12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • JaSoN HuNTeR #9693
    jövőhéten még lesz?
  • MAstudioHD
    #9692
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köcsög Steven h spoilerezik :D Még nem láttam a részt :D
  • blackfire001
    #9691
    Ezt a zombi áramlást nem igazán értem.
    OK, ledőlt a torony.
    OK, tudták.
    Nem OK miért erősítették oda a kerítést?? Full fölös volt, és ez látható volt.
    Egyszerű matekkal, vagy saccolással fel tudták volna mérni hogy milyen arányban szakad át a kerítés, meg meddig dől a torony, és felhúzhattak volna még egy kerítést, vagy nem??? :D
  • szabii98
    #9690
    holy shit ez a rész
  • tigeroo
    #9689
    utolsó mondatod kurvanagy dislike. ennyi erővel egy könyv sem ér fel egy filmhez?
    naívság "valóságosabbnak" gondolni valamit, csak mert színészekkel játszatják el és nem csak eljátszák/elmesélik. elég gyenge képzelőerőre és fantáziára vall na mindegy
  • eddaniel
    #9688
    Utálom azt írni, hogy ÉN megmondtam, de... ÉN MEGMONDTAM !!!!!!! És még engem tiltottak le két napra ezek a ....
    Nem lehet túlélni ?!
    Már az is nevetséges, hogy a kuka tetejéről nem rántották le mindkettőjüket, annyira látszott, hogy egy átlagos ember karja is elér a konténer közepéig, ahol toporogtak avval a beszélő szardarabbal. De hányszor eljátszották már ezt: amikor egy zombi keze százszor lecsúszik egy ember bokájáról lásd karcsikát az elhagyott városban, ahol a teljesen befűzött magasszárú cipőjét rántják le a lábáról ami fizikailag teljesen lehetetlen.(százszor inkább a lába szakadna ki)
    a sánta négert meg kirángatják a forgóajtóból amikor glenny simán szétlőhetné a benyúló karokat de csak néz kezében a géppisztollyal. (egyébkén a zombik nem csak élőket esznek?) mert akkor a magát főbelövőt milyen jogon ették meg?!
    és akkor mindenkiből csak egy falatot ehetnének mert a második falat már egy hullából van! Mindent összevetve rendkívül primitíven megírt, összegányolt sz@r ez az egész, láccik hogy képregény alapján íródik. (milyen ember az aki 8 év fölött még képregényeket nézeget?!)
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2015.11.23. 13:03:19
  • Szabi #9687
  • Prof William
    #9686
    Kxcsög rasszista zombik!
  • cylonflatus
    #9685
    Bocs az offért, de itt legalább vannak emberek. Vacillálok nagyon az ssd és a hagyományos hd között. De inkább az érdekelne, hogy ssd-k közül melyiket lenne érdemes megvenni. Húsz rugónál többet nem szívesen szánnék rá. Még egyszer bocsánat az offért!

    On: Glennel kapcsolatban bejött a tippem. Annyira nyilvánvaló volt... abszolút egyetértek azzal a véleménnyel, hogy Glennek itt meg kellett volna halnia (nem mintha bajom lenne a karakterrel). Úgyis eltértek millió dologban a képregénytől.
  • MoRT2195
    #9684
    Most néztem bele a 7.részbe, rögtön az elején megmutatják Glenn sorsát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom valami ilyesmit mondott valamelyik zombi a többinek:
    Vigyázzatok, ne egyétek meg az alsó srácot, rossz kínai íze van, csak a fölsőt egyétek, az finom fehér ember. Így is tettek:

  • MoRT2195
    #9683
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abszolút nem vagyok Glenn ellenes, de ez így egy nagy vicc. Glenn-ek itt meg kellett volna halni, és nem azért mert utálom (sőt még kedvelem is a karaktert), hanem mert ezt egyszerűen nem lehet túlélni. Értem én, hogy vannak olyan jelenetek amik elrugaszkodnak a valóságtól, de ez azért túlzás.
  • Prof William
    #9682
    Ha ez igaz akkor is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem csak haladékot kapott Negan nagy belépőjéig. Bár furcsa hogy megúszta, de azért egy főhőnek egy ilyen halál sokkal jobbam fekszik, mintha noname walkerek fogyasztották volna el
  • böröczk
    #9681
    Te vagy nevetseges mar ezzel a folytonos utalkozo kommentjeiddel.

    Btw az nem rohejes egyik Glenn ellenes szamara se, ahogy a sorozat legelso epizodjaban Rick megmenekul a tank ala kuszva?

    Nekem abszolut favorit karakter Glenn, es bar sajnos a net, fb tele van mar most spoilerekkel, nem lattam a reszt meg (majd melo utan), tudok rola.

    Azt pedig soha nem tudtam megerteni vagy ertekelni, amikor valaki egy rohadek es velejeig romlott vagy igazan gonosz karakternek drukkol filmben, sorozatban.
  • MoRT2195
    #9680
    The Walking Dead - végre kiderült, mi lett Glenn sorsa

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NEVETSÉGES! Bárhogy is úszta meg, az lehetetlen. Számomra itt a sorozat színvonala egy hatalmasat esett, nagyot csalódtam most. Még abban bízhatnék, hogy gameszar cikk, de hát már az egész internet tele van a hírrel, a holnapi részben benne lesz Glenn (élve). Most már csak az mentheti meg számomra ezt a sorozatot, ha Negan jól szétcsapja a fejét az évadzáró részben... de az is biztos majd cliffhanger lesz, szóvak majd jövő ősszel megtudjuk Glenn sorsát.
  • Dobronski
    #9679
  • IXEMGabeo
    #9678
    evadok ota igy van, hogy a csapatok mindig szetszeledne:) talan meg a multkori 5. evadban volt amikor Abrahamek elindultak Washingtonba Glennekkel akkor szeledtek szejjel amugy majdnem minden evadban kulon maszkalt a "tarsasag"
  • Count Adyn
    #9677
    Nekem egyből ő ugrott be a szőke köcsögről:D
  • Grove4
    #9676
    Hagyjátok már a képregnyes faszságokat, ez itt a sorozat topicja.
  • MAstudioHD
    #9675
    Arra nem gondoltál, hogy a tűz után került oda?:)
  • Balázs 17
    #9674
    nagyon jó rész volt :)
    tetszik most ez, hogy szét van szedve a társaság és csak egy csapatra focusál egy rész
    de hogy belekössek vmibe
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha tűz volt az erdőben, és a sofőr is úgy tűnt h szarrá égett, hogy lehetett ott egy sértetlen tartály kocsi?
  • MAstudioHD
    #9673
    Wade valóban nem szerepel a képregényben, de a most látott csaj (a kis barna) egy apró névváltoztatással ismerős lehet, már annak aki olvasta a képregényt....a szőke köcsög meg Dwight lesz szerintem....
  • Evoluti0N
    #9672
    Nem.
  • Sequoyah
    #9671
    Te olvastad a kepregenyt?
  • Evoluti0N
    #9670
    Pedig tökre rá kellett volna jönnöd, hogy úgy hívják őket, hogy Megváltók és fontos szerepük lesz. Csak nyitva kellett volna tartanod a szemed (szarkazmus).
  • Sequoyah
    #9669
    Se a nevuk nem volt ismert szamomra, se az, hogy kesobb fontos szerepuk lesz. Hagy jojjunk ra magunktol legyszives.
  • MAstudioHD
    #9668
    Nem képregényes, csak nyitva kéne tartani a szemed :)
  • Sequoyah
    #9667
    Jo lenne kulonbseget tenni a tv-s spoilerek es a kepregenyes spoilerek kozott. A sorozatban ugyanis up-to-date vagyok, de a kepregenyes tortenesekre most meg nem vagyok kivancsi.
  • MAstudioHD
    #9666
    Vagy kamuzik....:) Bármi lehet...ha tippelnem kéne és Glenn valóban él, akkor a Megváltók már megtalálták Őt...
  • szabii98
    #9665
    Norman Reedus azt nyilatkozta nem Glenn az.
    forrás

    ennyire ők sem hülyék, túl könnyű lenne:)
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2015.11.17. 15:27:32
  • MAstudioHD
    #9664
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre megjelentek a megváltók, izgalmas lehet majd az évad második fele :)
  • Lópikula
    #9663
    hanyadik töltelék rész már? :D
  • IXEMGabeo
    #9662
    dede tuti...cliffhangernek odabaszott?:)

    amugy tipikus toltelek resz volt...
  • tigeroo
    #9661
    teóriák
  • Dagohun74
    #9660
    Jaj ne........
  • Sequoyah
    #9659
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyaltalan nem tunt fol, de visszaneztem, es tenyleg gyanus h o az. Az biztos, hogy lesz jelentossege ennek a "Help"-nek, annyira ki volt hangsulyozva es tisztulva.
  • Ferell9295
    #9658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Srácok aki beszólt a végén rádióba segítségért az nem Glenn hangja volt?
  • haxoror
    #9657
    Onnan tudom hogy tetszik egy rész hogy szinte fel sem tűnik hogy már véget is ért, nekem ez is egy ilyen rész volt, remélem most már vége lesz a visszaemlékezéses ki-mit-csinált részeknek.

    Ja és "Help..."
  • Dobronski
    #9656
    az a test...
  • Szabi #9655
    gondolom lesz még szerepe, nem véletlenül került elő újra :D
  • Montanosz
    #9654
    ja köszi all, kár mert a kedvencem volt...