12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Darthmushroom
    #9853
    ahhoz meg nem telt el elég idő, h drámai legyen. nekem nem is volt az, ha az egyik túléli talán drámaibb lett volna.
  • Prof William
    #9852
    Ja és majd kiderül hogy a zombivírust is hőseink okozták. :) Az utolsó részben az időhuroknak köszönhetően a már felnőtt Carl és a súlyosan sérült megharapott Rick visszakerül a sorozat kezdete előtt kb 1-2 hónapra. Így meg is lesz magyarázva a zombulás. :)
  • eddaniel
    #9851
    mire leírtam, már rájöttem de egyébként is viccből írtam
  • Quantumleap
    #9850
    Nem stimmel, ugyanis a Kormányzóból Michonne csinált Jumurdzsákot.
  • eddaniel
    #9849
    Szerintem későbbi részekben valami időhurok magyarázattal kiderül, hogy Carl volt a kormányzó.
  • Quantumleap
    #9848
    Végre olyannak kellene már elhullani, aki az első évad óta szerepel. Ezek ugye a következők: Rick, Carl, Daryl, Carol, Glen, + Morgan. Bárhogy is nézem, Glen kellene, hogy a következő legyen. Avval, hogy most ismét ellőtték a nézőbeetetést, hogy esetleg meghal, de aztán mégsem történik meg, talán egy igazi drámai távozást akarnak előkészíteni. Ha így lesz, nyilván nem zombik fogják megölni. Egy esetleges új szereplő igazi genyává avanzsálására a legjobb módszer, ha megöli az egyik régóta jelenlévő pozitív karaktert.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.02.16. 06:20:24
  • Pares
    #9847
    Zseniális rész volt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit Trónok Harca feeling volt, mert a nőci, meg a gyerekei halálára nem számítottam, legalábbis nem ilyen hirtelen és így, szóval extra plusz pont!
  • Tikal #9846
    dehát pont az a lényeg, hogy olyan karakterek hullanak akiket jól megismertünk.. így drámaibb a hatás :)
  • Darthmushroom
    #9845
    nem volt rossz rész, de számomra kicsit furcsa hogy:
    [spoiler]Jessiere meg a két fiára mennyit időt szántak eddig a készítők (+a kapcsolataikra), és erre 2 perc alatt kiírták az egész családot. így jobb lett volna ha fele ennyit kapnak és bemutatnak jobban másokat. [/spoiler
  • Evoluti0N
    #9844
    Hurrá! A legjobb jelenet az volt, amikor az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    idegesítő, retardált gyerek kipurcant. Második legjobb, amikor a kevésbé retardált bátyja. Az anyjukat azért kicsit sajnáltam.
  • Kamionsofőr123
    #9843
    Lehet, hogy le leszek hurrogva, de engem ez a rész sem fogott meg különösebben. Egyszerűen a szereplők nagy része rettentően naív és buta ami engem irritál. Szomorú látni hova süllyedt ez a sorozat az 1. évad óta. Lényegében már csak azért nézem, hogy hátha képes még a régi formáját hozni...
  • Jim Morrison
    #9842
    az hagyján,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most belőle lesz a legbadassebb főhös azzal a szembekötővel. mintha már lett volna ilyen... de nem számít, mert ő carl!
  • Jim Morrison
    #9841


    hoppálé !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glenn nem halt meg!

    /most pótlom előző részeket... :D

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.02.15. 15:25:07
  • cassoneitaly
    #9840


    The Walking Dead 6x09 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (hdtv-fleet)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-sva, 720p-RMTeam) ||| WEB-DL

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek!

    Cassone
  • grebber
    #9839
    Nem gyenge visszatérés volt
  • Seth
    #9838
    Glen és Carl hányas szintű plot-armor-t visel ? :D
  • Loki of a Down
    #9837
    Ez a rész ott volt. Aki a hentelés hiánya miatt picsog, az is megkapja a magáét.
  • RatBaG #9836
  • Seten
    #9835
    Ez nagyon gáz jelenet volt. Csak úgy idióta módon kiugrálnak eléjük.
  • MAstudioHD
    #9834
  • MAstudioHD
    #9833
  • Jim Morrison
    #9832

    Azt hiszem lassan folytatom, új évadból még mindig csak 1-2 részt láttam :/
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.01.14. 18:55:04
  • MAstudioHD
    #9831
  • Jim Morrison
    #9830
    :D
  • Tinman #9829
    Ma reggel pattant ki beteg elmémből... elnézést érte, a továbbiakban elhatárolódom magamtól.
  • MoRT2195
    #9828
    Láttuk elsőnek is... minden héten belinkeled valamilyen másik videómegosztóról?
  • MAstudioHD
    #9827
    https://www.facebook.com/705695739557597/videos/776168805843623/?theater
  • MAstudioHD
    #9826
  • Dobronski
    #9825
    korrekt.
  • sertrex
    #9824
  • Tinman #9823
    Erőt vettem magamon és végignéztem én is a teljes 2 évadot Z Nation-ből. Az a helyzet, hogy akkor működik jól a sorozat, amikor komolyan is tudja magát venni. Adott részen belül ha maga a fő csapásirány komoly, de van benne pár poén az nagyon jó. Ezek a részek abs. korrektek, de amikor átmennek Asylum stílusba -jó szokás szerint-, akkor inkább kínos lesz az egész.
    A főszereplő Murphy karaktere viszont zseniális és a színész is nagyot alakot. Kvázi egy posztapok Dr. House jellegű karakter, csak ez a karakter éppen másban jó.
    Warren is oké, mint group leader, "10k" passzol a teambe, a doki is, de kb. ennyi. A többi szereplő nagyrészt szar ZS kat színész, és karakterük sem elég érdekes. Ez nagy hibája amúgy a sorozatnak... nem nagyon van mélysége a karaktereknek, nem nagyon van kötődés és így egy adott esetben lezajló dráma teljesen érdektelen. Persze a fenti pár szereplőről a 2 évadban akaratlanul is sokat megtudunk, így azok karaktere működik, a velük kapcsolatos dramaturgia is helytálló.

    Ínséges időkben, amíg nem jön a TWD folytatása el lehet vele lenni, de alapvetően egy középszar sorozat, amiből Keith Allan-t és Kellita Smith-t ki kéne venni és lecserélni pár semmirekellő karaktert a TWD-ből. Ellenben az Asylum legjobb létező terméke és ez nagy szó, mert az a mennyiségű fekália, amit az emberiségre szabadítottak, az rosszabb, mint egy zombi apokalipszis.
  • HuNNter
    #9822
    Igazad van, én kérek elnézést. Legközelebb magamban tartóm a poénkodásaimat...
  • Quantumleap
    #9821
    Kiegészítés (francba, hogy csak öt percig lehet szerkeszteni!):

    Egyelőre még bármi nem romlandó, illetve évek alatt romló dolog beszerezhető.
  • Quantumleap
    #9820
    Mert a boltokból a zombik talán kizabálták a kozmetikai cikkeket? És ott Alexandriában sem lehet? Bírom, mikor valaki evvel jön. Könyörgöm, (még?) nem egy világégés utáni sztoriban vagyunk, ahol a városok és a létfenntartó termékek mind elpusztultak.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.12.16. 07:44:50
  • Fenrir
    #9819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Castle-ből is Stana Katicnak szerintem jobban állt a rövid(ebb) haj mint ez a hosszú, ami már több évada van.
  • cylonflatus
    #9818
    Miért? Ezzel a rövid hajjal is tök jól állna neki...
  • HuNNter
    #9817
    Gyönyörű... ahogy látom hajfestékre is futotta neki abban az elzombult világban...
  • RatBaG #9816
    jajj, ezt miért kellett...

  • Prof William
    #9815
    Igen az első évadban még eszesebbek voltak. A köves megmozdulás nekem pl kifejezetten tetszett. De valószínűleg akkor még tényleg nem tudták eldönteni, hogy mennyire legyenek IQ betyárok.
  • HuNNter
    #9814
    Volt még pár ilyen érdekes dolog az elején, pl a zombi követ megfogva támadta meg az üveg ablakot, meg hát a jó öreg zombi kislány az elején mikor felvette a plüss állatkát (miközben már zombi volt...)
    Talán még az elején a készítők nem tudták eldönteni milyen tudattal áldják meg őket? Érdekes... :D

    Esetleg Glenn bácsink logóját lecserélné valaki? nem mintha zavarna csak hát már megmenekült :D (feltéve ha azért lett kirakva)
    Utoljára szerkesztette: HuNNter, 2015.12.09. 20:33:03