12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Szabi #9653
    a hatodik rész elején 4:38-tól kapott fél mondatot, de a végén 37:54-től is van még egy mondata :D
  • Darthmushroom
    #9652
    előző részben (múltheti) mintha szerepelt volna
  • RatBaG #9651
    otthon van...
  • MAstudioHD
    #9650
    Látod, ha nem csak a hentelésre várnál feltűnt volna, hogy már kinyiffant....ja mégsem :D
  • Kaplan
    #9649
    Én is ezen gondolkoztam...
  • Montanosz
    #9648
    Az a spanyolosan kinéző katona csaj aki az előző évadban a vörhenyes bajszu katonával kisérte a dilinyost az hova lett?
    Egyszerűen nem emlékszem mikor tünt el
  • Kaplan
    #9647
    Én mindig jól szórakozom rajta, bár most talán az utolsó néhány rész egy kicsit ellaposodott. De mindig is úgy tartottam, hogy nem szabad komolyan venni és akkor akár még igényesnek is tartható 42 percekről beszélünk. :)
  • Prof William
    #9646
    Még szép. :) A Z Nation egy igazi sorozattörténeti alapkő. A Walking Dead sokat tanulhatna tőle.
  • Kaplan
    #9645
    Mint Murphy a Z Nation-ben? :D
  • Prof William
    #9644
    Mekkora ász lenne már, ha Glenn-ben mutálódna a vírus és egy menő ember-zombi hibridként térne vissza, aki képes lenne gondolati úton irányítani az átlagzombikat.

    És az évadzáróban a Wolf bázis ellen vezetne egy több tízezres hordát. :)
  • Szabi #9643
  • MAstudioHD
    #9642
    Hát ennek az epizódnak kb az utolsó 5 másodperce ért valamit :D
  • Dagohun74
    #9641
    És a neve ezután ..... Murphy lesz.
  • MoRT2195
    #9640
  • Prof William
    #9639
    Nekem megírták. Mit mondjak nagyon izgi. A repülő csészealjas megmentésre meg az UFO-s szál behozására tényleg nem számítottam.

    De azért az se lesz kutya, amikor majd Rick szuperképességkre tesz szert, miután megharapta egy radioaktív zombi mosómedve.
  • MAstudioHD
    #9638
    Napi gonosz :)
  • Jim Morrison
    #9637
    http://mattbierbaum.github.io/zombies-usa/
  • BoneDragon
    #9636
  • MoRT2195
    #9635
    "Írtam egy mail-t az AMC-nek, hogy csak nekem írják meg mi lesz Glenn-el."

    Lol.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.11.15. 08:45:30
  • eddaniel
    #9634
    Írtam egy mail-t az AMC-nek, hogy csak nekem írják meg mi lesz Glenn-el.Tűkön ülve vártam a válaszukat, ma reggel megjött a válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos nem tudják miről van szó, de valami hülye főzőedényeket kínálnak féláron.Mi a f@#&ez?!
  • eddaniel
    #9633
    glenny gyere haza, vár a mama
  • Prof William
    #9632
    Ez mondjuk mindenképpen rossz ómen Glenn-re nézve. :)
  • IXEMGabeo
    #9631
    Maggie most esett teherbe xD
  • IXEMGabeo
    #9630
    nem ertek egyet veled...

    egyebkent a Morganes epizod jo volt...

    kurva nagy volt a sztori, amit a Jeedai mester lenyomott, ezenfelul tanulsagos is volt
  • Lópikula
    #9629
    maximálisan egyetértek
  • Quantumleap
    #9628
    Én csak most kezdtem el olvasni a képregényt. És mellesleg, ez a sorozat topikja és nem a képregényé. És ahogy Tikal is írja, ha a sorozathoz képest időben korábbi dolgot említesz, akkor sem biztos, hogy előre tudni akarom, hogy a képregényben mi történik másképp kivel. Nem tudom, olvasod-e a sorozatjunkie-t, és ott a TWD epizódok posztjait. Szerinted miért írják ki ott is, hogy "FONTOS! Semmilyen képregényes utalást, kérdést vagy spoilert ne írjatok ide, azoknak a képregényes kibeszélőben a helye!"? Oké, Glennes dologról speciel véletlen pont tudtam, de bármi amit jelzés nélkül ideírsz, túlmutathat a sorozat jelen sztorivonalán. Tehát jobb kirakni a jelzést, nem kerül semmibe.
  • Tikal #9627
    A képregényről máshol legközelebb, attól még hogy más a történet vonal, lehetnek spoilerek...
  • MoRT2195
    #9626
    Rendkívül gagyi lenne, de nem kizárt, hogy elő állnak valami baromi nagy blödséggel. Nem tudom melyiknek örülnék jobban (él-e vagy hal), mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok már mi fog történni.
  • MoRT2195
    #9625
    Akit érdekel a képregény, az már olvasta. Aki nem jár ott még és fél a spoilerektől, az ne jöjjön ide (én se megyek egy adott sorozat topikjába, amíg nem láttam az utolsó részt, mert elég esélyes, hogy spoilerbe fut az ember). Akit pedig csak a sorozat érdekel, annak ebben semmi spoiler nincs, mert legtöbb esetben teljesen másként alakulnak a dolgok, képregényből felesleges következtetni.
  • Tikal #9624
    Rendkivűl gagyi lenne, már így is az...
  • Prof William
    #9623
    Akkor nem kizárt hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glenn túléli, aztán majd a 6-ik évad zárórészében Negan szétveri a fejét. Az évad fináléhoz sokkal jobban passzol egy karakterhalál.
  • Jim Morrison
    #9622
    tényleg csak pár sorral lejjebb...
    "Morgan most éppen a The Good Wife-ban forgat, de a hatodik TWD-évad zárórészében már megismerkedünk vele, a hetediktől pedig állandó szereplő lesz."
  • Dagohun74
    #9621
    Oszt, ki az a Negan? Láttuk már?
  • RatBaG #9620
    az_ev_szereposzto_hire_jeffrey_dean_morgan_alakitja_a_the_walking_dead_legborzasztobb_karakteret
  • Quantumleap
    #9619
    Szerintem jelezni kellene, hogy KÉPREGÉNYES SPOILER!
  • MoRT2195
    #9618
    Most néztem meg a képregényes féle Glenn halált (bár eddig is tudtam hogy volt, csak a képekre voltam kíváncsi), és most már remélem él Glenn, mert nagyon megnézném, ahogy Negan darabokra veri a fejét.
  • MoRT2195
    #9617
    eddaniel: Az bizony vért volt, volt egy kis lyuk, és azon keresztül csöpögött be, látszott ahogy csillogott is kicsit. Lehet rosszabb minőségben nem lehet kinézni, de 1080p-be egyértelmű, hogy az vér.


    banita32: Maggie terhes, pont az előző részben mondta...
  • Sequoyah
    #9616
    Nem telt el 5 ev. Talan ha 2. Idoben csak 2x ugrottunk (= tel, azaz evfordulo), egyszer a farm utan amikor bolyongtak mig meg nem talaltak a bortont, aztan megegyszer a bortonben, amikor kis hazigazdasagot alakitottak ki.
    Miota a bortonbol el kellett jonniuk, azota megallas nelkul kovetjuk az esemenyeket (bolyongas -> terminus -> utazas Washingtonba -> Alexandria), szoval azota inkabb csak hetek teltek el, nem evek.
  • banita32
    #9615
    Valószínűleg nem mutatna olyan jól a vásznon az a sok légy és hasonló, bár jó lett volna hogyha egy utalás erejéig legalább szó esett volna róla.
    Na de nem csak ők vannak :) A városlakók is mind önmegtartóztatnak? Bár ott is jártak portyázni... lehet hogy nem is érnek el a gumik se :P
  • Prof William
    #9614
    1: Max Brooks a Zombie Survival Guidebe leírta hogy a patkányok, férgek stb nem bírják a zombivírussal (Solanium) fertőzőt húst. Hogy itt is így van-e vagy csak a készítők spóroltak ki tudja...

    2. Kertvárosi zombiknak ennyi emléke maradt az életükből, hogy még haláluk után is reflexszerűen karban tartják a gyepet.

    3. Még a 2-ik évadban Maggie elküldte Glennt óvszerért. Az még azóta is kitart. :)