágja a fejét majd. Szerintem biztos lesz valami következménye ennek, hogy foglyot tart Morgan, az még onnan ki fog jutni, és legyilkol pár embert. A város támadásakor is elengedett 5 embert, amikor simán megölhette volna mind az ötöt, aztán később az az öt ember rátámadott Rick-re. Szóval ja, az új Morgan haljon meg. Vagy változzon vissza gyilkológéppé.
  • IXEMGabeo
    #9560
    ez jo, hogy kb senki nem beszel a Morganes epizodrol holott baromi jo lelektani hatasa volt...es nem mellesleg a "mester" szerepet remekul alakitotta a szinesz barki is volt o. Eleg bugyuta halala volt nem mellesleg...

    mindenesetre ez a resz a sok embert megint megprobalta ravilagitani, hogy bar maganyosan, de bekeben lehet elni egy elzombult vilagban...egyetlen problema van ezzel. Meghozza a tomeghatas... Kormanyzo es csapata, Terminusosok, Wolf banda stb...mind mind kegyetlen gyilkosok voltak pszichopata vonasokkal ilyen olyan okok hatasara...nem hinnem, hogy "Qui Gonn mester" meg tudta volna gyogyitani oket, mint ahogy azt tette Morgannal a 800 ember ellenere is...habar ez a resz remekul ravilagitott arra, hogy a valosagban is vannak mentheto emberek, akiknek elete felresiklott, de vannak olyanok is, akiken senki nem segit...
  • Pares
    #9559
    Nagyon korlátolt lehetsz. Még nem láttuk, hogy mi történik vele, de te már meg is győzted magad arról, hogy meghalt... csak gratulálni tudok. Engem mondjuk nem igazán rázna meg, ha meghalna, de már csak azért is kíváncsi vagyok a reakciódra, ha túléli...
  • gerinstyle
    #9558
    Lehet a derekáig felzabálták de Nicolasból összerakta magát újra. Oszt hazaindult.
  • Grove4
    #9557
    Én inkább csírát mondanék.
  • szabii98
    #9556
    Akár direkt csinálod, akár nem, hatalmas vagy! :D
  • kissssss
    #9555
  • MoRT2195
    #9554
    Én lapoztam már rég, elmondtam, hogy Glenn halott, de valaki mindig próbálja magát győzködni az ellenkezőjéről.
  • kissssss
    #9553
    blablablabla...... lapozzál...
  • Prof William
    #9552
    Akkor reménykedjünk, hogy még életben van, csak aztán nehogy KOREAI legyen az öröm! Muhahahahhörgh!
  • MoRT2195
    #9551
    Akkor japán. :D
  • Devv
    #9550
    Azt megint nem értem, Morgan elkapott egy W-t. Én azért kiverném belőle, hogy kik vagytok, mit akartok, hol tanyáztok stb. Nem, ez inkább elmeséli az életét bazdmeg. :)
  • Quantumleap
    #9549
    De azért vannak bizonyos határok, amiket ildomos beatartani. Oké, a sorozat világában léteznek zombik. De semmi olyanról nem volt szó, hogy egyes emberek szupergyorsak vagy bármi egyéb természetfeletti adottsággal rendelkeznének. Ha Glenn onnan ki bír kúszni, az kábé annyira lesz reális, mintha valaki fejlövéskor gyors a levegőbe kap, és evvel eltéríti a golyót, a kezének meg kutya baja.
  • Quantumleap
    #9548
    Glenn koreai.
  • MoRT2195
    #9547
    Igen, mert mások összességében 100x leírták, hogy él.... 10000%-os meggyőződéssel.
  • Balázs 17
    #9546
    mar csak miattad is remelem h nem halt meg :)
    azota vagy 50x leirtad, hogy mar nem el.....1000%os meggyozodessel
  • MoRT2195
    #9545
    Nektek kellene megemészteni, hogy Glenn hallott. Persze nem a valóságon alapszik a sorozat, de azért egy ilyen lehetetlen helyzetből egyszerűen képtelenség kijönni harapás nélkül. Mindenesetre: majd meglátjátok.
  • kissssss
    #9544
    az a nagy baj veled hogy te még mindig nem érteted meg hogy ez egy zombiinváziós dráma sorozat amiben logikát keresni teljesen felesleges, a sorozatírók szemszögéből pedig huszadrangú hogy most ez meg az a jelenet éppen valósághűen vagy logikusan néz e ki..... ezt a témát már jó párszor átrágtuk régebben itt a topikan másokkal, minél hamarabb "megemészted" ezt a tényt annál inkább könnyebb lesz neked is.

    end story...
  • Sequoyah
    #9543
    Ez egy MESE. Az eli tul,akirol az irok ugy dontenek, fuggetlenul attol, hogy mennyire realis is az. Es sok a jel arra, hogy az irok azt akartak, tulelje.
  • MoRT2195
    #9542
    Ha esetleg rám (is) céloztál az anti Glenn fan dologgal, akkor annyit mondanék, hogy én abszolút nem vagyok anti Glenn fan. :D Persze nem is a kedvenc karakterem, de ilyen már nincs is számomra. Egyedül Dale-t bírtam jobban, de többiek aztán nem izgatnak, maga a történeti szál érdekel engem jobban, hogy ki döglik, ki él, az hidegen hagy. :) Én csak reálisan nézem a dolgokat. Ha pedig valaki jobban bele gondol a dolgokba, abba fel sem merül, hogy onnan Glenn kijut élve. Szerk.: Vagy legalábbis harapás nélkül...
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.11.06. 19:14:17
  • böröczk
    #9541
    Őszintén örülök, amikor vége lesz a Glenn vitának a világhálón.
    Én speciel totál sokkot kaptam a résztől, nekem egyik kedvencem, igazából a régi csapatból, Carl-t leszámítva, mindenki.

    Nem értem ezt a pár anti-Glenn fant, értem én, hogy jó érzés publikusan gyűlölködni, de ha Glenn irritáló karakter valaki számára, akkor a két szentfazék csokiról vajon milyen véleménnyel lehetnek? Én speciel nélkülük szívesebben nézném a sorozatot, mert számomra szürreálisabb a viselkedésük, mint maga a zombiapokalipszis, azok az igazán "fogom a fejem" karakterek.
    Mondom ezt úgy, hogy a legutóbbi rész egész tetszett, pedig egy számomra totál érdektelen figuráé volt a főszerep.
  • MoRT2195
    #9540
    Mit szerintem? Gondolkodj már, hogy a fenébe élne túl annyi zombit? Ha mondjuk rá is esett Nicholas, akkor ott falják őt Glenn fölött. Mi a franc terelhetné el hirtelen a zombikat, ami miatt felkelnének a finom kajától? Semmi. Elsőnek felfalják Nicholast, majd jön egy kis kínai, vagyis Glenn. (Tudom, hogy ázsiai...)
  • G_ArchAngel #9539
    Feltamad es igy jon a sorozatba Jesus
  • kissssss
    #9538
    "Glenn halott"

    khm... elfelejtetted hozzátenni hogy szerinted, szóval...
  • MoRT2195
    #9537
    Elég szégyen volna, hogy ha ezt megint elővennék. Mindenesetre Glenn halott, szóval.....
  • Sequoyah
    #9536
    Mondjuk az nagy poen lenne, ha egy epic kuzdelem es tuleles utan eppen hazaerven valami banalis okbol vegezne be:)
  • Prof William
    #9535
    Vagy túléli majd hót mocskosan-véresen valahogy hazatántorog (egy egész rész csak erről szól), ahol is valamelyik túlbuzgó lakos zombinak nézi és fejbe lövi. :)
  • gerinstyle
    #9534
    Újranéztem valami harmincszor Glen szenvedését. És most már 80%-ban kimerem jelenteni, hogy nem halt meg.
    Eddig azt hittem végre kinyírták a gyereket mert soha nem bírtam. De valóban a másik fószert kezdik el falatozni és belezni.

    Nézzük logikusan. Leesik a kukáról a másikkal, ott már látszik, hogy tényleg alulra kerülhetett az esés közben. Bár azt nem értem, hogy fordult át úgy, hogy a feje a kukánál legyen mert úgy estek, hogy a lábaiknak kéne ott lennie. Már ebből a bakiból is le lehet következtetni, hogy ennek oka van. Lehet tényleg a szemetes alá bújt és ott kivárta míg elmennek a csámcsogók. Azt látjuk, hogy valakit felnyitnak de nem hiszem, hogy az ő volt most-már mert ha valakit elkezdenek így belezni az biztos hogy elájul és elkezd rángatózni a feje. Akit beleznek az nem olyan arckifejezést használ mint ő. Neki leginkább a "jaj bassza meg, ezek rajtam esznek! de be vagyok szara típusú pofát vágja" És Ha jobban megnézitek akkor belezés közben egy kicsit felül, elkezd könyökölni. Tehát valaki van rajta.

    Most már arra fogadok, hogy él a kis tetves. Valahogy majd megmutatják, hogy menekült meg. Maggie elkezdi keresni és rátalál sokkosan aztán hazaviszi. Majd a következő évadban fogják kinyírni egy baseballütővel.

    Utoljára szerkesztette: gerinstyle, 2015.11.06. 14:47:12